Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Jasmina,u pravu si za Bugarsku i Rumuniju,medjutim te dve zemlje nisu dobar primer jer one nisu bile spremne za clanstvo,pa su ipak primljene iz geopolitickih razloga(pritiska Amerike da se po prijemu u NATO,sto pre okonca njihova integracija u EU).Najbolji dokaz toga je pomeren prijem ove dve zemlje za godinu dana(prvobitan datum pristupanja je bio 1.januar 2007.a pristupili su 1.januara 2008.).Sa druge strane deset zemalja koje su pristupile 2004.danom punopravnog clanstva stekle su pravo da njihovi drzavljani mogu slobodno da se nastanjuju i zaposljavaju u svim ostalim,starim clanicama EU,dakle bez radne dozvole.Ostao je zapamcen masovan odliv Poljaka u Republiku Irsku u prvoj godini po prijemu Poljske u EU.(poslednje 2-3 godine se vracaju u Poljsku,od kada je Irska a i veci deo EU zahvacen ekonomskom krizom).Ovo Toletovo pravilo pada u vodu samo ako kod nas ali i kod cigana bude bilo malo pameti.Izvinjavam se za off,osetio sam potrebu da odgovorim.
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nije mi frka ako on ostaje, frka mi je koga gubimo time. Ko će da ispuši za prvi tim? Džigi, Jojić, Brašanac?
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Vise od bilo koje kombinacije bih voleo da vidim njih trojicu na sredini, mozda Markovic umesto Brasanca, ali da li vidis neku naznaku da ce ijedan od njih dobiti neku sansu u periodu od godinu ili dve? Ja ne... Cak mislim da ce Avram pre da da sansu ovom navijenom Englezu koji nije bas neki tehnicar nego nasim tehnicarima koji bas i ne trce... E sad sto on nece da ih pokrene malo, to je pitanje za njega i kondicione trenere...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Naravno, uobicajena prijateljska sa crno-belima se podrazumeva. Tu nas barem nijedna uprava do sada nije slagala: Dortmund, Fiorentina, Botafogo, Boka juniors, Milan... dopunite ako sam nesto zaboravio. :D

Bio je i dogovor s Borusijom Menhengladbah kad je Ivić odlazio.

Valjalo bi pitati Topa, ako neko zna o tome, to je on :D
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Sa Agombarovog fejsa. Pravopis mu nije jača strana ali šta sad... :D


Harry Agombar


Just played won 2-0 ... I scored and got a great assist over the moon

Share · 3 hours ago near Dorcol (historical), Serbia ·
Sve u svemu, sa ovim učinkom nema šta da mu se išta zameri ZA SADA. Polako.

A što se Tejga tiče, naravno da nam je potreban. Kao i Kleo. Bilo ko od njih dvojice bi bio veliko pojačanje. Gledano čisto sa sportske strane. Ne ulazim u to šta su sotonini...ovaj, Đurini motivi.
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ono što je tragikomično kako neko reče je da je ovaj momak engleski osmoligaški fudbaler i da je bolje fizički pripremljen od većine naših igrača, što sam i pretpostavio, to je tamo nešto što se smatra osnovom, zato nijedan naš fudbaler nikad nije uspeo u engleskoj zadnjih 20 godina a da nije štoper. Sećam se kad smo igrali sa anderlehtom u briselu, zadnjih pola sata sam mislio da će pomreti svi na terenu. dobro ajd kao produžeci i sve to, al sramota je generalno koliko se malo daje na značaju fizikalijama u našem fudbalu. kad izadjemo u evropu prosečne ekipe nam otresaju igrače ko sline, raspadamo se posle 60 minuta jačeg tempa. smejurija. reprezentacija isto, protiv nemačke ko da su oni imali tri igrača više a ne mi jednog.

Ako dečko samo zna da trči i ništa drugo, zna se nek ide kući i zdravo. ako ipak kojim čudom zna da igra fudbala, potpisuj što da ne, ionako je džabaka.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
@Mita BlackWhite
Ne znam odakle ti informacija ali nije tačna i to 100%(za Rumuniju i Bugarsku) jer su ušli u uniju 2007 godine.
@Jasmina
djelimicno si u pravu to za Bug i Rum ali djelimicno ne :D pošto oni imaju pravo rada u mnogim zemljama EU bez dozvole kao što su npr.(Portugal, Španija, Češka, Mađarska itd.) no nemogu da rade naravnu u (VB, njem itd)

Što se tiče teme i konkretno "našeg" Engleza, kao prvo nisam ni najmanje optimističan po pitanju ovog igrača ako ništa drugo zato što igra u 8 Engleskoj a niko ga nije spazio čak ni iz 3. Engl ali zato naš skaut Grant jeste :D ali nikad ne znaš, samo neka trči i već je bolji od nekih igrača :D

A za Tejga i Klea smatram da su to još jedne đurićeve bajke ali vidjet ćemo
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Englez nema pojma, samo trči. To nije fudbal.

Koji će nam to. Baš smo super izgledali protiv Šamroka, onako nepokretni a kreativni, tj. okretali smo se oko svoje ose. :banghead

Normalno da trči, to je sve što englezi rade, trče više od nemaca i bilo kog drugog. To nama treba, to je ono što je Moreira imao uz kreativnost, a Sale i Zvonce uz naklon do neba :respect nemaju.

Ja bih voleo da prođe, pogotovu što ga je ispljuvao onaj Paun, koji je godište mog matorog, a liči na Tutankamona iz Šumadije. Taj mora da živi sport celim telom.

Ako nećemo titule, ne mora niko sa strane da dođe, neka igraju samo naša deca, ja bi klub isto voleo i da ništa ne osvaja. Ionako je Tole sveo priču na 3 strana igrača, bar za narednih nekoliko sezona.

Zvuči nemoguće da Avram dovede nekog bzvz igrača, barem za naše pojmove. (beše neki igrač koji je došao iz Spartaka, Mii..ji...Mijić? mozak me boli od takvih likova, ovaj Agombar može sigurno da drži časove iz zalaganja većini lige) Treba imati takve igrače, koji vuku fizički igru.

Uostalom možda dečko nađe bolji angažman na ostrvu posle neprolaska probe, ne bi bilo iznenađenje. Devojku neka ostavi ovde... :wink:
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Ne znam da li ce potpisati Harija, ali Grant od mene ima jedan plus sto je konacno poslao Rnica tamo gde mu je i mesto - u B tim.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ne treba zuriti sa Harijem,treba ga proveriti jos par puta i ako zadovolji zasto da ne potpise.Slazem se sa Jugo facom da je sramota da nas svaka iole ozbiljna ekipa,ubije trcanjem i snagom(poslednjih desetak minuta plus produzetak u Briselu su delovali kao da cemo da dozivimo kolektivni kolaps).Ako tome dodamo da su nas u tom segmentu ubili i amateri,ne treba biti pametan da bi se zakljucilo da je to hronicna boljka nasih igraca.A nama su upravo potrebni trkaci uz jednog max. dvojicu ''tehnicara''.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dovođenje ovakvog igrača na mesto nekoga, što kaže Prezident, ko je na korak od prvog tima, dođe mu i kao popišavanje po radu te struke u podmlatku. Čemu škola i ulaganje u tu decu i rad tih ljudi s njima?

Btw: i ja bih se nudio i tražio loptu, nema tu mnogo filozofije, čak sam ubeđen da bi neki bolji tehničar iz Teleoptika mogao da me zabode u glavu s namerom da se ona rikošetira u pravcu gola, ono fazon kad gađaš u drvo.



Jel ti nas malo , a batice? :D

E moj batice u velikoj si ti zabludi, a presiroka je to tema da bi ulazio u neku diskusiju, samo cu reci, te koje smatras tim fudbalskim carobnjacima, tim jadnim momcima koji nikako da docekaju svoju odavno zasluzenu sansu, izuzev Lazara naravno koji poseduje izvanredan potencijal, zapisi negde imena, zapamti, pa za jedno dve godine pogledaj ponovo, gde su sad, da li ih se secamo, ili su nam oni neki novi Marinkovici, Bosancici. Koliko god mi svrsavali na drugu skolu u evropi i rad u mladjim kategorijama, meni o tom radu najvise govori to da su nam bez obzira na godine i dalje najbolji igraci Sale Ilic i Zvonimir Vukic
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mi sledece sezone moramo da imamo max 4 stranca, a u ta 4 ne sme da bude nikakav mladi talenat imao nase koji nisu limitirani.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
@Partizan stajl
Kako god, ja ipak mislim da nisi u pravu. Osim za ono "široka tema za diskusiju", tu se slažem. Ja našu školu ipak cenim, ne zbog mesta u Evropi, nego zato što je naša i zato što je kvalitetna.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Nije da ga branim ali lik postigao gol i asistirao petom a vi "ovaj samo ume da trči". Tu nešto ne štima. I ne zanima me "slab protivnik". Pa ako je slab, što neko drugi nije uradio više?! Kako god, igrač utakmice je u svojoj prvoj proveri.

Aj što njega omalovažavate, još se nije pokazao. Ali Tejga i Klea...i to kada smo mi u situaciji da nas cigani pobediše 2x 2:0 a oni dokazani jebači... :pop (sem ako ne padnu pod neku žešću vudu kletvu kao Lamin...)

uostalom, najbitnije je Đura da ode. Za igrače ćemo lako. Smem da se kladim da pod novom upravom (a pogotovo sa novim trenerom iako će se još malo zadržati) isti ovaj sastav može daleko bolje. Pa još i ako bude rokada na foru
Babović (ili Tomić) - Agombar,
Vukić (ili Ilić) - Ninković,
Dia-Tejgo (Ili Kleo)...
uz novog trenera mada ajde, čak i sa Grantom, sasvim solidno čak i za evropu. O igračima odbrane ne bih sada... A Stojke se nadam da ostaje.
 
Последња измена:

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Iako ce se naci neko ko ce osporiti moju tezu da je nasa skola precenjena, tesko da ce me ubediti u suprotno. Sem Markovica, koji je na putu da opravda epitet velike nade naseg fudbala, sve ostalo je suv prosek. Druga je stvar sto je i takav prosek za sve ostale u nasoj zemlji, iznad proseka. Mislim da je tako veliki potencijal i Matija Nastasic.
Partizan je veliki klub i nema vremena da ceka na necije uigravanje i stasavanje po cenu rezultata. Zato se cesto pogresno dovode stranci koji dolaze iz jacih takmicenja, kao da je to samo po sebi dovoljno da imaju kvalitet.
Sem toga, pojedinci propadaju i gube se, cekajuci da im se ukaze sansa. Zato se mnogi talenti uklapaju vremenom u suvi prosek, odlaze na glupave pozajmice tragajuci za sansom da igraju. Nakon godinu, dve, nalaze angazman u Jermeniji, Azerbejdzanu, S.Arabiji i nestaju zauvek.
Takva sudbina se smesi i danas mnogima u Partizanu.
Odsustvo strategije, plana i programa za uvodjenje mladih igraca je najveci problem. Ova sezona je pokazala da je Sasa Ilic zreo za penziju i da ne moze vise, dok se sa druge strane videlo koliko je nenphodan. Da li Partizan ima spremnu zamenu nakon njegovog odlaska? Nema. Ima potencijala, ali da li je Dzigi spreman da bude glavni kreator igre ekipe kojoj su titule u domacim takmicenjima imperativ? Nije pripremljen za takvu ulogu, ne moze to tek tako, do juce grejanje klupe i sansa svake prestupne godine, a sutra glavni igrac ekipe...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Igrači kao što su Saša Ilić se jednom rađaju i njemu je nemoguće naći adekvatnu zamenu. Inače najspecifičnije mesto u timu je plejmejker i najmanje ih ima na tržištu, jer su prava retkost, a samim tim i suvo zlato. Džigi nam je biser koga bi greota bilo ne izbursiti.
Inače mi živimo od naše škole. Da nema nje ovakve, imali bi dugove ko i cigani, a da imamo normalnu upravu, imali bi tri puta više uspeha i koristi od naše škole.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
samo cu reci Aca Djokovic,mozda najbrzi igrac ikad omladinac sto je bio kod nas,i u teleoptiku...decko koji 4 puta ima verovatno tehnicki potencijal od ovog engleza a trkacki mogu da potpisem i kucu da zalozim da ne zaostaje za njim,decko kome treba pruziti sansu u prvom timu..
to je stanoje jos davno hteo,ali ga njegov lom omeo ali se vratio na pravi put jer radi individualno decko,sa trenerom spasicem,igra u bezaniji i ubedljivo je najbolji igrac njihov i najbolje krilo lige...
propust sa njim pravimo kao i sa lekovicem,koji je posle nas otisao u bezaniju i tamo se otimali svi oko njega dok ga ranko nije uzeo,a momak imao najbolju levu nogu u ligi...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Tako je Pekarski, doslovce.

I sad tu neki Hari Poter Hari proda fintu na rekreativnom meču i svi mediju izveštavaju o tome, ko da nam je bogotac došo na probu, i neko će da mi kaže kako nam takav treba a ne momci iz naše škole?! Pa kurac ćemo mi da postignemo dok se tako radi i razmišlja. Svaka čast neistomišljenicima ali mi se smučilo da slušam kako je sve što je tuđe bolje od našeg.

A oko stasavanja igrača, često se pominje to ovde.. Kad dočekamo da imamo igrače koji kroz nekoliko sezona stasaju u to što treba da stasaju, bićemo mnogo jeben klub. Onda će drugi da strepe pred žreb a nas će da boli patka, biće očukani.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Мене јако боли кад видим колико неки људи кењају по играчу и човеку као што је Саша Илић а свршавају на тамо неке који су молили за опроштај, или оне који су се скурвали са Војводином. Да се ја питам, увео бих моменталан бан за било шта лоше речено о таквој величини. Ми у оваквом времену и у овом модерном фудбалу имамо човека који је 2. по реду по броју утакмица у светом дресу и људи и даље нису тога свесни.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top