Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-dobro-prosao-u-nionu

30.000 evra zbog kasnjenja Koblencu za Lomica i uslovno ako zakasne u naredne 3 godine opet 30.000 ! Nije bilo toliko dramaticno ko sto burek novinarcici predstavljaju da bi nas strpali u isti propali kos sa njihovom mezimicom, dobili smo licencu odmah crknite olosi sad se vucite mesec dana u "neizvesnosti" da li ce vam drzava dati da se spasete!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Za mene je prilično dramtično da klub koji svako ljeto proda sve što može da se proda, mora da bude pozivan na ribanje zajedno sa mrtvim ciganima i da na kraju popije kaznu.
Onaj koji je odgovoran za ta kašnjenja treba da plati tih 30k, jer kazna je isključivo posledica neodgovornosti nesposobne lopovske uprave.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ne, potpuno se slazem ovo je skandal i taj koji je ovo zamesio trebalo bi da plati "iz svog dzepa" ali znas i sam ovo je Srbija od tog posla nema nista.

Ni na kraj pameti mi nije da pravdam onu spodobu Mutavu i njegove kreature ali su i novinarcici to digli na nivo njihove cerge da stalno mi i oni budemo isti k***c, e pa nismo i pored ove posasti od uprave!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Nisam ni mislio da pravdaš upravu, moj post je bio konstatacija na kaznu. Jeste da su nas novinari stavili u isti koš sa ciganima i naduvali priču, kako smo u istoj situaciji, ali opet je sramno što su lopovi iz uprave dozvolili da nas Uefa poziva zajedno sa ciganima koji imaju dugove od telefonskih računa do transfera i još na kraju da popijemo kaznu, za mene je to vrhunac nesposobnosti ili lopovluka, ili i jednog i drugog.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Treba jebati mater upravi sto je uopste dozvolila da sa kalafoncima idemo zajedno na raport u Nion.Mi smo igrali ligu sampiona i par liga evrope pre toga,samo prosle godine smo ispali.A cigani vec 4 godine ligu evrope samo sanjaju a ligu sampiona ne smeju ni da sanjaju.
I mi da idemo zajedno na raport sa njima a jos smo igrace bogatije i masovnije prodavali.:pop:pop
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Gore sam napisao da se slažem da je bilo medijsko pumpanje i pokušaj da nas omalovaže i degradiraju, ali nisu nam novinari izrekli kaznu nego Uefa.
Ko je kriv za kašnjenje papirologije i za sudski spor? Krivi su isti oni koji su sklopili posao sa Sao Kajetanom pa nisu uplatili pare, pa su trener i igrač kao budale čekali do zadnjeg minuta da vide da li ovaj može da igra.
Uprava u svaki posao ulazi sa namjerom da nekoga izigra i to je jasno. Prodamo sve što može da se proda i ne vidim razlog da se obaveze ne izmiruju na vrijeme, nego na kraju idemo na neke razgovore zajedno sa mrtvim ciganima. Kao da će nam dugove neko drugi platiti, pa mora da se sačeka dok Uefa ne interveniše.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
KAko bi to bilo lepo što pišete: "eto, grubor, sram ga bilo ZABORAVIO da plati", "ima para, nego NEĆE" ili "namerno KASNE"...

Ja se samo plašim da mi stvarno nismo imali love... to je mnogo, mnogo veći problem od toga da je grubor bilo neodgovorna budaletina bilo da (što je pre za verovati) mora mutavog da pita i kad plaća wc papir...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nije Drogba, meni gotivan igrač, nam definitivno može da posluži...

Smem da garantujem da kad bi se samo malo potrudili, i okanuli ovih menadzerskih igraca i kombinacija, da za mnogo manje pare nego sto bi nas izasao Tejgo, mozemo naci boljeg igraca....tj ne mora ni za manje pare, za iste duplo boljeg igraca.
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Apsolutno se slažem!
Skauting nam ne radi uopšte.Dovode se samo igrači preko menadžerskih agencija.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
I ja se slažem, ali i Krstajić je doveo you tube golgetera Eduarda, da je bio na probi, nikada verovatno sa njim nebi potpisali. Evo novoj upravi domačeg zadatka zvanog skauting, mada se plašim da nas ni sa Bogičevićem menađerske agencije neće zaobići...
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ми кад би имали скаутинг службу можда би и личили колико толико на озбиљан клуб.Са малим буџетом не можемо направити велике резултате у европским оквирима али и са овим постојећим би се могло више,што каже Бокса да се манемо менаџерских комбинација и да престанемо да доводимо странце које заступају наши менаџери и странце које нам препоручују бивши тренери.
Дај да се окренемо сувом квалитету,Латинска Америка,Африка па и Азија пуни играча који би могли да направе разлику и на европским мечевима а не само у домаћим такмичењима какав је случај био до сад,наравно само их треба пронаћи.Четири - пет Клеа у екипи,остало домаћи играчи и ето резултата.
Али јбг то је само пусти сан,овако дај шта даш и Тејго би добро дошао (с обзиром на проблеме које смо имали у нападу ове сезоне).
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.891
Reaction score
8.059
Jebo ih tejgo u dupe...uzasan igrac...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Tejgo - kralj sesnaesterca i notorna neznalica bilo kojeg od ostalih elemenata fudbala. U kvalifikacijama za LS moze da nam pomogne protiv Pjunika i Helsinkija, dok protiv Anderlehta ne bi pipnuo loptu.

Ali, kazu dobro obavesteni izvori da brat Mereba ima vec nas pasos. :wink:
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.891
Reaction score
8.059
Isto... a i utakmice protiv ciganke ne odredjuju prvenstvo..

covek je uzasan igrac...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Derbi kada smo s njegovim golom pobedili cige, čini mi se da je baš odredio tok prvenstva. Ajde neću više, svako ima pravo na svoje mišljenje.:ziveli
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Ако би Тејго имао иза себе квалитетан везни ред, могао би итекако да трпа и по Европи. Мислим да би са Марковићем чинио одличан тандем.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
00050729.jpg
:D

Jel dobio on beše neku suspenziju za ovo, jel to važi i dalje?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top