Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Meni nesto smrdi ovde, Tumba i Vermez sa Djuricem, nesto mi sa u ovoj pazli ne uklapa.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Obratite paznju na Zurnal u narednih 30 minuta ...
http://www.youtube.com/watch?v=W4iBH2wPhVI

Ako je ovo istina...
Jebem ti, pa ovo je fenomenalno!

Dolazak Tumbe na mesto SD znači odlazak mutavog i govana!!!

Eh kad se setim kad je Vermez na pripremama na Tari oterao mlađanog Babinja u hotel u sred treninga (ovaj samo što nije zaplakao), jer je mlađani Babinjo bio nestašan kao i svako naše dete...

Stara dobra vremena...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kafana smenjuje, kafana dovodi! Pa kafana je uvek bila institucija, institucija koja ima filijale po celom svetu i ni u jednu nisi dobrodošao frizuro đuro!

Kako šta će nam još jedan desni bek, pa za svaku poziciju treba 2 igrača, svašta...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako Vermez postane trener jel to znači da nema ništa od Antića?I kakva je onda situacija sa Radomirom?Jel i on onda otpada?
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
jel vi zezate ove narod? pa jel ce da se spava veceras ili sta se desava?
u bre sto ste nezgodni...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Meni nesto smrdi ovde, Tumba i Vermez sa Djuricem, nesto mi sa u ovoj pazli ne uklapa.

Неко је окачио, а и видећеш у сутрашњем Блицу, да се, бар по њиховим наводима, Ђурић повлачи ускоро и долази тај Богићевић... Тако да уопште не морају да сарађују са њим, а и тако све има много више логике... Ваљда:confused
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Onda nece ni Antara da bude sd ako ne dodju ni Radomir ni Antic. Ovo za Tumbu i Vermezovica su javili na TV-u pre dan, dva nadam se da ima istine u tome i da znaci da se mutavi i ostala gamad pakuju polako. Mutavi ce verovatno reci da su to budalastine
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
На насловној страни сајта изашо један занимљив текстић о трансферу Стефана Савића у Сити. Обавезно прочитати!
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
bogicevic prezident, tumba i antara sportski sektor .. pa to je sanjanjeeeeeeeee.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Tumbakovic04.jpg


Evo ga ko na izboru za mis.
"Ja se zalažem za mir u fudbalskom klubu" :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top