Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Kako te nije sramota Djuricu majmune,lazes kao malo dete,sram te bilo,UPRAVA NAPOLJE!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ljudi, svi zajedno za ostavku Djure!!! To je nas jedini spas. Samo nemam ideju ko bi nas mogao preuzeti ?

Miša Tumbas bi bolje vodio klub.

Narode, uopšte nije bitno ko dođe, gore od ovoga ne može. Ako ih ne oteramo pod hitno, već u decembru očekujte desetomilionski dug!

@orfelija Njemu siste jajca i vredja ljude sa tribine, a interesovace ga sta misle ljudi na forumu, mozda cak i ne zna sta je forum

Pa on nije znao ni da je Volkov Srbin :banghead

Ovo za semafor i stolice nije zajebancija... uvideli su da im mnogo, ali baš mnogo gori pod tabanima pa ajde da smanje pritisak. Da imaju garantovanu podršku sa Juga bolila bi ih kita, ali i Jug je spreman da padne, a s tim i njihova podrška sa tribine!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Морам такође ту да напоменем начин продаје играча...радио сам плански...и за Савића и за Фејсу...и за Раћу и све остале играче, тако смо радили, студиозно и плански и наравно тако смо и доводили играче"
:buhaha

Он чак на почетку није рекао да нисмо прави навијачи, већ да нисмо навијачи уопште...

14:20

"Ја мислим да то нису навијачи, то је групица једна која је почела да пева управи и мени и Станојевићу и мислим да по мени то нису прави навијачи"
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Djura snajder-frizura ponovo vredja inteliginciju navijaca!

Koja bre manja grupica, izgleda da tebi nesto fali u glavi!

Misli da ce semaforom da nas kupi, koji je to olos! A i nije ti fora da svaljujes krivicu na druge majmune jedan! I jos kaze da treba se ugledamo na cigancice!!! :pop TO SE KAZE: "BUDI BOG S' NAMA!"

NECES SE IZVUCI SNAJDERU, VECERAS NEKA GRMI STADION!
UPRAVA NAPOLJE!!!!
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Evo spremam se polako da idem na stadion i ostavljam sezonsku kuci i po prvi put u svom zivotu idem na neku drugu tribinu. Do sada sam uvek isao na Jug ali ovaj put idem na istok. Moram svi kao je dan da zagrmimo za Partizan i protiv ovih hohstaplera iz Uprave. Moraju da shvate da su gotovi!!! Terajmo bagru napolje od mutavog do SS-a(svi su kao jedan)!:puke
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Đura je takav kakav je, ali da li je moguće da niko od vas ne komentariše ove delove njegove izjave gde kaže da je SPORTSKI DEO SAM BIRAO IGRAČE I DA JE STANOJEVIĆ REKAO DA SE TEJGO NE KUPI.

Đurić je otkrio i čija je bila odluka da se ne potpiše ugovor sa Princom Tejgom, uprkos brojnim golovima za crno-bele.

- Prvo je bila priča da je skup, međutim, kasnije kada primećeno da nije toliko skup, trener Aleksandar Stanojević je zbog taktičkih razloga odlučio da se ne potpiše ugovor sa njim. Odluka je obrazložena lošim kretanjem u polju.

Priznao je Đurić da je u ovom prelaznom roku vodio lično razgovor samo sa Vladimirom Volkovom.

- Uz Alberta Nađa pričao sam samo sa Volkovim. Nisam znao da je on Srbin, mislio sam da je u pitanju stranac, pre nego što smo se videli. Njega smo platili konkretno 120.000 evra Šerifu. Ostala pojačanja su mi predstavljena kao kvalitetna. Stanojević zbog toga ne može da kaže da smo zajedno birali igrali, mada verujem da je to izvučeno iz konteksta, da je on mislio kada je rekao zajedno na Krstajića i Nađa. Kada su u pitanju Nemanja Rnić i Ivan Ivanov njih su birali oni koji su zaduženi za taj posao. Kao što sam rekao, jedini igrač sa kojim sam ja lično u društvu Nađa pričao je Volkov.Nisam čuo za Rankovića koji je došao kod nas pre nego što je potpisan ugovor sa njim.


Ja sam prva ZA Stanojevića, ali ako je tačno ovo sve što je Đura rekoa, pa Stanojeviću izvini, ali ZDRAVO.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
KOMPLETNA ČISTKA !!!!!!!!!! POČEV OD ONOG PUŠAČA TOMPUSA PA SVE DO MARIONETE MUTAVOG RETARDA ĐURIĆA!

ČISTKA I ZA SVE MENADZERE ZAJEDNO SA IGRAČIMA SUMLJIVOG KVALITETA , DOSTA VIŠE MUTNIH NJUŠKI U NASOJ SVETINJI!
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Jedno veliko AKO,Djura je dokazani lazov i kraj price. Di su Bombe,di je GS...ma DI SU PARE? Stanojevic se pogubio a Djura pokusva nas da pogubi ovakvim izjavama! Neces lopove bezobrazni! MARS IZ PARTIZANA!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Novi semafor jel? Sigurno je mislio na zamenjivanje sijalica na postojecem. Ma ko je bre ovde lud?! Jel on misli da smo ovce? Gde su pare? Gde je gen.sponzor? Zasto se neki igraci po svaku cenu prodaju,a trebaju nam? Zasto je rec "marketing" misaona imenica? Zasto moramo ponovo da dozivljavamo blamaze protiv raznih Tikvi, Artmedija i Iraca? Gde je novi stadion? Jebes semafor gde je NOVI STADION KOJI JE TREBAO DA POCNE DA SE GRADI 2009 GOD.?

DJURICU I ALLIANZ ARENU DA NAPRAVIS ZA 15 DANA UMESTO OVOG STADIONA, NECE TI SPASITI FOTELJU!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Potencira se Rankovic- ok velika je greska njegova kupovina. Slazem se da ko god je doveo njega i Jovancica treba da ide!
Ali, zaboravlja se Stanojevicev Pirlo- ovaj Markovic iz OFKa...To je tek promasaj...
Za sve vec navedeno- krivi su Stanojevic i Krstajic! Ipak, po meni najveci promasaj je napravio Djuric licno. On je zasluzan sto je Fejsa prodan a Kamara nije...
 
Последња измена:

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
Čudi me samo gdje su zagubili maketu novog stadiona ?
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Đura je takav kakav je, ali da li je moguće da niko od vas ne komentariše ove delove njegove izjave gde kaže da je SPORTSKI DEO SAM BIRAO IGRAČE I DA JE STANOJEVIĆ REKAO DA SE TEJGO NE KUPI.
Pa vjerovatno jeste mogao srediti da se kupi Tejgo, pod uslovom da se tu podvuce crta, a sa Stankovicem i Rankovicem na stoperima i to bez rezerve nam ne bi pomogao ni jos jedan Tejgo... Nije da je ovako ispalo puno (ili imalo) bolje, ali ga razumijem.

Ja sam prva ZA Stanojevića, ali ako je tačno ovo sve što je Đura rekoa, pa Stanojeviću izvini, ali ZDRAVO.
Po meni je cilj ovih izjava upravo da podstaknu ovakvo razmisljanje. Svako tjeranje trenera, makar bio najgori na svijetu, sve dok se ne iscisti uprava, je kontraproduktivno, samo im produzava rok trajanja...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Pa nije ovaj Eduardo plaćen mnogo manje nego što vredi Tejgo, još kad pridodaš Jovančića...

Svako treba da odgovara za svoje greške... ako im se stvarno nije mešao u dovođenje igrača, ni on ni ostali iz UO (što lično mislim da je nemoguće), onda sportski deo snosi kompletnu krivicu za to.

Ako Đura laže, izvol'te gospoda sportski direktore i treneru, recite otvoreno da Đura laže (kao što je on otvoreno sve prebacio na vas).
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Da smo mi malo realni videli bi jos prosle sezone da smo TRUBA ekipa ,pa nas je Vojvodina 3 PUTA NADIGRALA EJ!!! To je bio alarm ,ali dzabe mi slavimo onu bruku od kupa i evo sta se desilo !? Umesto da trazimo krivce za onakve igre mi smo slavili sramotu od finala ........ I nek mi kaze neko molim vas poludecu koja je logika da LAZOVICA prepustas ciganima ,a dovodis Bogunonovica,Milijca ,Jovancica ? Pa ko o tome odlucuje rak ga pojeo .
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ima li neko link utakmice za nas dijasporaše, voleo bi više od svega da gledam kako se mutavi tera...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.168
Reaction score
699
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ja sam prva ZA Stanojevića, ali ako je tačno ovo sve što je Đura rekoa, pa Stanojeviću izvini, ali ZDRAVO.

Potencira se Rankovic- ok velika je greska njegova kupovina. Slazem se da ko god je doveo njega i Jovancica treba da ide!
Ali, zaboravlja se Stanojevicev Pirlo- ovaj Markovic iz OFKa...To je tek promasaj...
Za sve vec navedeno- krivi su Stanojevic i Krstajic! Ipak, po meni najveci promasaj je napravio Djuric licno. On je zasluzan sto je Fejsa prodan a Kamara nije...



Бог те мазо, прије два мјесеца се овдје водила рововска борба међу форумашима да ли ћемо Станојевићу да тепамо сер Алекс или СС или АС, а сад га тјерамо говњивом мотком....


каква бре слобода у прављењу тима ? да је имао слободу, сад би нам штопер био Савић, плеј МО а шпиц Клео... слажем се да Станојевић сноси дио кривице за све ово али, за елиминацију од шамрока, по мом мишљењу најмање ! и мени смета што форсира неке играче, али зар ви стварно мислите да Илић и Вукић заједно у тиму не могу да избаце шамрока у двомечу...

Станоје против шамрока није могао да погријеши, јер кога год да је извео ти играчи су морали да одвале ирце...е сад што маше 15 шанси то је друга ствар !


човјек нам је за 15 мјесеци донио 2 титуле, куп, ЛШ, 4 побједе над гурбетима....

тачно ме ово враћа у 2000 и неку, кад је Пиониром одзвањало "свињо дебела" или нешто слично, а то нису пјевали цигани ! Мислите о томе !
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
ako im se stvarno nije mešao u dovođenje igrača, ni on ni ostali iz UO (što lično mislim da je nemoguće), onda sportski deo snosi kompletnu krivicu za to.
dovoljno je i da su su 'samo' mesali u odvodjenje (prodaju) igraca
lopovi su rekli stanojevicu i krstajicu da ce savic sigurno ostati do kraja kvalifikacija
ovo znam skroz pouzdano
samo ovo je dovoljno da ih se obesi za jaja
a ovo nije sve
lazu cim zinu
odoh na istok da im se najebem majke
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Da smo mi malo realni videli bi jos prosle sezone da smo TRUBA ekipa ,pa nas je Vojvodina 3 PUTA NADIGRALA EJ!!!
Koliko se ja secam nas je vojvodina nadigrala samo u prvom duelu, u drugom je imala jednu sansu i iz nje dala gol, u trecoj je mleli, vodili pa stali (zvuci vam poznato)!Nas je iskreno jedino rad razbio, i to u drugoj utakmici.Tad smo srecno sacuvali cini mi se neresen rezultat!
Inace ja se u potpunosti slazem sa Jasminom!I bojim se da ovoga puta Djura ne laze!Da nije tako, valjda bi Stanoje, barem jednom prebacio u svojim izjavama da mu je falio igrac poput Tejga( a falio nam je puno puta ovoga leta)!U svakom slucaju ako Djura laze neka ga lepo demantuje!Bolje poginuti kao heroj, nego ziveti kao kukavica!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top