Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zao mi je sto ne mogu sutra da dodjem na stadion jer nazalost zivim preko okeana pa dolazim samo na evropske utakmice u julu i avgustu kada sam u Srbiji.

Mozda je i bolje da ne dolazim jer se ovo samo batinama i nasiljem moze otjerati iz Partizana.

Ja ne vidim nikakvu intelektualnu snagu koja moze otjerati ovaj olos.

Podrska svima vama koji idete sutra na JNA, na ovom forumu je zabranjeno promovisati nasilje ali dok se ne zabrinu za svoju guzicu nece otici sigurno.

Sjetite se Zeke....i krsta.....
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Narucena je sezonska za Istok a ovu moju sezonsku za Jug cuvam da me podseca na placenike na sipki i da svaki put znam da oni NE VOLE Partizan,oni su stoka koja gura Partizan sve nize! Eto mene na Istoku od sledece utakmice,zali boze 1800 za Jug sto dadoh! nema predaje,gamad isterati i bodriti Partizan!!! :napred Partizan
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
nisam isao godinama na drugi forum jer je zatrovan ali izgleda da prolazi veceras detoksikaciju... javili mi drugari da bacim pogled jer su svi popizdeli,pozivaju na ustanak isto i pljuju upravu...
Meni je tako zao sto nisam registrovan tamo ,po prvi put.Sad bi napisao post koji bi mi bio prvi i poslednji sto se tice tog foruma.
Spavaci,licemeri
Uvek me asocira na onu foru iz monty phytona
JUDEAS PEOPLE FRONT OR PEOPLE FRONT OF JUDEA ILI ONI TRECI POPULAR FRONT
Indijanci klasicni
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
nedozvolimo da protest bude upucen prema ovu slinu ovde treba se glava odseci jer od tamo smrdi a ta zalutana marioneta ke sama otici za koji mesec
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Znam da je zabranjeno ali pominju ovaj forum :D
http://www.sportal.rs/news.php?id=57829
Navijači su ako je suditi po pisanju na najvećem forumu crno-belih južnatribina.com besni na upravu jer namerava da dovede na mesto šefa struke Zorana Milinkovića, čoveka koje je povukao ekipu sa finala Kupa Srbije, i koji je posle toga poručivao kako mu je otet trofej.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Matori,nije u tome sustina...sustina je da ce za manje od godinu dana,kada uzmemmo titulu,a uzecemo,nekog nece biti briga sta je sa Stanojevicem..i ko nam je na celu kluba... U Srbiji se neke stvari jako brzo zaboravljaju..

Ti ako ćeš da zaboraviš to je tvoj problem, ali ja još nisam prežalio kamoli zaboravio Jokana, a debili nam servirali još jedno govno. Ej bre, nisam im još zaboravio nameštaljku protiv Rome, a to je bilo ojhaha.

Bojim se da cemo ostati sami u nasoj borbi, mislim na nas istinske navijace i zaljubljenike u Partizan. Nekako mi se cini da nasi bivsi asovi nisu zainteresovani da udju u ring sa ovim vampirima.

Tu si sasvim u pravu. Moraćemo sami protiv svih.

Unapred treba da vam bude jasno da rezultati Partizana ove sezone nisu u prvom planu. Ako tim pobeđuje, super, a ako gubi nikom ništa. Borba je na tribinama, a ne na terenu. Ako milinković (malo m) bude tener, jebati mu mater celu utakmicu.

Nikako ne bojkotovati utakmice, jer to je ono što bagra iz lože i ovi sa šipke i žele. Što manje navijača na istoku i zapadu do zime. Da se strasti malo smire.

Ako redovno idete na Jug, od sada dolazite na istok ili zapad. Razlog za to je i više nego očigledan.

I što je najvažnije, nikada se ne predati ili klonuti duhom. Nema predaha dok Đurić, Jovičić i Babić ne napuste Partizan. O ostalima ćemo kasnije!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
E posto citate nas forum, napisite i zato sto je PICKA CIGANSKA... :D
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
U ovom trenutku, ljudi bi ,,progutali'' i Bekvalca i Mikija Ivanovica i Milovanovica, mozda cak i Jesica, ali Milinkovica? To mi nikako ne ide u glavu!

Pisaju po nama, saraju- mi blenemo u njih.
Pojavi se crni dim iznad staklenika na severu- kazu Stanojevic oteran zbog nediscipline
Nemocni pocinjemo da im skandiramo da odu- oni pojacavaju mlaz, a i govnanice se naziru
Mi se okupimo- oni organizuju krizni stab
Iznad Humske 1 ugledamo beli dim
Izadje Djuric na prozor i kaze: trener je izabran- poklonite se Milinkovicu
Govna pocinju da padaju po nama
Mi blenemo i dalje, nezadovoljni trazimo da odu, mozda pukne koji prozor ili koja guma... Mi pojacavamo pesmu- oni pojacavaju mlaz, a govna padaju li padaju
Na kraju se pojave panduri, mi se razidjemo...
Krenemo svojim kucama, onako popisani i demoralisani, a nase vedete i zeljeni spasioci nas posmatraju iz prikrajka na internetu i cude se :confused pa poneki od njih prozbori:
vedeta 1: a kuda su krenuli ovi momci? Sto su toliko mokri?
vedeta 2: ma protestvovali protiv Djure, Rase, Milije, Mileta i Bjeke
vedeta 1: kakvi optimisti :buhaha

A mlaz se pojacava, i pojacava...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako taj Milinkovic stvarno pristane da preuzme Partizan onda ce pokazati koliki je stvarno maloumnik. Pa ja mislim u da u istoriji fudbala nece postojati trener koga ce sopstveni navijaci vise pljuvati i vrijedjati od prve minute.

U neku ruku bih i to volio da vidim, ali vise volim da ga moje oci ne gledaju u nasoj opremi. Ne moze svaki supak da nosi nasu trenerku. Ne moze.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
bilo bi mozda dobro kada bi organizovali neku peticiju, ili im uputili proteste preko maila, jer mora da se vrsi pritisak na svaki moguci nacin, jos kada bi postojali i normalni novinari koji bi pokrenuli neku normalnu pricu i postavljali prava pitanja, da ne dozvole zamazivanje ociju milinkovicem...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Petricija, kakva sjajna ideja!!!! :banghead

Pogledaj malo partizan.net i možda ti bude jasno!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ljudi moji ovo se mora isterati do kraja.,..To svi znamo...Svi ko jedan,do konacne pobede!!!!!!!!!!!!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Gazda oprosti nisam video
mislio sam na pismenu peticiju koja bi se uputila medijima i upravi..al to je tesko organizovati, mozda i glupo
u svakom slucaju mediji ovde imaju veliki uticaj, ako se ne izvrsi medijski pritisak tesko ce oni skoro otici...zato novinari imaju veliku ulogu u svemu ovome, moyda i na njih treba izvrsiti pritisak ili ih bar navesti da se ozbiljno potabave raskrinkavanjem djure i kom...
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Stanojevica mi uopste nije zao , da je covek otisao bi pre utakmice sa Genkom , zapisala ga je gamad pre te utakmice , zapisali su ga protiv samroka , Djuric ga kasnije javno pljucnuo - i tek tada je skupio muda da kaze da nesto nije uredu .... prekasno ... Da se nije desio SAMROK ROVERS verovatno bi i dalje cutao ko picka i primao duboko ... I da ne zaboravim Stanojevic je marioneta koja je zajedno sa mentorima oterao MOREIRU na jedan gurbetski nacin ...

Jasno je gde leze problemi kluba vec decenijama - dok pusac tompusa i njegovi puleni menadzeri ne napuste nas klub - nece se nista promeniti. Ovaj mutavi retard je godinama vec javno podsmevanje uprave svim navijacima Partizana koje ne finansira klub ... Za mutavog me boli kurcina , ako ne sklonimo njegove mentore nista nismo uradili.

Najuriti gamad i zabraniti im da pridju stadionu na kilometar , Vratiti Tomica , Mirkovica , Jokanovica i ostale koji su uprkos velikom sabotiranju od strane MARVE, ipak uspeli da naprave ekipu za respekt.

A ovaj Milinkovic ... ima da ga gadjam upaljacem , i to zipom
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Славиша Јокановић, играчка легенда Партизана, отеран је са места тренера као пас. Гледали смо како редом из управе одлазе Петрић (болест, приватни разлози???), Мирковић (неће да има посла с лажљивим говнима), Томић (ћутке, уз опраштање пар стотина хиљада евра који су му по уговору следовали). Први је играо за Глазгов Ренџерс, други за Јувентус (није ни битно где је играо, и он је играчка легенда), а трећи у Роми (дао је трећи гол у дербију који се играо 8. марта 90 и неке, био је капитен у својој генерацији...). Саво Милошевић, актуелни рекордер по броју наступа за државну репрезентацију, најбољи стрелац ЕП 2000. године и несумњиво фудбалер са најзвучнијом каријером који је у послењих 20 и више година изашао из Партизана (уз, наравно, Предрага Мијатовића), кандидовао се на изборима за председника ФК Партизан и добио један једини глас. Чији глас? Глас Љубише Тумбаковића, његовог тренера, човека којег на овом форуму свако мало неко пљуцне. Саву не пљуцкају, него му се серу у уста.

Шошкић и Вукотић су људи у годинама, Мијат је човек који би могао и хтео да помогне, али искључиво као саветник. Које то онда играчке легенде призивамо? Или су најурени као пси из Партизана, или су добровољно отишли, или једноставно не могу да преузму било коју функцију у Партизану из ових или оних разлога... Голца нећу да помињем у било којем озбиљнијем контексту - њега је Шкендрија (можда и немају р у имену, кога боли курац) у првом полувремену у Београду подсетила на Барселону...

Скамењен сам гледао како са југа креће: ''Јокане одлази'' против Жилине. Скамењен сам гледао како са истока креће, а на запад се преноси ''Управа напоље'' против Ше(а)мрока. Скамењен сам гледао како убачени дебеовски елементи из разноразних организација против Новог Пазара почињу песму ''Боже не знам шта ми је, пале ми се џамије''...

Скамењен сам и данас читао шта пишете и питао се - зашто није било оваквог једноумља када је Јокан отеран као пас?

Црно-бели, Газда, Загоре (тебе не стављам у ред искуснијих, него духовитих и разборитих), Је-Не-А који је скроз отпловио са овог дела форума одмах после Ираца - немојте људи писати ''ово више није мој клуб, резултати нису приоритет''... Какво год зло да седи у управи - а седи зло, и то велико, зло којем не можемо ништа - немојте заборавити да и од тога има већег зла. Којег? Па видели сте последња два кола курчевог првенства Србије... Подсећате ме на Вука који је деведесетих сваких месец дана тражио нове изборе...

Моја процена - пре 2 године пропуштен је тренутак да се ствари у ФК Партизан озбиљније промене. Огромна већина навијача је свесна трулежа који се налази у клубу - та огромна већина није организована и никада неће окупити више од хиљаду људи. Ако сутра отерају Станоја, остају нам Сале, Дијара, Лола, Рна, Волков... то јесте наш Партизан. Ви старији знате боље од мене да се фотељаши који седе у Партизану не могу променити, а исто тако се сећате колико је прошли бојкот оштетио клуб који волимо. Молим вас да не подржавате ширење таквих идеја...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
To su sve misevi!!! Koji vam je kurac?!?! Kod mene na treningu klinci imaju veca muda od ovih morzeva u Upravi!!! Jbt, nisam se uspeo organizovati za ovako brz protest ali me naredni svaki imate! Ne budite sise vec svi u 9h da se nacrtate tamo!!! Ove bele medvede mozemo samo batinama da isteramo a to nikako ne moze da bude problem nama Grobarima!!! Gde je sad ta grupa koja tvrdi da polaze pravo na tribinu?!? Ovo je vas trenutak!!! Ili se sad javite ili se gonite u tri lepe!!!
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Ako ove pichketine krenu na utakmicu sa zabarima treba blokirati aerodrom, uhvatiti igrace isamarati ih (mislim da je to trebalo odmah uciniti) jer se ne zalazu i ne zasluzuju dres koji nose i pustiti ih da se peske vrate kuci pichketine najvece saboteri i gnjide (barem je to dobar deo njih). Da nece mutavi da vodi utakmicu magaraci sad moze da pozajmljuje gel od ovog gmaza ciganskog.
 

64

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
67
Reaction score
2
Локација
Novi Beograd
citam sve ove komentare i moram nesto da napisem, pa me izbacite, obrisite sta god. idem na jug 15 godina, putovao dosta po gostovanjima i stranim i domacim, kao mladji bio uvek uz odluke tribine, protestvovao 2 godine protiv zecevica itd.
ne mogu da verujem koliko ljudi podrzava Stranojevica?? ja ga cenim, prvenstveno sto je Grobar, ali samrok je morao da dobije sa 11 vukica u timu! ne intresuje me da li je tim rasprodat! kao sto Vermezu necu nikad zaboraviti makabi, iako je ON napravio najveci uspeh u novijoj istoriji, tako Stanoju necu nikad samrok! ali obojica su veliki Grobari i to postujem!! a sto se tice uprave, jesu pederi nikad veci i treba biti protiv kategoricki, jer zecevic nikad nije ni otisao!.. ali za nove protestante imam samo jednu stvar da kazem - dobro se setite ko je vodio prosle proteste i dobro razmislite za kim sada idete! ja cu svoj doprinos dati dolaskom na istok ili zapad.. puno pozdrava pravim Grobarima i NAPRED PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top