Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Mislim da je taj deo ipak presudan. :D

Treba se setiti jos takvih, solidnijih srpskih igraca u zemlji i inostranstvu, siguran sam da se tu krije bar 4-5 buducih clanova Partizana.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Правац Трансфермаркт , селектовати могуће опције и удри :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Правац Трансфермаркт , селектовати могуће опције и удри :D

davno sam to odradio, recite sta vas interesuje pa da sipam :D
steta sto nemamo temu tipa nase zelje, skauting ili nesto slicno pa da mozemo da lupamo do mile volje i da se zanimamo i igramo, a da prava tema posvecena fk i prelaznom roku ostane ozbiljna sa pravim postovima :D
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
svidja mi se kako razmisljate.

moj moto je uvek bio '11 stranaca - po mogucstvu crnaca'

steta sto rosava ciganska ameba ima drugacije planove.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ево једног апела уредницима да отворимо посебну тему за овај сектор скаутинга трансфера жеља итд ... Не би било лоше чини ми се , посебно што нам свакако стиже прелазни рок :D

Mislim da bi tema oborila rekord po posecenosti i broju postova :D

Elem, ovaj Bosman na klipu gore deluje kao unapredjena verzija Kamare, ali iskustva sa you tube-om su nam sjajna, tako da ... Knezevic bi bio odlicno resenje za bok, uz Rukavinu, ubistvena kombinacija.

Nama pored startera trebaju i back-up igraci, stoper, levi bek, zadnji vezni, 4-ti napadac u slucaju da odu Anderson, Lazevski, Lola, Dijara, valjalo bi pokupiti sve sto vredi iz ove lige ili Teleoptika.

Sto se tice veznog reda, kontam da uz Zvoneta (ako ostane) stizu jos 3 veznjaka za startnih 11, da se ja pitam kao back-up igrace bih postavio sve klince, Dzigija, Jojica, Brasanca, Markovica, imali bi odlican spoj mladosti i iskustva.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ceka se Gazda da lupi rampu na zelje, ali dobro dok jos traje rapsodija u Djurgardenu da i ja odem u totalni off sa zeljama. Moje misljenje je da se solidni defanzivni igraci mogu naci u kukuruz ligi, spominjali ste par imena pa da se ne ponavljamo, sto se tice ofanzivnijih, ili iz nase skole uzeti, ili stranci, ove domace "ubice" izbeci u sirokom luku, kasalice, kaludjerovice i ostale ostavljamo sveCkom sampionu.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
http://www.youtube.com/watch?v=zl8J-FP3DIk

Мени се овај Босман чини као упгрејд верзија Камаре. Има бољу технику то је сигурно. Агресиван као пит бул.

Кад је тек стигао у Слободу пре чини ми се 2 сезоне није ми се допао, али пар утакмица што сам гледао ове сезоне доста бољи утисак је оставио. Али у сваком случају није то ни близу Камаре.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ево једног апела уредницима да отворимо посебну тему за овај сектор скаутинга трансфера жеља итд ... Не би било лоше чини ми се , посебно што нам свакако стиже прелазни рок :D

I posle par strana s žešćim imenima izlazi Đura sa saopštenjem da uz generalnog sponzora stiže kamion bombi. :D
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Ali, kazu dobro obavesteni izvori da brat Mereba ima vec nas pasos. :wink:

Na žalost nisu dobro obavešteni. Pitao sam ga lično i odgovorio mi je malopre da nema naše državljanstvo. Jedino ako me je slagao, mada ne vidim razlog da to uradi.

Ipak to ne bi trebalo da predstavlja problem jer kad je Govandro dobio državljanstvo posle tri meseca zašto ne bi mogao Mereba koji je živeo dve i po godine u Srbiji. Sve bi se to završilo na vreme da mi imamo normalnu upravu a ne ove kaubojce koji se ponašaju ko da su na divljem zapadu.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ево једног апела уредницима да отворимо посебну тему за овај сектор скаутинга трансфера жеља итд ... Не би било лоше чини ми се , посебно што нам свакако стиже прелазни рок :D

I onda neko kuka kako Partizan nema skauting službu... Lažu! Partizan je ima, i to besplatnu. :D
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
postovi kolege Cerberusa me drze u ubedjenju da ipak nisam potpuno lud sto tejga smatram potpunim fudbalskim promasajem. ali, to nije sada najbitnije. cak i da dodje ta gomila mesa poreklom iz dubina podsaharske afrike, nece to biti smak sveta.
ja na primer ne smatram da je napadac kljucan za napad na ls. OK, sada nemamo napadace. scepovic i paseko su aut, dijara je dijara, mali markec se jos nije isprofilisao do kraja. recimo da ce serpokralj iz mojkovca, sps i dodik dovesti nekoga, neka bude tejgo i jos jedno drvo iz JSL. Satro, reseno...
U startu dakle odustajemo od pozitivnog ludila GKK Klea u sezoni 2010/11. Nema veze.
Ljudi, nama je najbitnije da skockamo odbranu. bez pismenog stopera uz ivanova, opstice sa nama timovi mnogo slabiji od samroka.
U veznom redu predstoji osipanje igrackog kadra, a sale i zvone su stariji godinu dana. hitno nam trebaju 2 iskusna i proverena igraca.
sustina ovoga sto pisem je da treba ozbiljno razmisliti sta ako (iako je to SF) zaista udjemo u LS preko zeljeznicara iz sarajeva, finaca i neke ekipe iz srednje evrope koja iznenada upada u finansijske probleme...
da li iko moze da zamisli na sta cemo liciti protiv benfike ili valensije? namerno ne spominjem prvu klasu ls jer ti manijaci i ne daju autsajderima vise od 4 gola.
molim vas, mario maslac na zerlanu ili tejgo u duelu sa ferdinandom...
sve bi mozda bilo u redu da na klupi sedi jedan manijak poput ss sa kojim sam siguran da nema sramocenja i da nema sanse da primimo vise od 3 gola od bilo koga.
ali tamo ce i junu biti zagovornik ofanzivnog fudbala, covek koji nam je unapredio igru.
koja, bre, radio mileva? uozbiljite se. sistem takmicenja nam omogucava vrlo realan ulaz u ls, a tamo treba igrati jeben fudbal sa ludacima. plasi me da mozemo nadmasiti i jedan jadni dinamo agram u sezoni iza nas...
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Ova tema se lagano pretvara u radio milevu. Sezona nije završena a već počela licitacija sunce vam vaše :D

@tihiubica
si izvalio grupu u kojoj je član na fejsu: Cigani i Grobari never!!!Firma FOREVER!!! - morat ćemo još jednu ružnu prošlost da opraštamo :D
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Postoje ta tri-cetiri igraca iz nase lige koja ste naveli koja su i Grantu interesantna,valjalo bi ih dovesti i stati na tome.Nikoga vise iz nase lige.Merebu obavezno,jos ako ima drzavljanstvo ne razmisljati ni trenutka,ako i nema srediti mu to odmah po dolasku.Spic Tejgo ili Dindan pitanje je sad.Mozda je resenje dovesti obojicu,razliciti profili a u tandemu ubistveni.Verovatno ce onaj info o cetiri stranca koji je Grant saopstio biti i naredne sezone,mada bih ja da sam na mestu nove uprave(ako dodje),izvrsio pritisak da se mentolsko mafijasko ogranicenje stavi ad acta.
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
One man...One desire...
TIHIUBICA - insajder sa Fejsa!

:D

:rolling lough

Jbg ko se kako snađe, kad već nemam prijatelje insajdere koji su bliski klubu. Po meni mnogo bolja varijanta nego sumnjiva vest iz pete ruke. Pitaš lično osobu i dobiješ tačnu informaciju. Nemojte loše da me shvatite, hvala svima koji dele informacije iz kluba sa nama koji po ceo dan čučimo kraj monitora da bi saznali nešto novo.

Biće mi čast da vas obaveštavam na taj način i imam jedan predlog: Potencijalna pojačanja koja nemaju FB profil otpadaju sa liste. :D


@tihiubica
si izvalio grupu u kojoj je član na fejsu: Cigani i Grobari never!!!Firma FOREVER!!! - morat ćemo još jednu ružnu prošlost da opraštamo :D

Video sam ali ga nisam zezao u vezi toga. Ako potpiše definitivno ćemo morati da opraštamo. :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Кажите каце појави вест да доводимо неког убитачног црнца па да направим профил на фејсу са његовим именом па да вас ложим. :D

ЕДИТ:
На српском језику наравно.
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A jeste vi sigurni da on covek uopste prica srpski? :D Ja se pre 2,3 godine dopisivao sa Kezmanom koji govori tecno turski i delimicno engleski :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top