Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
U pravu ste obojica. Izjedoh govno kud ista rekoh.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ako budemo verovali onima koji su ovde ostavljali proverene informacije u januaru, februaru, onda smo najebali. Ne zna se cija je bila proverenija.
Nista i nikome ne verujem.

А јел те неко тера да верујеш. Уместо да будете задовољни што људи који су боље упућени желе да поделе информације са форумом , ви их овде исмевате и пљујете. Као да од њих директно зависи да ли ће доћи до смене управе.

Ајмо сад Ђура педер , Сава пичка :pop
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Nezahvalnost je jos jedna u nizu od vrlina Srbalja...
Ne znam sta je nejasno kad ljudi kazu da se obrti desavaju iz sata u sat, a kamoli na duzi period... Svi koji ste mislili da ce Djura da ode sam od sebe i da se pritom ne okoristi sto vise moze ste u teskoj zabludi.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Niko nas ne tera da verujemo, ali ako se od 10 informacija koje se ovde objave, obistini jedna, kako onda ne misliti da su to samo proizvoljna nagadjanja?
Zasto bih ja bio zahvalan nekome ko je pisao i govorio sta ce se desiti, ako se to ispostavi netacnim? Na stranu sto se ljudi przili, pa razocaravali.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Prijatelju jel ti mozda palo na pamet da se stvari mijenjaju?
Nekad dnevno,a nekad bogome i u sat.

Stvarno ne znam koji vam je kurac.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Niko Vas ne tera da citate postove o smeni uprave, niko Vas ne tera da verujete, niko Vas ne lozi...
Mozda je bolje da verujete raznoraznim portalima, novinama...ja verujem ljudima koji mene obaveste i ljudima koji dobronamerno podele sa nama svoja saznanja!
Ja verujem i znam da je ovoj lopovskoj upravi dosao kraj, ko zeli da veruje neka veruje, ko ne zeli ne mora, jednostavan izbor!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Niko nas ne tera da verujemo, ali ako se od 10 informacija koje se ovde objave, obistini jedna, kako onda ne misliti da su to samo proizvoljna nagadjanja?
Zasto bih ja bio zahvalan nekome ko je pisao i govorio sta ce se desiti, ako se to ispostavi netacnim? Na stranu sto se ljudi przili, pa razocaravali.
Posle 4 godine na ovom forumu ......
Cerberus je uvek imao najbolje informacije i retko kada se desilo da zakaze. :ziveli
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
А јел те неко тера да верујеш. Уместо да будете задовољни што људи који су боље упућени желе да поделе информације са форумом , ви их овде исмевате и пљујете. Као да од њих директно зависи да ли ће доћи до смене управе.

Upravo tako.Čekaš da pročitaš neke informacije od osobe(a) koje su upućene i onda neko(uglavnom novi član) dođe i zapljune nešto protiv tih osoba.

Cerberuse jednom si već odlazio,nemoj i sad.:ziveli
sorry za off iznervirah se
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Pazi ovako: od kad je sve ovo pocelo, kao i nekolicina drugih forumasa, i ja sam dobijao neke informacije, sa neke druge strane. Pojedincima sam svaku novu slao preko pp, a nijednu nisam okacio na forumu. E sad, 90% tih informacija su se naknadno obistinile.
Ali, nikad nisam nista sto saznam pisao javno, bas iz razloga sto postoji mogucnost da se nesto promeni, da me taj neko slaze(iako nikad nije). Zasto da dozvolim da me neko posle prozove i proglasi za nekoga ko pise polu-proverene stvari i obmanjuje masu.
Ovo je vrlo posecen forum i mnogi citaju ovo. Ima puno onih koji veruju u sve sto procitaju, a mene nije briga zbog toga.
edit- Cerberus tada nije ni pisao. Isto sto pisete o njemu sam i ja cuo. Na njega nisam ni mislio.
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Prica kako Moca nece u Partizan dok je ova garnitura tu je smesna! Za Tumbu i Vermeza isto. Tako smo se svi ponadali da je dolaskom Duleta u SD pocela nova era, kad ono medjutim... Nemojte da se lozimo ljudi, svi bi oni u Partizan! Samo ih ne treba pljuvati zbog toga, osim ako se javno ne svrstaju na stranu propalog abortusa i njegovih fosila iz uprave.
Ivano, za komentar o Rasi 10 bambija od mene!!!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Bespotrebna diskusija, ljudi se trude, čvrsto verujem da niko ne protura neistine s namerom, prosto splet okolnosti utiče na ishod.

Uostalom ovo je Partizan.net a ne Nostradamus.blogspot :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ljudi su sa pravom nestrpljivi, mnogi frustrirani jer im je dosadilo da više gledaju mutave spodobe. Ja sam npr. malko razočaran olako davanim izjava u medijima od strane Bogičevića, jer bi valjda trebao da zna bolje. Ali dobro, situacija uvek može da se promeni, razumljivo. Želim promene na bolje, ali Bogičević tek mora da nam se dokaže, jer posle bika i mutavog, ne verujem više nikom...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma obrti se desavaju ne iz sata u sat nego iz sekunde u sekund...Samo sto su svi ti obrti ni manje ni vise nego 360 stepeni pa se od silnog obrtanja nista ne desi. Ja ne znam kako neko vise moze da naziva ljude "upucenima" ili "upucenijima" pored svega sto su rekli... A onda kad se nista "od predvidjenog" ne desi ili izigravaju uvredjene mlade ili smisljaju nove teorije. Ova sa obrtima je dobra teorija jer pokriva bilo kakvu pogresnu procenu. Ali kada se iznese tacna informacija, onda je to busanje u prsa do iznemoglosti (imali smo primer jednog cenjenog clana koji je pisao romane o tome da li je on objavio vest minut pre Tegija ili obrnuto). I jel moze neko da mi objasno zasto bih ja kao trebao da budem zahvalan prema nekom ko tvrdi da zna nesto, a ustvari ne zna nista? Valjda nema potrebe da previse vremena trosim na to da se nista od ovoga gore ne odnosi na one koji stvarno znaju o cemu pricaju.

Sto se tice ovih imena za trenera, ni jedno jedino mi se tu ne svidja. Cini mi se da su opcije vracanje u proslost ili da opet nekome prvi ozbiljniji trenerski posao bude u FK Partizan. Mada, iskreno, to je poprilicno nebitna stvar posebno ako se rascerupa ono sto valja iz ekipe preko leta. Ova govna iz uprave ovog leta mogu da naprave hiljadu puta vecu stetu nego sto su to bili u mogucnosti zimus, a vremena da se zaustave je sve manje.

I sto je najgore od svega, ja cenim da njih niko nece ni zaustavljati...Oni ce iz Partizana otici onda kada se njima bude islo. Mozda kada pokradu koliko su planirali, mozda kada im dosadi, mozda kada nadju nesto sto mogu jos vise da cerupaju, ali da njih neko kao otera- tesko. Sad im je mozda malo nezgodno da zavale klince jer je "javnost" dobro upucena u ko su i sta su ti klinci (za razliku od Nastasica), pa ne znam da li im to odgovara...Snacice se oni doduse, na primer ako ne udjemo u LS (ha-haaaa) to ce im biti sjajan izgovor za opstu rasprodaju.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Nema ni svadje, ni ljutnje, niti tenzije, niti se ovde radi o meni/nama.

Kada se ova prica jednom zavrsi, zaokruzicemo celu storiju. Ali, verujem da i vi sami polako nazirete gde je bio najveci problem u prethodnih 6 meseci. Prosto, ispostavilo se da neki ljudi za koje smo svi verovali da drmaju ili da mogu da drmaju Partizanom, uopste nisu toliko jaki. A nismo samo mi verovali u to, nego su i oni sami mislili da je njihova rec u Partizanu - zakon.
Sto je najgore, tom Bogicevicu je isto tako predstavljeno "samo se ti pojavi, sad cemo mi to da ti zavrsimo, a onda se ti samo pojavis kao Amon Ra". Posle nekog vremena postalo je i njemu jasno da ce ipak morati sve sam da odradi i da "struja" u samom klubu nema doslovno nikakvu realnu snagu, niti mogu oni njemu ista da obezbede.
I zato je covek popizdeo, vrlo je nezadovoljan i njima i bice tu, sve mi se cini, dosta iznenadjenja na kraju balade, nece svi koji su se ostrili na funkcije ni blizu tako dobro da prodju.

Ali posto ste i sami primetili da vise niko ne zeli da izlece s pricama, zbog tih iskustava u ovih 6 meseci, sacekajmo kraj bez krupnih prica. Niko nikog ne lozi, ne laze... Najvaznije je da ce kraja da bude vrlo brzo. Cvrsto verujem u to, pa ako se ispostavi netacnim, slobodno pucajte u mene/nas.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Tacno je da nama nema pomoci dok je muto tu, nas je sjebalo definitivno to sto je sps usla u vlast. E sada oni mozda skinu muta ali postavice novog muta. Da li ce doci Vermez ili Antic to moze biti samo prividno cak i da dozive uspeh npr ulazak u LS i cak prolazak kroz grupu ne sme nas zavarati nikako.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Cerberus resiste!!!

Ljudi ne budite nezahvalni. Jeste, mnogo je informacija neobistinjeno ali to ne znaci da se nece obistiniti. Srbija je zajebala latinsku ameriku za vreme hladnog rata. Vlast ne prasta nikome a dugove naplacuje ponekad i u krvi. Zato se mora igrati oprezno i pametno.

Ne volim ni ja ovo cekanje i pun mi je tuki i uprave i opozicije ali ako smo vec docekali kraj sezone i osvojili titulu jos nekoliko nedelja se moze sacekati :confused
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Gargamele i ostali koji pljujete insajdere.

Admini dobro znaju ko ima prave informacije. Postoji kazna na forumu koja se zove "pisanje laznih reportaza" u sta spada ostavljanje laznih informacija. Tako da je to dobro pokriveno i nema potrebe da se vi bavite tim stvarima. Verujte ili ne ali nemojte ismevati ljude koji pokusavaju da pomognu i da podele neku informaciju sa nama.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
cerberus, pa nije mi uopste nelogicno da se ovaj Bogicevic nadao da ce sve biti lakse...Samo mi onda nije jasno sta se tripovao, da ce njemu neko da donira Partizan eto tek tako? A da ne pricamo o tome sta je pa to on uradio da zasluzi tako nesto, doduse pricati o tome je i neumesno kada vidimo ko nas trenutno jase. Ja mislim da su se iz istog razloga i Krle i SS izleteli, mislili su da ce imati negde neku podrsku, a na kraju su potpuno rutinski izsutirani iz Partizana...

Porazno je malo kada covek pogleda unazad i moze sa jakim argumentima da brani poziciju "bolje da je SS cutao". Nikakva ovo borba vise nije za kao neki spas Partizana, nego za pravo na cerupanje. To sto cemo mi da slavimo odlazak Djure kao da nam je najrodjeniji preziveo rak je jedno, a realnost nesto deseto.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
I ja isto mislim da su se Krle,i Sale izleteli,nazalost,mislili su da imaju jaka ledja,i da ce se sve okrenuti za 180 stepeni,u roku od mesec dana,ali ipak se desilo drugacije,pa nije za dzabe onaj klempavi patuljak cutao kao zaliven,samo sto Krle nije takav covek,i naravno da nije hteo da im se izvini iz principa,covek je ostao pri svom stavu "gde su pare",covek ima krarakter,legenda je bio i u klubu,legenda je ostao i kad' su ga otpustili...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top