Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Тај скор из прошлости не мора ништа да значи. Ваљда је Чика Црни напредовао у професији толико, да може великом стратегу мале барсе да објасни неке ствари.
На крају крајева када је Грант долазио није имао ни један пораз од чергара.:D
Превртљива та наука по имену статистика.
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Šta znam - ako dodje Tumba ima da karamo cigane u posedu, a Barselonu u broju dodavanja po mecu, a ako dodje Vermez, ekipa sa menadzera nema potrebe da lomi glavu oko taktike koju cemo igrati ;)

Sad malo ozbiljnije - oba trenera su uspeli da promovisu neke klince u prvi tim, a to je nesto sto prizeljkujem. Sa druge strane, Vuk Rasovic je mnogima bio trener i dao prvu sansu u seniorskom fudbalu...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Vermez je bar navikao na Partizan bez centarfora..
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
cekam cerberusov info i do dalnjeg ne komentarisem.
@ sacayak

salis se da je ekipa iz 2004/05 sa kraljem, mirkovicem, nadjem i sasom ilicem kurton?
morao sam ovo da te pitam...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Кључно питање је ко поставља новог тренера? Ако се заиста поставља ових дана, чему журба ако има коло до краја? Ако је избор долазеће управе, нема потребе ломити преко колена. Ако није...:pop

Чији год да је избор, мука ми је од њега, искрено. Да не набрајам разлоге. Да се не враћам у 2005/06...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ne znam sto gledate vermeza kroz taj neuspeh koji je imao, pa sta reci onda za stanoja i samrok rovers. on je covek napravio najbolji rezultat u evropi u zadnjih ne znam ni ja kolko godina, sa realno ekipom koja nije bolja od ove, pa zaboga igrali su odita i boja, nadj i tomic, cirkovic...

po meni je vermez jedan od boljih nasih trenera(realno nemamo ni neki izbor nasih trenera), ono ako nadju boljeg do jaja, ako ne i vermez je ok
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
i zavrsavam na ovu temu: molim vas, uozbiljite se, FK iz sezone 2004/05 je bio igracki vrlo respektabilna ekipa.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
ne znam sto gledate vermeza kroz taj neuspeh koji je imao, pa sta reci onda za stanoja i samrok rovers. on je covek napravio najbolji rezultat u evropi u zadnjih ne znam ni ja kolko godina, sa realno ekipom koja nije bolja od ove, pa zaboga igrali su odita i boja, nadj i tomic, cirkovic...

po meni je vermez jedan od boljih nasih trenera(realno nemamo ni neki izbor nasih trenera), ono ako nadju boljeg do jaja, ako ne i vermez je ok

Tako nekako mi nismo u poziciji da nešto preterano biramo i da dođe nova uprava, Stanojević se ne vraća to je očigledno. Onda nam izbor spada na 3,4 slova Vuk Rašović, Tumbaković, Vermezović i neki trener iz jsl ili neki stranac eventualno koji košta Boga oca tak oda otpada. Prvo b itrebali da sačekamo da ode grant pa tek da raspravljamo o novom treneru.

Koji god da bude od ove trojice dobićemo mnogo boljeg od granta jedan je još nedokazan do kraja, drugi je loš za evropu, treći za derbije ali oni svi imaju određeni kvalitet koji ih preporučuje pa koji god od ove trojice ja zadovoljan, al svakako da Vermez nekako ima najveće uspehe, a to što se nekom ne sviđa fudbal koji forsira to je drugo.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Vermez je izvukao maximum iz tadasnje ekipe. Drzao je cvrstu disciplinu i to je ono sto najvise cenim kod trenera. Jedina stvar koju mu zameram,a za koju stvarno ne znam da li je istinita je taj njegov navodni greh iz mladosti, tj. tekma sa Romom. Za tikvu sam ubedjen da su je namestili neki igraci.
No sacekajmo da vidimo konacnu odluku,mada bilo bi glupo da se postavi trener bez nove uprave...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Licno moje misljenje je da poput sanse koja je pruzena Stanojevicu sada treba to isto da se uradi i sa Rasovicem...covek poznaje igrace vecinu ovih mladjih trenirao je u Teleoptiku i kao sto neko rece gore dao im sanse u seniorskoj ekipi..Sto se tice njegovom iskustva nisam skeptican po tom pitanju,ni Stanojevic ga nije ima preterano pa je uspeo,tako da nema razloga da ne verujem da ce i on ako mu se pruzi sansa.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Кључно питање је ко поставља новог тренера? Ако се заиста поставља ових дана, чему журба ако има коло до краја? Ако је избор долазеће управе, нема потребе ломити преко колена. Ако није...:pop

Чији год да је избор, мука ми је од њега, искрено. Да не набрајам разлоге. Да се не враћам у 2005/06...

Ja imam utisak da je to Bogijeva ekipa. Ako nije, ako ništa drugo, utvrdili smo da je Tumba stvarno neviđen beskičmenjak.

Što se Čika Crnog tiče, ja sam uživao dok je on bio na klupi, kidali su. Falio je golgeter, no to već svi znaju.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
2004 je Nađ imao 30 godina, Tomić 28, Ilić nepunih 27. Bata bolji nego matori Krstajić. Najbolje igračke godine. Još je od klinaca imao Sijalicu, Simona i Emegharu, a Boja je sa 20 godina dao dva gola Laciju i mogao da ode za velike pare na zimu, ali je uprava očekivala da može još više.

Svako poređenje s ovim timom je na štetu ovog tima. A naročito ovo sa neprodajom Boje..
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
alo bre pa Boya pre Lacija nije dao gol godinu dana o cemu mi pricamo...najbolji strelac te godine nam je bio Ivan Tomic-zadnji vezni,bila je to dobra ekipica ali je zbog Vermeza postala stvarno dobra,a sto se ticce derbija i dalje se secam kada je Stojke na derbiju Boji odbranio sut iz peterca
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ја не знам о којој неефикасности причамо овде кад смо те сезоне у лиги дали 81 гол а примили свега 20. Па ми за ових пет година и пет титула нисмо тај резултат остварили. Плус , те године смо узели титулу без пораза 25:5 однос.
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Ja vise ne znam ko odlazi ko dolazi. Vermeza bi pre gledao nego sve trenere koji su se pominjali zadnjih godinu dana. Nego se ja bojim da ce ovaj smesni jevrejin da se popismani i da se sa Djurom predomisli da zavrsi posao i napravi evropski Partizan onda smo u totalnom cabru
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ako neko cita ovaj list Informer, neka nam javi ujutru kakve su vesti iz Partizana.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja vise ne znam ko odlazi ko dolazi. Vermeza bi pre gledao nego sve trenere koji su se pominjali zadnjih godinu dana. Nego se ja bojim da ce ovaj smesni jevrejin da se popismani i da se sa Djurom predomisli da zavrsi posao i napravi evropski Partizan onda smo u totalnom cabru
Nema nista od toga, Grant je ovde dosao samo da bi se prodao dalje, njegova prica o evropskom putu pala je u vodu ono vece kada je njegov menadzer objavio da ima ponude i da ce otici, trener koji planski radi nema ni u malom mozgu odlazak, on je dobio idealnu ponudu, milion eura, najjaci tim u ligi i 10 bodova zalihe.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Samo kreten može da spiska milion eura za trenera.
Ima trenera koji su bolji a jeftiniji...

Čika Crni...
Bio je baš dobar (mada sam ja uvek za ofanzivu - a on nije bio), ali, kao i svaki trener, kad nešto ,,pukne,, on prvi dobije otkaz...a bilo je ,,puklo,, baš mnogo...
Uprava nikad neće da ode sama, a i uvek je lakše promeniti jednog trenera, nego naći (kupiti) novih (i boljih) 11 (ili 22) igrača...

Jedini je Stanouja uspeo da ,,preživi,, nešto kao Šamrok...
No, ipak, oteraše ga, i to kao uspešnog (u domaćem prvenstvu)...
Trenerska sudbina je da trenera (uglavnom) teraju, a mnogo ređe da on sam oće da ode negde...kao, iskreno se nadam - Grant Prevaragrand...

A šta ako Grande Prevarante odluči da hoće da se i dalje druži sa nama?

Pitam se da li bi ova uprava (na neki način) priznala da je načinila loš potez dovodeći Gosn Žapca, ako bi Grantu uručila otkaz, i da li bi onda radije ostavila Granta na klupi da nas uništava još malo... Ili bi ipak otkazali saradnju jedinom treneru na svetu koji liči na žapca, ali toliko je loš motivator da čak ni žabu ne bi uspeo da motiviše da skoči u vodu(baru)...kao što je to neko već davno napisao...

Čika Crni je već radio u Partizanu, ima neka iskustva, pametan je momak (sredovečni momak), a o Vuku znam samo to da mi se dopalo kako igra Teleoptik (kad sam ih par puta gledao) - ali, Partizan nije isto što i Teleoptik...

Ali, ajde da čekamo...

EDIT:
Ja čituckao (internet) štampu (Sport, Žurnal, Novosti) oni se svi slažu da Grande odlazi, a Vermez dolazi...
I da će bar ovaj prvi, 15. maja to da ozvaniči...
E, ovde gde sam ja sad je oko 2 i 20 ujutru, i, 15.i je maj...da l da čekam radosnu vest, il da ipak idem da spavam (jer sumnjam da će Grant da da otkaz rano ujutru)...

Ajd kad se (popodne) vratim s posla, valjda ću konačno da pročitam negde ono što stalno čekam...i da se uverim da to nije bio samo san... to jest, da...

...Da smo konačno izašli iz ,,čabra,,
Jer otiš'o nam trener Avra...
I da svako od nas, odsad ima miran san,
Jer bez Čika Žapca mnooogo nam je jači
Naš Partizan!
 
Последња измена:

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Tako nekako mi nismo u poziciji da nešto preterano biramo i da dođe nova uprava, Stanojević se ne vraća to je očigledno.

a zasto se ne bi vratio Stanoje? zbog cega je to ocigledno? Sa novom upravom bi se i on vratio, samo ako ga pozovu! Uostalom ni njemu ne cvetaju ruze u Dalijenu tako da... koliko se secam nova uprava bi trebala da cuje volju i zelje navijaca kojeg bi trenera voleli da vide, a ovde su od pocetka svi bili za njega...ne razumem zasto se on zaboravlja sad? U novoj upravi i strucnom stabu definitivno trebaju da budu i Stanoje i Krsta, a ostali nek se nadovezu, kako je i bilo u zlatnim vremenima!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top