Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Eto sam si napisao sta kaze uefa - "na kraju tekuce sezone".
Po tvom bi onda ovaj prihod koji budemo dobili na kraju ove sezone za ulazak u LŠ usao u prihod za sledecu sezonu,to je pogresno razmisljanje.

Poceo sam da zapisujem Djurine izjave oko dugova.:D
Tako imam zapisano da je rekao da nam je jedini dug 1,8M koliko iznosi jedan kredit koji smo uzeli od banke i da cemo ga odmah ceo otplatiti.Pa onda posle par meseci on iznosi 4M,e onda kad je WebGazda ovde napisao da je dug toliki da nemamo prebijene pare totalno sam poludeo.Za par meseci od dobrog poslovanja do dugova do guse!
Ako na kraju sezone,tj.na pocetku sledece sezone krene prica da smo u minusu,imamo dokaze da lazu !
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Isto ce biti i ako ne budu lagali,ako klub bude stvarno u minusu.Zato sto ce to znaciti da je opet neko ukrao pare koje je klub zaradio.

Meni najvise smeta sto se nigde javno ne kaze ko je od mudonja iz uprave dao pare ili obezbedio para klubu i koliko je to dao ili obezbedio.Nakotilo ih se tamo njih 12 a ja cisto sumnjam da je vise od njih nekoliko dalo ili obezbedilo neke pare klubu.Mozda Djuric i Jovicic i tu je kraj.Sta koji kurac neko sedi u upravi ako nije u stanju da da ili obezbedi pare?Najurio bi takve nesposobne iz ovih stopa!

UPRAVNI ODBOR
predsednik, Dragan Djurić
potpredsednik Mile Jovičić, diplomirani pravnik, većinski suvlasnik i generalni direktor "Topola komerc"
potpredsednik Branko Ružić, poslanik Skupštine Srbije
Dragoljub Vukadinović, predsednik Holdinga "Metalac" G. Milanovac
Zatezalo Ratko, generalni direktor i suvlasnik firme "Petrobart - Avia"
Miroslav Ateljević, vlasnik i direktor firme "Akmer - M." Švajcarska
Ratimir Babić
Duško Jovanović, predsednik Društva “SAVA OSIGURANJE” a.d.o. Beograd
Milan Obućina, gen.sek. JSD Partizan
Vehbo Papić, Agrobanka
Albert Nadj
Milun Todorović, Auto Čačak

Ko je od vas dao ili obezbedio para klubu?
Koliko dugo sedite u tim foteljama i sta ste klubu doneli za to vreme?
Koliko ste spremni da date ili obezbedite para da bi sedeli tu gde sedite?
Vase je da obezbedite pare.Lovu.Money.
Sta ste uradili i sta cete uraditi da to obezbedite?

Prozivao bi ih dok se ne useru od muke i sami odgovore.
Prvog bi Ratimira prozvao.Taj zute banke nije dao klubu.A sedi tu otkad se rodio.
Ruzicu koliko si ti para dao?Jesi barem otplatio sto si na racun kluba putovao u Monako na zreb?
Dakle?
 
Последња измена:

Гпб

Guest
Зашто се идаље наставља пљувачина у овом тренутку?
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Macak-Zemun

Da se krade krade se to niko ne spori ali mislim da preterujes.. Sta su uradili? Ovako ili onako uveli su nas u ligu sampiona... Sad ces ti da kazes uveli nas igraci i Stranojevic.. pa iste te igrace i trenera su dovukli oni.. Troskovi su OGROMNI!! Plate igracima, hoteli, smestaji za igrace, putovanja, odrzavanje stadiona, odrzavanje pomocnih terena i sl i sl i sl... neke stvari pokrivaju sponozri ali one najskuplje placamo sami! Ne kazem ja da ne kradu ovi ali krali su i mnogo pre njih pa nas nisu doveli do 3 titule za redom i LS.

Mislim da neam potreba da ulazimo u dalju raspravu, Kako je bilo sad je SJAJNO, nadamo se da ce znati da iskoriste ovo sto se desava trenutno u klubu i oko njega i da da ce se ulazak u LS u godinama koje dolaze gledati kao nesto sasvim normalno a ne neverovatan uspeh!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ako sam dobro razumeo mi cekamo jos jednog sponzora za nasu ligu,a EPSov logo cemo nositi na dresovima samo u Ligi Sampiona?
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Odje jos traje finansijska kriza,zute banke niko nema.
Volio bih da vidim toga mudonju koji bi se lako rastao od 50-100 iljada u korist bilo kojeg kluba.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da se krade krade se to niko ne spori ali mislim da preterujes.. Sta su uradili? Ovako ili onako uveli su nas u ligu sampiona... Sad ces ti da kazes uveli nas igraci i Stranojevic.. pa iste te igrace i trenera su dovukli oni.. !

KLEO, zapamtite to već jednom!!!! Da njega nismo imali ku*** bi videli Ligu šampiona!!!

Hvalite upravu... zbog čega!!! Zato što su doveli Radišu Ilića, a on za malo da uništi sve što je Kleo stvorio! Koliko su tu sjebali stvar, najbolje govori dolazak Stojkovića!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Kleove "makazice" svetski naj gol nedelje!

Fudbaler Partizana Kleo postigao je najlepši gol na svetu u periodu od 30. avgusta do 5. septembra. Tako bar misli polovina glasača koji su učestvovali u anketi specijalizovanog sajta Goal.com.

v182491p0.jpg


Majstorija koja se dopala i mnogim ljubiteljima fudbala širom planete izgleda ovako, ukoliko ima onih koji to nisu videli.

Bio je to Kleov gol u odloženoj utakmici 2. kola Superlige protiv Hajduka 4. septembra.

Kleove "makazice" nadmašile su poteze fudbalera Ređine, Askolija, Betisa... Uostalom, druge golove pogledajte OVDE, pa procenite sami da li je fudbaler Partizana zasluženo dobio titulu za najatraktivniji pogodak.

Posetioci renomiranog poratala Goal.com glasali su od 6. do 10. septembra, a Kleova majstorija je odnela ubedljivu pobedu sa čak 55,68% glasova.

Drugoplasirani je bio 28-godišnji Hamit Altintop. Reprezentativac Turske je u kvalifikacionom meču za Euro 2012 protiv Kazahstana postigao gol nakon korenera iz velike daljine i to iz prve. Za njega je glasalo 22,19% posetilaca.

Treće mesto pripalo je Federiku Makedi i njegovom solo prodoru i sjajnom udarcu na susretu rezervi Mančester Junajdeta i Oldama. On je pobrao 13,82% glasova.

Мондо
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Isto ce biti i ako ne budu lagali,ako klub bude stvarno u minusu.Zato sto ce to znaciti da je opet neko ukrao pare koje je klub zaradio.

Meni najvise smeta sto se nigde javno ne kaze ko je od mudonja iz uprave dao pare ili obezbedio para klubu i koliko je to dao ili obezbedio.Nakotilo ih se tamo njih 12 a ja cisto sumnjam da je vise od njih nekoliko dalo ili obezbedilo neke pare klubu.Mozda Djuric i Jovicic i tu je kraj.Sta koji kurac neko sedi u upravi ako nije u stanju da da ili obezbedi pare?Najurio bi takve nesposobne iz ovih stopa!



Ko je od vas dao ili obezbedio para klubu?
Koliko dugo sedite u tim foteljama i sta ste klubu doneli za to vreme?
Koliko ste spremni da date ili obezbedite para da bi sedeli tu gde sedite?
Vase je da obezbedite pare.Lovu.Money.
Sta ste uradili i sta cete uraditi da to obezbedite?

Prozivao bi ih dok se ne useru od muke i sami odgovore.
Prvog bi Ratimira prozvao.Taj zute banke nije dao klubu.A sedi tu otkad se rodio.
Ruzicu koliko si ti para dao?Jesi barem otplatio sto si na racun kluba putovao u Monako na zreb?
Dakle?
Možda si trebao da sačekaš pred derbi, ili neku od bitnih utakmica u Ligi Šampiona, i da upadneš u prostorije kluba..mislim da je to bolji trenutak da se vrši destabilizacija kluba.
Ili ceniš da ne postoji dobar i loš trenutak, nego je svaki trenutak podoban?
Forum je dobra stvar da se vrši destabilizacija. Na sreću, stadion nije pogodno mesto za to. Ipak, nisu svi jednaki, i nečiji glasovi se ne mogu čuti.
Partizan iznad svih!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ma ok, dosadno ljudima pa hajde da se vrtae starom zanatu pljuvanja uprave iako igramo LS, iako gazimo u prvenstvu iako imamo najjaci tim u poslednjih 10 godina...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Добро, ако играмо у ЛШ, то не значи да је одједном све постало идилично и да требају неке ствари да се гурају под тепих. Не видим зашто би ово била дестабилизација клуба, па ако може један пост на форуму да дестабилизује клуб, јебеш онда такав клуб. Клуб се дестабилизује или стабилизује изнутра, лошим или добрим радом управе.

Не кажем да их треба пљувати сада - пре свега на спортском плану гурамо одлично, али као и у сваком клубу, свакако да ни код нас није све идилично и да увек може штошта да се поправи. :wink:
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Naravno da je sad situacija mnogo bolja i u finansijskom i u igrackom smislu. Usli smo u LS, naravno da je to + za upravu. Ma sta oni radili u prelaznom roku, mi smo usli, povuci-potegni, ali u eliti.
Sa druge strane, postoje neke stvari koje mi izuzetno idu na zivce. Jedna od najgorih stvari, su ove igrarije sa brojem posetilaca na stadionu. Zasto moramo da se ciganisemo, na svakoj utakmici, za bednih par hiljada evra, time sto smanjujemo zvanican broj gledalaca? Vreme je da se jednom za svagda prekine, sa takvim principom, jer ne prilici jednom klubu koji igra LS.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Jebote koji je vama?Ja bre nikoga nisam pljuvao.Samo sam postavio par pitanja jer sam procitao ono od Optimusa u vezi love i to mi se dopalo jer je precizno i tacno.To sto smo usli u ligu sampiona je strava i to niko ne spori.Ali to ne znaci da uprava Partizana ne treba da radi bolje i da je sad odjednom najbolja na svetu.Nikad ne treba nista gurati pod tepih.Sportski uspeh i rezultati su najbitniji ali nisu jedini bitni.Ja mislim da u klubu moze i mora da se radi jos mnogo bolje.A ako misle da mogu da se sakrivaju iza Stanojevica i igraca koji su napravili odlicne rezultate zadnjih meseci onda su u pravu ako bih ja bio jedini koji ih kritikuje.Ali ne mislim da sam jedini.Kao sto kritikujemo igrace i tim kad nisu dobri na terenu tako i upravu treba kritikovati kad ne radi dobro ili ako je nedovoljno dobra. A webgazda je objasnio neke bisere uprave u prelaznom roku.Nisu jedini.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мачак је можда и поставио добро питање... Тачније није можда него сигурно је поставио питање које је на месту. Има списак чланова тог управног одбора, и ако примећујете поред имена стоје фирме... Зашто све те фирме нису међу спонзорима нашег клуба? Зар то не би било логично!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Pogodio si u centar.Naravno da bi bilo logicno.A posto tih firmi nema,onda meni to lici na neke trange-frange.Taj clan uprave odradi nekome ovo i ono,ovaj mu se oduzi ovim i onim a to ovo i ono je fotelja tu gde je.Hajde bre veliki bosovi,gazde i direktori uclanite vase firme u sponzore kluba,svaka firma po100,200 ili 300 soma i eto jos kojeg milionceta u korist kluba.A vi cete onda medju navijacima biti bas pravi bosovi i mudonje koje cemo ceniti.Samo Sava osiguranje i Agrobanka su od onih firmi medju sponzorima.Od ovih koje prozivam izostavljam jedino Jovicica iako njegove firme isto nema medju sponzorima.Cuo sam da on privatno daje lovu,jedini uz Djurica.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
kako god stavite ovog sponzora na dres, ja bi predlozio svima da kupuju dresove dok su jos u prodaji BEZ sponzora ;)
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Mnogi su cekali sponzora :)

Ko je od vas dao ili obezbedio para klubu?
Koliko dugo sedite u tim foteljama i sta ste klubu doneli za to vreme?
Koliko ste spremni da date ili obezbedite para da bi sedeli tu gde sedite?

Ruzicu koliko si ti para dao?Jesi barem otplatio sto si na racun kluba putovao u Monako na zreb?
Dakle?

Zar nije Ruzic ''doveo'' ove? (manje-vise)
A sta ako nema ljudi koji ce dati pare klubu? Ne branim ih, nego pitam?
I sta onda? Doci ce novi, ista prica i sta onda?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top