Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
@parni valjak-Novinari izmisljaju svakakve gluposti pa i to.Moreira nije taj tip igraca koji bi se pretvarao da je povredjen zbog kasnjenja plate,cak i da jeste kanjenje plate razlog ja mu ne bih nimalo zamerio.Prvo treba da se postavi pitanje zasto plate uopste kasne,dan,dva bilo koliko,bitno je da kasne.Nismo ni prvi ni poslednji klub u evropi koji kasni sa isplatom plate igracima,i mnogo veci klubovi imaju isti problem,ali to nije opravdanje.Nadam se da razumes sta hocu da kazem.
Ubedjen sam da ce Mo igrati protiv Anderlehta,i ako bude igrao razlog sigurno nece biti to sto mu je legla plata koju je cekao nekoliko dana!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Cuj da odobrovolji Moreiru!! Da Moreiri nikad do sad nije kasnila plata jel?Smesno,covek nema povredu ali oseca bol koji ga sputava,uopste nije nemoguce da zaigra pod inekcijom.

Smesne su te price da se destabilizuje klub pred ovako vazan mec.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Stanojević: "Evropski Partizan za tri godine"
15. avgust 2010. | 09:44 | Izvor: Sportske.net, Sport

Trener crno - belih kaže da su mu potrebne tri sezone, da uz domaće trofeje, Partizan dovede na nivo na kome će ravnopravno igrati u Evropi.

Po Stanojeviću samo učešće u Ligi Evrope i trofeji u domaćem šampionatu nisu dovoljni.

"Mene to ne zadovoljava, to je u Partizanu normalno i podrazumeva se. Ono čemu ja težim mnogima sada izgleda nedostižno. To je da budemo na nivou evropskih timova", ocenjuje Stanojević.
stanojevic18601020100727072558.jpg

Drugim rečima Partizan neće biti predjelo u evropskim mečevima.

"Vidite, žalosno je da Anderleht, tim treće evropske klase bude favorit protiv Partizana. Mi moramo da dostignemo taj nivo, da budemo ravnopravni", dodaje Stanojević.

Ponovio je da nema pritiska iz kluba da se mora u Ligu Šampiona, ali da će i on i igrači učiniti sve da stignu do evropske elite.

Gleda na duže staze.

"Imam planove, u naredne tri godine stići ćemo do nivoa koji Partizan zaslužuje kao klub. Naravno, moramo da osvajamo domaće trofeje, kako bi kupili vreme za taj evropski uspeh kome težimo", zaključio je Stanojević intervju za "Sport".

:clap:clap:clap
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
treba jebati majku svakom iz kluba ko se usudi da posle nekog pojedinačnog neuspeha krene da busi saleta nekim debilnim izjavama
ako se takav pojavi ja cu mu prvi sasuti moj najgori recnik i ne interesuje me kako ce se taj zvati
imali smo lose primere u proslosti i zato i opominjem na vreme

ovom coveku se moraju dati najmanje 3 godine da radi i stvara
ko ovako rezonuje kao on je pravo i dugorocno resenje za partizan i to cu da tvrdim i kad dodju losiji rezultati
serija losih rezultata sa njim je nemoguca ako ima podrsku i ako ga se ne busi
postace fudbalski dule sa sistemom ako ima podrsku i ako ga se ne busi

toliko za moj jubilarni post:)
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Tako je Sale ,samo pametnim i poslovnim rukovodjenjem klubom ,ali pre svega timom mozemo da dosignemo neki nivo, ne treba trositi velike pare na pojacanja ,vec pokupiti ono sto valja i sto se moze :Smiljanic ,Babovic ,mladi perspektivni i verovatno u nekoj drugoj situaciji ne bi imali nikakve sanse da ih dovedemo ..Pruziti sansu nasim mladim ,talentovanim igracima :Scepovic,Asovski,Ostojic,Nastasic,Brasanac ...Sve to cuvati minimum 3 godine ,usput ne prodavati Stankovica ,Jovanovica i Tomica bez preke potrebe ,dobro skautirati strance,pokupiti sto se istice iz nase lige tipa :Ubiparip ,Markovic... Tako sastavljena ekipa u nekom duzem periodu moze zaista da bude konkurentna i Andrlehtu ,a bogami i vecim klubovima ... Te 3 ili 4 godine kada ekipa dosegne maksimum prodati igrace od kojih siguran sam zaradili bi desetine miliona evra ...Zamislite da smo zadrzali Jovetica ,Ljajica,Tosica,Obradovica sad uz Smiljanica,Clea ,Krleta ,Jovanovica,Moreiru ,Saleta to bi bila ekipa koja bi vrlo ozbiljno mogla da se bori u LS .
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Samo da Sale ostane u Partizanu kao Dule (znam da je tesko izvodljivo, ali ne i nemoguce), i naosvajacemo se mi trofeja, sto domacih, sto medjunarodnih.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bravo Mačorčino...:clap

Arsenal i Venger su "objasnili" kako izgleda prava saradnja kluba i trenera. Taj Venger je BOG u Arsenalu i tako se na njega i gleda. Imao je klub i losih faza svih ovih godina, i neosvajanja nikakvih trofeja, baš kao što je imao i trofeje a i finale LŠ, ali...status Vengera u Arsenalu je jednostavno nešto što bih ja voleo da jedan trener Partizana (Saša Stanojević) ima jednog dana u Partizanu. Da se njegova vizija prati i podržava i da svi vuku na jednu stranu - na onu koju trener forsira.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.896
Reaction score
13.759
Ipak ukoliko ne daj Boze Sale bude imao lose rezultate u nekom delu sezone mi Grobari ako smo to za sta se predstavljamo trebamo mu dati max podrsku jer covek to zasluzuje...i trebamo ga istrpeti ukoliko ne daj Boze ekipa pocne sa losim rezultatima...covek zaista mnogo vredi u svakom smislu...po trenerskim i ljudskim kvalitetima...odlican je psiholog i bice jos bolji takticar...pravi dobitak za nas, najvece pojacanje u zadnjih nekoliko sezona...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Stanoje legendo...Svi smo uz tebe! Ne pamtim kad smo imali ovakvog trenera...
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Stanojevicu,da te nema,trebalo bi te nacrtati.Ne sjecam se kada je jedan nas trener ostavio na mene tako pozitivan utisak,koji ni eventualni porazi nece moci ponistiti. :respect
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
@Macak-Zemun
A slike za jubilarni post :D
Malo samo u temu prelazni pa da zakuvas ionako se suvise smirilo tamo :buhaha

sorry za off
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Novi generalni sponzor?

Ovo gore mnoge interesuje...

Sad čitam na netu da je splitski Hajduk dobio novog generalnog sponzora ("NTL", hrvatski trgovački lanac, sa ukupno 11 hrvatskih trgovačkih kuća) koji će godišnje plaćati klubu 1.000.000 EUR! Toliko je Hajduk inače imao godišnje i od INA koja im je do sad bila generalni sponzor...

A ako se zna da je Hajduk u Hrvatskoj poslednjih godina otprilike ono što i cigani kod nas (znači klasična pušagija u Evropi, a u zemlji stalno gledaju u bulju šampionu), onda se stvarno postavlja pitanje kako će naš Partizan i da li će uopšte uskoro rešiti ovo pitanje...

Mi smo stvarno nesposobni ako ne nađemo generalnog koji će nam platiti zagarantovani minimum 500-600 hiljada. Minimum, plus bonusi...
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Sad je savrsen trenutak za generalnog sponzora. Imamo priliku za ulazak u Ligu Sampiona, a ako ne d'o Bog ispadnemo, imamo zagarantovanu Ligu Evrope. Ocekujem dobre pare da legnu.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ovo sto JNA spominje 500-600 000 evra-pa ispod toga i ne moze!

Da se razumemo, to je mimimum minimuma za klub na nivou Partizana, ustvari u ovom trenutku kada igramo play off za ligu sampiona sve ispod 100 000 000 evra je lose, i to bez bonusa

Ma nemamo sta da brinemo, rekao je Djura da ce sponzori juriti nas a ne mi njih, opusteno samo, zna Djura sta radi:D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Naravno da zna ,svi oni znaju sta rade ... Nisu mutavi .. ;)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
Samo da Sale ostane u Partizanu kao Dule (znam da je tesko izvodljivo, ali ne i nemoguce), i naosvajacemo se mi trofeja, sto domacih, sto medjunarodnih.


stanojevicev eventualni duzi period u partizanu ce pre svega zavisiti od ljudi iz uprave. ako oni uspeju da prevazidju svoju sujetu, mogli bi smo imati odlicnog stratega. za sada stvari teku dobro...i necu da mracim
:napred Partizan
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Dakle Stanojević zaista ima sjajne izjave,realne bez mnogo ulepšavanja,sve što kaže mu je na mestu.Skoro sam siguran da prati i naš rad ovde na forumu...

Imaće našu podršku,sve dok je akcenat na tituli pa onda Evropa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top