Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Zorka

Početnik
Учлањен(а)
20.12.2008
Порука
43
Reaction score
5
„Lavovi“ će ga verovatno pustiti i bez obeštećenja, jer ne mogu da izdrže njegovu platu od 30.000 evra mesečno - pišu Nemci, ali je tek neizvodljivo da Partizan ponudi sličan ugovor desnom beku, od 360.000 evra godišnje.
Posle poreza Rukavini ostaje godisnja plata od 220.000€ u Nemackoj, koliko bi mi morali da mu nudimo, da bi imao slicna primanja?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Posle poreza Rukavini ostaje godisnja plata od 220.000€ u Nemackoj, koliko bi mi morali da mu nudimo, da bi imao slicna primanja?

Nema neke preterane razlike u porezima ali zato ima ogromne razlike u kupovnoj moci :D Zbog toga 220.000 eura u Srbiji vrede vise nego u Nemackoj u tom smislu :D
Ali dosta o ekonomiji :D
Ovima je clanak do jaja nema sta. Apokalipsa i prizori strave i uzasa po kojima ce verovatno Radisa u nedostatku igraca pocinjati na beku po Djurinim prvobitnim zamislima :D Pa zar nemamo mi jednog jedinog novinara jbt...
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Crno-beli žele Vladimira Ivića

Partizan želi da vrati još jednog asa u Humsku! Vladimir Ivić (34) se uklapa u koncepciju trenera Aleksandra Stanojevića, a crno-belim u prilog ide i činjenica da iskusnom vezisti ističe ugovor sa grčkim PAOK.
151994_051928s9_if.jpg


Ivić se dovodio u vezi sa crno-belima i pre četiri godine, ali tada nije bio u planovima tadašnjeg trenera Miroslava Đukića. Kontakti postoje, ali je rano pričati o tome koliko je transfer izvestan. Pored Ivića u Humskoj imaju ideju da pričaju na temu povratka i sa Miroslavom Radovićem, koji sa velikim uspehom brani boje poljske Legije.

Jedan od letnjih prioriteta čelnika Partizana je razgovor sa Stefanom Babovićem i Ivicom Ilievim, kojima ovog leta ističu ugovori. Trenutno nema nikakvih smernica u kom smeru idu pregovori, ali je jasno da u Humskoj moraju da zadrže, po mnogima, dvojicu glavnih igrača u sezoni na izmaku.

Pored toga, u Partizanu su rešeni da pričaju sa Espanjolom na temu odkupa ugovora Milana Smiljanića, koji bi ovog leta trebao da se vrati u Španiju.

www.vesti-online.com
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
.. kako je lako pisati o prelaznom roku..

izguglaš sve naše igrače kojima ističe ugovor, plus one noji nisu u prvom planu, plus par stranaca kojima su agenti naši menadžeri, i eto materijala za celo leto.. ne treba ti ni izvor iz kluba..
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jos jedino stopere nisu spomenuli koji bi mogli da dodju....Sve pozicije su procesljali, od levog i desnog beka pa sve do centarfora...

Dobro i golmana ne smeju da diraju....:D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Vlada Ivic je dobar i veoma kvalitetan igrac...igrac koga bi svaki klub pozeleo ali za njega nema mesta, jednostavno previse imamo igraca sa tim karakteristikama...mnogo su Ilic,Vukic,Ivic i Babovic...treba nam svakako igrac ovog profila ali ovoliki broj ne...u veznom redu nam je potrebna brzina i trcanje do besvesti...tehnicara imamo dovoljno :)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Priča o Iviću je ozbiljna koliko i vesti-online.com, ne znam samo zašto ovaj sajt nije stavljen na listu zabranjenih za citiranje.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Samo se nadam da niko ozbiljno ne misli da bi Dijara ili Kežman mogli ikako da zamene Tejga.
To bi bilo smešno pa obojci je trebalo po 5-6 100% šansi da ga daju i to u vreme kad su bili u top formi.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Ako dobor pogledaš utakmice videćeš da je i Tejgo na tom nekom proseku. Svaku 4 koristi!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Verujem da pod "niko ozbiljan" mislis na ljude iz urpave,a ne na obicne smrtnike,poput mene,jer sto se mene tice,ja bih izrazito voleo da vidim Diarru nazad u Partizanu (naravno ne mogu da predpostavim kako ce povreda manifestovati na njegovo buduce postignuce),dok sto se tice Kezmana,tkdj verujem da bi bio jako koristan...Moj utisak je da su obojica mobilniji i spretniji u odnosu na Tejga,ali da ne gresim dusu,nemam nista protiv ni da ovaj poslednji ostane u PFC.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Zemunelo, ne mogu da vjerujem da možeš da porediš Tejga sa jednim Kežmanom, prekaljenim fudbalerom sa neprocjenjivim iskustvom... Mateja je i sad, kad igra u Saut Čajni, klasa za mnoge u Partizanu..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kežman i Ivić?
Nema od toga ništa,tj. voleo bih da od ovoga nema ništa!
I jedan i drugi komotno mogu već sad da završe karijeru,eventualno da odu u Ameriku da pikaju loptu.Za nešto ozbiljno,niks!
Kežman je u svom filmu a Ivić više nema snage za fudbal koji se sad igra.Da su ih pomenuli pre 3 godine,digao bih obe ruke za njihov povratak a sad...Niks!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.476
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мислим да падате на јефтине приче ,уколико наши стварно желе да доведу Ивића,нек купе пиштољ и нек се обесе.
Ем што имамо 3 играча сличног и квалитета и позиције а по мом мишљењу и боља,ај што он последњу сезону није одиграо ништа посебно,ал што се лик скоро распада.
Што се Тејга тиче мислим да је прича много компликованија,и ја не бих могао у тренутку да се одлучим као многи овде.Ово пишем у случају да плата није проблем ни финансијски ни у смислу да би нарушиал међуљудске односу у екипи.
Зависи од наше поставке,зависи од бекова крила,ако ћемо и даље имати у тиму тестере висине трибина ЈНА онда нам не вреди,али ако доведемо играче који могу да погоде у трепавицу,ако у европи будемо играли на са доста простора испред себе,можда од тога нешто и буде.
Али опет нам треба и нападач који зна са лоптом...
 
Последња измена:

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Vukcevic napusta Sporting, kad dolazi kod nas?


Daj ljudi oladite, kakav Kezman, kakav Ivic, kakvi bakraci...Nismo staracki dom da nam prosek bude 32-33 god.
 

Chiba

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
69
Reaction score
0
Локација
Vrsac
Већ је раније постављено.

WebCrew edit
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Evo ja neću da ih vređam, ali i dalje želim da ih izbace iz prve lige... sve dok su Bata kan kan i ona džukela Rebrenović tamo.

Narode, tema je oborila rekord. Preko milion puta je pogledana ova tema.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Uz Ivica ( pritka za paradajz trenutno) dobija se 5 kila nes kafe (u prahu za frape) i tavli.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tekst zajedničkog saopštenja Partizana i FK Novosadska kurva je premešten u temu Srpski fudbal, pošto tamo diskutujemo o skandalu u finalu Kupa.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Статус
Затворена за писање одговора.
Top