Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Izeš posao, kokice, kutija cigara i reload page svakih 30 sekundi. I neka požure, moram po djecu.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
ma otici ce on,ali ostace ostali... a oni su jos veci problem.
djuri je bar bio cilj da partizan zaradjuje,pa makar samo za njega, dok ostali spominju kako je dobro za partizan da pusti titulu.
dakle, sta reci.... otice ce djura,ali odlazi i titula.
a pare vratiti nece
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nadam se da Nova godina donosi tu davno čekanu metlu u FK Partizan kako pojedini najavljuju!

Elem, možda je glupo pitanje, ali moraću da pitam... Je li taj Veterinarski zavod bio neka ozbiljna firma, pošto ja sam za njih čuo tek u kontekstu eventualnog stradanja Đurića!?

Mislim, zbog čega je uopšte Mutavi i ulazio u priču privatizacije tog preduzeća... Šta je pozadina priče, neki brendirani proizvod, zemljište, nešto treće!?
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Знате шта?
Само желим да је сада са нама брат PFC_D, а да не зна детаље око Ђурића.
Одмах би кренуо да вам (са правом) објашњава да Ђурићев одлазак није ништа ако не очистимо клуб до краја.
И ја бих га подржао...
Замислите Ружића уместо Мутавог...

Davno sam reka odje na ovu temu-uvijek od goreg ima gore....
Nadam se da nece vazit u nasem slucaju.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Nadam se da Nova godina donosi tu davno čekanu metlu u FK Partizan kako pojedini najavljuju!

Elem, možda je glupo pitanje, ali moraću da pitam... Je li taj Veterinarski zavod bio neka ozbiljna firma, pošto ja sam za njih čuo tek u kontekstu eventualnog stradanja Đurića!?

Mislim, zbog čega je uopšte Mutavi i ulazio u priču privatizacije tog preduzeća... Šta je pozadina priče, neki brendirani proizvod, zemljište, nešto treće!?

Koliko ja znam tamo su cistacice pre privatizacije imale platu 50.000 pa ti vidi kakva je to firma. A kako se prica ima tu i dosta zemljista u samoj blizini novog mosta (Zemun - Borca)
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ajde gazda nemoj da si baksuz, reci nam ta dva imena, ili bar posalji na pp.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top