Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@Mokoena
Evo onda i za tebe i za Crno-Belog jos dve

Branko Ruzic salje poljubac Draganu Djuricu
(fotolitografija)

pa102.jpg


Zagrljaj drugova
pa105.jpg
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Sad odgledah na sosu skupstinu. Djura po kratkom postupku. Vidim(cujem,posto ih djura nije zvao) imamo i neke nove clanove uprave. Meni je bilo odvratno slusati ga. Neso slicno kao kad Kurcubic drzi sednice u "Boljem zivotu",cisto da kazem ako neko nema dobar stomak pa ne moze da odgleda skupstinu...Viri neka ikona tamo iza njih pa se molim budi Boze s nama.
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Ljudi, jel vi podrzavate Partizan, ili vodite nekakve licne ratove, za koje vam Forum dolazi samo kao filter?

NE PODRZAVAM Djurica, ali pustite ih da rade dok ne dodje neko bolji. Bilo kakvim ustancima i dizanjem revolucija ama bas NIKAD "necete" dovesti boljeg. Nikad se u istoriji nije desilo, niti ce presedan da se desi u nasem selu, u nasoj Humskoj!
Svi oni tu rade svojim imenom i prezimenom, a 99% nas ovdje je iza nick-a. Sta god neko rekao ili koga god ispljuvao, izadjemo iz stanova i kuca i svoje svakodnevne aktivnosti izvrsavamo sasvim normalno, bez da u nas neko upire prst i kaze "ovaj stoji iza toga i toga ... Ovaj je rekao to i to."
Mi mozemo ovdje da iznosimo sta god hocemo, niko nas ne drzi odgovornim za to. (Osim Admina ;) )

Ti ljudi koji rade tamo ... se lako prepoznavaju na ulici, te ljude vec ne voli pola (ili vecina) stanovnistva ... jos samo fali da ih jedan dio "njihovog" tima prezire i upire prst. Utice to na kraju sve na ... Partizan.

NASI SU, i sa podrskom ce raditi bolje, bez podrske a sa mrznjom - radice gore. A kad tad ce otici ... ajde TAD da im iznesemo racun ili mi ili nadlezni organi, jer tad nece Partizanovi rezultati ispastati. Tad mi navijaci necemo ispastati.
Ajde da ne docekamo da recimo te 2014 kad frizura ode, da se tad on prosto zaboravi, a da ovoga sljedeceg na kolac nabijamo. Ajde NE TAKO!

Pa sve sto oni rade utice i na njihov licni zivot, i na njihove biznise i odnose ... (Sve ono sto forumase nikad ne stigne) ...
Mnostvo njih je u Partizanu vec nekoliko desetina godina, pa da su najveci sljam, olos, stoka ona imbecilska - ne mislim da rade protiv Partizana. Ne zelim tako da mislim. Svako i od njih i od nas na kraju vodi racuna o svojoj porodici/Familiji ... i ne mislim da neko moze da dovodi to u pitanje, unistavanjem svog imena/djela.
Ali uvjek neko moze to i bolje da radi ... uvjek postoji neko vise strucan, vise iskusan i vise pametan. Do tih ciljeva i takvih ljudi treba teziti i raditi, ali normalnim putem, normalnim kanalima. Zasto dizati masu i paliti vatre koje znamo da ogrijati nece?
Mozda je i dobropoznati srpski inat proradio kod frizure, mozda bi vec sisao sa trona da nije bilo revolucija...

Zelim i ja promjene, ali dobre, stabilne, pametne.
Nadam se da ce se vratiti pametni ljudi koji ce te promjene obezbjediti.
Podrzimo Partizan, i sve njegove strukture dok god su tu, kada pojedinci sidju, kada budu dodirljivi - izmiricemo racune!
Volim Partizan!
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ko ti je pisao ovaj komentar, Ružić ili Burek!

NAŠI SU ... možda su tvoji, moji nisu.

Dokle da ih pustimo "da rade" dok ne dovedu Partizan do bankrota! Čoveče, vidiš li ti da je on uništio već 6. firmi. I sad mi kaži kako on želi dobro Partizanu.

Sve to utiče na njihov život... znaš što me boli kurac za to. Sve što oni rade i te kako utiče na moj život jer volim Partizan i ne živim od njega kao oni nego za njega!

Mi smo anonimni... ti si možda anoniman a svi znaju ko stoji iza ovoga sajta i foruma. Svakome mogu bez i malo stida da pogledam u oči, jer znam da sve ovo što radimo radimo za dobro Partizana, nikako da bi mu naštetili.

Dečko, pogrešio si forum... JF se nalazi na drugoj adresi!!!
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Ko je tebi pisao taj?

Mislim stvarno ...

Dok god radi u Partizanu - MOJ JE, a tvoj da li je bas me briga, tvoja licna stvar.
Sve sto ti radis, i sve sto ti pises, utice na zivote malih milion onih koji citaju, jer i oni vole isti taj Partizan. I svako ga voli na najbolji moguci nacin!
Ja sigurno na 15423.95 km daleko od Hrama, zivim od njih, i ovo me je neko platio (po ovihpm standardima) da napisem to ...

Ja anoniman??? ;)
Igman Causevic
 
Последња измена од уредника:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Prestani da se proseravaš! Prvo oni video klipovi gde su svi drugi krivi osim Đurića i bahate uprave, a sada i ovaj post podrške bandi koja uništava klub. Boli me kurac da li ti je neko plati ili se samo ovde praviš pametan. Svima je jasno ko je Dragan Đurić i koliko štete je on naneo Srbiji, a ti si se našao da ga braniš! Svako ko ga brani nije bolji od njega!
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Grijesis,
Ja branim Partizan i svoj stav.

Nemam ja sa Djurom veze, i vjerovatno mogu ja njega platiti, a ne on mene ...

Klipove ja nisam pravio, ali sam postavio i na svoj face i ovdje na Forum, kao sto sam postavljao i klipove ultra protiv frizure ... jer sta je to nego samo neciji stav ... necije misljenje.
Usput, izasao je i zadnji dio, gdje samo lupa po Djuri, pa pogledaj.

Meni Vujosevic nikad banda nece biti, a i dosta drugih pojedinaca.
Losih ima, kao i ovjde na Forumu, i kao sto rekoh ranije, uvjek ima boljih, i nadam se da ce stici i preuzeti. Ali do tad, NECU da rusim, jer na kraju ispasta klub i rezultati.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ali do tad, NECU da rusim, jer na kraju ispasta klub i rezultati

Kaži mi molim te da klub sada ne ispašta!!! A što se rezultata tiče oni su više posledica nikad lošije zvezde, nego našeg kvaliteta.

Naravno da nisu svi u klubu govna i da ima i dobrih ljudi, ali ova vodeća četvorka je najveće zlo koje sam ja IKADA VIDEO u Partizanu, a pratim ga previše dugo.

Što se vujoševića tiče, neke stvari nisu za javnost, ali kad dođe vreme i one će isplivati. Daleko od toga da je bandit, ali svakako nije ni svetac.

Imaš pravo na svoje mišljenje, ali u ovom slučaju se ono kosi sa mišljenjem 99% foruma.
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Ah dobro ... to nije krivicno djelo ;)

Moje je misljenje da ti i par Admina, imate uz pomoc ovog Foruma toliku moc da mnogima mozete da oblikujete misljenje ili u mnogome barem uticete na njega, a i to je ok ... samo bih mozda volio da do cilja idete drugim putem.

To je sve, odoh na aerodrom, dolaze mi Cacani u goste.
Sve najbolje
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ko je tebi pisao taj?

Mislim stvarno ...

Dok god radi u Partizanu - MOJ JE, a tvoj da li je bas me briga, tvoja licna stvar.
Sve sto ti radis, i sve sto ti pises, utice na zivote malih milion onih koji citaju, jer i oni vole isti taj Partizan. I svako ga voli na najbolji moguci nacin!
Ja sigurno na 15423.95 km daleko od Hrama, zivim od njih, i ovo me je neko platio (po ovihpm standardima) da napisem to ...

Nista usmereno protiv tebe,svako ima pravo na misljenje.

Dok god radi u Partizan-MOJ JE ...samo sto djura nista ne radi. Unazadio je klub. Pretvaramo se u poluamaterski klub. Budzet za plate da bude 2 miliona. Pa kosarkaski klubovi imaju veci budzet.

Svako ko sebi dozvoljava da na njega uticu pisanja drugih i nemaju svoj stav i nisu ljudi po nekoj definiciji.
@Gazda
A sto se tice Vujosevica-on i djura nikad ne mogu u isti kos. Neka ispliva sta hoce za Vujosevica svi ce ga pamtiti po titulama i pobedama naseg davida nad golijatima. Bar bi trebalo po tome da ga pamtimo kad mu dodje kraj. A da je Djura smeo da padne ne bi mu pomogao ni taj Dusko. Da ne dodje do zabune-Duska Vujosevica cenim samo u kosarkaskom pogledu,a kakav je covek ne znam,nisam ga upoznao.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Имају ли бар мрву морала или су само група људи која функционише на даљински управљач?
"Информер", прочитајте цео текст!

E moj C-B,posle svih tih krivicnih prijava,posle svih ti firmi koje je doticni unistio,,on bi morao biti u pritvoru.Ali ne,ovaj se jos sepuri,lupeta po navici i prica po novinama o "kremama zbog kojih izgleda tako mlado"!?
Uspesne klubove u normalnim situacijama vode uspesni ljudi,a ne debili-lopuze koji su po tim firmama koje je pokrao ojadili sve zaposlene i drzavu.Nas FK je za rubriku-Verovali ili ne.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Postoje ljudi sa nekom ludom srecom koji kao u dupe da su pravljeni( copyright by Je-Ne-A)
Secam se price coveka koji se kada je ukrao svoj prvi milion od napacenog naroda vozikao non-stop do italije i nazad i kupovao firmiranu gardarobu bez ukusa.
Voleo je da se oblaci u belo i da sa nauljenom kosom i belim espadrilama vozi kao nenormalan gore-dole.
Hvalio se da taj Peugeot (404 mislim) imaju samo on i Dragan Dzajic
Jednom prilikom je jurcajuci tako isao do devojke u Split i najstrasnije se isprevrtao na putu.Prizor je bio jeziv , a kada je policija stigla na mesto dogadjaja nisu mogli da veruju da je covek koji stoji ispred njih, obucen od glave do pete u belo ustvari vozac tog automobila.
Nisu verovali jer je covek bio bez ograbotine, a pritom se mu se ni jedan jedini deo odece nije ni isprljao, ni pocepao.
Vodili su ga tako belog i ispeglanog u stanicu i u neverici pustili tek kada su se zaista uverili da je on vozac slupanog pezoa
Prica je istinita ,barem se njen gl. glumac cesto hvali pricajuci je novinarima iz off-a
Radi se naravno o danasnjem predsedniku Partizana

Није штос у оделу, а није ни због Пежоа. Једноставно "надлежни" органи нису знали куд би с њим. Бог и тако не увози смеће на небо, а ђаво озбиљно зазире од њега. Мутави би и њему претворио живот у пакао. Тако да преостада само за нас.
Андреј, сјајно! :clap
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Treba razumeti i te sirote pandure koji su uzimali iskaz dragog nam preCednika, kad je ovo polupismeno zlo na samo sebi poznatom jeziku poceo da im objasnjava sta se desilo.

Slusajuci i gledajuci kako se odvijala skupstina, ne mogu da se otmem utisku da sve normalne ljude neko zajebava. Samo, kad budu izasle cifre u kakav su ambis ove ljige gurnule klub, ta groteska nece biti nimalo smesna.
 

Nenad PM

Banned
Учлањен(а)
22.04.2012
Порука
24
Reaction score
0
Gazda niko ovde ne brani mutavog ali shvati da nisi bogom dan da utices na mozgove drugih,iznosis ovde lazi i manipulises,palis masu i sta bilo na kraju gde je mutavi,a????Ja volim Partizan i sto rece Igman uvek cu ici kad mogu i dati podrsku klubu,jer kad ustanem ja vec razmisljam kada i sa kim igra moj Partizan.Postavljate ovde ova njihova go... na sajt oni su postenjacine 25 godina jebu ovu zemlju,vrse selektivna hapsenja i ti verujes u to,mislim smesno.Predlazem ti da napises neki pozitivan komantar o nasem Partizanu ako ga tolko volis jer zasluzuje posle dace bog 6 vezanih u fudbalu,12 u kosarci,20 u vaterpolu, takodje rukometu i hokeju TITULA.Prestanite vise da se delite JA ZNAM SAMO ZA JEDNE JEDINE GROBARE I MOJ PARTIZAN,zabole me za zbunjene,zabranjene ,alkatraze,dozvoljene,neupucene,politicke itd.....
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Krizni momenti koje smo preživeli imaju i dobre stvari, jer smo pokazali da oni koje se ne uklapaju odlaze zauvek".
Ovo je jedina istina koju je juce izgovorio nad dragi Predsednik.
I jos nesto. Nikad necu razumeti ljude koji se protive sadasnjoj garnituri a ne dodju na Skupstinu kluba. Tu pre svega mislim na Bjekovica. Sta znaci lajanje po medijima i medijsko prepucavanje? Ima li bolje prilike i jaceg efekta od toga da im tako nesto kazes u lice? Ako se tog dana ne pojavis tamo, onda cuti i ne javljaj se vise. Ili se mozda plasio da ce tada u javnost mozda iz tudjih usta iscureti o njemu nesto sto ne zeli? Kako god, mogao je da dodje, kaze sta ima i ode, ako mu tako vise odgovara. Ovako, ova bagra se jos i sprda njegovoj bezmudosti da se pojavi na Skupstini. Jebem ih usta, sve do jednoga. I Bjekovica i Djurica, i sve ostale. Olos belosvetska.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dok god radi u Partizanu - MOJ JE, a tvoj da li je bas me briga, tvoja licna stvar.

Води га кући у тај твој Дизниленд у којем је у Партизану све бајно. И мука ми је више од твојих "неутралних" постова и "наивности".

Сваки следећи покушај ометања овог форума биће санкционисан. Ако ти се не свиђа форум, пријатно и довиђења.

Од почетка се не трудиш да испоштујеш основна правила, али зато су ти криви уредници. А онда се јавиш кад треба да се брани ово ђубре.

Ja volim Partizan i sto rece Igman uvek cu ici kad mogu i dati podrsku klubu,jer kad ustanem ja vec razmisljam kada i sa kim igra moj Partizan.Postavljate ovde ova njihova go... na sajt oni su postenjacine 25 godina jebu ovu zemlju,vrse selektivna hapsenja i ti verujes u to,mislim smesno.Predlazem ti da napises neki pozitivan komantar o nasem Partizanu ako ga tolko volis jer zasluzuje posle dace bog 6 vezanih u fudbalu,12 u kosarci,20 u vaterpolu, takodje rukometu i hokeju TITULA.Prestanite vise da se delite JA ZNAM SAMO ZA JEDNE JEDINE GROBARE I MOJ PARTIZAN,zabole me za zbunjene,zabranjene ,alkatraze,dozvoljene,neupucene,politicke itd.....

Ма да, ви једини волите Партизан а ми га мрзимо. И за тебе важи исто као и за Игмана.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja opet kazem da je tu na vrhu dosta njih umesano i zato im trenutno (to trenutno traje vec par godina) niko nista ne moze. Nije samo mutavi bandit niti su njih 4. Ima ih dosta vise! Gori su od neke sekte, koju prakticno nikako ne mozes unistiti. E to je nas problem, sto ih je puno! Nije nama ni mutavi problem, on sutra da ode sa funkcije doce neko drugi slican njemu, jer ce ga opet ovi ispod mutavog izabrati i sve ce ici u krug. Oni su gori od tumora kada svoje metastaze prosire po celom klubu, tu nema spasa. E tako je i nama otprilike sada. Ovo sto pisu mediji sa kojekakvim izjavama Bjekovica itd. je glupost, taj da ima stvarno nesto protiv njih on bi otisao na skupstinu i jebao im mater (rece clan foruma Peksijan!). Ovako smo vise "mi" doprineli svemu ovome da se malo prica o ovoj temi nego kojekakvi protivnici sadasnje uprave.

Nemamo puno izbora, ili da se borimo dalje ili da budemo neutralni i pratimo desavanja...a da neko podrzava ovu upravu to mi ne ulazi u glavu. Mozes biti neutralan ali nikako ne mozes reci da si ZA ovu upravu i da ih podrzavas samo zato sto rade u Partizanu.

Ja licno sam od borbe odustao otprilike onda kada je SS izbacen i posle onih silnih demostracija kada se bukvalno nista nije desilo, video sam da sve ovo nema smisla i da radimo uzalud. Godinu dana kasnije smo jos uvek na istom mestu, cak u gorem polozaju jer mutavi & Co. imaju 6 bodova ispred ciganije i sa time su samo stabilizovali svoje mesto, makar kada se "neutralni" pitaju.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Otišli
- Dragoljub Vukadinović
- Vehbo Papić

Došli
- Predrag Petričević
- Ivan Maričić
- Novak Nedić

Prvi novopridošli je valjda onaj što je prao pare od kuće fudbala.

Drugi neko ekonomsko mudo, možda grešim dušu, al čini se kvaran. (provlačio se po novinama svojevremeno, sad je direktor Srpske banke)

Treći je naprednjak. Došao izgleda u izvidnicu.

Ko bira ove ljude sunce ti krvavo?! :prekrsti :pop
 
Последња измена:

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Jedno pitanje za sve ove koji pisu hvalospeve o Mutavom..sta mislite kako bi se osecali ljudi koji su zaposleni ili bili zaposleni u Veterinarskom zavodu,Nolitu,Optici..da im kazete tako nesto..!? Verovatno bi vam oci izvadili.. E pa i ja,se osecam tako,jer sam i ja vezan za Partizan,i ne dozvoljavam da neko dize u nebesa nekoga ko sem stete i sramote,nista drugo nije doneo klubu..
I jos nesto,stvarno mi nisu jasni ljudi koji su mislili da na ovom forumu (ili na bilo kom drugom mestu) mogu da procitaju kad ce nneko (u ovom slucaju Muta) biti uhapsen!? To su stvari koje u ovom trenutku zna najvise 5 ljudi u drzavi..a nalozi se daju najvise 24h pre akcije..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top