Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pobedili Balkan 4-2(0-1).Rezervisti davali golove(Jojić,Babić,Knežević,Miljković).

Sada sam i ja video na Tviteru. Prvotimci, koji su trebali i protiv BSK-a da počnu, gubili na poluvremenu, šta reći, a i ukupno smo primila dva gola od srpskoligaša... :respect

Sreća da su rezervisti dali 4 da pobedimo... :D
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
A sto opet Miljkovic igrao kad decko ne moze da igra prva dva kola!??

Па јесте али та два кола ће проћи а он ће и после тога остати играч Партизана, морају да му одрже такмичарску форму. :D

Него занима ме нешто везано за бројеве.

Лука узео Томићеву седмицу а Којић Едуардову деветку, зар не постоји оно правило (или је то можда престало да важи) да два играча не могу да носе исти број у току једне сезоне или је то случај само у евро такмичењима?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Samo u evro takmicenjima ne mogu u sezoni dva igraca da se registruju pod istim brojem.

Primer Spanci imaju od 1 do 25 i ko dodje u januaru mora da nosi neki broj preko 25, ili u nasem slucaju neki koji je slobodan.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
samo u evropi... Sad je u bordou isto neki baja uzeo Gufranov broj, ali u evropskim takmicenjima ce nositi neki treci...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Još ovi sa Mirijeva bili umorni od puta, treba doći odande... :D

Primetih da u drugoj postavi nije igrao nijedan napadač, a dali 4 gola...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Pravite od muve međeda :D
Šta ako smo primili 2 gola od srpskoligaša. Trening utakmica, čisto da se forma održi. O ozbiljnosti meča dovoljno govori to da je Spasić vodio ekipu, a ne Vermez.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma to su trening tekme, pa reprezentacija foruma bi postigla makar 2 komada.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
http://www.sr.partizan.rs/58453-58453/

Partizan – Balkan 4
:2 (1:1)

Partizan – I poluvreme: Stojković, Pauljević, Pajović, Ivanov, Stanković, Smiljanić, Ilić (kapiten), Brašanac, Luka, Šćepović (od 42′ Jojić), Kojić.

II poluvreme: Petrović, Marko Živković, Miljković, Tomašević (od 70′ Volkov), Lazevski (od 70′ Aškovski), Lovre, Marković Saša, Babić, Jojić (od 70′ Ninković), Leo Silva, Knežević.

Trener: Igor Spasić

Trening meč​
Zemun, 27.2.2013. stadion SC Partizan – Teleoptik​
Početak – 13.00h​
Sudije: Stoilković Igor, Mihajlović Milan i Stanojević Goran (Beograd)​
Gledalaca: 50​
Strelci: Tomić 11′ i Kolaković 90′ za Balkan, a Jojić 45+1′ , Babić 63′, Knežević 66′ i Miljković 73′ za Partizan
Žuti kartoni: Tomić 40′, Sorak 45′ (Balkan), Šćepović 40′ (Partizan)​
Crveni kartoni: Trener Balkana – Milosavljević 73′






 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
"Namestiću vam kredit za forum, blokiraće vam račun!"

nenad-bjekovic-dragan-duric-tito-dozivotni-predsednik-skupstina-partizana-p-1361913459-274179.jpg


Majke mi, brecnuo sam se kad sam video ovo!
Spuštam stranicu i vidim čovek me gleda. Presekao sam se! :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako je suditi prema utakmici protiv Kopra, Partizan je za 2 koplja ozbiljnija ekipa od bilo koga u JSL. Pogotovo sto danas odgledah predstavu u rupi.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Sa ili bez Kopra mi smo svakako klasa za ostatak lige. Kiksevi su isključivo naša zasluga, verujem da bi sa stabilnom upravom i trenerom koji sam sastavlja 11 komotno mogli da pobedimo svih 30 utakmica.

I to tvrdim kao krajnje objektivan posmatrač, da potpuno zanemarimo navijačku ostrašćenost.
 

Johny

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
94
Reaction score
1
Izgleda da nam odlazi Cika Crni... a tek sto se spominje strano ime koje bi trebalo da ga zameni... Jel cuo jos neko ovo?
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
То су само кафанске приче :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Napiši šta si čuo, majku mu, ili nemoj potpaljivati :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top