Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Sreca po lopovska govna sto ovo skoro niko ne gleda pa im ovim nece biti nacinjena neka steta.

Dokaza ima na pretek, ovo je delic, ali pitanje je da li ce se oni iskoristiti...
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Pantiću, legendo!:respect

Ovaj čovek ne prestaje da me oduševljava, hvala mu puno na svemu što radi u borbi za istinom i pravdom koja će nadam se kad - tad stići dušmane iz UO zajedno sa njihovim predpostavljenim govnarom!

A gde je sad ono govno cigansko koje se navodno bori protiv korupcije? Zašto se ne pozabavi ovim problemom? Postoje opipljivi dokazi, ali njega savršeno boli kara...:banghead

P.S. Gazda, baci ovaj snimak pod hitno na početnu stranu sajta...
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Svaka cast Panticu ali dzaba mu. Kao sto rece gost dokumentacija je bila pri ruci i nadleznim organima ali on sumnja da ce doci do bilo kakvog hapsenja jer Dacic stiti Djurica. Koalicija na staklenim nogama a da vlada ne bi pala Djura sedi mirno.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Lazevski juce direktan krivac kod oba gola za Belgiju."Igracina".Izvinjavam se ako nije za ovde premestite.
 

Gauloises

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
87
Reaction score
3
Svaka cast Panticu ali dzaba mu. Kao sto rece gost dokumentacija je bila pri ruci i nadleznim organima ali on sumnja da ce doci do bilo kakvog hapsenja jer Dacic stiti Djurica. Koalicija na staklenim nogama a da vlada ne bi pala Djura sedi mirno.

Meni nije jasno kako svih ovih godina knjiga "najveće mućke čelnika Partizana" nije dospela do Pantića. Toliko dokaza, dokumenata i ispovesti od kojih je mogao da napravi 10 emisija.

Ko zna, da je znao za nju ranije možda nikad Djurić ne bi ni postao predsednik jer bi oni što su ga doveli I pokrali desetine miliona možda odgovarali za postupke
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Svaka cast Panticu ali dzaba mu. Kao sto rece gost dokumentacija je bila pri ruci i nadleznim organima ali on sumnja da ce doci do bilo kakvog hapsenja jer Dacic stiti Djurica. Koalicija na staklenim nogama a da vlada ne bi pala Djura sedi mirno.

Нека, мало по мало. Кад већ "правна држава" не реагује, јако је битно да је људима у клубу докурчило. Јучерашњи штрајк у Земунелу као и презентација ових папира у синоћњој емисији су јако битни у том контексту.
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Ovo je jedna izuzetno isfrustrirana osoba koja od sportske emisije napravi zenske traceve, kome se na licu vidi da nije zdrav!
Ovo je smjesno ... i dok god ovakve vrane lete kkolo - frizura ne ide nigdje.

Slicno se desavalo i tokom zvizdanja 96/97 ... kad su svi crnili Slobu i obecavali raj samo da on sidje sa vlasti. Za sve je ovaj bio kriv, i svakodnevno su kreketali (ili sta vec vrane rade) ... a njega to nije dodirivalo ni malo. Mogli su da mu kleknu, nista vise od toga...
Sad se dosta drugacije gleda na to "budjenje Srbije" prekonocni preporod ...

Panticu ... Budalo!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пусти водитеља, да ли је фрустриран или није. Шта од ових података о блокадама фирми Партизановог председника или о његовом лику и делу није тачно? Шта је ту трач?
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ovo je jedna izuzetno isfrustrirana osoba koja od sportske emisije napravi zenske traceve, kome se na licu vidi da nije zdrav!
Ovo je smjesno ... i dok god ovakve vrane lete kkolo - frizura ne ide nigdje.

Slicno se desavalo i tokom zvizdanja 96/97 ... kad su svi crnili Slobu i obecavali raj samo da on sidje sa vlasti. Za sve je ovaj bio kriv, i svakodnevno su kreketali (ili sta vec vrane rade) ... a njega to nije dodirivalo ni malo. Mogli su da mu kleknu, nista vise od toga...
Sad se dosta drugacije gleda na to "budjenje Srbije" prekonocni preporod ...

Panticu ... Budalo!

Nešto ne volim ovog Pantića, ali iritantno je ovo što pišeš.
Da smo malo normalnija država "frizura" i cela ekipa ove i predhodne uprave i oni koji stoje iza njih bi bili u ćuzu kao dobar deo današnjih političara, ako ne i 90% političara u Srbiji. Pošto nismo ovako nam Pantić dođe kao neko ko će široj javnosti da koliko-toliko otvori oči, iako i on skoro sam siguran lobira za nekog.
Jer istinu ne možeš ovako otvoreno da prikazuješ i nekog nazivaš lopovom nekog javno da nemaš dobra leđa, opet on je jedini od javnih ličnosti koje upiru prst u ovu govnjivu upravu, ali treba biti itekako oprezan i ne treba ga zbog toga dizati u nebesa.
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
A sta je tacno?

Ima ko se brine za to, a ne isfrustriran voditelj jednog takoreci lokalnog kanala.
Postoje ljudi i mjesta gdje ste to rjesava, a ne na SPORTSKOJ emisiji od pola sata+
I sigurno je bitno ko, sta i kad govori ... i kakav je karakter u pitanju!
Ne vjerujem ovakvim facama ni kad "dobar dan" kazu.

Ovo, za moje shvatanje, nije pravi smjer, i osim podizanja mase za Bog zna koje i cije ciljeve - nema apsolutno veze ni sa cim. A jos manje sanse za uspjehom.
Sa SPORTOM - apsolutno nikakve veze!

Jovane, slazem se sa tobom!
Organi koji trebaju da rade i da prave Pravnu Drzavu - imaju moju podrsku. Novinar koji je iznerviran ne dolaskom frizure - nema!
Laprdanje i nista vise.

Sve ovo sto je iznjeo se moglo naci i ovdje na Forumu i kao sto kaze Gauloises u knjizi "najvece mucke celnika Partizana"
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Може неко да воли водитеља или не, то је споредно у целој причи. Оно што је неупитно, то су папири, то су извештаји са сајта НБС (Народна банка Србије, за неупућене из прекоморских земаља).

За Игмана су то "женски трачеви". Занимљиво да се господин јавља на форум претежно када треба заштитити лик и дело господине Ђурића...

Не, то "нема везе са спортом". Агитуј за мутавог на неком другом месту.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Jasna stvar da apsolutno nema veze sa sportom, kod nas što ja vidim 10ak godina, sve oko sporta sve manje ima veze sa sportom kod nas.
Da ima ko da brine ne bi mi ovde razglabali dobrih godinu i više o lopovluku uprave, taj koji treba da brine on je deo naše lopovske uprave, al jbg takva smo država.

\/ Zar slepo veruješ u đuru i ekipu? S obzirom da posle LŠ ne da nismo napredovali nego smo nazadaovali i to pre svega kao direktna posledica lopovluka u upravi, a imali dobru priliku da se dignemo iz ovog blata Srbije. Svesni smo svi činjenice da neće nešto mnogo biti bolje ako dođe neka druga uprava, ali ovako više ne može, sportski deo kluba nema elementarnu slobodu u radu trenutno.
 
Последња измена:

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Jovane, odgovorio sam ti u EDIT-u gore ... ;)

Crno-Beli ... moze i voditelj da ne voli gosta koji mu nije dosao, pa sad ima svoje razloge da laprda.
Nece voditelj nista promjeniti osim uzburkati Grobarsku javnost od jedne do druge strane prekomorskih zemalja.

Ne trudi se da stavljas mutavog sa mnom u vezu. To su propali komunisticki fazoni ...
Ne branim ja njega nikad, nego branim da Partizan i Grobari idu ka seriji Petih Oktobara, koji Parizanu nece nista dobro donjeti.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Аха, значи ако се документовано прича о махинацијама председника Партизана, теби је то "лапрдање" и "узбуњивање гробарске јавности"?

Благо теби у Дизниленду у којем живиш...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Камо среће да се у Партизану деси пети октобар . Све је боље него ова " позитивна нула ". Да на трибини имамо поштене људе одавно је требао да се изврши један упад у просторије и да се једном раскрсти са овим пост- комунистичким криминалним пословањем из деведесетих па до данас .
 

Gauloises

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
87
Reaction score
3
Zelko Pantic je dovoljno pametan čovek da vidi čiji je produkt Djurić. On ne da ne identifikuje te ljude kao odgovorne za Djurica i kradju desetina miliona (pored svih dokaza)nego ih jos glorifikuje i brani. Takav novinar ima 0 kredibilitet i svako ima pravo onda da sumnja u njegove informacije i namere
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A sta je tacno?

Ima ko se brine za to, a ne isfrustriran voditelj jednog takoreci lokalnog kanala.
Postoje ljudi i mjesta gdje ste to rjesava, a ne na SPORTSKOJ emisiji od pola sata+

Jovane, slazem se sa tobom!
Organi koji trebaju da rade i da prave Pravnu Drzavu - imaju moju podrsku. Novinar koji je iznerviran ne dolaskom frizure - nema!
Laprdanje i nista vise.
A gde se resava? Koji to ljudi postoje? Ko je taj koji se brine za to? Molim te mi odgovori i otvori meni oci slepom, ti koji zivis 10k km od Beograda i Srbije, izvedi me na put, posto ja ocigledno ne razumem politicku scenu u zemlji u kojoj neprestano zivim svih 26 godina svog mizernog zivota.
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Blago meni ;)

Mirniji sam i od tebe i ovog Pantica.
A bicu jos mirniji kad sposobniji funkcioner zamjeni Djurica, ali ja ne vidim da ces ga ti ovakvim pristupom, a ni Pantic svojim dokumentovanim ikad dovesti do toga.
E to je onda samo uzburkivanje Grobarske mase.

Odoh da odspavam prije basketa.
Sve najbolje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top