Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Protiv Sturma igraju u nekom mestašcu pored Graca

01.07.2014
18:45
Testspiel gegen Partizan Belgrad
Rittscheintalstadion Markt Hartmannsdorf
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Vidim da ima dosta negativnih komentara na jučerašnju utakmicu kao i da provejava veliki pesimizam, i ovde i na LŠ temi.

Po meni ovo sinoć uopšte nije bilo toliko loše. Bilo je loših stvari, ali uglavnom tamo gde smo ih i očekivali. Dobru igru su pokazali oni od kojih smo to i očekivali dok su nalošiji bili oni koji su i inače slabi. Ono što me je najviše zabrinulo je to što je trenutno Voja Stanković najstabilniji štoper. Ja nikad nisam govorio da je rupa i uvek sam ga branio i govorio da je pristojan igrač, ali ne bih sad ni ja da preterujem. On jeste pristojan, ali nema kapacitet da nosi celu našu odbranu. Ostojić je pokazao da se na njega verovatno ne može ozbiljjno računati što smo svakako i očekivali, ali je Trajković zaista zabrinjavajuć. Gotivim što je jak i srčan, ali mi je sinoć delovao, blago rečeno, amaterski. U prevodu, treba nam najmanje jedan kvalitetan štoper i pod tim ne mislim da treba da dovedemo Cicmila (lupio sam) nego nekog ko je zaista kvalitetan. U suprotnom, mislim da ćemo biti u velikom problemu.
Na ostalim pozicijama nije tako dramatična situacija. Dobro bi svakako došlo neko pojačanje, ali nije ni ovako baš loše. Mislim da Lazović može da ponese deo odgovornosti za organizaciju igre bez obzira što je napadač. Ima on dobar pregled igre i dobar pas.
Ako Grbić nastavi sa dobrim partijama, onda i na krilu imamo još jednu opciju više, naročito što je različit tip igrača od ostalih koji nam igraju po boku.

Ne predstavljam naš tim kao da smo Barselona, ali mislim da uopšte nismo tako loši i da je veliki plus to što ćemo (daj Bože) zadržati praktičnosve igrače iz prolećnog dela.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Evo, možete da me pljujete koliko hoćete ali ja nisam otišla na utakmicu zato što ne dam ni jednog jedinog dinara Vučiću na 1003!

Da je klub organizovao to i da lično uplaćuje ugroženima - OK. Ovako, rekli su da se uplaćuje na račun Vlade, tj Vučiću. E, pa, gospodo - NE DAM!

Postoje načini druge na koje se može pomoći ugroženima.
Podrska Jaci...u pravu si od A do Š.
Pickoustom od mene nista.
Sto se tice sinocnje utakmice ,meni se ono svidja ,pogotovu drugo poluvreme.
Ostojicu ,bolje da prodajes semenke ispred Robne kuce,nesto bi naucio,ovako
,fudbal nije za tebe...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ne, dugo ga nije bilo pa smo zaboravili. Fino se potrudio da nas podseti. Nemam ništa protiv momka, ali zaista loše igra.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Na nasem sajtu pise 3000 , po nekim portalima 4000...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
Premalo u svakom slučaju. Mogu misliti šta su pomislili Šveđani. Oni došli sa dalekog severa, a Beograđane mrzi da pomere dupe iz fotelja. I još batine na terenu dobili. :D

Znaci sad smo konacno svi utvrdili da Ostojic ne valja..pa dobro je,na vrijeme.

Nemoj neko Ostoju da je dir'o. Dečka samo treba pomeriti u napad. Kad je mogao Milan Stojanoski, što ne može Ostoja? Jednostavno, maknuti ga što dalje od Lukača i nema zime. :D
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Evo, možete da me pljujete koliko hoćete ali ja nisam otišla na utakmicu zato što ne dam ni jednog jedinog dinara Vučiću na 1003!

Da je klub organizovao to i da lično uplaćuje ugroženima - OK. Ovako, rekli su da se uplaćuje na račun Vlade, tj Vučiću. E, pa, gospodo - NE DAM!

Postoje načini druge na koje se može pomoći ugroženima.

A djuricu punis dzepove na domacin utakmicama?! :roll:
Lepo je gazda svojevremeno govorio, totalni bojkot ili masovan dolazak, sve ostalo je smesno..
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ми смо 3. класа европског фудбала.

Некако ћемо пребродити 2. коло, у 3. имамо 10% шансе за пролаз, ако нас баш срећа послужи.

Овај играчки кадар је морао бити појачан у свим линијама тима, уместо тога, да будемо срећни ако не оду носиоци игре.


Наш клуб се уништава, свака им част!


Имамо шансу да се опаметимо и да направимо разлику у организацији, играчком кадру, уопште у свему.
Цигани га дувају за Европу, велики је то ударац, али џаба.

Џукеле ће да нас сјебу, буџет је све мањи, пара нема а фетуси се капаришу и продају.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Miloš Ostojić sa kapitenskom trakom je fantastičan odraz stanja u našem FK. Nisam siguran zašto se Voja pljuje dečko je i sinoć bio maksimalno korektan, uz jednog dobrog štopera mogao bi da prođe. Treći nek bude Trajko i ako baš mora Ostojić eto nek bude tu da popunjava broj, mada bi i mali Miladin mogao da iznenadi.

Lukač nije Stojke niti će ikad biti, neko je već napisao samo da ne pravi sranja i nek brani ono što se može odbraniti i ok. Sa bekovima možemo biti zadovoljni, nisam nešto video da je Volkov pravio sranja sinoć.

Još jedan fantastičan odraz stanja u klubu nam je i Saša Marković kao starter. Ja ne znam u kom bi on to univerzumu mogao da počne pre Brašanca, Drinčića pa čak i Gulana koji me je sinoć prilično iznenadio u nekim situacijama, posebno u pasu. Pantić po meni sasvim korektan, vidi se da dečko zna i može biti veliko otkrovenje ove sezone. Takođe ako Grbić bude nastavio ovako ne vidim kako bi Luka mogao da igra pre njega. Najprijatnije iznenađenje je definitivno Grbić i možda i ono što nam je trebalo. Dečko je sasvim ok bio u OFK ne znam šta mu se desilo u prošloj sezoni, ali mogao bi biti bitan šraf. Sa Dankom u napadu može i on, pa čak i Fofana. Naravno tu je i Škuletić.

Već je napisano par puta, dakle štoper POD HITNO, i stvarno ne znam šta bi dobili dolaskom Alivodića uz ovakvog Grbića samo bi gušili Andriju. Ne smemo zaboraviti Ninkovića mora i on da igra.

Po meni sasvim solidna partija, ako je ovo sve što Šveđani znaju odnosno ako se nisu štekali. Pa bukvalno smo imali kontrolu celu utakmicu, napadali, držali loptu, stvarali šanse, ali onako baš na naš način sve to poništili sa onakva tri gola primljena :eek:
Da smo krenuli u najjačem sastavu bilo bi ovo sasvim ok. Koliko će to ok biti dovoljno za evro takmičenja videćemo, ali ne sumnjam ama baš uopšte u duplu krunu ove sezone...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Можемо да играмо одлично, да се добро држимо против јачег ривала али увек ће се наћи неки бисер у одбрани да све то сјебе кретенском реакцијом.

Лудогорец, Тун...


Тако ће бити и ове године.

Остојић треба да батали фудбал.
Осим што му је самопуздање равно знању, он психички сјебе целу екипу + навијаче.
Депримирајуће изгледа његова игра.

Захваљујући њему, Воја је штопер!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Nemojte molim vas da spominjete Tun, kako smo samo tamo amaterski izgledali:banghead

Horor je blaga reč za igru naše odbrane tada. Ako smo i sinoć tako izgledali ( ograđujem se nisam gledao meč) onda bolje da zatvaramo radnju što se Evrope tiče odmah posle ove farsko-gibraltarske ekskurzije.

Pa kada se setim samo Genka i babovica, pa Ludogoreca tamo, pa Siraka prošle godine i strepnje za naš gol... Auu kakav li nas tek pakao ove godine čeka:banghead
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Preporucujem svima koji su u prilici da na poluvremenu utakmica i/ ili na zagrevanju obrate paznju na tehniku prijema i predaje lopte Branka Pauljevica.
Da ne bi kasnije u toku sezone bilo zgrazavanja i pljuvanja.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Koju tehniku predaje lopte?
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
A djuricu punis dzepove na domacin utakmicama?! :roll:
Lepo je gazda svojevremeno govorio, totalni bojkot ili masovan dolazak, sve ostalo je smesno..

Samo masovno okupljanje i "motka po upravi" naš "Partizan" spasava, sve drugo je uzalud.
Oni sami otići neće, a pošto se " motka" neće desiti sigurno, onda čekamo i trpimo. Nismo se ni mi na Boga kamenjem bacali, svanuće i nama jednom, a možda i više puta, za nagradu.

Jasmina je u pravu, ja sam sa mojom porodicom bio na utakmici, ali da sam znao gde ide lova, mi ne bi otišli sigurno.
Išli smo kao i uvek zbog " Partizana ". hteli smo da učinimo nešto plemenito i da svima bude lepo, naravno. U tom trenutku nama na stadionu, a kasnije i oniima kojima je pomoć potrebna.
Informacija u pravo vreme je čudo, ovaj put izostala i eto... dadosmo lovu ko zna kome, lopovima verovatno.
U svakom slučaju nismo išli uzalud, bar smo pojedincima nešto poručili, a drago mi je da su "to" baš lepo čuli.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ma nista, neke gluposti.
Kruto i stopalo pod uglom, polozaj stajne noge i tela, a kao rezultat- putanja i visina kretanja lopte...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Prvo, svaka cast Svedjanima na svemu i brz oporavak kapitenu njihove ekipe.

Sto se tice same utakmice, neki su analizirali u detalje, a ja se nadam da je Marko (sto se moglo i zakljuciti izmedju redova u njegovoj izjavi poslije utakmice) namjerno uradio nesto ovako da bi mu se govna iz uprave smilovala i dala da kupi makar dva igraca ako vec ne daju za sva cetiri.
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Jel se zna tezina povrede kapitena Malme-a? Nisam uspeo nigde da nadjem informaciju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top