Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
a niko da primeti da nam je mali miladin treci stevanovic na poziciji desnog beka u zadnjih 5-6 godina. sa prvom dvojicom smo se bas usrecili.:D
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Sutra se jako plasim sudija. Danas su pokazali kako ce se odvijati prvenstvo, uz konstantne pritiske i kradje. Ne verujem da mozemo tako lako proci Jagodinu, ocekujem kiks, ali da vidimo. Srecno Partizane.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Zna li se tacno kada se vraca Brasanac na teren?
Bice danas tesko iz vise razloga, a u srijedu isto tako.
Bice tesko izaci iz ove dve tekme sa maksimalnih sest bodova.

:napred Partizan
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
ja se iskreno ne secam kad smo izgubili bodove u jagodini iako izgleda kao zajebano gostovanje
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
odgovorno tvrdim da ako dobijemo naredne 3 utakmice u 7 dana da uzimamo titulu.
potroseni smo i fizicki i emotivno posle derbija i besiktasa, ali moramo naci energije da danas odigramo jako od pocetka i na vreme damo gol.
samo tako mozemo dobiti, sa dosta trcanja i gol na vreme.
na sudjenje posebno obratiti paznju.
a sad odoh u jagodinu
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
ja se iskreno ne secam kad smo izgubili bodove u jagodini iako izgleda kao zajebano gostovanje
Prolece 2010, bilo 0:0. Cigani tad sa Pizdrom poceli da slave titulu, a mi posle doveli Stanoja i sve ostalo je istorija. MIslim da je na toj utakmici Brana Ilic propustio neku veliku priliku. Znam, da je bilo blato i teski uslovi za igru.
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
To svake godine pricamo, pa nikada ne pobedimo. Tako je prosle sezone isla pri a da ako dobijemo u NS, da je posao zavrsen, pa smo dobili po picicu:)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Следи серија тешких утакмица која је већ започета.


Ова полусезона се мора искористити и направити залиха у односу на цигане.

Ако је судити по јучерашњој утакмици, цигани неће чекати пролеће.

Срећно Марку и момцима!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
a sta ste vi to, neke vidovite Roske pa znate unapred i garantujete sa sigurnoscu? :)

salim se ja malo! :)

salu na stranu, ako vam prosla sezona a i dosta utakmica u novoj sezoni kao i utakmica juce nisu dovoljni pokazatelji za sta su cigani sve sposobni i da sa njima nikad nisi nacisto onda jbg.. posto ja apsolutno ne sumnjam u njihovu sposobnost da zatvore sve do kraja, za sada, jedina nasa sigurica jeste da pobedino sve do kraja osim dve utakmice kiksa na koje imamo pravo. samo tada cemo biti sigurni.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ovo ce biti jedan od najtezih meceva do sada,uz ludogorec i asteras na strani. Palma sns/cigansi/romski isprdak ce sve pokusati ne bi li nas sapleo.
Pamet u glavu i srecno !
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Sta je sa utakmicom? Pise prenos na Areni 1 oni pustili Seriju A. Na livescore i flashscore stoji da jos nije ni pocelo.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ja se namjestio dva sata ranije, uvijek me sjebe ovo pomjeranje sata, jerbo u USA mi mijenjamo sljedeći vikend. Better safe than sorry, kažu ovdje.
Idemo jako u Svetozarevu, ništa eksperimentisanja, mogu maloljetnici i sa klupe da uđu po potrebi, ovdje će trebati 11 muškaraca. Njima trebaju bodovi, vjerujem da i FSSu prija Svetozarevo u JSL, treba se i toga paziti. Ako ih dobijemo danas, njima gori pod nogama polako.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kvota na nas sa 1.30 na 1.60 skocila, na jagodinu pala sa 8 na 5. Samo se sudjenja plasim . Nek nam je sa srecom, da uzmemo tri boda kako znamo i umemo !
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Mudro i pametno. Bez srljanja posto vidimo da se sprema ozdravljenje spBskog fudbala. Srecno momci. Nadam se da ih je Marko dobro spremio. Prezadovoljan i sa 1:0.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta je sa Cirkovicem, zasto ga nema ni na klupi?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top