Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ова статистика није тачна. Био сам на Бановом брду на једној утакмици коју смо изгубили са 1:0. То је била Јокановићева екипа, јесењи део сезоне 2008.-2009. у којој смо другопласираној Војводини побегли 20-ак бодова, па тај пораз није био много битан.

Опет, са друге стране, не сећам се да смо изгубили од њих на ЈНА. Сећам се 1:1 на ЈНА тамо 96. или 97., и 1:1 у Ђукићевој ери, али пораза на ЈНА од њих не.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Moguce je da su se zajebali pa su pomeasali jer i ja se ne secam toga da smo mi izgubili kuci od njih a cini mi se da jesmo izgubili jednu tamo. Ja sam to okacio sa zvanicnog sajta naseg FK-a pa je njihova greska...

EDIT: Da, definitivno su permutovali... Sad sam proverio... Izgubili smo tamo 26.10.2008 sa 1:0...

Dakle ovako je:

(Topcidersko brdo) 14 12 2 0 41:15

( Banovo brdo) 17 14 2 1 34:12
 
Последња измена:

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
sve u svemu kljucna utakmica, ako dobijemo Cuku, dobicemo i ostale.:napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Dakle taman kad su cigani vidili da ne mogu vise da nam sjebu planove i da ulazimo u formu oni salju njihovog cergara da nam pre/sudi!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.853
Nikolic mora Dzigija posebno da pripremi. Znamo koliko ga Mazic "voli", iako i Dzigi pokazuje da sazrijeva. Igramo poslije cigana tako da se nadam da cemo iznijeti pritisak.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Celu polusezonu igramo posle cigana jer su oni izvesno vec pobedili sve, igracima treba to jasno staviti do znanja i na osnovu toga ih i pripremiti.Ne bezimo im na tabeli, vec ih jurimo tih cetrdesetak bodova.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Očekujem penal od Mažića sada da nam ne bi sudio u derbiju neki:D Šalu na stranu, stvarno može da okrene sezonu ova utakmica, ima još mnogo da se igra ali ipak, pobeda bi nam mnooogooo značila u svakom pogledu:D:
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Svako ko moze neka dodje na Banovo Brdo, istrpite to sto morate da stojite sa tih par olosa, zarad ovih momaka u crno-belim dresovima i strucnog staba, jedino smo mi preostali jedni drugima.
Nema tu puno neke price i filozofije.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Imamo dobru situaciju pred ovaj mec, Pjasentin i Todorovic im nece igrati zbog kartona, a oni su im najstandardniji igraci, dok je Matic pod znakom pitanja, mada verujem da ce igrati.

Verujem i da smo fizicki spremniji i da ce i to doci do izrazaja u narednom mecu.

Ako zatvorimo Srnica kvalitetno i greske na sredini svedemo na minimum imamo lepe sanse za pobedu
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Ja znam da se fudbala necemo nagledat, ovo govno od sudije ce da isjece igru onako kako on zna .
Potreban nam je neki gol iz prekida u ovako teskoj tekmi.
:napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Ma koja lepota igre odavno je to prezaljeno u pitanju je prezivljavanje i suva borba za povratak Partizana na mesto gde pripada po pravdi sportskoj da ne kazem Bozijoj :partizan_fan: E a posle moze da se prica o necemu vise....a do tada "nek ne igra ko se lomi...."
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Николић: Дуел са Чукаричким само један у низу до титуле

20 март, 2015 1
Тренер фудбалера Партизана Марко Николић рекао је да предстојећа утакмица против Чукаричког није одлучујућа, односно, да је дуел на Бановом брду само један у низу који његов тим мора да добије на путу до шампионске титуле.




marko-nikolic%2842%29%281%29%281%29%282%29.jpg
ФОТО: В. Марковић Ипак, он је упозорио да су утакмице пред репрезентативну паузу, увек опасне.
Нема дилеме да је реч о дербију кола, састају се два добра и квалитетна тима. Ово је једна од важнијих утакмица за нас, али не и пресудна јер након ње преостаје још 10 до краја. Има још доста да се игра, сви тимови играју мотивисано против Партизана, али не гледамо друге, најважније је да и даље све зависи од нас – изјавио је Николић на конференције за медије на стадиону Партизана.
Према његовим речима Чукарички је екипа, која се разликује од других српских клубова јер има континуитет на три нивоа - стабилне финансије, стручни штаб и играчки кадар.
– У српским фудбалским условима, где се тимови мењају на сваких шест месеци, то је озбиљан квалитет и њихова највећа предност. Мислим да Партизан има своје адуте у том мечу и уз поштовање Чукаричког може да одигра квалитетну такмичарску утакмицу и постигне добар резултат. Квалитет игре зависи од расположења играча и противника, али борбеност не сме да изостане – навео је НИколић.
Николић је додао да ни против Чукаричког неће бранити још увек повређени први чувар мреже Милан Лукач.
Он није хтео да коментарише одлуку селектора младе репрезентације Младена Додића да не позове Николу Нинковића.
Овде се људи много мешају туђи посао, ја то не бих себи дозволио. За Нинковића је најважније да се сконцентрише на Партизан и у наставку сезоне пружа добре партије – закључио је тренер Партизана.
Дерби 20. кола фудбалске Суперлиге Србије између Чукаричког и Партизана игра се у недељу од 17 сати на Бановом брду.

www.zurnal.rs
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stiglo je proleće, nije više hladno, ajde sutra da napunimo stadiončić na brdu i da ih pocepamo!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Претходна управа је урадила све што је у њеној моћи да Сејо Калач Масникосић буде шампион, чини ми се да је ова довољно урадила да прогура тралалатовића до титулу.

Ови +4 бода не смеју да нас заварају. Играјмо на живот или смрт сваку утакмицу.
Чекају нас много тешке утакмице. Чукарички јак, Напредак много зајебан, Нови Пазар, Спартак, ОФК, Војводина...

Уопште ми се не допада наша траљава игра, ако нас прочитају у најави су доста киксеви.

@Чука
vs Раднички
@ОФК
vs Младост
ДЕРБИ

Најмање +4 треба да остане после дербија, јер нас тек чекају Јагодина, Војводина, Нови Пазар, Спартак.

+4 и више пред Јагодину, ми смо шампиони, мање од тога, дрхтање до краја.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top