Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
ЛЕВА ПЕСМА

Сваки гробар кад устане
Баш на леву ногу стане.

То је мана телесна
Јер је лева чак и десна.

Није тешко разумети
Да смо фактор што ремети.

Па је Прва глава стресна
Обе леве нигде десна.

Стање сасвим неподесно
Звали смо га неумесно.

Зато откри с пуно гнева
Да је десна нама лева.

Да помогнемо болесном
Левом ћемо к'о са десном.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Odlican rezultat za gotovo miran revans, usresrediti se i odmoriti se za nedelju..to je utakmica u kojoj dobijamo vise od sama 3 boda, a onda cigani mogu da nam ga dudlaju do kraja sezone.. Raduje dobra igra Zivkovica, a Boga mi i Zivketa na golu..Bice tesno na brdu, bice 0-3.. Ziveo Partizan!! :D
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Petar mu zatvorio usta zvalava.
Izjavu pickoustog bolesnika redovno pustati prije svake utakmice.
I neka grmi stadionom " Vucicu pederu, ne damo titulu".
Uprava napolje!
Zivio Partizan!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Kad spomenuste Lukaca... smatram da sada nikako ne bi bilo ni fer ni korektno uvrstiti ga u prvi tim umesto golmana koji je svoju dobijenu sansu maksimalno iskoristio i zasluzio svoje mesto u prvih 11. Da se ja pitam Lukac bi sada trebao da bude taj koji ce na treninzima pokusati da zasluzi svoje mesto u timu, i da ceka svoju priliku. To mi jedino deluje fer.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Много је "дивљи" играч, види се да је пропустио много у млађим категоријама. Упркос висини, страшан му је проблем игра главом, толики човек а приликом корнера не иде у противнички казнени. Има проблема и са неким простим, основним стварима.

.

Definitivno, nije radio na sebi, i mozda je i kasno dosao u ozbiljan klub, takvi igraci su cenjeni. Sjajna brzina i motorika za 190cm visine, mnogo propusta u tehnici, mekan je, i preslabe lige u kojima je igrao, inace bi bio zajeban igrac... To za igru glavom dobar primer
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas
Igrači Partizana su uvek bili avangarda .
Ovaj slobodouman potez našeg Grbe ima mnogo dublji smisao i širi značaj.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Reče Grbić u izjavi da je to bio dogovor u svlačionici da ko god da gol to isto uradi. E sad da l bi baš svako to ispoštovao ne zna ni on, u svakom slučaju frajerska ideja i potez, pravi avangardno- šmekersko grobarski:clap
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.506
Reaction score
1.262
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Analiziram malo raspored, mi i posle Čuke do derbija imamo terzićev OFK na Vračaru, u 7.kolu.

Posle Čuke nam dolazi Radnički Kg koji bi na JNA lagano trebali dobiti, pa OFK već pomenuti na Vračaru i Mladost na JNA koja je žilav tim, srećom igramo kući.

Sve i da posle derbija ne odemo preko 7 bodova, a nećemo, jer cigani neće izgubiti nigdje bodove, poslije meča sa njima imamo Jagodinu na JNA, gostovanje u NS, vjerovatno motivisani Spartak na JNA, čuveni Kruševac itd itd...

Prvo Čuka, ali će se svakako i dalje voditi borba. Hrabri naša sve bolja igra i sampouzdanje igrača koje raste, motivacija koja im je do neba i zajedništvo koje je među nama, navijačima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Prvo poluvreme je rezultatski bilo idealno,2-0 bez neke prevelike potrošnje ( a bogami ni neke povezane smišljene igre), kasnije kada smo trebali da ih dokusurimo vitez Koja je rešio da razbije monotoniju sa njegovim fascinantnim promašajima, te na kraju asistencijom za gol, koji je pao na kraju utakmice, koju je trener gostiju sa pravom tražio da se više produži, jer Krunić Simo oduvek ga je sa radošću primo, iako će mu se kum malo ljutiti.

Andrija Živković kao šilo celu utakmicu. Lako je biti kritičan prema nekom u tim godinama, šta ćemo sa onim koji su toliko stariji od njega a osnovne fudbalske stvari ne rade kako trebe, izvinjavam se što sam zanemario svoj romantični deo, pa makar gubio gumilu lopti pred našim golom.

Sve to, ali ova utakmica će ipak postati upamćena zbog jednog detalja igrača zvanog Grbić Pera što žvalavom premijeru dobrano stera!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Reče Grbić u izjavi da je to bio dogovor u svlačionici da ko god da gol to isto uradi. E sad da l bi baš svako to ispoštovao ne zna ni on, u svakom slučaju frajerska ideja i potez, pravi avangardno- šmekersko grobarski:clap

Ovo sam i ja pomislio,nesto slicno je i JeNeA najavio. Zato i nisam toliko hvalio grbica za taj gest ,ali opet on je skupio muda na kraju krajeva ,tako da bravo :)

Bice ovo jedna od tezih sezona,iz aviona se vidi da ako ne otvorimo protivnika na vreme lose nam se pise. Sledeci mec u terzicevoj ligi verovatno presudan..

Jos jednom cestitke ljudima koji su bili na JNA i naravno celoj ekipi ! ! !
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
E da, jedna stvar koju sam zaboravio da spomenem, uz izvinjenje ako je neko vec konstatovao.Jesam li ja lud ili je onaj Antic MORAO da dobije direktan crveni?!?!
Ono je start da povredi, i to bas jedinog desnog beka kojeg trenutno imamo.Da li je to u zaru borbe, da li iz puke nemoci, ili pak po nalogu nekoga iz "maticnog" kluba....necemo saznati.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Odbrana solidna, mada djeluje kao da se Cirko jos nije vratio na one igracke staze od jesenas. Drincic opet grijesi u dodavanju, zasto te poprecne lopte da ti presjeku par puta u utakmici? Babovic dosta losiji danas nego na prosloj protiv Rada i on kao i Drincic gubi loptu na sredini.
Grbic me pozitivno iznenadjuje u poslednje vrijeme, a najsrecniji samo zbog malov Andrije, bravo mali svaka cast!

Napad nam je najlosiji definitivno, imamo dva ista napadaca ni jedan ne moze da igra sam u spicu i da primi loptu par puta u utakmici okrenut ledjima.
Mada bih ja probao prije sa Saponjom, Kojic ima veliku manu osim prijema lopte on je brutalno los u prostoru bez lopte, zasto pravi one velike lukove uvijek nesto obilazi nikad mi nece bit jasno.
Agresivan je i Kojic ali dok on obidje drugog igraca ovaj prvi se vec rijesio lopte, Saponja to mnogo bolje radi.
Saponjic nije jaci od Kojica na nogama ali sacuvao je danas par lopti okrenut ledjima i dosta bolju tehniku i prijem ima od Kojica.

Edit: Zaboravio sam da pohvalim odlicnog Zivka na golu!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Eto, još da dodam i ovo - neko je nešto nekad pitao za te prskalice za zalivanje trave na ,,JNA,,...danas se to čudo tehnike na poluvremenu iznenada pojavi iz zemlje, malo zali travu, malo verujem poprska i igrače koji su se tu razmrdavali, pa po obavljanoj funkciji, vratiše se zalivalice dole u podzemlje...
Zanimljiva spravica, samo se pitam može li neki deo kopačke (neki krampon) da upadne u tu rupu koja je namenjena da iz nje izvire prskalice, pa da to sjebe ravnotežu fudbaleru tokom utakmice?! :cry:
Pretpostavljam da ima neki sistem da se to ne desi, ali ne znam kakav?! :roll:
Ili nema?! :?
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
valjda ima neki poklopac gore i busen trave na njemu sem ako nam nisu uvalili neke "naprednije" prskalice

PR4085-Lely-Turf-Cover-1-(2).jpg
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sećam se da se svojevremeno na Mostarskom turniru povredio Slađan Šćepović zgazivši na neku neravninu na terenu prouzrokovanu tim sistemom za polivanje terena i to dosta neugodno, da je pauzirao dosta dugo zbog te povrede.
Valjda su od onda (pre nekih tridesetak godina) uznapredovali sa tim sistemom, da ne predstavlja više opasnost za igrače.
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Што је најважније убедљива победа, без примљеног гола. Браво црно-бели! :clap

Ушао сам на стадион када је утакмица већ почела, у 5-6 минуту, након гола...

И тако, гледајући нашу фудбалску "рапсодију" на аветињски и срамно празном ЈНА, нисам имао појма шта се десило у том трећем минуту, а онда је другар на полувреману прочитрао вест и рекао нам на који је начин Грбић прославио гол...:respectМа феноменално! :D

Партизанов букаке по огавном комплексашу!

Грбић Пера јебе Премијера!

НУСКНВП
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@ NS_PFC
Mo jok, to se čudo ukopa duboko dole, ne možes ga naći kad ti treba dok ne pustiš vodu kroz sistem.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Zašto je Grbić slavio sa dve leve kopačke? (VIDEO)

pre 11 sati | mozzartsport.com


Vezista crno-belih posle postignutog gola prišao aut liniji i umesto desne kopačke obuo još jednu levu, koju mu je dobacio Vladimir Volkov
1426702232863.jpg
Grbić i Volkov
Veličina slova A A A



Krilni vezista Partizana Petar Grbić nakon gola u trećem minutu prve polufinalne utakmice Kupa Srbije sa Jagodinom odlučio se na krajnje neobičnu prolavu.
On je prišao aut liniji i umesto desne kopačke obuo još jednu levu, koju mu je dobacio Vladimir Volkov.
Pretpostavlja se da bi ovaj potez mogao da ima veze sa jučerašnjom izjavom premijera Srbije Aleksandra Vučića:
"Na početku sam se sekirao kada su mi svaki put kada neko traži ličnu kartu navijaču Zvezde vikali “Vučiću pederu” ili kada Partizan promaši šansu, jer neki od njihovih igrača imaju dve leve noge, umesto desnu i levu", rekao je Vučić.
Ostaje da se vidi šta će posle utakmice na ovu temu izjaviti sam Grbić.

http://www.mozzartsport.com/vesti/zasto-je-grbic-slavio-sa-dve-leve-kopacke/100237
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kad spomenuste Lukaca... smatram da sada nikako ne bi bilo ni fer ni korektno uvrstiti ga u prvi tim umesto golmana koji je svoju dobijenu sansu maksimalno iskoristio i zasluzio svoje mesto u prvih 11. Da se ja pitam Lukac bi sada trebao da bude taj koji ce na treninzima pokusati da zasluzi svoje mesto u timu, i da ceka svoju priliku. To mi jedino deluje fer.

Slazem se!

Meni Lukac tako i tako izgleda totalno nesiguran. Svaku loptu, nebitno kako dodje do njega, mora makar jednom da je ispusti od travu (namerno!) a to radi samo zato sto ima samopouzdanja k'o dusko "zec" dugousko :D

Zivko MORA da ostane na golu! Ako je iko od igraca zadnjih godina zasluzio onda je to on!

I predlazem veliki transparent da se drzi ispred Grobara do kraja sezone umesto svih onih navijackih grupa sa natpisom:
"Grbic Pera jebe premijera!"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top