Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
SALE ILIC :respect :respect :respect :respect da je samo 5,6 godina mladji...

kojic ako ne da za nas gol on namesti jedan protivnickoj ekipi..

kljucan mec sledece kolo protiv mafijaske plave drolje..

Jel se odbijanje lopte od Kojine cevanice pre Ilicevog gola racuna kao asistencija :)? Zaista mi nije jasno ko je bio losiji Kojic ili Saponjic. Babovic za svoje mogucnosti sasvim pristojan. Brasanac mi skroz nije jasan, ocekivao sam vise od njega.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.515
Reaction score
4.772
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovo kao da je igrao Vozdovacki, a babagnjida ubojitom levicom resave mec...majko bozija na sta je spao Sasa Ilic pod stare dane... sa kim on dijeli svlacionicu I ybog toga jos vece postovanje za legend.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Život će mi pojesti...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.560
Локација
Kej Republika
Tužna igra zaista.
Odosmo na +5 ali ova igra ne obećava ništa.
Jedan je Ilic Kapiten.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Kaze se u nekom naslovu, mislim na U92, "Uspesan debi Milinkovica". Jadni li smo ako je ovo definicija uspesnosti... Sa ovakim pristupom igri, mi ako do kraja jos tri-cetiri puta uzmemo sva tri boda na utakmici, u dupe da se udaramo s obe noge od srece.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Zovite me teoreticarom zavere i paranoikom ali danasnja desavanja me samo upucuju na to da je ovo sve jedna velika priredba, da je Milinkovic doveden jer je odlican za ulogu koja mu je dodeljena, za razliku od NIkolica..

Cigani ne moraju da zatvore bas sve, OFK-a ne mora da pokloni bas sve, odradice nesto i Kiza, na sve ono sto je uradila uprava koja ga je dovela...

Igra tuzna, igrace nema vise nema ko da motivise, svaka cast i za ovo sto pruzaju... Ali igra i klub nam je srozan na nivo, pa, Radnickog iz KG :(
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Na oooo ruk i Saletov mozak i umece steceno u neka davna vremena protiv pa, ajd da ne budem mnogo bezobrazan - smesne ekipe......eto i Babovica da pohvalim ali.....nadam se da ce biti bolje da se igraci samo privikavaju....neverovatnu smo srecu imali sto je Milinkovic debitovao protiv smejurije iz KG-a inace da je bila bilo koja druga ekipa ne smem da pomislim kako bi se zavrsilo. Cigani ispusili lepo ocigledno nisu mogli nikako pazar da zatvore, na +5 smo i nista ovo kolo nece da znaci ako ne pobedimo sveee do derbija jer cigani 1000% ima da zatvore svaku utakmicu do tad to je sigrurica.
+5 obecava ali igra....pomozi Boze.....
Cigani ne moraju da zatvore bas sve, OFK-a ne mora da pokloni bas sve, odradice nesto i Kiza, na sve ono sto je uradila uprava koja ga je dovela...
I to je jedna od varijanti....mnogo realnija od ostalih....

Udri Sale cusku Kizi ako mislis da nesto zabusava! Nema da pisne
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ne znam koga cemo pobediti na strani sa ovakvom igrom.Mislim da nam skripi svuda,videli smo...Golman Zivkovic...tanko za Partizan,nesiguran.Volkov;sta reci a ne zaplakati!? Bandalovski,bori se ali,jedva cekam Vuleta.CB ili Balazic,u pocetku je bio ok sad se utopio u sivilo.B.Ilic...ne zna ni on sta igra.
Srednji red nam je spor i ima dosta igraca istog profila:Sasa Ilic,Ninkovic,Babovic...ne vrse presing,ne igraju odbranu.Svetla tacka u ovom timu i danasnjoj utakmici je Grbic i Sale(samo zbog gola).
Priznajem,moj ljubimac je Luka, nema ga ni kod ovog trenera,sta li je jadan bogu zgresio,da nema ni 10 minuta ovog proleca!?Decko je borac i ima pristup kakav treba svaki nas igrac da ima.
Saponjic,silom prilika prvotimac...jos je ovo rano za njega.Kojic...ne bih da se nerviram dalje.
I ako smo pobedili,nisam optimista za titulu jer sve je ucinjeno da budemo "ogoljeni" po svim tackama.Jedino ako igraci sami ne shvate o cemu se radi i da bolje odgovore na sveopsti napad na klub.Najgore sto su sami u svemu...imaju jedino nas.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Kad je najteže, tu je Sale! :) Obuzme me tuga kad skontam da će svaka naredna utakmica biti slična, patnja.. tri boda na silu.. Poklon smo iskoristili, bodovi su najbitniji, sljedeća utakmica protiv OFKa će riješiti neke dileme. Nisam optimista nikako, generalno gledano ali šta je tu je moramo se boriti. Jedno je sigurno, biće još mnogo strepnje..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sale daje gol i umjesto da se raduje drzi lekciju Volkovu. Uprava na stranu ali je apsolutno legitimno pitanje da li je ovim fudbalerima uopste stalo da uzmemo titulu?
Nikad losiji igracki kadar od 45', tako je bilo i prosle sezone ali smo otisli korak dalje.

Ocekujem sa nase strane jos jedno 3-4 kiksa pitanje je sta ce cigani uraditi, oni ce odluciti prvenstvo.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Хајде сад, искаките се, не одговара вам игра, кога бриге за победу кад већ не доминирамо на терену.
Али, хеј, какву су гурбети игру приказали овог пролећа и побеђивали? Оh, wait!

Само гази Партизане, боли нас пајсла да ли је лепо изгледало. Браво за све играче.
Терај даље, до титуле. Кога боли ђока како то изгледа и да ли се противник бори за опстанак.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Sale daje gol i umjesto da se raduje drzi lekciju Volkovu. Uprava na stranu ali je apsolutno legitimno pitanje da li je ovim fudbalerima uopste stalo da uzmemo titulu?
Nikad losiji igracki kadar od 45', tako je bilo i prosle sezone ali smo otisli korak dalje.

Ocekujem sa nase strane jos jedno 3-4 kiksa pitanje je sta ce cigani uraditi, oni ce odluciti prvenstvo.

Sale je Grobar kao i svi mi na ovom nasem virtuelnom domu. I njemu i nama je Partizan na prvom mestu. Njemu izgleda niko nije javio da titula mora da ide cigansturama, a i da su mu javili on bi se borio do kraja. Odavno sam napisao da uz Mocu i Mijata samo Saleta priznajem kao legendu. Zao mi je sto niko od mladjih svih ovih godina uz njega nisu shvatili sta je Partizan i sta mi to kao klub predstavljamo.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kakva sok terapija od strane milinkovica.
U 32. minutu prvi sut ka golu ekipe ciji igraci imaju 10 obroka sedmicno.
Beslovesno drzanje babovica u igri, uvodjenje Brasanca iza spica.
Katastrofalan prekid, gori i od Nikolicevog.
Sreca pa su crveni popadali u 65. minutu, odneli bi tri boda.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ocajno je ovo bilo danas, jebem ti zivot kad moram da strepim od raspalog radnickog. Sreca pa izvukosmo nekako pobedu i tako iskoristili kiks cigana za +5. I pored ocajne igre mogli smo mirnije da zavrsimo mec , Brasanac i Saponjic su ono morali da iskoriste. Sta je tu je idemo dalje, moramo nekako da zadrzimo ovu prednost do derbija. KAPITEN :clap :respect NE DA TITULU !
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
289
Reaction score
669
Pítanje za zeljka pantica kako komentarise potez onog narkomana sto je pored njega u lozi pljunuo dijete zbog uprava napolje pa potom zvao njegovog oca da ga bije. ogadili su mi Partizan
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.231
Локација
GG 1978
Najvaznija su 3 boda..
Na igrace sigurno je uticalo sto smo izgubili bodovnu prednost,kao i glupa promena trenera tako da ocekujem da na + 5 igramo sa malo manjom tenzijom i bolje..
Mislim da protiv OFK-e igramo na Vracaru,utakmica od kljucnog znacaja..
Ako udjemo u derbi sa + 5 ,oladicemo cigane 0-3 ,da ce TraLaLatovic plakati..:pickaciganska

Sale kapiten-spomenike podici na sve 4 strane stadiona :respect
 

Duksi

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2011
Порука
30
Reaction score
44
Ne pišem često, ali večeras moram da kažem šta mi je u srcu.
Sale, hvala ti što ću i ja imati sa kim pred mojim sinovima!
U ovom vremenu kada ništa nije ni šareno, ni crno-belo, već se velika tama nadvila i nad našim klubom, ali isto tako i nad celim društvom i državom, jedna istinska legenda živi i sija svima nama kojima je Partizan u srcu.
Budite ponosni što imamo njega! Sutra će vas, kao nekada i vi svoje roditelje, deca pitati i tražiti da im govorite o igračima Partizana. I kada vas budu pitali "kakav je bio Sale" recite im da je bio Igrač kada je bilo puno igrača, a malo onih koji su zaista igrali, da je bio Čovek, kada je bilo puno ljudi, a malo ljudskosti u njima, da je postao Legenda i onda kada je sve bilo bezvredno i prolazno.
Sale Iliću, hvala ti što si naš!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ах, каква рапидна промена на боље, одмах се видео печат новог шефа струке, за разлику од злог Николића.

Ако смо се мучили против последњег тима на табели, чији играчи нису месецима добили жуту банку, стрепим на шта ће да личи наша игра против иоле јачих тимова.

Не знам да ли ми је одвратнији овај подбули на клупи, његов скраћени асистент (Терзићев потрчко) или гузоњин син који нема испод 4 контакта с лоптом сваки пут кад је код њега. Ах, да, дао је гол. То што га ни багер неће истерати из Партизана, нема везе, већ видим ту породицу како и за 4 генерације ведри, облачи и ровари преко свог чуку-унука Милије Четвртог.

Да нема Салета и још пар играча, ово не бих звао Партизаном.

Узгред, јебени судија је свирао крај полувремена 5 секунди пре истека регуларних 45 минута. Жгадија циганска.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Predlazem da se ime stadiona promeni istog momenta u "Stadion Sase Ilica"... to je nesto najmanje sto je zasluzio!

Inace, losa igra ali ko te pita posle 3 boda.

Vazan gol za 1:0 je postigao i ljubimac navijaca :D

Po meni zaista dobar gol ali pas kapitena k'o na tacnu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top