Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Stanković u Palermu, ne u Laciju

Stanković je poslednjih nedelja bio povezivan sa Lacijom, izgledalo je da je transfer u redove rimskog kluba gotov, ali je Palermo ipak uspeo da postigne dogovor.
“Vojislav 95 odsto sigurno ide u Palermo”, rekao je Stankovićev agent Santijago Đentileti, “Dva kluba su postigla dogovor i verujem da ćemo uskoro kompletirati transfer. Veoma smo zadovoljni”.
Đentileti je istakao da je Palermo najbolja opcija za Stankovića, upitan šta se desilo sa pregovorima sa rimskim klubom.*

“"Lacio? Konačnu odluku ćemo doneti za dan-dva. Po našem mišljenju, Palermo je najbolja opcija za Stankovića"”, istakao je agent srpskog fudbalera.*

26-godišnji fudbaler će u četvrtak igrati za Partizan u prvom meču sa Nefčijem u prvom meču baraža za Ligu Evrope, a italijanski mediji prenose da je to razlog zašto transfer još nije potvrđen.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=20&nav_id=890450
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Slučajno su baš danas saznali, crkli majci ciganski novinari.
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Ја заиста не видим проблем што се то данас објавило? Наравно, да ће бити финих порука са трибине управи...и тако треба да буде.

Зарад мира у кући то треба под тепих, ми се требамо нагузити њима, па нек распродају сви и као господа са пар милиона ишетају из Хумске, ма да.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
S obzirom da vise nemaju koga da prodaju, osim Pantića koji je povredjen, želim im da sledeće ureme žene i decu - valjda će ono govno iz Bugojna naći neku ponude i za takve retarde...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Pravo pitanje je da li se to vec desilo?

Ni Teleoptik ne moze toliko da proizvede koliko banda moze da proda...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Jasmina, vrlo verovatno .
Ja sad ne vidim u mladjim selekcijama najavu nekih novih Markovica,Mitrovica.
Mozda i gresim...
Jedino mali Saponjic i Pantic.
Steta,otisao nam Pedja Radic :D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
bio sam zasluzeno banovan jer sam iznerviran posle lose igre protiv vozdovca vredjao nikolica.
ja sm uvek podrzavao naseg trenera i to cu raditi i u buduce, a covek u afektu napise svakojake gluposti.
momci su igrali bez novca i pobedjivali, dakle puna podrska njima i strucnom stabu.
mi jos i odlicno igramo u odnosu na nas sastav i uslove u kojima igraci zive
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jel mene neko zajebava , prenos protiv donjeg srema na areni 5 koju niko zivi nema :banghead Mater vam je*em smrdljivu !
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Neverovatno je kroz sta prolazimo u 2014. godini.
Spisak meceva za jake nerve, mart-avgust:

Radnicki Nis od 0:1 do 2:1
Rad od 2:0, preko 2:2, do 4:2
Torsavn od 0:1 do 3:1
Ludogorec od 0:2 do 2:2
Vozdovac od 0:1 do 3:1
Nefci od 0:2 do 3:2

Da ne spominjem derbi, Slobodu UE i Vojvodinu, utakmice za infarkt.

Ova ekipa nema potreban kvalitet za nesto ozbiljnije u Evropi, ali ima karakter i sa malo normalnijom situacijom u klubu, ligi i drzavi, prosetala bi se do titule i ucesca u LE, sta god o tome mislila vecinska lobotomirana populacija.

Fali nam... Fali nam jedan defanzivni predator tipa Medo Kamara. Mnogo smo slabasni u bloku na 30-35 m od gola.
Fali nam i jedan stoper koji je siguran u skoku, a ne pravi gluposti sa loptom.
Fale nam kvalitetniji i odgovorniji igraci u napadu.
Fali nam od prvog minuta igrac inteligencije i znanja Sase Ilica.
Skoro sve nam fali, kad bolje razmislim.

Sve to pomalo utice da ove cokoladirane ne isprasimo sa 3-5 razlike.

Idemo dalje.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Partizan bez Nikolića na klupi protiv Donjeg Srema
Marko Nikolić neće moći da sedi na klupi Partizana u nedeljnom duelu sa Donjim Sremom. Disciplinska komisija FSS, na jučerašnjem sastanku, kaznila je mladog trenera mečom zabrane vođenja tima i sa 200.000 dinara, zbog isključenja u Nišu.

– Nikolić je već tri puta kažnjavan u proteklih dana i to je bila otežavajuća okolnost u izricanju sankcije. Uzeli smo period od septembra 2013. Ukoliko bude ponavljao prestupe, sigurno će i eventualno naredne sankcije biti drastičnije – obrazložio je, u isto vreme i upozorio, Slobodan Pajović, predsednik Disciplinske komisije FSS.

Kasa Novog Pazara olakšana je za 20.000 dinara, zbog pet javnih opomena na gostovanju Čukaričkom.

(Izvor: Zurnal.rs)
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
ja imam AS5 ali opet vidim na semi da ima mesta da se stavi na AS2 ili su cak mogli da mehelen-briz pomere na peticu jer nije nesto interesantno a da stave nas na keca
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Joco ga nema dugo,ali kad se pojavi sve nas obraduje:)Nadam se da je tacno ovaj bi nam dobro doso...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
JOCO ajde reci nama slabo obavestenim jel dolazi kao slobodan igrac i zna li da podeli loptu posto je desetka:D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Slobodan nego sta, nije Djura lud da daje ''svoje'' pare za igrace.
Istekao mu ugovor sa portugalcima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top