Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Svako ima pravo na los dan.
Tako i ova ekipa Partizana.
Trenutno osakacena zbog povreda.
U svakoj ekipi se oseti kada ti izostane najbolji igrac.
I pored njega jos jedan od najstandardnijih.
Bili smo u padu forme i pre reprezentativne pauze.
Posle toga dobili kuci prosecnu jsl ekipu,povredio nam se najbolji igrac sto je sve dovelo do ovakva zadnja 2 rezultata.
Jednostavno dodje dan kada te nista ne ide.
Nemam razlog da branim Grbica ali ono se svakome moze desiti.
Mislim da se treba manuti prica da se prvenstvo odlucuje u 10. kolu.
Neko kaze u 10. i 11.
Drugi kazu u 9. , 10. ,i 11.
Po meni prvenstvo se odlucuje u svakom kolu,i posto posedujemo kvalitet za nase njive,presudan je voljni momenat i taktika trenera.
U svakoj jsl utakmici samo to odlucuje.
Za pocetak da dobijemo napaljenu tarzanovu ergelu
:napred Partizan
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Sinoc sam legao u krevet oko 8,ustao malopre,toliko smoren i ubedacen kao da smo izgubili finale LS.Ne mogu da se otrgnem utisku da mi ne stvorismo ni jednu sansu(osim one Grbiceve) za citavu utakmicu.Borbenost nije bila ni priblizna onoj na derbiju u drugom poluvremenu.Stoperi Jagodine su stameni,bukvalno su pojeli Skuletica,a o Danku da ne govorim.Ne zelim nikog da kritikujem,pa ni trenera zbog lose postavke igre,samo zahtevam vecu borbenost i zelju sa pilicarskim timovima.OFK-u cemo dobiti,ali se bojim za slaninare,uvek protiv nas izvlace zadnje atome snage.U koliko pristup igri bude kao protiv curana,bojim se da se necemo dobro provesti.Sve u svemu puna podrska timu i Marku.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@Vlad

Prvo, da ne budem pogresno shvacen, smatram da I.B. Fofana treba da dobije sansu.
Takodje mislim da se pojedini clanovi foruma hvataju za slamku i da nasi problemi ne leze u vrhu napada.
Partizanovi spicevi su najkvalitetnija linija tima, sta god ko o tome mislio.

Tradicija je na nasoj strani, imamo niz od blizu 20 utakmica sa nasim pobedama.
OFK je bio u odlicnom naletu do poslednje pauze, ali ne treba da zavarava ubedljiv poraz od Cukarickog. On je dosao kao posledica cinjenice da je Cukaricki iskusniji tim. OFK se zaleteo na 0:1 i demoliran je.
Svaba Djurdjevic ce ih dobro sloziti za nas, imaju vrlo mladu ekipu koja voli da zabija iz brze transformacije ili ciste kontre.
Mislim da im je leva strana tima slabija defanzivno i da bi ih sa Vulicevicem i u normalnoj situaciji-polupali.
Ovako, bice tesko, vazno je biti strpljiv i cekati vodjstvo.
Kada se budu bar malo otvorili, sve ce biti lakse.
Nadam se...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Eto, uze mi Mocartsport pitanje iz usta...

Jeste da navijač Partizana treba da ima razumevanja za naše fudbalere, ali i naši fudbaleri bi trebali da imaju razumevanje za navijača Partizana...

Dakle, ako neko koristu timu, možemo i ,,progutati i ,,svariti,, sve ono što nam se kod tog igrača ne sviđa, ma koliko mi bio simpatičan ili nesimpatičan, glasaću za njega ako mislim da je bio najbolji igrač utakmice...
Ali, ako neko kao Danko Lazović na ko zna koliko utakmica ne radi ništa posebno, a uz to se tako ponaša na terenu, ima takvo padanje, kukanje, foliranje, psovanje, tužakanje, jebanje keve i slično, a da to nisam viđao ni kod fudbalera rivalke, po kojima takav način ,,igre,, i nosi naziv ,,ciganisanje,, - e, to je zaista teško otrpeti...
Još teže je otrpeti da imam utisak da trener jednostavno ne sme da zameni Danka, da mu neko suflira da obavezno nađe u timu bar malo mesta za Marinkovića, ali ne i za Fofanu, i tako redom...

Ja sam ozbiljan čovek, i ako mi neko kaže, da izaberem ko bi trebao da bude u špicu, odgovoriću vam da nije najbitnije ko nam je u špicu, nego to, što mi već duže vreme nemamo ,,pleja,, i od Moreire ga nismo ni imali...
I ne samo da nemamo pleja, nego nam je sredina fudbalski ,,impotentna,, i ničim se to ne može sakriti, niti nekako ,,zamaskirati,,...

Bez upotrebljivih lopti, i Fofana bi jednostavno bio ,,pojeden,, od iole normalne odbrane naših JSL timova, koji, iako nemaju baš neki kvalitet, bar se brane sa celim timom...
Zašto onda da dobije šansu?
A zašto da ne?
Ako Živković i Grbić (iako bočni, a ne centralni napadači) jednostavno teško da mogu da daju gol (a imali su ihaha ,,termina,, za igru ove polusezone), pa zašto i crnac nema priliku da bar šeta po terenu, možda će se njemu posrećiti...

O Danku Lazoviću, još jednom...bilo je utakmica u kojima se to njegovo sudelovanje u manevru pokazalo kao dobra ideja, ali, on čovek zaista nije ,,manevrista,, uopšte nije - moguće je da bi on u samom špicu imao mnogo veći procenat realizacije nego Škuleta, bio minutski ubojitiji od Fofane, ali pod uslovom da ima ko da mu da loptu...
A nema!
I opet se vraćamo na isto...

Fudbalski plej u ekipi koja igra ovako zastareli fudbal, kao što se igra kod nas je ,,suvo zlato,, - i moramo ga nekako ,,iskopati,, makar trpeli Džigija neku od sledećih utakmica...
Pantić to nije pokazao da može, Sale ne može, Danko ni slučajno...
Šta raditi ako niko to ne može, ni Džigi, ni niko...
E, onda se utakmice dobijaju ,,na mišiće,,...
Prekidima, kornerima, trčanjem do maksimuma, napadima u talasima, i tako redom...

A onda opet stvar koja me užasno nervira - mi ni prekid ne umemo da uvežbamo, a evo već će novembar uskoro, pa šta li radimo na timtreninzima da mi je znati?!

Dobro, nemamo pleja, pa nemamo, o.k. - ali bre ni fudbal ne znamo da igramo, bar koliko toliko, pa u 90% slučajeva lopta nam ide unazad, a ne unapred, zar je to igra ne igrača Partizana, nego uopšte igrača koji se profesionalno bavi tim poslom...?
Auh.

Još jednom, ponoviću, slučajno odgledah poluvreme IMT-Hajduk, i u odnosu na Partizanove ,,igre,, to je bre ko nebo i zemlja - u korist trećeligaša...

Naravno, potrudiću se, kao i dosad, da kad god mogu odem na utakmicu Partizana, ali, čvrsto sam rešio, da, ako ikako mogu, vikendom pogledam bilo koju utakmicu neke niže lige od Jelen Supersonične Njiva lige, da odmorim malo mozak od onoga što u JSLNJ-u gledam stalno...pa ta njiva super liga je prava pravcata propast fudbala (videh i detalje iz poslednjeg meča naše rivalke), a ja bih da, za života, pogledam još koji put neki normalan fudbal...
gde neko, još uvek zna da odigra dupli pas, prevari protivnika, nabaci i šutira, malo li je?!
A za Partizan, gotovo nerešiva enigma...

p.s.
Slažem se sa nečijom idejom da je Danko upotrebljiv na krilu, a od Žileta i Grbe ofanzivno ne može biti gori, nikako...a što se tiče defanzive...jbg...ni ova dvojica nisu neki ,,Vulićević,, (i to ni napred ni nazad)...
Ali, šta god mi radili napred, u korist napada, pa makar stavili i Škuleta i Fofanu jednog do drugoga, ili nekog malo levo, jednog u sredini, a Danka desno - sve to samo slabi našu sredinu koja je tanka i pretanka...igrom sa tri koliko-toliko špica, jedan nam je igrač manje u sredini...
A nema gazde tamo...nema za 90 minuta upotrebljivih igrača, nema igre...nema ni neke defanzive, pa se sve svali na odbranu koja nam nije čvrsta, i na golmana kojeg bih ja posle Bešiktaša poslao na klupu...
Igra sa jednim špicem, pa da imamo više igrača ,,u manevru,, ha, ha, pa to bi tek bilo sranje živo, mrsili bismo po sredini, a taj jedan, špic, mogao bi i od kuće da gleda utakmicu na TV, ionako lopta ne bi stigla do njega...
I, šta, onda bi naši ,,manevristi,, izveli ,,filigransku,, kombinaciju, pa bi se ušetali u gol, i bez špica (koji, ako nije kući, može da odvlači igrača i pravi prostor manevru)...
Ali, to niko ne zna od naših ,,manevrista,, da uradi, te ,,kombinacije, filigrani i kurci palci,,... :confusedFudbal je ovde ... uf...

Dakle, sve u svemu, pobeđujemo u sledećoj utakmici! :D
Doduše, ne znam kako, ali videću na utakmici....
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Kad su prije neki dan pitali Drincica o vjezbanju slobodnjaka, rekao je da nije jedini koji ostaje, da ih ima jos, kao i to da to nije nesto sto je po volji nego je dio treninga za pojedince koji je obavezan.

Ovo pisem zbog toga sto ja rjesenje utakmica kao sto je bila ova u Jagodini vidim upravo u ovakvim stvarima. Zato mi je Dzigi i bio najbolji juce. Kad ekipa dodatno pojaca stopere tako da se Skuletic i Lazovic ne vide i tako da cinjenica da imamo 11 kornera ne znaci nista, onda jedino rjesenje ostaju prodori i stvaranje nekog viska, i ono sto je lakse uvjezbati, sutevi sa distance. Mislim da ovo nije nesto sto ne moze nauciti skoro svako ali je potreban rad, rad i samo rad (uz naravno pojasnjvanje tehnike suta od nekog ko zna).
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Juče nismo imali sreće da onaj šut Drinčića završi u golu,a ni Grbić nije bio dovoljno koncentrisan da golom završi onaj dobar prodor.Ne sviđa mi se što olako menjamo prioritete jer smo i u prvenstvu igrali dobro dok nam je plasman u LŠ i LE bio važan.Ne znam da li ste primetili da je Lazović prilikom ukazivanja pomoći popio neki lek!?Očito da neki igraju nedovoljno oporavljeni,samo da se ne desi neki novi Vulićević.
Nakon poraza od Napretka počeli smo da dajemo 3-4 gola po utakmici.Neka se ta serija ponovi i ovaj put!

:pfc:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.822
Moz da zamislite kako igra Fofana kad je Marinkovic u ocima Nikolica fudbaler za njega...

Glupo bi bilo krenuti u mec bez Lazovica. Mi treba da igramo sa 3 napadaca od starta.

--Skuletic--Fofana--Lazovic---
--Ninkovic-Drincic-Zivkovic---
Voja-Cirkovic-Ilic-Stevanovic
------------Kljajic-------------
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja ne znam stvarno kako neko vise moze hvaliti Lazovica. Po meni niko osim njega danas nije kriv za poraz, a ujedno u zadnjih nekoliko utakmica pokaziva ono sto nikada nisam volio kod igraca, kmezenje, padanje u prazno i dodavanja petom u prazno...

Vise mi je muka kad ga vidim da proba da uradi petom nego kad vidim Ninkovica ili Sasu Markovica u prvih 11, onda stvarno znate koliko mi je to dojadilo. U nedelju sam zbog kretena daljinski od tv-a slomio.

Sto se tice utakmice, krenuli smo rastereceno previse sto se mene tice, i pokusavali da rano ubacimo gol, ali cim se Jagodina oslobodila postajalo je teze. Posle primljenog gola se vidi da smo dali gas, ali to me nervira sto takav gas jednostavno se ocekuje od pocetka utakmice, a ne da u zadnjih 5 minuta imamo 10 sansi za gol a prvih 85 minuta da se bleji po terenu. Mene prosto ubija ta igra po bokovima gdje Grbic recimo primi loptu, pa je prosledi 2 metra udesno Stevanovicu ili Vulicevicu, i onda stoji, i onda mu ovaj vrati, i onda on vrati nazad Drincicu i tako u krug... Kretanje bez lopte nam je nula... Igraci Partizana cim se oslobode lopte umjesto da se krecu i stvaraju pometnju u odbrani i otvaraju prostor, ukoce se i samo stvore guzvu... Zalosno...

Kao sto mnogi kazu, nije mi krivo izgubiti utakmicu, nakon 9 pobjeda, ali protiv ovakve ekipe i na ovaj nacin, stvarno bez veze.
 

MojaKuca

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2013
Порука
19
Reaction score
0
Previse lupamo glavu da nadjemo jednog jedinog krivca za poraz juce a problem je da smo u padu forme jos od Totenhema. Povrede i mala rotacija su deo problema. Ne mislim na broj igraca registrovanih za takmicenja nego na kvalitet istih. Tesko je ocekivati od igraca iz drugog plana da iznesu seriju utakmica kvalitetno kao prvotimci (uporedite situaciju sa KK-om - isti problem). Da oni to mogu niti bi bili u drugom planu niti sedeli na klupi u Partizanu. Dosta se priziva Fofana kao spasilac, mozda je i nepravedno zapostavljen, ali ja sumnjam da je on bas u rangu sa Dankom i Skuletom. Neverujem da je Nikolic toliko tvrdoglav da mu u toku borbe za titulu na klupi sedi razbijac a on eto nece da ga ubaci zato sto mora nekog drugog. Nismo mi zavrsavali prvenstva bez poraza ni kada smo imali daleko bolju ekipu nego danas. Na stranu sve, treba dobiti OFK i otici na 2 razlike pa sa Vojvodinom resiti jesenjeg sampiona. Za nastavak su nam potrebna bar tri nova igraca ( pre svega desni i centralni bekovi).
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Ja ne pamtim kada smo , posle pobede u derbiju, izgubili prvu narednu utakmicu u prvenstvu. Ta prva naredna se uvek dobijala prilicno lako i ubedljivo na krilima pobednicke euforije, naraslog samopouzdanja i igraci su leteli po terenu.
Uopste se ne slazem da je prva naredna posle derbija najteza, naprotiv, mora da bude najlaksa ako se pobedi u derbiju. A pride za protivnika smo imali ove balvane i ciganske davajguze.
Ocito nas je sasekao poraz od Besiktasa, vise na psihickom planu jer smo uvideli da smo u dubokom procepu zbog superiornosti u domacici koja se nikad ne valorizuje u sudaru sa iole ozbiljnijem evro protivniku.
Normalno, o fizickom trosenju ne treba govoriti, posebno kada smo i desetkovani povredama. Ali i vrapci na grani znaju da je cilj kluba bio plasman u nekoj od grupa u evro kupovima i da kao posledica tog plasmana nasa uprava je castila sportski sektor sa nedovodjenjem pojacanja i tako ga po trilioniti put ostavila na cedilu.
Secam se upisa nekog od forumasa kada je stigao Marko za trenera, koji je rekao da je tendencija njegovih ekipa da padaju kako sezona odmice. Nadam se da nije u pravu i da cemo mi navijaci koliko je god moguce da pomognemo ekipi na terenu da se taj scenario ne dogodi. Zato svi trk po ulaznicu za slaninare i iskoristiti istu za bodrenje ekipe protiv Omladinskog FK.
I na kraju, i meni se, najblaze receno, nije svidela ni rec samokritike od strane naseg trenera, ali nazalost, to je mnogo sira, balkanska bolest.
Mi ne vladamo sujetom, ona vlada nama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Nije tako strašno izgubiti utakmicu, nije ni tako strašno promašiti ono što bi dala nečija baba (citat sa Foruma), svakome se to dešava...
Nije nikakvo čudo da naši momci koji igraju utakmicu za utakmicom, izgube ponekad, jer imaju povrede, suspenzije i slično, a trener nema neki široki spektar igrača koji bi ih uspešno zamenili...

Ipak, treba učiniti sve što se može da se ,,na svadbu ne ode bez kurca,, - pa, šta se tamo desi, desi se...
Ali, prethodno, uvežbati prekide, uvežbati šuteve, realizaciju iz ,,prve,, ne gnjaviti loptu i ono malo navijača, igrati fudbal, razmisliti ko bi bio bolja opcija u timu u datom trenutku, ne plašiti se toga da možemo da primimo gol, pa tek kada ga primimo onda počnemo ozbiljno da napadamo, itd, itd, itd...

Dakle, vežbaju se prekidi, o.k. lepo, ali izgleda da se ne vežbaju dovoljno, jer, nema baš često nekih rezultata svega toga posle onih silnih kornera koje na utakmicama imamo...

Drugo, nije Fofana nikakav razbijač, ali ako napadačkom špic dvojcu ne ide pa ne ide, valjda je logično ubaciti svežeg igrača, jer, koji će inače kurac na klupi? Da gleda utakmicu?
Ja Marku Nikoliću priznajem svašta dobro, ali imam nepopravljiv utisak da u sastavu tima ne odlučuje samo suvi kvalitet, da je Danko po ,,funkciji,, iznad njega, da za vreme utakmice kasni sa izmenama, itd...

Treće, jeste, svako može da promaši, ali taj Grbić je mesecima u Partizanu, pa, koliko je nečeg konkretnog uradio za to vreme? Čovek nema dribling, ne asistira, ne daje golove (čast izuzecima), voli da trči, trudi se, ali kakvu korist ima Partizan od toga?
Jedina ,,fora,, koju on fudbalski ima, je ta koja mu uglavnom ne uspeva - to što pokušava da pretrči nekog...a obično ga ne pretrči...
Dakle, ja ne znam, šta taj čovek radi u timu, jedino da probamo da igra beka, a to verovatno ne bi umeo...
A i Žiletov učinak ove sezone je tu negde...a ni on nije za beka...
Dakle, ako neko ne zna osnovne stvari u fudbalu - to je svakako Predrag Luka, ali, ako takav za verovatno za isto vreme provedeno na terenu kao Grbić ili Živković da više golova, onda, jbg...pre treba forsirati Luku nego Grbića i Živkovića, šta da vam drugo kažem...ili bar da deli vreme sa njima...
Isto se odnosi i na Fofanu, da, nije nikakav razbijač, ali, pokazao je da ima osećaj za gol, solidan šut glavom, nogom...jebiga, dao je i neke golove...

Lepo je da napadač pomaže u defanzivi, lepo je i da asistira, ali najbolje je da ume da da gol!
Meni je ovo osnovno!
Tek posle dolazi sve ostalo...
Za Tejga je lopta bila nerešiv problem kao sredstvo za igranje nogometa, ali je zato znao da je opuči u mrežu, bilo nogom, bilo glavom.
Hvala lepo, doviđenja prijatno, meni to od njega dovoljno, jebeš igru bez gola...

Šta god da naši momci uradili ili ne uradili na sledećoj, i svim ostalim utakmicama ove sezone, ma ko igrao ili ne igrao, bio povređen, ili ne - samo ih molim, kumim i preklinjem, igrajte bre fudbal, ako ikako možete!

Očaj živi je ono ja tebi ti meni, ali samo unazad, ko krene u prostor i otkrivanje ćelava mu keva i slično, šta vam je bre ljudi, trenirate to ceo život, zar je moguće da ne možemo da povežemo 2-3 pasa...
Da ne možemo da izvedemo krštenu akciju, asistenciju, centaršut, šut...
Ne znam, stvarno ne znam...
Šteta što ne čitate Forum...pitam se da li mislite da je samo sreća u pitanju kad ne dobijete utakmicu, ili ste svesni kako igramo i ne igramo...
Pitam se i da li gledate svoje protekle utakmice na nekom snimku?
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ono što predlažem zahteva daleko manje fizičkog trošenja od postojeće postavke. Lakše se dolazi do otvorenih pozicija sa daleko manje kretnje. Čak sam ubeđen i da bi psihološki naša ekipa u toj formaciji bila rasterećenija jer bi igrači duže i češće bili u kontaktu sa loptom.

Čelzi igra u toj postavci i daje prosečno tri gola po utakmici u PL. Bolje je imati petoricu igrača u završnici, nego za ljubav publike držati dvojicu - samo na papiru - špiceva.

To nije bas tako, posebno ne u meri u kojoj ti smatras, teoretski tvoja teorija je moze se reci ok, prakticno cak opet moze se reci da je ok ako je pomenuti Celzi u pitanju, medjutim tu dolazimo do problema i mimoilazenja, MI NISMO CELZI
Evo jedan banalan primer i Barnli igra u formaciji 4-5-1 ali ne daje 3 gola po mecu, vec otprilike 0.5 po mecu i zadnji je na tabeli

Pa jel smo svi zaboravili Rasovica i tu formaciju i to mucenje, a on je cak moze se reci imao jedno pravo krilo, Lazara i to Lazara koji je igracina za danas postojece u Partizanu, pa to sto ti pricas fizicki samo Grbic moze da iznese, kakav Lazovic na krilu, pa on igra nekog spica, poluspica ,jedva uspe da stigne da udje u 16, a ti ocekujes da bude istovremeno opasan po gol, da povuce u tranziciji i da pomogne mucenom Volkovu, ma daj

Naravno ima i druga strana, ne zavisi sve od nas, mnogo je tu varijacija, npr velika je razlika tog jednog istog tima u toj formaciji ako protivnik igra bunker i ako udje u trku sa nama.

Ja ruku dajem da ne bi osvojili ovaj broj bodova u 4-5-1 formaciji sa Lazovicem na krilu ili klupi, a tek o gol razlici da ne pricamo.

Mi ako mozemo pricati o nekom kvalitetu u ovam danasnjem Partizanu to je u spicu, sve ostalo je suvi prosek, mi treba da budemo prezadovoljni dosadasnjim rezultatima
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sto su sve kladionice izbacile nasu utakmicu??

RNg2tf.png


http://www.oddsportal.com/soccer/serbia/super-liga/partizan-ofk-beograd-4GkVYaz0/
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Pa jel smo svi zaboravili Rasovica i tu formaciju i to mucenje, a on je cak moze se reci imao jedno pravo krilo, Lazara i to Lazara koji je igracina za danas postojece u Partizanu.


Mi ako mozemo pricati o nekom kvalitetu u ovam danasnjem Partizanu to je u spicu, sve ostalo je suvi prosek, mi treba da budemo prezadovoljni dosadasnjim rezultatima

Kao i obicno, delimicno se slazemo.
Prvo, ovo za Rasovica.
Rasovic je imao na raspolaganju LM od trenutka kada je preuzeo Partizan krajem sezone 2012/13, pa do utakmice sa Spartakom na JNA u poslednjem kolu 2012/13. Preuzeo je LM koji izlazi iz povrede, a drugo poluvreme protiv cigana u 144. derbiju je jedno od najvecih ponizenja koje smo im priredili, iako je gol pao u 90.minutu.
Pricati negativno o Rasovicu imajuci u vidu igracki kadar iz jesenje polusezone 2013/14 je za mene bezobrazluk. Pisao sam o tome tada, pisacu i opet, dok mi urednici ne obrisu poruku. Ali, protok vremena ne opravdava nikoga da falsifikuje cinjenice.
Kakav Rasovicev 4-5-1, pa covek je odigrao poslednje 4 utakmice u polusezoni bez spica, ej, bez spica i sa ONIM timom.

Ovo drugo je tacno. Danko Lazovic ima mentalitet komsija, ali on i Skuletic su igracki najjaca linija u FK, sto sam i juce napisao. Samo cekam napadacki dvojac Fofana-Skuletic, pa da se uverimo koliko je tesko igrati sa dva igraca manje.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Evo jedan banalan primer i Barnli igra u formaciji 4-5-1 ali ne daje 3 gola po mecu, vec otprilike 0.5 po mecu i zadnji je na tabeli...

Jel' ovo analogija u kojoj smo mi u poređenju sa ostatkom timova u JSL, ono šro je Barnli u poređenju sa ostatkom timova u Premier ligi? :respect

Rešenje za svakog pojedinca koji neće da poštuje taktiku i da igra za ekipu je, valjda, očigledno? Klupa, tribine, pedala...

Rašović je u domaćem prvenstvu sa Partizanom imao petnaest pobeda, tri nerešene utakmice i dva poraza (Vojvodina i cigani na strani). Oba poraza zbog autogolova, ako se dobro sećam. Da, umalo da zaboravim, osvojio je i titulu.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top