Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sutra kako znamo i umemo da dobijemo... stadion ce biti nikad prazniji, iz moje ekipe niko ne ide sutra zbog termina sugavog...
Ovi terzicevi govnari ce biti napaljeni, moramo uci borbeno od starta i pokazati im ko je gazda na terenu! Takodje bice zanimljivo videti koga ce Nikolic da eleminise iz prve postave uz Grbica koji je zicer za tako nesto.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.907
Reaction score
8.161
Rašović je u domaćem prvenstvu sa Partizanom imao petnaest pobeda, tri nerešene utakmice i dva poraza (Vojvodina i cigani na strani). Oba poraza zbog autogolova, ako se dobro sećam. Da, umalo da zaboravim, osvojio je i titulu.

Pri cemu je svaka utakmica bila mucenje i najgori fudbal u poslednjih x godina. Takodje u svakom tvom postu je primentno napadanje Marka Nikolica...ali u svakom... kako se ne pomirite sa tim da nam je on trener a ne Rasovic ni Stanojevic...

Imam osecaj da je ovaj poraz jedva docekan da krene kolektivno pljuvanje... mislim da ovaj tim ni trener nisu to zasluzili kad se sve uzme u obzir...

Ni meni se nije svidelo na sta smo licili protiv Jagodine ali to ne znaci ds cu zbog te utalmice ili narednih nekoliko zaboraviti sta je sve ovaj tim uradio
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Što se mene tiče nek pobede Vojvodinu i Jagodina im je oproštena. Nemoguće je da imamo 90 bodova i nemoguće je da na svakoj dominiramo. Ove godine smo na većini utakmica igrali onako kako mi navijači to želimo i šta želimo da vidimo od Partizana, ne vučemo se po terenu, bar se momci bore za razliku od nekih prethodnih godina kad je bilo baš mučenje gledati naš "fudbal". S obzirom koliko kvaliteta imamo među ovih 20-tak igrača moramo biti apsolutno zadovoljni. Ko nije nek navija za Čelzi i slične...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.972
Reaction score
8.062
Ako je verovati zurnalu,sastav za sutra je sledeci:

Лукач, Б. Илић, Ћирковић, Станковић, Волков, Марковић, Пантић, А. Живковић, Нинковић, Маринковић, Шкулетић.

Ninkovic,Marinkovic,Smarkovic,Stankovic:banghead
Tesko da cemo mi sa ovim sastavom da postignemo gol sutra.Nikolic polako gubi konce.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.028
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Pri cemu je svaka utakmica bila mucenje i najgori fudbal u poslednjih x godina. Takodje u svakom tvom postu je primentno napadanje Marka Nikolica...ali u svakom... kako se ne pomirite sa tim da nam je on trener a ne Rasovic ni Stanojevic...

Imam osecaj da je ovaj poraz jedva docekan da krene kolektivno pljuvanje... mislim da ovaj tim ni trener nisu to zasluzili kad se sve uzme u obzir...

Ni meni se nije svidelo na sta smo licili protiv Jagodine ali to ne znaci ds cu zbog te utalmice ili narednih nekoliko zaboraviti sta je sve ovaj tim uradio

Sve dok smatram da ima razloga za kritiku, to se neće promeniti. Jedino bih te molio da moje pisanje ne karakterišeš kao pljuvanje, jer to nije. Za zamerke predlažem rešenja, koja su možda pogrešna, ali ih predlažem. To se zove kritika.

Ovaj tim je dva puta pobedio cigane i plasirao se u grupnu fazu Lige Evrope. Nije osvojio ništa, u LE nije pobedio, mada ima još tri prilike. Nisu to baš neki neočekivani uspesi koje smo samo mogli da sanjamo.

Izmena:

@ Ilyasova

Ako je ovo sastav za sutra, meni je vrlo interesantan, u zavisnosti od toga kakav bude raspored igrača na terenu. Uzimajući u obzir povrede i mnogo minuta u nogama Saleta, Drinčića i Lazovića - čestitam Nikoliću na ovakvom sastavu. Bude li razvoj situacije u toku utakmice dozvolio da na terenu vidimo i Fofanu u nekoj značajnijoj minutaži, može ovakva postavka da bude vrlo uspešna.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Naredne dvije utakmice odlucuju hocemo li uopste uzeti jesenju titulu. Marinkovic i Markovic su vec 2 igraca manje na terenu. Ako budu igrali on a je valjda to neki Markov fetis.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Cek polako da vidimo ko ce igrati i kakav ce rezultat biti..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.972
Reaction score
8.062
Bez razliku na rezultat,Fofana i Luka su zasluzili sansu pre Marinkovica i Ninkovica,a mozda je i Markovic mogao da bude zamenjen sa pridoslicom iz Radnickog koji je takodje zadnji vezni,a jos uvek ga nismo videli na terenu,verujem da ne moze da bude gori od "uklizavaj" Markovic.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ako je verovati zurnalu,sastav za sutra je sledeci:

Лукач, Б. Илић, Ћирковић, Станковић, Волков, Марковић, Пантић, А. Живковић, Нинковић, Маринковић, Шкулетић.

Ninkovic,Marinkovic,Smarkovic,Stankovic:banghead
Tesko da cemo mi sa ovim sastavom da postignemo gol sutra.Nikolic polako gubi konce.

Koja je svrha uopste ovog zurnalovog sastava? Pa cesce bi pogodili da na random izvuku 11 igraca nego ovako.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Ako onaj (ovaj) Marinkovic nastavi dobijati sansu na bilo kom delu terena najebali smo ga.
Mora da je i menadzer obavio par poziva u stilu ''ne zajebavajte mi se sa malim''.
Na Markovica i Ninkovica sam vec navikao i oguglao.
To je nas sistem talente prodaj odma', neznalice forsiraj dok ih ne prodas.
Samo i u takvom sistemu nas sjebu pa im ugovori isteknu :)
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
jokics

nemoj se iznenaditi ako bude Marinković zaigrao i desnog beka
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не разумем вас, падате у ватру због евентуалног састава који су објавиле новине, при том два медија објављују два различита састава и ви се на то примате?

Видећемо у 16.30 кад засветли на семафорум првих једанаест, до тада је свака расправа о томе глупа. Причате о играчима за које и не знамо да ли ће заиграти данас.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
И мени се чини да би некад требао да игра овај, а да никако не би требао онај, али онда размишљам да ли подржавам актуелног шефа струке ли не?
Ако је одговор потврдан, тада би ваљда било логично да стрпљиво испратим све што му падне на памет, док се не покаже да ли су сви ти његови фетиши, трипови или тврдоглавости имали оправдања у крајњем резултату или до тренутка када ћу закључити да нисам више у могућности да га подржим.
Избор играча је такав какав је и знамо зашто је то тако, оно што му је доступно је још ограниченије, оно што се дешава на тренингу је њему вероватно познатије него нама и најзад он стоји иза тих одлука, чак и ако су изнуђене нечијим другим одлукама.
Ако је тако онда могу да критикујем оно што неки од играча покаже на терену, али је оспоравање његових избора у супротности са декларативном подршком коју му дајем.
Можда стварно да сачекамо и то не почетак, већ крај утакмице.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nesto sam slabo ispratio, kada igramo u kupu protiv Sloge?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top