Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ja se plasio napada a ubi nas nasa odbrana.:banghead Za Kojica sam znao da ne moze sam nista da uradi ali nisam ocekivao ovako loseg Brasanca i Lukaca. Mislim da Sale mora da igra od pocetka.
SNS bandi samo zelim da im se vrati ovo sto nama rade
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
U upravi nam sede misirci najgoreg ciganskog bolesnika koji je rodjen na ovim prostorima i jasno je ko dan da je njihov zadatak da nas razjebu, da unesu losu karmu, haos, rasprodaju sta stignu i sve to stoji ali u tome su im danas dobrano pomogli Marko i pogotovo nesrecni Varga, iz najbolje namere napravili su tesko sranje.

Prvo sumanuta odluka da Balazic ne igra(cuj nije spreman, pa nije ovo Bundesliga menjaj ga kasnije ako ne moze ali izdrzao bi) jer nam je to donelo golove ko na malice preko Cirkovica koji me neprijatno iznenadio, on je bio odlican jesenas, povreda ova je uticala na njega(ponavlja se slucaj Ostojic posle Milana).O Jezdimiru Uskokovicu hipohondru i rupetini najvecoj ne vredi trositi reci, decko je izgubljen u vremenu i prostoru, kad na to dodamo Lukaca koji je busan ko svajcarski sir dobijemo ovaj horor da nam mrtvi Vozdovac spakuje tri komada.Ako ces da igras sa Kojicem kao jednim spicem ti moras pozadi da budes beton i da povedes, overis 2:0 , eventualno 2:1 i cao a ne da te Vozdovac napada posle svakog vodjstva i da se panicno branimo ko da smo Donji srem na sred JNA.

Sto se tice cupave kreature koji se odaziva na ime Babovic nista cudno, sta ste ocekivali od njega , to je prevara od igraca, nema pojma, ide samo ulevo, gubi se...tako je igrao kao "veliki talenat" koji obecava sto bi u ovom mandatu bio bolji, problem je sto on ne samo da veze nema nego rusi hemiju i hijerarhiju u timu, pogotovo u manevru gde se vucara i uz kurcobolju trckara, ocekivati od njega "zavrsni pas" to je isto ko da cekas sedmicu na Lotu.

Kojic je drvo ali nije on kriv, bio je i povredjen, van ritma, sad je i pod pritiskom tu su nas osakatili SNS causi ali opet smo vodili i to dva puta , nedopustivo je da onako budemo razmontirani pozadi od jebenog raspalog Vozdovca, gde su oni trenirali, koja su im pojacanja, pijani masnokosi Kiza nas odvalio, Odita penzioner ko na malice cuska gol Cirkovic ga gleda ko krava mrtvo tele.

Sve u svemu lose da ne moze gore, crni dani nam slede, opet pocinjemo "prolece" kiksom, pali se masina ciganskih buregdzija, mi smo ionako u rasulu od dolaska ovih sabotera nek nam je dragi Bog u pomoc!

E da pomenuo bih Drincica , taj covek jeste dao mandovima bitne golove i sve stoji na tome svaka cast ali kako je taj covek nesiguran u pasu, koliko se zajebava u zonama opasnim po nas gol, koliki krater nam je tu na zadnjem veznom da je to strasno, mi se bezidejno dodajemo na nasoj polovini, igramo se prakticno na ivici noza i sve u rikverc ka Lukacu ili stoperu rizicno do bola, nema ko da iznese, da zapocne, vezni red nam je bezidejan.

Varga je Gasic , izgubljen covek , prve izmene u 80 minutu, sta da urade za 10 minuta jebo te Bog i dok se on kani puleni masnokosog Kize alkosa prave blickrig i okrecu nas.
Bandalovskog bi pohvalio sem onog loseg neizlaska u blok bio je dobar, jak, cvrst, borio se, on nije igrao 6 meseci pokazao je da ima stofa, bice jos bolji dk se ne vrati Vule a taj neizlazak u blok nam je hronicna boljka za Markova vakta, tako smo igrali u Tripolisu okrenu dupe i gledaju ovi prangijaju a Lukac ulepsava golove idite u pm izadji igracu u zoni suta?!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Niko u odbrani nije u formi kao ni golman. Ajd' ovi sto su tek dosli a sta je sa ovima sto su tu odavno? Pozadi ekipa kao da je od prekljuce skupa. Katastrofa.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bandalovskog bi pohvalio sem onog loseg neizlaska u blok bio je dobar, jak, cvrst, borio se, on nije igrao 6 meseci pokazao je da ima stofa, bice jos bolji dk se ne vrati Vule a taj neizlazak u blok nam je hronicna boljka za Markova vakta, tako smo igrali u Tripolisu okrenu dupe i gledaju ovi prangijaju a Lukac ulepsava golove idite u pm izadji igracu u zoni suta?!

Nije to Markova boljka vec fudbalska neinteligencija igraca iliti neznanje, covek se izmice 5 metara unazad i ostavlja ceo ugao protivniku da gadja sa 16 i jos ovde slusam kako Lukaca krive za golove.

Isto kao i Cirkovic kod drugog gola, umesto da ide u loptu sa obe noge u blok on poskakuje ko balerina.

Nije strasno pogresiti, svako gresi ali greske moraju biti sa rezonom, ono sto je Cirkovic radio i kod drugog i treceg gola, kao i Bandalovski kod treceg granici se sa debilizmom.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Zasto Zecevic ne izadje iz misije rupe i izjavi nesto,on je postavio ova govna.
Verovatno pregovara sa austrijskim investicionim fondom ?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
I da, Lukac nije kriv ni za jedan gol, dal toliko se ne razumete u ovaj sport?

Nisi dobro procitao, kriv je za treci gol i provaljen je.
Nijedan kontranapad u 2.pol Vozdovac nije pokusao da zavrsi pasom na Oditu. Mlatili su po golu iz svih pozicija.
Slucajno?

I da li je slucajno da prima ko zna koji po redu ovakav gol, krusevac proletos, besiktas, vozdovac?
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pogledaj jos koji put, nisi u pravu, naravno da nije kriv, Bandalovski mu smeta, udarac je dovoljno precizan, mada mu je malo falilo da je skine

Ne kazem da neki svetski golmani ne bi odbranili, ali u ovakvoj situaciji sut sa 16 metara iz ciste pozicije, ne moze se golman kriviti, ne moze golman uvek da vadi kestenje.

Ovo je bio veoma dobro izveden udarac, nikako mlacenje

I ja uvek kazem, nista nije slucajno, ne secam se sad konkretno tih golova, mada je imao kikseva naravno, ali ja ne volim da generalizujem.

Evo sad gledam snimak golova, Cirkovic je i kod prvog gola istrcao ko june i ispao, neverovatno, mislim da ce Marko kad pogleda snimak da dobije pritisak, neverovatno kako nas covek prodade ovaj mec.
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Мислио сам да не пишем никакав коментар надајући се да ће се однекуд појавити чича - Вучелић и објаснити шта се десило и ко је за све крив. Али мрка капа...
Нагађам да су криви играчи и тренер.
Што се ових на терену тиче они нису криви ништа. Криви су Шкулетић и Лазовић што нису били ту, па су због тога одговорни Којић, Ћирковић и Лукач што су били.
Био је и Варга, али није био Николић да га подсети да је на 2:1 требао да уђе прави Капитен и смири игру и противника.
За лажног капитена нећу рећи ништа, питаћемо Лалу како је задовољан.
Без превише приче, ово је била показна вежба како изгледа тим разапет између шприцања свиња и хематома на челу.
И да, Џиги добар.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
ne izvrci moje reci.
mlatilo se iz svih pozicija i u prvom i u drugom poluvremenu zato sto na golu imamo neskolovanog golmana koji je i van forme.
prosto mi dodje zao sto mu i ono govedo kitanovski nije dao gol sa 30 m kako bi ti stvari postale ociglednije.
ajmo opet:
1) skuplja ruke uz telo i uvek ce primati ovakve golove ili praviti asistencije kao u krusevcu prosle godine.
2) slab rad nogu koji ga tera da se oslanja na telo i proteze kod suteva. kao danas i kao protiv besiktasa.

polako, ima vremena da vidis da sam u pravu.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Valjda ce nas svojim izjavama udostojiti fudbalski mag Tumbakovic i sportski direktor,bivsi igrac Barselone,Dragan Ciric ?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Petardao pod hitno u kinu da skautira spiceve koje ce nezahvalni i prekobrojni Danko Lazovic da razigra.
Pozeljno je da to bude mitsko bice koje ce razumeti natprirodnu viziju igre kapitena FK Partizan na danasnjoj utakmici.
da ne budem pogresno shvacen, Lazovic da se ne vraca.
Prvi tim FK je mali za njega i ivangradskog pirla.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ok, moguce da si u pravu, ali i dalje smatram da to nije razlog da se on moze kriviti za ovaj gol.

Sad ti izvrces moje reci.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ne izvrcem ih.

Inace se slazem da je Cirkovic kriv i za prvi gol, ono su reakcije fudbalera iz beton lige, kao i kod drugog pogotka Vozdovca.
Momak je vec na pripremama najavio da ce se sa Lukacem boriti za laskavu titulu najvece cisterne u timu.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Jos nista nije izgubljeno, braco grobari i sestre grobarke. Prvi se macici u vodu bacaju...i uprava...i babovic ... u najdublju vodu sa sve kamenom oko vrata...spisak dopunite sami
P.S Partizan Style za trenera Partizana
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zašto nisam iznenađen!

Kada jedan tim ima Stefana za kapitena, kada ima Kojića za napadača, kada mu sredina i odbrana izgledaju kao švajcarki sir, ništa drugo nego poraz, ili bar gubljenje bodova ne dolazi u obzir.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Био је и Варга, али није био Николић да га подсети да је на 2:1 требао да уђе прави Капитен и смири игру и противника.

Šta li je Varga čekao...lagano bi završili ovaj meč da je Sale na vreme ušao.

Ovo što piše Dvoglavi, vezano za Lukača smo danas komentarisali na stadionu, nadam se da u njihovom ispucavanju i Lukačevim lošim odbranama, postoji samo njegovo neznanje.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Partizan Style

Moze li se situacija koju ima Marko Nikolic uporediti sa stanjem koje je bilo za vakta Vuka Rasovica?
Aludiram na igracki kvalitet u JSL, jesen 2013.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Hvala, ali sacekao bih Stylea.
On je argumentovano kritikovao Rasovica, nije potezao neoborive argumente poput strasti u igri, teleceg pogleda trenera i okasionesa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top