Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Голеада је гарантована, противник идеалан за оно што Управи треба.


Што би нови тренер рекао:
Наравно, још 10 кола, нико не може да победи све побогу људи...
Данас победиш, сутра кикснеш, није то живот и смрт, то је фудбал.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Kako mislis zanimljiv? Pa potpuno isti sastav koji je izveo Marko protiv Čukaričkog, samo sto igra Ilic umesto kažnjenog Živkovića.


Baš zbog toga i kažem ništa nije promijenio očekivao sam da će ubaciti defanzivnijeg igrača u sredinu na mjesto Babovića jer dotičnog pomjera napred da igra iza Kojića.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jedino gde su govna mogla da izgube bodove, izgubili su. Ako ovi naši danas propuste priliku da pobede, mada gotovo sam sigurn da će biti 3:0, eventualno 3:1, Partizan bi se odlepio na +5.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Pičkica tralalatović se već upišala, mamicu ti jebem šugavu već si nam dodijelio +5.

izvinjavam se za off. kakvo je to govance čudo jedno prvi put sudije sviraju po fudbalskoj pravdi on se odmah buni!

http://live-tv.se/ evo dobar link ne secka ništa
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ajmo momci na +5.Sale nedaj titulu! Cigansturi :pickaciganskalalatovicu porucujem da nam se kolektivno napusi, govno jedno .
Jebo te supkousti
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Još jedan off... i da ne idemo dalje, jer ima tema za srpski fudbal.

Da je jedan, bilo bi dobro. U toj situaciji postojala su bukvalno tri penala, a Glođević je svirao tek treći, koji je od ta tri najmanje penal. Evo ovo cigansko pseto na Areni već kuka, kako sudija nije reagovao na prva dva nego tek na treći. O onom govancetu Lalatoviću ne treba pričati. Đubre bio đubre ostao!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
sve je napisano. nadam se samo da ce kojic poceti utakmicu na klupi

jos samo par valjanih linkova za mec i to je to :)

usrani mts nije hteo da mi da 4g karticu,sada bih verovatno mogao da pratim arenu preko onog njihovog uzasnog servisa..
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
ajmo Kizo sad se pokazi i zacepi usta kriticarima!:napred Partizan
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
A joj majko.I ono malo sto nas je bilo na utakmicama je ostalo kuci.Trebace mi da se priviknem da nema Nikolica,ali nije bilo bi Jokanovica ni Stanojevica pa smo preziveli.
Danas lagana pobeda,malo da se kao odmaknemo od Zvezde,da se ljudi naloze kako je Partizan jak a Zvezda ne namesta.
Inace,podrska za ostavljanje Kojica na klupi.Nikolic je zbog doticnog i izgubio bodove i morao da ode.

OFF : Da li sam se ja istripovao ili je Misa Tumbas tokom minuta cutanja vikao :,,Grobariiiii'' :D
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Porodismo ovu pobedu, neću o utakmici, videli ste sve, 5+, teraj dalje bre:ziveli
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Partizan je ovo dobio na neku improvitaciju igraca.Inace,znam da smo rekli da zavrsavamo sa ciganima,ali je zanimljivo sledece.

Javno se pojavila informacija da je Vozdovac sumnjiv i da Ofk kuci sve dobija a u gostima gubi.

E sad,posto je Ofk izgubio od Pazara da bi onda oni ciganima dali bodove,nije dovoljno bilo da samo Ofk dobije Vozdovac,nego da i komsije izgube u Pazaru,da bi ispalo da smo mi Grobari smesni,jer eto,Pazar je dobio i Ofk i Zvezdu,mi smo ludi.

A onda Toncev za Mocart izjavi da se Zvezda time ne bavi,da se bavi,valjda bi pobedila Pazar.Stvarno,svaka im cast.samo mi je drago sto se ovo desilo,ko god da je napravio pritisak u medijima,uspeo je.Danas.Ali,to im je dovoljno da mogu da kazu da nije tacno ono o cemu svi bruje.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
SALE ILIC :respect :respect :respect :respect da je samo 5,6 godina mladji...

kojic ako ne da za nas gol on namesti jedan protivnickoj ekipi..

kljucan mec sledece kolo protiv mafijaske plave drolje..

edit:
po meni je saponja skroz korektno odigrao.. ima fudbalske poteze i kretanje za razliku od kojica.
 
Последња измена:

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Porodismo se.
Neka mi neko stručno objasni čime je Šaponjić zaslužio mjesto u prvih 11 pored pravog zdravog Kojića.
Ilić Kapiten!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Igra tek u zadnjih pola sata nesto bolja, a onda cim smo dali gol pilicarenje je pocelo. Sva sreca da je Ilic bio raspolozen za igru i da nam je danas izmislio asistenciju i gol za 2-1. Posle one sanse Brasanca sam pomislio da ima opet da se ponovi scenario prethodnik kola, ali Babovic je smirenije reagovao i 1-0... A da nam je i Gvardiola trener ne bi se resili glupih golova kakav je bio gol Radnickog za 1-1... Kojic nas kosta u oba smera sada...

Sve u svemu iskoristili smo gurbetski kiks i na malo lepsih +5 otisli, videcemo sta ce biti do kraja... Ocekujmo najgore, nadajmo se najgorem fazon...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Sale:respect
Možda umišljam, al' Milinković je pijan, jedva govori.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top