Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Jel ce neko da reaguje za ovo unistavanje? Gotivio sam pantica ali ako i dalje bude hvalio ovu upravu nek se i on tera sa njima i sa nasim ,,vodjama,, u pm..
Fale postovi kolege JeNeA nekako su ulivale optimizam koga fali mnogo
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
^Platio Milija transparent... Pa taj mali Babovic je na nagovor nekih pr strucnjaka i marketing magova posle pobede na Steauom"posvetio pobedu srbima u krajini" , i to je istakao dva puta , jednom ispod tribine, drugi put u ukljucenju uzivo. Sve da bi se dopao onom delu publike za koji se smatra da mozga nema. Ali nisu navijaca Partizana bas tako plitki, kao oni tamo sa druge strane...

Da je neki igrac ne bi ga oterali iz svih stranih ekipa u kojima je igrao. na 52 utakmice u inostranstvu dao je 1 ( slovima J E D A N ) gol. Strasno je bolesna ta ljubav oca prema sinu, samo da je moj mali srecan, platice tata ako treba samo da igra i da bude srecan. A to sto kida zivce i nervira stotine hiljada navijaca je izgleda nebitno.

Da je dobar igrac ne bi mu nikad niko zvizdao. Decko jednostavno igra kao devojcica, pada pa gleda ka sudiji, gubi lopte posle kojih dobijamo gol... Ponekad, kad ga ukenja doda neku asistenciju,i to je sve od njega...

A ovako generalno nista od titule, mislite da bi ova bagra napredna dozvolila fer bitku i to da Partizan stigne sa titulama ovu gamad iz rupe...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Plaćene vođe, u upravi poltroni, trener figura, a mi volimo iskreno. To u ovom trenutku jedino možemo. Sve ostalo ne možemo. A i nije toliko bitno. Sedi čoveče u trenerkama što si s posla direktno na JNA otišao, sedi i gledaj u mrak, ovaj septembarski svež, gledaj i razmišljaj o toj lošoj igri, plaćenim vođama, poltronskoj upravi i treneru figuri. Razmišljaj i oseti kako ti udara kao doboš srce, oseti jezu duž kičme, protrni još jednom, pomisli opet na Pjera Boju i Grubješića, seti se Emeghare i ustaj, pravac prodavnica po hleb čeka te porodica.
Opet ćeš odvajati dane za taj JNA, opet sedeti sam i biti ogorčen. Ali i dalje ćeš voleti.
Napred Partizan.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Po meni jedino sto je danas bilo pozitibno je to da smo videli da imamo resenje za levog beka , to je Subic.Mnogo bolji od Lekovica, od Petrovica tek da ne pominjem.Bravo Subo.
Brasanac danas nije bio glavom na terenu, to se toliko videlo, tesicu se da mu nije bio dan.Za S.B. se ne moze reci da je bio najgori, cak je bio i borben , sto ga nije krasilo. Najodvratniji danas je bio Ninkovic, gledam ga izgubi loptu svi nazad Ilicu ispala dusa od trcanja, a Rumenko mase rucicama na centru...Jeste da ne igramo najbolje, ali i nemamo srece dodje takav period. Da nismo igrali Evropu , sad bi bili prvi, ovako je doslo do zamora materijala...
Kad se setim koliko se kukalo ovde kad je pocinjalo prvenstvo na ovaj novi sistem bodovanja i sto se dele na kraju, mozda to i nije tako lose :D
Idemo da demoliramo sad Vozdovac, jebo Evropu necemo tu nista uraditi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Jel ce neko da reaguje za ovo unistavanje? Gotivio sam pantica ali ako i dalje bude hvalio ovu upravu nek se i on tera sa njima i sa nasim ,,vodjama,, u pm..
Fale postovi kolege JeNeA nekako su ulivale optimizam koga fali mnogo

Pogledaj slike sa prosle utakmice. Ima ga u lozi sa njima. Nisam dosad ni obracao paznju, ali Pantica su neki pametni odavno provalili, a mi malo gluplji tek kad je dosla nova uprava.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sto je najgore, mi smo veceras odigrali odlicno, stvorili krs prilika...
Jednostavno, imamo spiceve koji mogu da daju 2 gola na mecu iz 2 prilike kao protiv AZ, a mogu i 0 iz 5 jos boljih prilika protiv Rada..
I na sve to stopere i golmana da te bog sacuva, pored kojih bez 2-3 postignuta gola tesko mozes i remi da iscupas.

Ono sto hocu da kazem je, koliko god sam bio protiv dolaska Milinkovica, sad ce njegovo sutiranje samo da posluzi da se smanji nezadovoljstvo medju navijacima. Nas problem je katastrofalan prelazni rok, ekipa namerno osakacena na pojedinim kriticnim pozicijama. A znamo svi cije je to maslo, Milinkovic je doveden samo kako bi precutao takve odluke.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
У спорту је линија између пораза и победе понекад танка, а понекад је и дебела...некад си херој, некад си трагичар...

Тројка салета Ђорђевића у Истанбулу, последњи напад Богдановића на утакмици са Литванијом...шта би било да је овај први промашио, овај други погодио...?
Али није било тако!

Е, тако и вечерас, да је неко од наших момака утурио тај други гол, био би слављен, ако не као херој, а оно бар колико - толико...
Али није било тако!

И, морам рећи да су се ти наши момци вечерас борили до максимума својих могућности, ја им заиста ништа не могу замерити...
Ако неко и има неке мане (а имају их сви), није он крив што у Партизану на његовом месту није неко бољи!

Кад Партизан даје или прима голове, ја у магновењу не анализирам ко је ту шта погрешио или асистирао, него се сав удубим у то хоће ли лопта ући у мрежу или не...тако је било и вечерас...зато и не могу да неког кудим и хвалим у односу на голове, једино ако икад одгледам неки снимак, али, овако, неки утисак...

Била је ово једна од Бабовићевих бољих утакмица, непрекидно је био у игри, враћао се по лопту, не крије се од игре, не бежи од одговорности, покушава...
Друга је ствар што све то ипак није било довољно за нашу победу...

И Живковић је био свуда по терену (наравно не голман, који није на лопти чак и кад треба да спречи гол, него Живковић крило!), уби се од жеље, покушаја, набацивања, шутева...
И, ни то није било довољно да победимо...
Што рече мој зет, он се толико троши свуда по терену, да онда нема снаге кад треба да да уради оно што треба да уради крило...

Заборављени Остоја, изласком из анонимности и заборава изненађујуће стамен.

Новајлија Субић понекад мало ,,диваљ,, али отресит бек који гризе за сваку лопту, па не само и за сваку одбрану, него често и за напад...умало и да нам на својој првој утакмици за Партизан донесе победу...
Али, ето, није!

Божинов стара мувара, даде један гол, а могао је и још неки...
Али није!
У односу на Шапоњића, бар је чешће у шанси, делује опасније...

Сале Илић покушавао да провуче лопту кроз иглене уши, али није успео, Брашанац ради и пуно греши, о Нинковићу шта уопште рећи, осим, откуд сад он у тиму...

Ах, тренер...
Избаци он напоље јединог везног и два нападача који су бар претили голу колико - толико...
И одједном, и потпуно изненађујуће, заиграсмо са 4 везњака и једним нападачем...да је то уродилио плодом и да се тако надавасмо голова, супер, али...НИЈЕ!

Шта да се ради, шок терапија некад даје резултат, некд не, али тим све више личи на то да се не зна ко пије а ко плаћа...
Неки ред ипак мора да се зна, па би и нови тренер могао да поради на томе...

Тим који има Абуа, Жилета, Божу и Алена, ипак би у већини случајева, на утакмицама наше лиге, морао да даје више голова него што од противника може да их прими...
Како, ја можда не знам, али неки нови тренер би то морао да реши...

Киза то није успео.

Нећу дрвље и камење на њега, дајем и пуну подршку играчима, управа су муфљузи и незналице, и то је то...

Није ми ово први пут у животу да гледам Партизан који је ,,зарибао,, - зна он и да се већ на некој следећој утакмици разгоропади и дигне...а хоће ли... и кад ли ће...е...то већ не знам...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
UPRAVA NAPOLJE !!!

To je sve sto ima da se kaze jebale vas taktike, ovaj i onaj igrac......
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд

Oво је "дело" овог у сивој комбинацији, иначе некадашње ведете "Забрањених", који је већ дуже време на Истоку, изгледа да је извисио са комбинацијамна на Југу, па се "за 'лебац" зарађује писањем парола фамилији Бабовић :pop

А Перу Грбића ко јебе... :banghead
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sto je najgore od svega oni sada kad promene trenera 90% grobara ce zaboraviti da su oni ustvari najveci krivci za propadanje Partizana i ispod djuricevog dna.. Jos gore od toga je sto ce i 50% ljudi ovde na forumu pasti pod isti zaborav..
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovako, kad sam se malo smirio, imam da kazem sledece: upravi i treneru da vam j...m sve zivo i mrtvo do sedmog koljenja zajedno sa velikim zvalonjom na celu. Eto toliko.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Sto je najgore od svega oni sada kad promene trenera 90% grobara ce zaboraviti da su oni ustvari najveci krivci za propadanje Partizana i ispod djuricevog dna.. Jos gore od toga je sto ce i 50% ljudi ovde na forumu pasti pod isti zaborav..

:respect

Poenta svega. Ne znam sta mrsite muda, kad je cela prica skrojena da izgleda bas ovako.
Svaka slicnost sa kosarkaskim klubom je namerna.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Zatvorili su sve ovo ovamo... Urusili su klub gore od mutavog, ovo je nerealno sta se desava. Kako dobar start sezone i odjednom krah za krahom. Krovom kocili redom, bagro raspala. Nadam se da vas tapsu po ramenu ovi sto su vas doveli tu, otpalo vam da bog da :puke :puke
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
@RotoShack
U ovoj ciganskoj zemlji gde su sve sami cigani i snsovci gde se uglavnom cuti na kradju i lopovluk jer se svi uvlace u dupe velikom vodji i da je normalna drzava kao sto nije komsinica bi igrala petu ligu sa ekipama poput fk zlatne moticice i fk orion, e pa u toj takvoj zemlji onaj pantic je pricao i pljuvao i prozivao i delovao je kao da samo on pored dr DV brani i cuva cast Partizana e pa zbog toga mi bio gotivan ali kao sto rece mi malo gluplji kasnije kontamo neke stvari
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nisam gledao utakmicu zbog obaveza, ali očigledno je da postajemo vojvodina srpskog fudbala. Opet ponavljam da je sramotno u ovakvoj situaciji vređati igrače, zna se da riba smrdi od glave!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
@ cuxon: Krovom kocili redom, bagro raspala. Nadam se da vas tapsu po ramenu ovi sto su vas doveli tu, otpalo vam da bog da

Pa tapsu ih, sam psiho- premijer je rekao da ih je zvao posle utakmice sa Alkmarom, cuju se oni, dobri su ovako, u dosluhu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top