Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Izgubiti titulu u Srbiji prvog dana jeseni... Pa za to se zbilja mora biti talentovan :banghead
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Проблем је што ми мислимо да се неко у клубу исцимао, или да је уопште свестан у каквом смо ми срању после дербија... Верујем да нико прстом тамо не мрда већ дуже време. Самим тим после Ниша и Рада, морају да лете сви у клубу, а и тренер. Ово је дно дна. Ако смо после дербија имали најлошији старт у последњих 25 година, овакав старт онда нисмо имали у историји...

Одавно је ово зрело за чистку, само што нема ко све то да покрене, а бламаже једна за другом, као на траци...
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Нису највећи проблеми ни нови изгубљени бодови, ни вероватно изгубљена титула.Ни прва ни последња.

Али колико на зиму нас чека одлазак ово мало играча што вреди у овом играчком кадру.А тренер који ће заменити Милинковића ће показати да може и горе а и ако се испостави да може и боље, неће дуго потрајати.
И даље ћемо на прелазне рокове трошити мање новца него ли на одрађивање зимских и летњих припрема.И даље ћемо доводити странце које нико други неће а које њихови менаџери и агенције нам великодушно уступају.И даље ћемо гурати клинце у ватру и пре него ли што заиста буду спремни за то а чим мало одскоче, уследиће продаја.Јер клуб "живи" од продаје "белог робља", често једва пунолетног.И даље ћемо доводити просечне играче са домаћих ливада и оне који нису успели чак ни у просечним иностраним тимовима.
И даље ћемо пословати на позитивној нули а дуг ће се све више увећавати.И даље ће нас водити марионете и лопине и страначки послушници.Они који су ту јер нису способни да направе помак на боље, (јер да јесу били би на евиденцији НСЗ и радили неки посао далеко од своје струке и могућности за цирка 200 евра), него ли само за деструкцију и лоповлук.За Партизан и државу Србију су подобни само они који од једног динара направе минус један и то не свог динара.Јер њихов џеп је светиња а другима шта остане, керу коска доста је.
Већ ме страх кад помислим шта нас чека после ових.И у клубу и у земљи.

А ми навијачи ћемо се и даље надати бољем сутра.Чекати сваку утакмицу Партизана као најбитнији догађај тога дана, чекати сваки прелазни рок уз наду да ће бити макар мало боље одрађен од предходног.И даље ћемо се сваког лета надати уласку у групну фазу неког евро такмичења и понекој победи.И даље ћемо се надати да ће доћи дан кад ћемо имати једну титулу више од вечитог ривала и кад ћемо их резултатски понизити у међусобном мечу.
И даље ћемо утеху и спас проналазити у Партизану.А биће их све мање.А не тражимо пуно.

Али ко нас јебе.Ваљда нам је таква судбина.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.178
Reaction score
18.467
Локација
U Kinšasi
Jebem li ti sunce, da mi je da vidim Kizin motivacioni govor, pa da umrem.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne bih nista o utakmici posto mi se zdravlje pogorsalo posle nje. Posto nas citaju na drugim forumima, samo bih da pitam te ljude koji idu na nekada velicanstvenu i sjajnu juznu tribinu, a koji su clanovi odredjenih navijackih foruma DA LI VAS JE SRAMOTA?? Da li vas je sramota sto ne smete nista da pisnete zbog par glavonja koji su placeni od strane izdajica, lopuza i govnara? Da li vas je sramota sto ste i dalje tu, a ta tribina bi jedina trebala da ima neku moc da promeni ovo vanredno stanje u nasem klubu? Da li vas je sramota dokle nam je klub doveden, a kurcem ne mrdaju ti sto vam naredjuju sta da radite i koga smete da prozivate, a koga ne? Da li ste svesni da je uskoro velicanstven dan za svakog Grobara, nas rodjendan, a mi smo okupirani, ponizeni, prebijeni, unisteni?

Uz upravu, jedan od glavnih krivaca sto je klub u najvecem kurcu od svog osnivanja!

Nije da sam neki miljenik Grbica, ali Milinkovicu sta je problem? Zasto coveka nigde nema?? Da se nismo zamerili sa nekim?

Picka vam materina prodana!!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Grbic, Trujic? Sta je sa njima? Kao sto pre neki dan napisa neko, cim neko npt lukic ili trujic odigraju dobru utakmicu sledecu nisu ni na klupi...


Lepo sam napisao pre par meseci i ponovicu sad Ovi su prejebali djuru, djurica je malo dete za njih
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Dragi nasi fudbaleri. Pitanje za vas :

Da li vas je bar malo sramota ? Ovo je vise retoricko pitanje, ne zahtevam odgovor...jednostavno, to je samo produkt nemoci kod mene, jer ne znam sta bih vam drugo rekao.
Navijas za Partizan i igras u Partizanu. Pa gde ces vece srece i radosti ?!?
I umesto da ginete za taj grb, dres, boje kluba i klub, vi...sta u stvari vi radite ?
Siguran sam da bar jedan prvotimac cita ovaj forum, pa bih zamolio doticnog da prenese ovo pitanje ostalim igracima...

Na zalost, dosao sam u situaciju da trenutno postoje samo0 dve osobe, kojima imam sta da zamerim, ali, idemo redom :

Osobi na mestu predsednika FK Partizan i clanovima UO nista ne zameram. NISTA !!!!! Zamerati njima na losim igrama FK Partizan, je isto kao kad bih zamerao mesnom odboru npr. dss-a u Lajkovcu za losu stambenu politiku niskog ogranka ldp-a.
Oni su tu dovedeni, rade to sto trebaju da rade, na osnovu dosadasnjih rezultata se vidi da dobro rade to sto trebaju da rade i ja tu nista ne bih dodao ili oduzeo....

Ekipi sa Jug-a takodje nista ne zameram. Oni bodre upravu, daju im vetar u ledja i to je to. Njih ne zanima FK Partizan, njih zanima UO FK Partizan, za njih navijaju i ja im ne mogu ni za sta prigovoriti. I oni dobro rade to sto trebaju da rade, za sta su placeni.

Igracima, takodje nista ne zameram. Postavio sam im pitanje da li ih je sramota, ali sam zaboravio da napisem da se pitanje odnosi samo na onaj deo igraca koji navijaju za Partizan. Ovi drugi, koji su samo profesionalci i koji su tu da odrade ugovor, nista ne bih zamerio. Igraju onako kako im se kaze i rade ono sto trener od njih zahteva. Pravi profesionalci, tako da nemam zamerki.

E sad...

Kizo, brate Grobare !!!

Puna su ti usta Partizana, Grobara i Grobarstva, a doveo si na klupu loncara ? Da mu vratis uslugu,jer je i on tebi pomogao. Smrdljivu i ljigavu cigansturu si doveo na klupu FK Partizan !? Picka li ti materina, ona bezobrazna. Jebem li ti mater ja jajarsku. Zube ces progutati, budem li te ikada u zivotu sreo, pa makar mi to bilo poslednje u zivotu. Ti Grobar ? Pa ti si jedno najobicnije govno i govedo. Jajaro jedna bezmuda !!! EEEEEEEEEEJJJJJJJJJJ, loncara da dovedes u FK Partizan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uuuuuuuuufffffffffffffffff.........

I na kraju, a trebao je biti prvi na ovom mom spisku....

Zarko Zecevic....

Ti si nam doveo ove ?
Predsednika i upravu ?

Kazu (nadam se da nisam pogresio), neko je spomenu na ovom forumu, da te ne diramo jer si tesko ooboleo ?!

E pa majstore, najiskrenije se nadam da ces godinama umirati u najstrasnijim mukam !

Izvinjavam se clanovima foruma, ali ovo je moralo da izadje iz mene....
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Svaka čast, bod po bod plej-of. Očigledno da Kiza tempira formu za taj deo takmičenja na nagovor fudbalskog maga Vazure. Jer tamo kad se podele i pomnože bodovi pa kad se izračuna kvadratna jednačina i limes niza realnih brojeva imamo više nego dobre šanse za titulu.

Južna tribina. :respect Zaslužili su tortu.

WCwmCYD.png
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Izvini,sta si ti to video cigansko u mom postu?Odakle ti pravo da vredjas coveka koji 50 godina navija i voli partizan?A sta treba po tebi,da im gladim jaja za ovo veceras!???ciganin sam sto zelim dobro Partizanu...a da nisi ti neki napredni jugas?

Svako ko na ovom forumu napiše Partizan malim slovima je ciganin...naravno da to važi i za tebe.

Grobarima se to ne dešava.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
TOm bih odgovorio onom Zivoradovom: "Koliko placa Milija?" iako veceras i nije bio toliko los.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Svim onim koji imaju veze sa ovim transparentom za Babovića a nisu ironični: "Jebo vam pas mater"!!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.178
Reaction score
18.467
Локација
U Kinšasi
Logicno je da sansu dobije prvi pomocnik.

Loncara za trenera!

Pucajte nam u glavu, jebo vam pas mater.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top