Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dosta se puta provlačila priča da je Kiza dobar stručnjak, svaka mu čast na bodovima u Evropi, ali danas je zadržavši čupavog na terenu pokazao kakva je trenerčina. No hajde da to ostavimo to po strani, mislim da je kod njega glavni problem motivacija, meni nije dobro kada ga vidim onako bezvoljnog, beživotnog na televiziji, mogu misliti kako je igračima u svlačionici.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Bem te zivote...na ulicu ne mogu da izadjem od sramote.Ovo nisam ocekivao,posle prvog poluvremena.Katastrofa!!!Slazem se sa mnogim da ovde sad ni Murinjo nista ne moze,jer sta ocekivati od ovih polu fabrikata!?Samo Andrija,Oumaru...Sale je na zalasku,ovi drugi ne zasluzuju da se priblize stadionu Partizana a kamoli da igraju.Bojim se da nastupa era cigana koje pomaze drzava.Neko je napisao u januaru kad su dosli ovi gadovi da ce da sve uniste sto iz ne znanja sto do udvaranja velikom vodji.Tacno tako.Ne znam da bi dolazak Tomica nesto promenio jer on je bolji menadzer i njegovo pravo mesto je skaut i nalazenje igraca,setimo se Moreire,Zuke i Diare,pa Klea.Vratili su se ljudi u Partizan koji su oterani 2007.zecevic je unistitelj i sad se sveti.UHVATIM SEBE kako pisem nesto sto svi vec znate...nekako mi lakse kad to radim ,ovo danas i svo ovo sranje koje nam se desava mnogo boli.Al veca mi je ljubav prema Partizanu i volecu ga dok sam ziv!:napred Partizan
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Dobro veče.

Jedini razlog zbog kojeg je Živković istrčao kod drugog primljenog gola je da ne primi identičan prvom. Kako igraju igrači ispred njega, dobro je još normalan. Svaki drugi protivnički napad, malo po malo - moša za Živka. Protivnici nam trče kontre sa svog šesnaesterca.

A sada nazad na moju omiljenu temu.

Stefane Baboviću, jebem li ti majku i obe sestre, govno raspalo. Daće dobri Bog da najveća istopolna svadba bude ona na kojoj će naslednik Babović-Bokan imperije da se oženi nekim Anglosaksoncem. U sred Berana.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Bila je jos jedna situacija na pocetku tad je stigao na vreme, ocigledno da nasi defanzivci misle da je golman libero da pokriva njihove greske :puke
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Lose utice Nojer na njega :buhaha

Sta god bilo tri kontre (gde igrac ima po 15 20 metara da trci sam) na jednoj utakmici je mislim previse i za amatere ...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ko god sutra postane trener to nece biti na kraju sezone bez obzira sto je naslijedio bodovni zaostatak.
Ako sa Partizanom ne osvojis titulu automatski odlazis. Nadam se da to nece biti Paun.

Jebo nas je Kiza ne samo za ovu nego i za sljedecu sezonu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Počastio sam danas tu gospodu iz uprave, na metar od mene su bili, rekao sam im dosta toga što bi im i vi sa foruma rekli. Tako da mi je lakše, bar malo.
...
Jedno mesto gde nemaju osnovnu kulturu pogotovo ne navijačku i fudbalsku, ti isti što to nemaju sada ismevaju Partizan. Preteško mi je. Sramota je Partizane ovo, sramota...
Neka si im rekao! :clap
Žao mi je što ja nemam priliku da se isto tako izrazgovaram sa njima...eto, sad se i Surdulica (ne želim da vređam to mesto i ljude u njemu, ali...) ismeva i sprda sa nama...Partizane šta si doživeo...a i mi sa tobom...
Piši slobodno i o detaljima koje nisi dosad spomenuo...što...pa treba da znamo...nas svugde dočekuju ,,na nož,, a mi...

Znaš kako je, može jedna utakmica da se kiksne, jednu da te zezne sudija, u jednoj da nemaš sreće, u jednoj da je protivnik jači...ali brate ako kiksneš na 7 utakmica to znači da nije stvar nu u sudiji ni u protivniku nego da nemaš pojma, nemaš tim, nemaš igru, nemaš igrače, nisi spreman...

...
...Mozda se kolega Goran Tomic seca te sezone s kraja sedamdesetih, kad smo se borili za opstanak, ali verujem da je tada voljni momenat kod igraca bio neupitan.
...
Sećam se, naravno, sezone 1978./1979...rezultatski najcrnje u našoj istoriji...otišao sam i do arhive kluba da se podsetim ko nas je sve to pobeđivao tada...Hajduk, Zvezda, Dinamo, Velež, Rijeka, Sarajevo, Željezničar...ipak...druga su to vremena bila, liga je bila jača, i ovi timovi su tad bili baš ozbiljne ,,momčadi,, a mi oslabljeni, neorganizovani...bilo je voljnih momenata kod naših igrača, ali svako je želeo da slabog, ali još uvek aktuelnog šamiona nalupa kad je već u mogućnosti...bili su jači od nas...

Ali ne možemo sad reći da je jedan Radnik iz Surdulice jači od nas! A i nije, bilo je nerešeno...
Istini za volju, zaista se Babović trudi, ima i neke kao kvalitete, ali šta vredi kad njegove mane sve to obezvrede...on je 100 puta na utakmici driblao i zalamao protivnika, ali ne pomerajući se baš mnogo unapred, a 100 puta vrednije od toga je bilo to što je onaj tamo neki dečko nama dao dva gola!
Jebiga Stefane, dvaput je dvaput, a golovi su golovi, sve drugo u fudbalu je minorno u odnosu na gol...
A već sam pomenuo KAKVU priliku je propustio da asistira za naš gol - 99% fudbalera na svetu se tu ne bi zajebalo, on jeste...
O tome kako se sručio na ,,patos,, tražeći faul a mi posle primimo gol, o tome da je i Božinov asistirao za akciju koja prethodi golu u našoj mreži, om tome kakvi nam sve kikseri igraju...uf...da se stvarno zapitam, da li je moguće da baš toliko ne znate, ili ste večeras hteli namerno da bušite Kizu i da ga smenite?!

A verovatno i da nemamo snage - u prvom poluvremenu je sve bilo cakum-pakum, a posle, kad su igrači ostali bez snage, a teren se razroljao, ode sve u kurac...
Ali, jebiga, rođaci, isti takav teren je bio i Surduličanima, pa su nam opet, i to baš u drugom poluvremenu surduknuli dva komada! I još pride trčali k'o navijeni...

Uf...
Kad sam se već prisetio crne sezone s kraja sedamdesetih, šta da vam kažem, da se svašta preživeti, posle crnih, dođu i neki beli dani, posle crnih sezona, stižu i bele!
Samo je pitanje koliko se dugo čeka na to!
Veliko pitanje!

Ovde sad nije samo stvar u jednoj tituli, nego i o samom opstanku kluba!
Mi NEMAMO sponzora koji će da nam upumpava milione, nego direktno zavisimo od naših rezultata, ulaska u Evropu, prodaje igrača... ako nema rezultata ( a zasad ih u domaćoj ligi nema!) ode sve u kurac, ode mast u propast!

Što se tiče fuzbala...da se nešto i srediti: novi trener malo da podvikne, igrači malo više da ga se plaše, raditi na podizanju fizičke spreme, na zimu staviti pištolj na čelo upravi da se dovedu plej i zadnji vezni...
Žene i devojke igrača da ćute i da idu u kuhinju gde im je i mesto...ja dan pred ovu utakmicu videh Brašanca i suprugu mu u novom Merkatoru...umesto da je u nekom karantinu i da misli o utakmici on mora da gura kolica za kupovinu...

Kod mene NEMA PREDAJE sve dok ima i teoretske šanse za titulu, a to isto zahtevam i od igrača, trenera!
Od uprave neke velike vajde sigurno nema, ali bar da ne kvare i ono što nam funkcioniše...ako nam nešto funkcioniše...
Daj da vidimo šta još možemo u LE, a i taj Kup koji svi pljuju osim mene, red bi bio i da ga mi nekad osvojimo...

Kakva god na kraju bila ova sezona, pa čak i sa nekim crnim rezultatskim scenarijima, nije smak sveta...meni je bitno normalno funkcionisanje kluba, prava igra, pravi igrači, pravi ljudi na pravom mestu...daj to da vidimo, pa će ostalo doći na svoje mesto...
Jeste utopizam u Srbiji želeti prave ljude na pravom mestu, ali ne mogu sebi i Partizanu da poželim sve najgore, pička mu materina da mu pička materina, bez obzira na bagru koja se svugde i svuda nakotila!
Daj bar da vidim nekog trenera koji će polako, ali još bolje ako može što pre da zavede neki red rad i disciplinu!

Smrt fašizmu, ali red mora da se zna!!!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Tako je!

Borba za titulu mora da se nastavi, do poslednjeg daha.
O borbi za Kup i prolece u Evropi, da i ne govorim.

Samo napred i hrabro Partizane i braco Grobari!

:pfc::D::BB
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ehmmhmmm, ne znam za druge, ali ja očekujem izvinjenje.

Lepo sam rekao posle NP šta se desilo i šta će se tek desiti (izvolite proveriti). KLASIČNA SABOTAŽA!!!

Ali, jok, po nekima Kiza je u pravu što odmara DESET prvotimaca! To može da uradi samo trener koji je neznalica ili saboter! OK, odmori jednog, dva, pa ajde i tri, ali DESET!

Svi se kao nešto čude šta nas je sve spopalo, ali sve je tu prilično jasno.

1. Lopovska SNS uprava
2. Kriminalci na tribini
3. Trener neznalica
4. Kapiten kreten
5. Navijači ćute

Karma iz a bić!

Dobili smo sve ono što smo i zaslužili!
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Jedino nisi u pravu za navijace, istok se konstantno buni (mislim na celokupan istok) , zapad cesto ali salju svoje batinase pa se ljudi i tu tripuju vise, i to ono malo ljudi koje jos nije odlucilo da odustane.

Sta reci posle jos jedne blamaze... Samo se nadam da nece naci nijednog trenera, nadam se da niko nece hteti da postane SNS poltron, jer ko god da dodje morace da slusa naredjenja iz vrha, od svinjara i vazure.

Cujem da se sprema i cistka totalna za Duleta, mislim da sad treba da svi stanemo zajedno jer smo previse pasivni. Skup ZA DULETA je pokazao da smo tu , mislim da bi tako nesto dovelo ovaj put mnogo vise ljudi jer je minut do 12 !!!! GROBARI PROBUDITE SE! Probudite se i vi koji ste prestali da idete na istok/jug a tu ste i dalje mislima svakog dana....
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Ovo pod brojem 5 je glavni i najveći problem po meni. Prethodne 4 tačke su samo posledica.

Mislim na iskrene navijače i simpatizere Partizana.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Bez licitiranja molim. Sledeci leti... malo vas pustimo a vi se raspustite..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Superliga je kvalitetnije i jace takmicenje od UEFA Europa League ... u tome je Problem :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
@tommy_johnson
Sta reci posle jos jedne blamaze... Samo se nadam da nece naci nijednog trenera, nadam se da niko nece hteti da postane SNS poltron, jer ko god da dodje morace da slusa naredjenja iz vrha, od svinjara i vazure.

Cujem da se sprema i cistka totalna za Duleta, mislim da sad treba da svi stanemo zajedno jer smo previse pasivni. Skup ZA DULETA je pokazao da smo tu , mislim da bi tako nesto dovelo ovaj put mnogo vise ljudi jer je minut do 12 !!!! GROBARI PROBUDITE SE! Probudite se i vi koji ste prestali da idete na istok/jug a tu ste i dalje mislima svakog dana....

Vreme je za akciju Grobari, KRAJNJE JE VREME!!!

Ako je tada bilo 5 do 12, ako smo okupili 1500 iz zajebancije za nepuna dva dana, ako neki tada nisu dosli jer imaju nesto licno protiv Duleta, i ako posle samo 2 meseca od pocetka fudbalske sezone i od one rasomonijade sa KK je svima jasno da nasa ljubav, nas klub, nasa iskrena emocija treba da bude pregazena i unistena, a tako i ubijeno dostojanstvo svakog od nas- SAD JE 12.05 i KRAJNJE JE VREME!!!

Ako acika hoce da vlada zauvek, i da njegova zvezdana treba da ima milione, a mi nista- TREBA MU RECI DA ZNAMO ZA TAJ PLAN, DOBRO VIDIMO KAKO SE SPROVODI I IMAMO NESTO PROTIV!!!

Usput se moze i pitati odakle su pare legle i na kom racunu za licence i 14 igraca u prelaznom roku. Kako to da jedan klub ukupno za 15 godina duguje 5 miliona i hoce da ga ugase, a drugi dobija budzet za JEDNU SEZONU od otprilike toliko. Poslednje dve sezone i jedan privatni klub je dobijao skoro toliko, samo Partizan ne. I neka pitanja u tom stilu, razglas, parole... ali pre svega ORGANIZACIJA i LJUDI.

Neka krene odavde, dajmo dovoljno vremena, bar desetak dana, ukljucice se drugi, O PARTIZANU SE RADI!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Nemoj pogrešno da me shvatiš, sve si ti u pravu...
Ali iluzorno je očekivati tako nešto da se desi u zemlji gde ljudi gladuju, gde ti država zavuče ruku u džep kad i kako hoće, i svi ćute.

Nivo svesti na kome je jedna Grčka, da ne pričamo o drugim zemljama (recimo Belgija), ovaj narod će dostići možda za 200 godina - pod uslovom da tada bude postojao još uvek.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.941
Reaction score
26.892
Ovo do sada nisam doziveo. Kako su cigani krenuli sa namestaljkama od prvog kola, mislio sam vec vidjeno. Plus sudije da im potpomognu, plus protivnicki igraci koji se sklanjaju, promasuju nemoguce, golmani koji kad gledaju u loptu koju sutne neki zlezdin igrac kao da gledaju u koncentricne krugove, plus sudije na nasim utakmicama koje ce nas osakatiti dovoljno da drzavno mezimce odmakne na sigurnu udaljenost...ali da ljudi u Partizanu, pocev od "uprave", "trenera", "navijaca" i "igraca" (izdajnika, sabotera, placenika i neznalica), da ovako unistavaju klub u kome rade i igraju i za koji navodno navijaju, to do sada nisam mogao zamisliti ni u najgorim snovima. Sad sam sve u zivotu video.:prekrsti
Sad kad postave novog trenera, namestice nekoliko utakmica, cisto da se pokaze kako je nova "sok" terapija ponovo dala rezultate i kako je uprava napravila pravi potez, istina sa zakasnjenjem koje je prouzrokovalo gubitak titule, ali avaj, kako rece pre neki dan ostvareni i zreli potpredsednik FKP, ne moze se svake godine biti sampion, jel da?
U zimskom prelaznom roku, ne ocekujem pojacavanje ekipe, ama bas nijedno pravo pojacanje. Naprotiv, ocekujem u skladu sa samoproklamovanom politikom stednje, da prodamo i ono sto koliko toliko vredi, da se popune rupe u budzetu. U jami dug od nekoliko desetina milki evrica, a samo u ovoj godini oko 15 milki ode na ispunjavanje zahteva uefe za dobijanje evro licence, o pojacanjima koja su do sad doveli i koja najavljuju za prolece da ne pricamo. Sve je to normalno, je li tako realni "grobari"? Mi stedimo a oni rasipaju i smanjuju dugove? Na kraju krajeva, zivimo u smrdiji, pa je sve ok...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nemoj pogrešno da me shvatiš, sve si ti u pravu...
Ali iluzorno je očekivati tako nešto da se desi u zemlji gde ljudi gladuju, gde ti država zavuče ruku u džep kad i kako hoće, i svi ćute.

Nivo svesti na kome je jedna Grčka, da ne pričamo o drugim zemljama (recimo Belgija), ovaj narod će dostići možda za 200 godina - pod uslovom da tada bude postojao još uvek.

Pošto prag tolerancije na "utovar" svakodnevno pomjeramo, mislim da se Grčkoj, Francuskoj i ostalim zemljama koje prave haos kad cijena karata gradskog prevoza poskupi za 3%, nećemo dostići NIKAD! Možemo samo još više da šutimo i da kenjamo po forumima i društvenim mrežama.

Lijepo neko reče, da je bilo fejsbuka '92. rata ne bi ni bilo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nagovorio sam sam sebe da se ove sezone neću nervirati ali ja juče kad nisam umro.
Dok je utakmica trajala sve vreme sam slušao muziku koja me je kao smirivala i uticala da ne puknem. I kod izjednačenja sam uspeo da ostanem pribran, samo sam zakucao ali nisam odreagovao kako znam.
Međutim, kada je ušlo rumeno čeljade, odlepio sam. Do kraja sam psovao, pljuvao, oterao ženu u tri lepe...

Apsolutno mi je nebitno ko će biti trener jer je ovo sve otišlo do vraga.
ALI ukoliko taj trener i jedan minut dozvoli da mu se na terenu nađu Babović i Ninković moju podršku neće imati NIKADA i odmah mu poručujem da može da mi se napase!

Ima tu još igrača koji mi idu na živce ali ova dvojica ne smeju više da igraju.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!

I ja se od pocetka sezone nisam preterano nervirao, sve se uzdrzavao, ali juce sam prso, jos kad rumeni udje na teren poludeh, a Babovic me tako ispizdeo kao nikad do sad, sve sam mrtvo i zivo po kuci psovao ko budala neka, da me je neko sa strane gledao pomislio bi da imam psihickih problema sigurno:DAli kao sto rece gore gazda kakvi smo navijaci takav nam je i klub, slika i prilika stanja medju nama Grobarima tj Partizanovcima, bolje definitivno nismo ni zasluzili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top