Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Ode sve u krasni k..ac.Ja sutra očekujem Lalata sa šalom "Oprostiću vam ružnu prošlost"
Banujte me ako tako bude:banghead
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Bolje ce biti plasiran KK u ABA, nego FK u NJIVA ligi..


Najgore od svega ce biti ako se desi da izgubimo neke bodove u EL. E tad cemo i konacno da se raspadnemo...
To sve pod uslovom da se sada ne pokusa ispraviti cela stvar, te da se dovede konkretan trener koji zna sta radi. Koji se pita sta treba da se radi, kome nece biti problem da odredjene spodobe posalje ne na klupu vec na tribine, kada stignu vanzemaljci, kada pas snese jaje,kad svinje ppolete i tako to..

Verovao sam jako puno u ovaj tim..i dalje verujem da je sa kasvetnim trenerom to sve moglo da izgleda puno bolje..nadao sam se, vise se ni ne nadam.. A nada poslednja umire.. Jbg aupickumaterinu
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
NAPRED PARTIZAN!!!

Ništa, da se podrži novi trener, verovatno Tomić, a govna iz uprave prozivati na svakoj tekmi, prvenstvo je otpisano, pokušati kup osvojiti i prezimeti u LE.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.630
Локација
tamo daleko...
Jedini komentar: crkni vuci, umri vazuro - olicenju svega nakaradnog u srpskom drustvu, umri nedicu - govno udbasko. Pusite kurac smradovi sa nekada slavne tribine, pocevsi od poslusnika pa do onih koje slusate, a koju veze nemaju sta znaci ljubav prema klubu. Masa je mama, pogotovo kriticna, i sve dok Jug vode gnjide a ne Grobari, jebace Partizan ko kako stigne.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kod god da dodje od dvojice pomenutih ja zadovoljan. Covek koji je doveo Moa, Jucu, Diu , Bambija i napravio ekipu koja je bez ozbiljne baze postala ekipa koja igra najbolji fudbal ili coveka koji je pored garantovanog ugovora sa Partizanom rekao ja ne znam i ne mogu vise i povukao se kao gospodin a pritom je i svetski sampion, ko god da dodje nadam se da ce biti svoj i raditi za dobro FKP.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Smjena trenera nece nista puno promijeniti, sve dok ova bagra sjedi u foteljama.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ovo sam i ja provalio.. Gledam sada usporeni snimak prvog gola i onaj ostojic trckara pored igraca,ne samo to nego ni ne radi klizeci da pokusa da izblokira udarac a na pola metra je od lika koji postize gol..
Jeste da je ostojic rupetina ali u ovom slucaju bi i napadac uradio klizeci u pokusaju da izblokira sut..

Није му први пут. Погледај само његове реакције на утакмицама Партизан - Нови Пазар 4:3, и циганија - Партизан 3:2. На овој првој директни је кривац за сва три гола! После "дербија" који је изгубљен на 25-минутној паузи за полувреме сам оставио коментар да Остојићу треба да се одмах уручи исписница.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
Mozda nije red, ali malo cu o utaimici:
uzas je kako fizicki lose stojimo! Dok se imalo kondicije, i rezultat je bio odlican. To se najbolje videlo u drugom delu, gde su grbic i stevanovic totalno pali. Babun svakako ne moze da trci,a brasanac nije u formi. Vaistinu smo poluamaterski tim.

Novi trener?
Sacekajmo prvo sta ce reci podgojeni andjeo cuvar aktuelnog stratega. Nimalo se ne bih zacudio da za desetak casove na mocartu ne izbije naslov koji pocinje sa "preokret".
paune,brate,pristani,molim te...zbog partizana.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Jesam li je ovdje jedini koji misli da je Pauna dobro usralo na NZ (gledao sam utakmice) i koji ni u čemu što su momci tamo igrali nije vidio trenerski pečat ili tako nešto?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Nadam se da će Vazura&Vučela prepoznati da je vreme za totalni reset i smeniti Dula sa pozicje predsednika SD-a. Sa njim ne može da se razgovara, sve će nam sjebati....
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nisi Krme, i ja delim taj utisak, ali ono sto mi daje nadu je sto imam utisak da je posten , pravican i svoj pa se nadam da ce elemente tipa #10 odjebati iz tima i raditi za dobrobit FKP. Mada mislim da nije realno da on dodje.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Kako to mislis Pauna usralo da uzme svetsko u fudbalu gde prvo moras prodjes grupu i onda 4 tekme u nokaut od kojih je u finalu jedna protiv brazila koji je do tada sve dobio..sta sve necu procitati.. a kako onda milinkovica strucnjaka ne usere pa dobije jednu od zadnjih sest tekmi nase lige protiv super klubova tipa surdulica,rad, novi pazar ili radnicki?! Paun je za Tumbu,Milinkovica,Jesica,Rasovica, Plavog Stevanovica -Gvardiola glavom i bradom!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pa brate Kizu usralo u Evropi, ne moze na svim poljima :D
PS procitaj pazljivije Krmetov post.
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
143
Reaction score
47
Paun je ozbiljno izmotivisao i u psiholoskom delu ozbiljno pripremao ekipu a to je najteze i najvaznije kod trenera.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Malo sutra! Evo ja cu da im pustam Coloviceve video klipove, da ih teram da gledaju Partizan - Inter pre 25 godina, da nakacim stereo sa highlight-tima navijanja na vecim utakmicama, da zalepim vodjinu glavu i da spremim pikado i veruj mi da bi rezultat bio jedno 10% bolji, ako Grbic i Babovic nisu deo grupe, mozda bi dobacio do 15% i to je to.

Nama treba neko ko razume fudbal, modernu taktiku, neko poput Stanoja koji bi zavrnuo usi i poslao Zivkovica na tribine posto prima golove sa 40m a sada pocinje i da "plese" na istoj razdaljini od gola. Za odstrel ih ima ihahaj... Ko god da dodje ludji je od Milinkovica, a on ako je imalo pametan povucice ostavku do jutra, pa da nastavimo labudovu pesmu... U Evropi!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Da mi je neko pre pola godine rekao da vise necu pratiti KK i Fk...I da se necu potresati oko rezultata. :/
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Paun je ozbiljno izmotivisao i u psiholoskom delu ozbiljno pripremao ekipu a to je najteze i najvaznije kod trenera.
Ma kakvi, vidiš da ga neki navijači doživljavaju kao nekog verskog fanatika, sprdaju se sa njim kao da je dijabola, po već dobro poznatoj matrici, da se u Srbiji sve oprašta osim uspeha.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Jesam li je ovdje jedini koji misli da je Pauna dobro usralo na NZ (gledao sam utakmice) i koji ni u čemu što su momci tamo igrali nije vidio trenerski pečat ili tako nešto?

Ne znam kakvi su Kizini treninzi ali Paunovi izgledaju ovako.

https://www.youtube.com/user/qmtrader

Covek ozbiljno koristi tehnologije, treninge snima pregledava po 1000x, ekipa je imala whatsapp grupu u kojoj su razmenjivali poruke. Sve je ovo trenerski pecat. Kiza nema ni 10% toga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top