Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Zar vas nije prelazni rok ništa naučio?? Ništa ne verujem ovim govnima. Navijače FK Partizan NIKAD NIKO NIJE jebao u istoriji kao ovi nas!!

A i da dođe Drulović, potpuno mi svejedno, uopšte me nekako ne interesuje...
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Govno sa govnetom u ustima izjavljuje da je drulovicu postavljen cilj titula. Pa pizda ti materina sta si ti uradio za tu titulu jeo si i mlatio viski 10 meseci, uzeo bog zna koje pare i sad si nasao koga ces da krivis kad u martu budes ostao bez titule. Sto te onaj iz cacka nije izgazio traktorom 5.oktobra, djubre komunjarsko, sljamu
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Добродошао Љубинко.

Кизо Киксеру, бежи ти назад у 2. или 3. лигу. Води и Бабиња са собом. Можеш и оне ликове што жале једино што Бабињо није вадио киту на навијаче, вадио им је пред мајком и сестром!

Ако проговориш једну реч на тренингу - већ си бољи од Киксера.
Ако бираш екипу по фудбалском квалитету играча - урадићеш нешто што Киксер никада није.
Ако успеш да победиш Јавор - урадићеш нешто што Киксер ни за сто година не би урадио.
Ако знаш са ким играмо следећу утакмицу - стопроцентно си одрадио бољу припрему утакмице од Киксера, који је то углавном проваљивао дан-два после.
Ако предочиш управи да смо курац од екипе без 4-5 појачања - долазиш у ранг са Станојевићем и Јокановићем по храбрости.

Срећно ти било, мада од претходника не можеш да будеш гори. Од Кизе Киксера ни Лалатовић не би остварио лошији учинак, а исто би му број 10 играо сваку утакмицу 90+ минута.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Zivko nece odbraniti penal, odbranice ono sto se brani, sto mora da primi primice

Izvini ali... :buhaha :buhaha :buhaha

Pa koji ti fudbal gledas, ono sinoc je nesto sto se inace prima? Onaj prvi gol protiv Vojvodine se inace prima? Slobodnjak sa 40 metara protiv Cuke po sred gola je nesto sto se prima? Ono protiv Radnickog kad luta po sesnaestercu, ne zna ni on sta radi se inace prima? :pop

Samo ove sezone je primio 10 golova koje ne primaju ni golmani nizerazrednih liga...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zna li neko da li Kiza večeras pravi proslavu titule sa kartonskim peharom?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jel Tomic sad trener Teleoptika ili nije?
Ovi postavljaju svaki dan nekog novog i demantuju posle 2-3 sata. Vise ne znam ni ko sta radi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Novi trener jos nije dosao....kazu dolazi sutra....aj da vidimo....nama to "sutra" lako dodje do onog "malo sutra".
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.941
Reaction score
26.886
@ABCDE...postujem pravo svakog da ima svoje misljenje, pa tako i tebi. Samo cu prokomentarisati dva prva pasusa. Prvo, glede naseg golmana, ti si do sada jedini partizanovac koji je zadovoljan njegovim kvalitetima, mahom su ganci odusevljeni njegovim bravurama i kvalitetnim odbranama. On brani sto se braniti moze? Gde to? Ako bude branio jos malo, pustice korenje na gol liniji, morace testerom da ga odvoje od iste. Ne sme da krene na centarsut u petercu, a kad skupi hrabrosti da izadje iz peterca, zavrsi se kao juce. Dosao je do toga da je svaki sut do 35 metara od gola, maltene pola gola. Za mene licno, golmanska je sramota primiti gol sa 35 metara a lopta ide po sredini...osim ako je izvodjac slobodnjaka Roberto Karlos. Sto se mene tice, jedan od najlosijih golmana koje sam gledao u Partizanu. Cime si ti to zadovoljan kad je on u pitanju, znas samo ti. Drugo, da ne prozivamo upravu, jer nijedna ne valja...zanimljivo stanoviste. Uprava nije ispunila nijedno obecanje, sabotira nas od samog starta, samo se seti svega od kraja prosle godine do danas, da se vise ne ponavljamo. Imajuci sve to u vidu, kao i da riba smrdi od glave, a ova uprava je ama bas najveci i apsolutni krivac za stanje u kome se nalazi trenutno nas FK, svime sto je uradila i svime sto nije uradila. I po tebi, treba da ih ostavimo na miru, da u spokoju nastave urusavanje kluba? Daj bre, uozbilji se, Partizan i njegova buducnost su u pitanju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Prvi put u svojoj istoriji, a i istoriji juga Srbije, Fudbalski Klub Partizan Beograd gostovao je toliko južno.
Mnogi su čekali čitav život da imaju prilike gledati svoj FK blizu svog doma, a mnogi su to doživeli na drugačiji način.
Ko su ti što su to doživeli na drugačiji način?
Odem da kupim kartu u Turističkoj organizaciji Surdulica a tamo me dočeka pitanje: Jel te poslao neko?
Na moj odgovor da nije, dobio sam njihov da karte sačekam tamo negde u nekom redu... da oni ne mogu da mi prodaju. Na izlazu iz zgrade srećem nepoznatu ženu kako na telefonu nekom kaže da ide po karte...
Ah... Ta naša država Srbija...
U tom redu za karte nas 30 čekamo. Kapacitet stadiona je 3000. Ljudi se pobiše ko će pre koga da kupi kartu. Lakat u rebra, guranje žena, dece...
A šta su tek ti ljudi pričali? Ismevaše Partizan samo tako... dižući onaj njihov ciganski klub iznad galaksije i vremena... bilo je mučno i hrabro izdržati sve to. Zašto onda kupuju kartu da gledaju Partizan? A šta je tek pričao jedan čovek, kako će, za godinu dana kada oni dođu na vlast svi moći besplatno da uđu na stadion a ne da kupuju karte... da je Radnik udruženje građana i da će zbog toga svi imati besplatan ulaz, samo da oni dođu na vlast...
Čekam red za kartu i slušam političku propagandu.
Ah... Ta naša država Srbija...
Mogu da kažem da su se ciganski klinci sakupili i išarali grad kako mrze Partizan, lepili epitete Grobarima i slično. Da li su normalni oni?

...

A eto, kada su gostovali cigani, nit je ko dirao njihove, nit su šarani gradovi... a sad... to je to... cigani... oni se time hvale... cigani.
Morao je Partizan da ih uništi juče, morao je.

Пуно хвала за исцрпан и личан извештај са терена...
Ово је оно што ме интересује, подаци од људи који су на лицу места...

Пропаганда је чудо, ја сам згрожен количином мржње према нашем клубу, и толиком острашћеношћу са којом су ривалски навијачи затровани, или чак и стварно убеђени да би они са својим крш тимовима освојили ко зна колико титула да их Толе Лопов није у томе онемогућио...
На сваку вест у медијима о Партизану, слије са на стотине и хиљаде коментара ривалских, који као папагаји сви понављају једно те исто...да су они сјајни и бајни, све по систему циљ оправдава средство, док смо ми само Хрвати, Шиптари, Муслимани, Југословени, што би ваљда требало да значи да смо неки граћани другог реда и да наш клуб треба угасити (на сваки могући начин), или бар преселити из Србије...
Веровали или не, ја чак никад у животу досад нисам ни отишао на сајт њиховог фудбалског клуба, бар да видим како изгледа, а камоли да имам времена и жеље да се нешто качим и препуцавам на било којој вести о њима...

Летос сам због посла био на неким путовањима, и запазио сам да је рецимо у Неготину на десетине њихових графита и парола, а да је сваки (не тако чест) наш графит прежврљан...
У Црној Гори је подоста наших графита, а њихових се нешто и не сећам...
О.к, графит је тек порука на зиду, али и то показује колико су они организовани и сложни у томе да нас утамане на свим пољима...

Играчи Партизана би морали да знају да не играју само за себе, него и за цео клуб, за све навијаче, па чак и за оне који не могу да буду на утакмици...неки срамни порази, киксеви, утакмице, потези, нису само срамота тог дана или вечери, него и срамота за традицију целог клуба, и велика мука, невоља и бол за искрене навијаче Партизана...
Не знам колико су они тога свесни...поготово сад када нам ривали ,,раде о глави,, - није овде питање само једне утакмице или једне титуле, још једном понављам, погледајте амбиције нашег К.К. у протеклих деценију и нешто, а погледајте какве су ове године...
Чувајмо се тога да се и Ф.К.-у не деси исто...

Дакле, морао је јуче Партизан да утиша Сурдулицу, морао је...нека се клубови склањају ривалу, нека их свуда дочекују као своја, а нас свуда ,,на нож,, и као непријатеље - играчи Партизана морају да буду свесни где су и за кога се боре, тешко је, али и буди понос!
Ако им се та опција не свиђа, нек иду у ривалски клуб!

И, децо моја драга, не заборавите и ово: чим нас толико мрзе, они још памте наше победе и њихове поразе, они се нас и даље плаше, ко год да истрчи у нашем дресу и даље је у стању да изазове њихов бес, мржњу и нервозу...а не мислим само на вечитог ривала, овде, у Србији...

Називају нас Хрватима, Муслиманима, Шиптарима, Црногорцима, Југословенима, а ми где год да гостујемо, дочека нас неко ко нас мрзи...нађе се већ неко такав...и тамо где живе Хрвати, Муслимани, Црногорци, Срби...за Југословене нисам сигуран, али рећи ћу вам и ово: децо, браћо, сестре, маторци, мрзе нас јер је и само наше име велико, јер смо нешто, јер нас се и даље плаше, јер се боје да смо јаки, или да ћемо бити и још јачи!

До курца и резултати Кизе Киксера у домаћој лиги и Бабовић који не може да финишира контру коју би и пионир финиширао, и бодовна предност коју би лажни гроф да заокружи на 20 бодова - још увек нас се плаше и још увек стрепе да има неко на клупи или на терену ко може да им ,,запржи чорбу,,!

Е, зато, и ја бих увео казну од 100 евра кад се лопта врати уназад!
Напред, у борбу, у победу, за гол више! Не будимо будале, али не будимо ни кукавице!
И још нешто: поменух разне народе са Балкана, не заборавите да међу свима њима има и неко ко је ако не по вери или нацији, а оно по навијачкој опредељености наш брат, или сестра!

Прочитах негде пре неки дан једно несрећно а тако потресно сећање...у неком од ових прошлих ратова, док су падала артиљеријска зрна, по оној (гледано одавде) другој страни, нађе се неки момак коме ови поред рекоше, ето...твоји Гробари нас гађају...
А он ће на то: ,,мора да су ,,Цигани,, да су Гробари, они нас не би промашили...
Хвала Богу, рата више нема, али кад је тај момак под нашим гранатама сачувао своју навијачку опредељеност, немој да сад ни ми, у миру, и у Мајци Србији, заборављамо наш Партизан...
Шта ко може, нек уради за њега!
Наравно, односи се то и на све земље у окружењу или даље...
Момци и девојке, не заборавите наш Партизан!
Погледајте само које мноштво га мрзи и које мноштво му жели све најгоре... Партизан нема нигог другог осим нас.
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kaze svinjar dolazi i sportski direktor za 10ak dana.. Tomic mozda ?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Zna li neko da li Kiza večeras pravi proslavu titule sa kartonskim peharom?

Što, kad već ima pravi pehar? :confused

Veliki posao je sinoc odradjen! Strasni pritisci su bili na upravu i morali smo zavarati trag,a poslednjeg dana prelaznog roka smo naucili kako se to radi. Vidite i sami da se do pred kraj u javnosti nije pricalo po Druli. Srecno Drulo!

Ako nisi napravio lapsus calami, mora da si Vazura.

Ako si Vazura, da se nosiš u 100 pički materina.

Molim moderaciju da vodi računa da sam pisao u kondicionalu. Mislim, kada se bude određivala dužina bana.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nema razloga za ban. Jedini kome preti ban je Partizanovac_Zapad.

Partizanovac_Zapad ovo ti je poslednja opomena.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Nebulozno je ovo sto je prihvatio Drulovic, ali me ne cudi, da je covek koji drzi do sebe ne bi nikad bio Toletov prelazni trener, ali u svakom slucaju nek mu je sa srecom, a i nama.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Друловић форсира 4-2-3-1 систем, тешко да ће одступити од тога. Питање је кога ће ставити на два задња везна.
Оно што ми се код Друловића свидјело кад је водио сениорску репрезентацију јесте тај неки пресинг са удуплавањем противничког играча који на крилу добије лопту. Видјећемо на шта ће личити игра Партизана са њим на клупи.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dobro vece.

Najprvo da se izvinem sto cu iskrvnariti jednu nama dragu pesnu koja u mojoj improvizaciji izgleda ovako:

"Otiso si Menoti ostala je tuga uvek ce te voleti (neki)cigani sa juga.
Nisu dali coeku da udze u polufinale LE sramota.

A sad ozbiljno.Jos prvog dana kad su postavili Zorana za trenera bilo mi muka.Prvo sto je popisao po Partizanu u finalu kupa drugo sto sam bio licno svedok u njegov trenerski i motivacioni kapacitet gledajuci ga ovde dole u Skoplju na jednom turniru.I nisam se prevario,krivo mi sto me nije demantovao igrama i rezultatima(osim na momente)ali ko ga jebe.MARS u P.M.

E sad o Ljubinku.Ako je istina da je on novi couch nek nam je sa srecom.A i njemu.

Samo jedan podatak koji nemora da znaci nista ali.....Odkako je preuzeo Makedoniju u 6 meceva kvalifikacije za EP nije zabelezio ni jednu pobedu.Igra iste te reprezentacije u isto vreme go kurac.

Ali Partizan nije MK reprezentacija.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Drula je, po mom misljenju za nijansu bolje resenje od Tomica, za 100 nijansi bolje resenje od imbecila Milinkovica, a zapravo po vajbu i (nepostojecoj) energiji veoma slican Stevanovicu plavom....Nista ne ocekujem, zelim mu i nam srecu. A, u picku materinu... (pardon my language).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top