Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Neko negde istrese podatak da su Ljubinku u dosadašnjoj karijeri ekipe 20 utakmica od ukupno 50 završile bez postignutog gola...

I omladinsku reprezentaciju koju je vodio pamtim po porađanju šansi i golova, preteranom vođenju računa o odbrani.

Nisam preveliki optimista, pogotovo gledajući klupsku karijeru, koja mu traje već 7,8 godina. Dosta zavisi i od štaba koji će imati. Ukoliko to bude neka Spasić-Varga kombinacija, u cilju "uštede", dok se one 2 fuxe vozaju Audijem, pukli smo..
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Kako smo nisko palo kad je i drugo mesto premia... al kao sto rekoh ne moze gore od kize ... valjda
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Sad ce Fabricio da procveta..Drula parla portugalski k'o maternji...:D
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Prvo pojačanje Ljubinka Drulovića: Reprezentativac Makedonije koji je razbio Partizan
Ljubinko Drulović će sutra i zvanično biti promovisan u trenera Partizana. Nekadašnji selektor zlatnih omladinaca Srbije dolazi da spasi što se spasiti može, da konsoliduje redove crno-belih i da do kraja jesenjeg dela sezone proba da samnji gorman zaostatak za Crvenom zvezdom.

Vremena i manevra za neke korenite promene u timu gotovo da nema, a pravi posao ga očekuje tokom zimske pauze kada će moći da sprovede neke ideje u delo i da dovede neka od pojačanja po njegovom ukusu. Jedan od prvih pojačanja u Drulovićevom mandatu bi mogao da bude Stefan Aškovski, saznaje MOZZART Sport.
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...vac-makedonije-koji-je-razbio-partizan/118160
:prekrsti:pop
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
kizito jedared rece da kad vise ne bude trener partizana vodice svoju decu na jug. zamolio bih sve sto posecuju tu tribinu, a clanovi su ovog foruma, da nas blagovremeno obaveste kad se to desi.

drulovic? fin covek, gospodskih manira i blage retorike...mozda i previse blage za partizanovo danas. strucnost? osvojeno ep za mlade nije za baciti, naprotiv. to je kredit koji ce ga sigurno pratiti jos neko vreme. u medjuvremenu, nije se proslavio, sto jes' jes'. ocekivanja? jbg drulo, prezimljavanje u evropi se sada podrazumeva, a bice jebeno tesko. u jsl budi drugi sa razumnom razlikom u odnosu na gane i sve je ok. pobedi ih u derbiju. kup uzmi ako mognes.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Verujem da ce biti bolje za nijansu,ali kriza je na svim nivoima da se ne ponavljam.Drulovica cu proceniti po tome kakav stav zauzme prema lelemudu sa brojem 10.Za pocetak puno srece Drulovicu.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Muštuluk za Enslaveda :D


Prvo pojačanje "obećava". "Čovek koji je razbio Partizan" ... Razbio Miladina Stevanovića, Ostojića, ono riđe dete... :roll:

"Pojačanje" i Aškalijovski u istoj rečenici...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Пуно хвала за исцрпан и личан извештај са терена...
Ово је оно што ме интересује, подаци од људи који су на лицу места...

Пропаганда је чудо, ја сам згрожен количином мржње према нашем клубу, и толиком острашћеношћу са којом су ривалски навијачи затровани, или чак и стварно убеђени да би они са својим крш тимовима освојили ко зна колико титула да их Толе Лопов није у томе онемогућио...
На сваку вест у медијима о Партизану, слије са на стотине и хиљаде коментара ривалских, који као папагаји сви понављају једно те исто...да су они сјајни и бајни, све по систему циљ оправдава средство, док смо ми само Хрвати, Шиптари, Муслимани, Југословени, што би ваљда требало да значи да смо неки граћани другог реда и да наш клуб треба угасити (на сваки могући начин), или бар преселити из Србије...
Веровали или не, ја чак никад у животу досад нисам ни отишао на сајт њиховог фудбалског клуба, бар да видим како изгледа, а камоли да имам времена и жеље да се нешто качим и препуцавам на било којој вести о њима...

Летос сам због посла био на неким путовањима, и запазио сам да је рецимо у Неготину на десетине њихових графита и парола, а да је сваки (не тако чест) наш графит прежврљан...
У Црној Гори је подоста наших графита, а њихових се нешто и не сећам...
О.к, графит је тек порука на зиду, али и то показује колико су они организовани и сложни у томе да нас утамане на свим пољима...

Играчи Партизана би морали да знају да не играју само за себе, него и за цео клуб, за све навијаче, па чак и за оне који не могу да буду на утакмици...неки срамни порази, киксеви, утакмице, потези, нису само срамота тог дана или вечери, него и срамота за традицију целог клуба, и велика мука, невоља и бол за искрене навијаче Партизана...
Не знам колико су они тога свесни...поготово сад када нам ривали ,,раде о глави,, - није овде питање само једне утакмице или једне титуле, још једном понављам, погледајте амбиције нашег К.К. у протеклих деценију и нешто, а погледајте какве су ове године...
Чувајмо се тога да се и Ф.К.-у не деси исто...

Дакле, морао је јуче Партизан да утиша Сурдулицу, морао је...нека се клубови склањају ривалу, нека их свуда дочекују као своја, а нас свуда ,,на нож,, и као непријатеље - играчи Партизана морају да буду свесни где су и за кога се боре, тешко је, али и буди понос!
Ако им се та опција не свиђа, нек иду у ривалски клуб!

И, децо моја драга, не заборавите и ово: чим нас толико мрзе, они још памте наше победе и њихове поразе, они се нас и даље плаше, ко год да истрчи у нашем дресу и даље је у стању да изазове њихов бес, мржњу и нервозу...а не мислим само на вечитог ривала, овде, у Србији...

Називају нас Хрватима, Муслиманима, Шиптарима, Црногорцима, Југословенима, а ми где год да гостујемо, дочека нас неко ко нас мрзи...нађе се већ неко такав...и тамо где живе Хрвати, Муслимани, Црногорци, Срби...за Југословене нисам сигуран, али рећи ћу вам и ово: децо, браћо, сестре, маторци, мрзе нас јер је и само наше име велико, јер смо нешто, јер нас се и даље плаше, јер се боје да смо јаки, или да ћемо бити и још јачи!

До курца и резултати Кизе Киксера у домаћој лиги и Бабовић који не може да финишира контру коју би и пионир финиширао, и бодовна предност коју би лажни гроф да заокружи на 20 бодова - још увек нас се плаше и још увек стрепе да има неко на клупи или на терену ко може да им ,,запржи чорбу,,!

Е, зато, и ја бих увео казну од 100 евра кад се лопта врати уназад!
Напред, у борбу, у победу, за гол више! Не будимо будале, али не будимо ни кукавице!
И још нешто: поменух разне народе са Балкана, не заборавите да међу свима њима има и неко ко је ако не по вери или нацији, а оно по навијачкој опредељености наш брат, или сестра!

Прочитах негде пре неки дан једно несрећно а тако потресно сећање...у неком од ових прошлих ратова, док су падала артиљеријска зрна, по оној (гледано одавде) другој страни, нађе се неки момак коме ови поред рекоше, ето...твоји Гробари нас гађају...
А он ће на то: ,,мора да су ,,Цигани,, да су Гробари, они нас не би промашили...
Хвала Богу, рата више нема, али кад је тај момак под нашим гранатама сачувао своју навијачку опредељеност, немој да сад ни ми, у миру, и у Мајци Србији, заборављамо наш Партизан...
Шта ко може, нек уради за њега!
Наравно, односи се то и на све земље у окружењу или даље...
Момци и девојке, не заборавите наш Партизан!
Погледајте само које мноштво га мрзи и које мноштво му жели све најгоре... Партизан нема нигог другог осим нас.
Na primer kada je u košarci gostovao Partizan B tim, ljudi su dolazili u ciganskim dresovima. Naravno, niko nije hteo da ih dira, njihovo je pravo kako će da se obuku. Ono što je strašno jeste njihova percepcija života. Kao što su navijali i za Radnik juče... tako će sutra da zaokruže vučića, da mrze, navijaju protiv komšije i vaspitavaju svoju decu u tom smeru. Nije problem Partizan niti je Partizan ikad bio problem ove države.
Često skrenem sa teme kada pišem, ali je sve to povezano.
Možda sam malo skrenuo sa teme, ali povezano je i to sa Partizanom, moraju da znaju fudbaleri sa kakvim se stvarima sve bore, nije bitan tačan pas, nego i zašto da bude tačan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Lekovic, Subic, Petrovic + Askovski...prvo pa nelogicno...ako nije u pitanju jos jedna novinarska nebuloza...
Trener je najmanji problem mnogi to nikako da shvate ali ajd bar nesto da se promeni...videcemo od cega je Drulovic iskovan, a da bi dokazao da je bas celik mora da bude mnogo bolji nego sto je do sada bio u svojoj trenerskoj karijeri bez obzira na to zlato sa klincima.....
Kiza mu je ostavio omcu oko vrata u vidu prvenstva i stolicu ispod nogu u vidu evrope....ako uspe da odveze ruke ima nade za nas...pod uslovom da ga niko iz uprave ne gurne pre toga....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.783
Reaction score
29.700
Локација
Beograd
Kizi Menotiju hvala za ulazak u LE i tamošnje osvajanje neverovatnih i nemogućih 6 bodova! Hvala mu i za jedno solidnih 6 ,,milionĆeta,, od UEFE...a naćiće se već neki način da se oni potroše...
O ostalom, 'ajd' i ne moram, sve je već rečeno, mnogo puta...

Jebiga, ali sad će kladionice morati žestoko da menjaju kvote... sve su manje šanse da ćemo uskoro da deremo Atletik Bilbao i da osvojimo Ligu Evrope, ali zato rastu šanse da ćemo da osvojimo titulu i da konačno i mi počnemo da deremo Supertruper ligaše po domaćim njivama...

Druloviću, dobrodošao, ali imam i poruku za tebe: ukoliko pod hitno ne naučiš ove naše da izvode korner bar upola kao što si ga ti izvodio, ima da dođem na Zapad i da te teram da sam obučeš dres i da ideš na teren da ga sam izvodiš!
Jebemusve i korneru, valjda bar to može da se nauči za neko vreme (kao Bambi Tošić čim je otišao iz Partizana)! Ako me nešto nervira to je korner koji je bezopasan, i tako stalno kroz lavovski deo sezone...izuzeci su samo potvrdili to pravilo...
Što se tiče odnosa Drulović - Babović, šta da vam kažem, jeste da Babović nije za ozbiljan fudbal, ali, od utakmice do utakmice, pokazalo se da i niko drugi na njegovom mestu nije uradio ništa krucijalno... Na moju i svih nas veliku žalost, ali ako hoćemo da budemo objektivni, tako je bilo... Možda kod Drulovića sad neko iznenadno procveta, ali...ko bi ga znao...

Mene raduje ako će Drula da nam stvarno pribavi Aškovskog, koji je bek-krilo...
Jebiga, neke ustaljene navike ne treba menjati, pa ako nam je tim već naviknut da u njemu ima 11 što bekova, što krila, tj. uglavnom tih spoljnih igrača, što sad da naglo menjamo taj običaj...gde ih je 11, nek je tu i 12-i...nek se nađe, možda i zatreba...uostalom i Drula je bio krilo, možda počne da forsira da igramo isključivo po boku...jebeš sredinu koja nema pravog pleja i pravog zadnjeg veznog, a kamoli dva za tu poziciju...rešenje se samo nameće - svi na bekove i krila, pa šta nam bude...

Da li Drula zna za ove finese u komponovanju i (dis)balansu našeg tima...?...ja mislim da zna... video sam ga jednom prilikom i na nekoj utakmici na Teleoptikovom stadionu, ne mogu se setiti tačno na kojoj, tek, ako je pratio to, valjda prati i Partizan...

Ako ništa drugo, bar će Fabrisio da se ispriča sa nekim, a možda njih dvojica naprave i neki kurs Portugalskog za sve ostale prvotimce...pa kad se sve to lepo nauči i iskomponuje, možda i bude nešto od nas...

Koliko god znam da budem kritičan, znam i to da u našem timu ima itekako nekog potencijala (doduše uglavnom po krilima i bokovima), ali nažalost i avion zna da se skrlja zbog par nekih žičica i šrafova koji otkažu, pa tako i mi gubimo bodove uglavnom zbog par pravih igrača koji nedostaju...

Ne znam nešto više o Druloviću kao treneru, ali i meni se čini kao previše tih za taj posao u Srbiji...ovde treba neko ko se dere, viče, neko koga se plaše, pa da ga i poslušaju nešto...ali, hajde, videćemo...kad ne moram da sam na poslu u vreme utakmice u BGD-u (uh koliko mi to teško pada), na stadionu sam, pa ćemo da se gledamo...

:napred Partizan
 
Последња измена:

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Drulovicu su odmah vezali omcu sa zahtevanjem titule koja ne moze biti osvojena sve i da imamo 12 bodova prednosti, a de zaostatka... U pickoustoj srbciganiji se posle 2:6 na stadionu Arkanove drolje znalo ko je prvak... Milinkovic je tamo gde je "smeo" da vodi ekipu odradio posao i ovo je prilicno besmisleno... Drulovic ce otici na kraju sezone jer titule nece biti, i onda sve nanovo...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma šta se primate na tu priču kako mora da se juri titulu, to je samo žvaka za navijače. Pa Milinkoviću titula nije bila imperativ, smenili su ga zato što rezultati u prvenstvu ne mogu da budu gori od ovih, prave manvar kako bi im bulje udobnije ulegle u fotelje.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.281
Reaction score
18.375
Локација
Kej Republika
Koliko ti gori pod nogama kad uzimaš ekipu kojoj ciganska fuksa beži milion bodova u oktobru?
Ili je zaista tolika Grobarčina?

Videćemo...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
aj' da se ne zajebavamo, ima drulovic odlicnu zalihu u evropi. siguran sam da je prva stvar koju su mu nametnuli, zimovanje u jakob...hocu reci nionu. vucela samo prdi I pravi masu jos vecim budalama. on I njegovi pajtosi su prodali titulu ciganima.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nisu oni trebali menjati Kizu,... trebali su sebe izmeniti! Ovako ostaje sve po starom. Glavno govno isto samo sa drugim trenerom. Apsolutno se nista nece promeniti a moze biti samo gore!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Teško da može biti gore. Kizini rezultati u prethodih 6 utakmica će biti negativni rekord koji će teško neko oboriti. Skor 1-3-2 u prvenstvenim utakmicama je zaista rezultat vredan pažnje :)
Da, uprava ostaje, neće nam biti dozvoljeno da budemo šampioni, saboteri i neznalice nastavljaju da rukovode klubom, ali ćemo u narednih nekoliko meseci imati bolje rezultate od ovih. Nećemo se bar brukati, bićemo drugi.
Naravno da bih voleo da su umesto Drulovića postavili nekoga ko je privrženiji klubu, npr. Iku Tomića ili Pauna, ali je Drulović pomak napred u odnosu na Kizu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top