Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Selfi na klupi tokom utakmice
bozinov.jpg


:puke

Kakva dva smrada... nije bitno da li su Bugari, Srbi ili Eskimi... tim ti gubi, raspadamo se u svim mogucim pogledima a ti se kezis i pravis selfi:pop:banghead

Kakvo odsustvo vaspitanja i kulture. SRAMOTA majku vam jebem lopovsku svima sto ste napravili sprdnju od ovog nekad velikog kluba.

E ali bar da su tuzni da se makar pretvaraju da im je tesko dok nam skracuju zivot svakom utakmicom sve vise i vise. Sad su verovatno na nekom splavu jure kurve ili pedere a mi se ovde nerviramo...

O utakmici necu nista reci, posto se tu stvari odvijaju krajnje ocekivano. Nista novo nismo videli sto vec ne znamo. Valjda ce stati na +20, valjda i oni ima neki ,,obraz".
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.509
Локација
U Kinšasi
Djura i mornari su krenuli sa prostituisanjem kluba - dve kurve u marketingu, sandra partizan foto-suting na stadionu, kurve moralne u upravi... itd, ovi nastavljaju sa kurvama u strucnom stabu, kurvama na terenu...

Komotno mozemo nas JSD trenutak da formulisemo kao "Duhom prostitucije protiv institucije".
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Када сам као дете неутешно плакао након неког Партизановог пораза, мајка би ме тешила да то не значи ништа, јер тај Партизан и тако представља само идеју, а док ту идеју држим као своју, онда порази на терену не значе ништа посебно јер не дотичу њен смисао.
Сад више нисам сигуран, да ли ових месеци навијам само и једино за идеју, обзиром да ништа више није ни остало сем можда тога, или је и та идеја најзад доживела пораз, обзиром да не постоји нико од било каквог ауторитета и интегритета, да се заузме за њу и покуша да је одбрани и заштити.
Ако нисмо способни да је одбранимо, онда је јасно да је нисмо ни били вредни. Ако је довде дошло, онда ни она не вреди више ништа, кад већ није довољна сама по себи да буде одбрањена.
Можда би и било најбоље да остане у неким бољим временима и са неким бољим људима, како је не би у овим лошим временима, поганили и кроз каљугу провлачили лоши људи.

Nisi jedini profo... :(
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
Đavo je odneo šalu, zna nekad da kaže naš narod, i onda bude ono, spasavaj što se spasti može...zna naš narod da kaže i ono, nevolja nikad ne ide sama...

E, tako je sad sa našim Partizanom, SPASAVAJ ŠTA SE SPASTI MOŽE!
Možemo mi posle i da se ,,razgovaramo,, možemo da ubacimo i malo crnog humora, ali, ovo je ,,dogorelo do nokata,, - kritike nemaju puno svrhe, u govnima smo do guše, igrači su nam takvi kakvi su, nemamo druge, SPASAVAJ ŠTA SE SPASTI MOŽE, ako mislite uopšte da ovaj klub i dalje postoji, dođite na stadion da pokažete da vas je još uvek briga...
Da li će biti borba za plej of, plej aut, Evropu, kup...ne znam, da li ovi naši mogu ikoga da pobede, ni to ne znam, ali dođite...ja bar tako mislim, a vi kako hoćete...

Razgovor:

Ko misli da su Božinov i Fabrisio katastrofa, mogao je danas da se uveri kako je kad igraju Šaponjić i Ostojić...
Sudija nas jeste jebao u stilu tovari magare dok su mu noge u blatu, ali još više smo jebali sami sebe - ja ne znam šta je tom mučenom Ostoji u glavi kad rukama obara igrača sa leđa a već ima jedan žuti karton?
Verovatno mu ništa nije u glavi...

Kao po običaju, loše ulazimo u utakmicu, mrsimo muda, a kad napravimo sranje, onda krenemo da se vadimo - i sa deset igrača pokaže se da možemo bar donekle da stisnemo protivnika, što znači da zapravo nema ko u svlačionici da tim igračima podvikne, ili im nalupa šamare, pa da od PRVOG minuta krenu tako, a ne od trenutka kad je sranje već napravljeno...
Jebeni mobilni telefoni i slična sranja, takođe im se moraju oduzeti u vreme njihovih profesionalnih obaveza...
Jeste li fudbaleri ili blogerke?
Muškarci ili pičke?
Jeb'o vas fejsbuk, instagram, mobilni i slušalice u ušima...
Jeb'o i mene internet, zajedno sa vama, mogao sam dosad 5 puta da nešto magistriram i doktoriram, umesto da drndam tastaturu zbog Partizana 2000 puta...

Dobar deo igrača nam je u rangu tamo neke Surdulice ili Lučana, ali i ispod ranga Gornjeg Milanovca, što su sve dokazali i pokazali na terenu...
Zašto li oni misle da su neka ,,klasa,, baš bih voleo da mi neko objasni...

Onaj komentator sa Arene jeste ,,opleo,, po upravi, ali i po našim štoperima, a čini mi se i špicevima...ali NIJE MI JASNO zašto je ,,poštedeo,, sredinu???!!!
Je li i to nešto u stilu onih članaka a la ,,maestralan potez, (nedodirljivog) Stefana Babovića...
,,Maestralni,, Stefan Babović a Partizan sa takvim kapitenom, sa takvim glavnim igračem u timu, sa takvom igrom, i sa takvom sredinom u timu, ode u kurac...

Gospodo novinari, pa je l vam taj kurac izbio oči pa ne vidite gde je glavni problem naše igre...

SREDINA je glavni mozak i kičma tima, nešto što spaja odbranu i napad, nešto što pomaže odbrani da ne bude bušna, i napadačima stvara šanse pa da mogu i neki gol da daju...
Kako je moguće da to ne vidite, ili da NE ŽELITE TO DA VIDITE, moralni gmizavci jedni, ili duduci za posao koji obavljate...
Ili i jedno i drugo...

Crni humor:

Ako je ovo uopšte humor...
Ne znam kakav će se nadimak ustaliti Drulinju Rendalu (ovo drugo je iz Zagora), ali je zato Žalosna Sova Kiza Kikser Menoti izgleda ulivao više poverenja, ma kako to crnohumorno ili kako već zvučalo...
Kuku si ga nama...

Ja ne znam šta više da kažem, nego da čekamo da nam se oporave povređeni igrači, da nam Deda Mraz za Novu Godinu na letećim sankama koje vuku irvasi sa Severnog pola, donese kao poklon prave fudbalere, jer smo bili dobra deca cele godine, da Fofanu stavimo na špica, i...

... i da ćemo morati da bar košarkaški karamo Zvezdu u utorak, i to bez pleja, jer valjda i nama nešto lepo nekad treba da se desi...

A možda i taj plej jednom stigne u K.K. A možda i neki pravi plej jednom stigne i u F.K.

A možda se desi čudo pa da ova sezona u F.K. bude kao i sezona u K.K. - sezona za restartovanja, smanjenja dugova, sezona da se preživi i da se stane na zdrave noge...

Ne, nisam pio (alkohol) pa da ,,lupam,, zbog toga...
Jednostavno sam sluđen...svim i svačim...a ove sezone i Partizanom za koga se ni u snu nisam nadao da bi mogao biti ovakav kakav sad jeste...
Ali on sad jeste baš ovakav kakav jeste! :confused

Kakav jeste da jeste, od mene je finalna poruka samo ovo (a nije crni humor):

NAPRED PARTIZAN!

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Raspali napredni ljudi koji sede u takozvanoj upravi kluba su jedini krivci za stanje u klubu.Da se nisu cigancili sa dovodjenjom pravih pojacanja koja bi pravili razliku u igri FKP sada bi igrali ligu sampiona i sigurno ne bi bili 5 na tabeli.Puno puta sam se zapitao dali posle Djuriceve uprave moze da moj klub ima tako losu i lopovsku upravu a sada na to pitanje sam i dobio odgovor.Po sve se vidi da je klub u velikom rasulu. Trener izgubljen, igra nula , disciplina takodje,da smo pravi klub do sada bi bozinov i onaj drugi bugar dobili sut kartu od kluba. Mi ovde moze da pisemo do nove godine ali sve dobro namerne kritike za dobrobit kluba ostace ovde.Kada se desavalo da nas treneri i igraci izbegavaju i da nece da igraju za klub kakav je FK Partizan? To ja ne pamtim. Ako raspali ljudi koji cine upravu barem malo vole klub neka se odma povuku, da se formira uprava od uspesnih i postenih ljudi koji bi doveli prave igrace, pravi trener a pre toka dobro ali dobro procistiti sadasnji igracki kadar.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Po cenu da popijem ban, moram reci da je Drulovic ista jajara kao i njegov prethodnik jer ono kosato govedo babovica stavlja medju prvih 11 a zatim i ostavlja celu utakmicu u igri i pored toga sto je zasrao svaki jebeni pas!

Pa dokle bre vise jajare od trenera koji ne smeju kosato govedo da ostave na klupi? Svako dodavanje je sjebao, svaku kontru ili polu-kontru je sjebao, svaka njegova lopta ide u 3 lepe i svaki put, konstantno svaku utakmicu nas sabotira!

Kosato govedo ako citas ovo, jebem ti sve zivo i mrtvo!

Petrovic, Ostojic, babovic, pa da li je moguce da je Drulovic toliko glup da ne vidi, da ne shvata da ti igraci nisu za Metalac a kamoli za PARTIZAN?

Hvala bogu nisam vise deo one prodane sake zvane GROBARI JUG, ovo je bre nenormalno sto nam rade od "navijaca", preko igraca pa do uprave.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
kao I za prosli "kiks", opet cu reci: nimalo iznenadjen, ali sto je najgore cak me ni ne dotice toliko. a u kurac, kao da je bitno da li smo na -12 ili -19:confused. mnogo sam se vise nervirao I brinuo kad bi kiksnuliu trci za titulu. ovo danas (barem u mom slucaju) dovodi do neke zatupljenosti, pomirenoscu sa situacijom, bez ikakvog tracka svetlosti koji bi vodio ka kraju tunela. narode moj dobri, ne zaboravite da jos nema ni 12 meseci kako nas je uzjahala ova banda. spremajmo se za sve I svasta.

malo cu o terenu: da se ne zejabavamo, imamo katastrofalne igrace. jedino andrija, abu, vulicevic I stevanovic imaju kvalitet za prvi tim partizana. ostalo je bozetimenesacuvaj. u tu grupu spade I balazic. imao je finih prvih nekoliko meseci, ali posle toga se nije mogao I jos uvek ne moze sastaviti.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
....Petrovic, Ostojic, babovic, pa da li je moguce da je Drulovic toliko glup da ne vidi, da ne shvata da ti igraci nisu za Metalac a kamoli za PARTIZAN?

A koga da postavi umesto njih. Čovek jednostavno nema izbora.

Uopšte nisam iznenađen novim kiksom. Jeste, sudija nas je uništio, ali domaćin nas je totalno nadigrao pre penala.

Predlažem vam da u četvrtak ne gledate utakmicu, mada ko zna, možda se izvuku samo sa 4 komada u mreži.

Premijer - Mrzi Partizan
Uprava - SNS bagra
Fudbaleri - Neznalice
Kapiten- Lažni
Jug - Cigani kolo vode

... i onda se čudimo što smo tu gde smo.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Искрено слабије коментаришем резултате и игру на форуму само из једног разлога, а то је да бих поновним пролажењем кроз то шта наши фудбалери раде, само сам себи досипао со на рану.

Колико смо лоши, говори само податак, да би јучерашња утакмица била, да је стандардан систем такмичења, прва у другом делу сезоне. Што значи да би Партизан полусезону завршио, а другу започео на 4. месту.

Да не бих даље причао, а има о чему да се прича, овај податак је сасвим довољан.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
A hteli ste novu upravu ...


Pored svega sta se desava nije samo uprava kriva. Igraci koji ne zele da igraju oni i ne igraju (napr. Sasa Ilic) ako vec vide da nista nije "cisto".

Govorili ste da je prosla garnitura igraca (kada je Djura imao zadnju sezonu) da su oni namerno igrali protiv uprave i izgurali titulu. Dakle ako je tako bilo onda bi moglo to ponovo da se ocekuje od igraca,... ako nisu u stanju onda su oni krivi za poraze isto koliko i uprava koja dosta stvari namerno radi.

Dakle imas samo dve opcije, ili da igras u inat ili da ne igras nikako a ako igras ovako kako sada igraju onda nisu nista bolji od onih iz fotelje!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Predhodni trener napustio je klub zbog losih rezultata, a ovaj sada koji je na klupi pred da dodje je znao cime raspolaze klub sa kojim igracima moze da igra, zato smatram da ne moze opravdanje da bude koga da stavi i ko da mu igra u timu. Za mene on je obican prosecan trener mozda i pod proseka jer sa igracima koji ima ne moze da veze 2 pobede u super ligi koja po kvalitetu ne odskace od ostale lige na Balkanu.Sve dok se ne smeni uprava i dodje pravi covek za predsednika kluba pre svega posten koj je spreman da ulozi i svoj novac pa i da privatizuje klub desavace se ovo da se drzavno mezimce kada hoce da bude sampion i sa razlikom u bodovina koliko hoce.Neka nam je bog u pomoc sa ovima na u upravi na terenu i na klupi i na juznu tribinu izlaz ne vidim. Jednom da jug grmi UPRAVAAAAAAAAAAAAA NAPOLJEEEEEEEEEEE!!!!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.946
Reaction score
26.949
Ok, komentarisati igru, igrace, taktiku, trenera...nema potrebe. Igru nemamo, jer da bi istu imali, morali bi da imamo igrace, zar ne? U stvari imamo, ih, nije da ih nemamo, ali nemamo kvalitet za Partizan. Ili imamo (ciganski vlazni snovi)?! Taktika...sa cim? Na terenu treba da imas krstene igrace da bi taktizirao. Ne znas da li je gore ono sto izadje u startnoj postavi, ili ono sto udje sa klupe. Uhvatim sebe, kako se derem, menjaj bre Drulovicu, vidis da ovaj ili onaj nema pojma...A onda...onda skontam da sam u pravu, jer niko u startnoj postavi nema pojma o fudbalu, ali oni na klupi, tek nemaju pojma. I onda dodjes do jadne spoznaje, da nam je FK skup lelemuda i rekreativaca. Lelemudi, u redu, fudbaleri tesko da se mogu pohvaliti nekom normalnom ljudskom inteligencijom, ali fizicka sprema ne bi trebalo da bude problem. Ili bi trebala? Mislim, zato sto igramo na koliko ono bese frontova?! Dva? Ili bese tri?! Ko to moze da izdrzi? Pa nismo mi Mancester, ili Real recimo...Trener? Uh, stvarno bolna tacka. Sad kad pogledam sa ove distance, tuzno je biti trener Partizana...u stvari ne bi trebalo, ali kad pogledas sa kojim igracima raspolazes, onda je tuzno...

Dakle, za to sto smo ovog 02.11.2015. godine, tu gde jesmo, nisu krivi ni igraci, ni taktika, ni trener, ni struka. Krivca treba da trazimo na pravoj adresi. Logikom stvari, ako se zapitamo ko dovodi trenere, ko dovodi igrace (ali bukvalno), onda gps uredjaj pokazuje nepogresivo samo u jednom pravcu: UPRAVA!!! Sve ostalo nije vazno, sve ostalo je kozmetika, sustina problema se nalazi u rukvodecim strukturama kluba. Ne mogu a da ne podsetim i ovog puta na sve briljantne poteze uprave od njenog postavljenja, a od tada nije proslo ni godinu dana. Kada sam pravio ovu retrospektivu, nemoguce je a ne primetiti sistematsku politiku unistavanja i srozavanja kluba, bez ikakvog pardona, bez grize savesti, pa taman u toj upravi sedeli sve najveci Partizanovci na planeti. A ne sede. Dakle...
1. Objavljene javno plate igraca! Gde se to radi, po cijem nalogu, i ko je to pustio u javnost?! Mediji su danima nakon toga trubili o tome kako su plate nasih igraca previsoke, sa posebnom paznjom usmerenom ka Lazovicu i Drincicu. Kako su se stvari kasnije sa njima dvojicom odvijale, jel neko misli da je bilo slucajno? Kako da ne.
2. Doneta odluka UO da Skuletic nije na prodaju! On bese, ono...prodat?
3. Popovic obecava u prvih mesec dana mandata novog generalnog sponzora dostojnog renomea Partizana. Samo da podsetim, taj rok je istekao 20 januara, a generalnog smo dobili mnooogooo kasnije, a o renomeu dostojnog Partizana, kao i visini sponzorstva da ne pricam.
4. Popovic obecao da ce u prva tri meseca u klub uneti 6 miliona evra, a do kraja 2015 godine sa tih sest ukupno 8 miliona evra. Evo nas u novembru, od najavljenih 8 miliona evra u klub je uslo...koliko? Nista?
5. Jos jedan potez na startu rada nove uprave koji je uneo nemir u klub je najavljena smena Marka Nikolica! Zasto? Posto nema nijednog razumnog razloga za smenu trenera koji je jesenji prvak, sa sest bodova viska u odnosu na zvezdu, koji je u polufinalu kupa, koji je igrao grupnu fazu LE, koji je pobedio u derbiju...jedino sto mi pada na pamet je sabotaza, odnosno odradjivanje onoga zbog cega su postavljeni tu.
6. Teku pripreme, a uprava ne dovodi pojacanja, i pored apela trenera, a istog trenera sabotira i ignorise kao nijednog trenera u istoriji FKP.
7. Pred kraj prelaznog roka pogazise obecanje da Skuletic ostaje, a pritom im nije palo na pamet da ponude produzetak saradnje Lazovicu, sto je bila trenerova izricita zelja. Naprotiv i on odlazi, a najjaci i najubojitiji deo tima biva sklonjen u roku od par dana.
8. Zamena za dvojac u napadu nema. U stvari, uprava ne zeli da dovede zamene po zelji trenera, vec nudi neke svoje igrace, da ne kazem Vazurine igrace. A on se razume u fudbal kao Mara u onu stvar! I jos krivi trenera sto nisu dovedena pojacanja?! Jbt, tragicno do bola!!!
9. Partizan se ne zali na nakaradnu odluku fss o kazni Nikolica.
10. Dugovanja kluba su odmah objavili, ali zato potrazivanja kluba su drzali pod velom tajne citavih mesec ipo dana, a onda izasli sa podacima u koje nije poverovao niko ko ima iole mozga u glavi!
11. Nikolic biva smenjen nakon sto je zvezda prisla na dva boda zaostatka. Ne moze a da se ne napravi paralela sa Milinkovicem. Sta je njega drzalo sve kolko do juce na klupi? 14 bodova zaostatka nisu napravljeni za dva dana, vec u duzem vremenskom periodu.
12. Dovode trenera (Milinkovica) za koga ONI tvrde da je najbolji u zemlji! Uverili smo se u to, a o prefiksu najbolji moze da se ugovori samo iz jednog ugla: ciganskog!
13. Ne smenjuju trenera posle blamaze u finalu kupa. A i sto bi? sve ide po planu, jel da?
14. U sezoni gde igramo kvalifikacije za LS, dovode neka "pojacanja" sa sumnjivim kvalitetom. U stvari samo Abubakar je pojacanje, ali najgore u celoj prici je sto nisu zadrzani igraci iz postojeceg kadra.
15. Prodaju Drincica, Lukaca, Ilica...dodatno oslabljuju tim. Ali, to i jeste cilj.
16. Govore o stednji. Veciti rival u dugovima do guse, ali zato bacaju milione za licencu, za pojacanja, a mi stedimo?! Logiko, ima li te?
17. Posle Steaue, i idiotu je bilo jasno da nam trebaju dva pojacanja, svima osim upravi. U stvari bilo je i njima jasno, ali brate stednja! Nema veze sto su obezbedili novac od plasmana u LE, od transfera Mitrovica, stedimo brate, tako kaze Vazura. Jos kaze da je ovo jak tim, a ako on to kaze, ko smo mi ostali fudbalske neznalice, da to osporavamo?!
18. Umesto da uzmemo 20 miliona evra, isplatimo sve dugove i pritom obezbedimo budzet za tekucu sezonu, mi se dobrovoljno odricemo LS.
19. Podrska treneru Milinkovicu i pored katastrofalnih rezultata, i pored najgoreg starta Partizana u zadnjih 25 godina. Paralela sa Nikolicem i razlogom za njegovu smenu?!
20. Smenjuju ga kad je titula otisla u komsiluk.
21. Dovode Drulovica kome kao cilj postavljaju osvajanje titule?! Ej bre koga oni zajebavaju?! Na kraju Drula ce biti kriv, a oni, pa jebi ga, sta oni mogu, ne igraju oni na terenu (Vuceliceva izjava), niti vode ekipu sa klupe, a poznato je da kod njih trener ima odresene ruke, jel tako?!
22. Vazura najavljuje da ce MOOOOOOZDA dovesti pojacanje u zimskom prelaznom roku koje ce platiti milion ipo do dva miliona evra?! Jel mu neko veruje?! Nije hteo da da produzi ugovor Drincicu, za pisljivih 200000 evra, a dovesce igraca za dva milona?!

I evo nas tu gde jesmo. Trenutna situacija je uzasna, u svakom smislu. Na zalost, ni buducnost nije ruzicasta. Uprava i dalje kako vidimo iz obracanja Vucelica, smatra da imamo strasan tim, koji ima sve uslove za rad, redovna primanja, ali eto nece da se pomuce na terenu, i pokazu zahvalnost pregornoj borbi uprave da im u teskim uslovima obezbedi sve sto pozele. Ok, mozda imaju uslove, redovne plate, starlete i sve sto treba da imaju. Ali, nemaju ono sto je potrebno Partizanu: KVALITET!
U redu, ima odgovornosti i do igraca, ali nisu oni krivi sto ih je neko doveo u Partizan, a nisu ni za nekog srpskoligasa. Ima odgovornosti i do trenera, narocito bivseg, ali i ovog novog, ali i njih je neko tu doveo, a peru ruke od svega toga. Teska vremena su tek pred nama, u to vise nema sumnje, a ni u klubu, ni u drustvu, ni medju navijacima, nema snage da se ta vremena sprece. Jedino sto mi poslednjih dana pada na pamet je ono sto je svojevremeno izjavio Cane (Partibrejkersi): Odvescu sina na utakmicu fudbalera Partizana da vidi sta je to ponizenje!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.930
Reaction score
7.866
Setimo se samo, u vucicevoj Srbiji prvo mesto na tabeli i 12-2-1 u prolecnom delu nije bilo dovoljno za titulu.

A prvo mesto na tabeli i pobeda u derbi u jesenjem delu je bio dovoljan znak da se menja celavi.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Jebiga, bile su dosta 2 šok terapije. Cenim da bi jedina uspešna šok terapija bila šok bomba za vreme sednice UO.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
У овој голготи Партизана две ужасне ствари се поклапају:
1. долазак управе из Неписмене странке
2. повратак бабовића, за кориснике стипендије Нашег Бабиња

Ови први потпуно бескорисни и неспособни. ПреЦедник је свињар који чак нема ни ту фарму свиња? Као главни оперативац дебели Вазура, човек способан за ... Па, не знам шта. Из сенке клубом управља господин Недић, познат као адвокат премијера Србије (кога ћу мало парафразирати: најгори премијер у модерној историји Србије).
Они не морају намерно да саботирају клуб, само нека раде најбоље што знају и умеју - и голгота Партизана је загарантована.

Овај други, када је најављивано да долази, још тада сам рекао да је смрт за атмосферу у екипи. Још зимус сам писао о томе, какав је осећај код играча када знају да један такав, по фудбалском знању међу најгорима, мора да игра на свакој утакмици! Па онај Вождовац био 15. на табели са њим на терену и Кизом Киксером на клупи! Терање Шкулетића, Дринчића, Лазовића и недолазак Ломића су директно повезани са тренутним бројем 10 у Партизану. Постављање Кизе Киксера, и његово сулудо држање на клупи, на штету Партизана, су његова заслуга.

Друловић се сјебао у процени - понављам. Смениће га на зиму, окривиће за све, а можда чак и поставе броја 10 за играча-тренера (ако он тако буде хтео, онако најпаметнији и најчупавији).
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Predhodni trener napustio je klub zbog losih rezultata, a ovaj sada koji je na klupi pred da dodje je znao cime raspolaze klub sa kojim igracima moze da igra, zato smatram da ne moze opravdanje da bude koga da stavi i ko da mu igra u timu. Za mene on je obican prosecan trener mozda i pod proseka jer sa igracima koji ima ne moze da veze 2 pobede u super ligi koja po kvalitetu ne odskace od ostale lige na Balkanu.Sve dok se ne smeni uprava i dodje pravi covek za predsednika kluba pre svega posten koj je spreman da ulozi i svoj novac pa i da privatizuje klub desavace se ovo da se drzavno mezimce kada hoce da bude sampion i sa razlikom u bodovina koliko hoce.Neka nam je bog u pomoc sa ovima na u upravi na terenu i na klupi i na juznu tribinu izlaz ne vidim. Jednom da jug grmi UPRAVAAAAAAAAAAAAA NAPOLJEEEEEEEEEEE!!!!!

Naravno da je prosečan trener, ako i toliko. Ipak to ne znači da on ima bolje igrače na klupi a neće da ih uvede.

Recimo Trujic, Lukic, Cirkovic, Miladin Stevanovic. Kad vec ima 200 bodova minusa nek bar napravi 2 igraca za narednu sezonu.

Dobili su oni šansu da pokažu da nešto vrede i prokockali je.

Nisu ovi prvotimci toliko loši kao što pokazuju na terenu. Zašto odjednom pojma nemaju i ne mogu nikoga da pobede, pa valjda treba pitati onog psihijatra kojeg su doveli. ALI, očigledno da se i on nije baš pokazao kao neki ekspert. Šut karta i njemu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top