Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Шта знам, не бих нешто кукао, али мени много лепше и убудљивије да гледам кад игра она клиначка комбинација.
Динамичнији, духовитији, инвентивнији, бржи....Да је било памети ми би у једном тренутку имали у тиму, одједном: Жилета, овог генија из Рада, Лукића, Бирманчевића, Богосавца.....гомилу врло добрих клинаца и онда да такво друштванце обрне две - три сезоне заједно и покида, а онда их пошаљемо паметно и по реду у велики свет за паре које гмазура и нерадна група могу само да сањају и онда све из почетка....али мрка капа, Андрија је добио своје, а доћи ће већ ред и на остале, само полако.
Додао бих и Косовића на листу оних који ми подижу расположење. Евертон мнооого погрешних пасова, Миладин мршаво, Валерија леп гол, ако неће сад пет утакмица да апстинира, онда и да причамо нешто, иначе нисам баш неки фан.
Рекао бих да ће Ивица све то удесити да више неће бити могуће да разни сељобери из лиге мокре по Партизану, па кад смо већ у фекалијама до гуше, да бар не смрдимо на мокраћу.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.452
Reaction score
12.062
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kako sam ja branitelj naše dece, uvek i svuda, čak i prokuženih bludnih sinova za koje - by the way - smatram da ne bi bili tako bludni da je roditelj o njima vodio malo više računa i upućivao ih na pravi put, ovom prilikom bih da upozorim da je trening jedno, a takmičenje nešto sasvim drugo.

Ovo kažem jer i ova deca imaju istog nezaineresovanog roditelja, pa da ne krene tokom takmičenja pizma na klince i kuknjava za timom od jedanaest stranaca, za čuveni iskorak u Evropi.

Znate onu pesmu: Korak, po korak...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Добро кажеш, него рачунам да кокезина лига није такмичење.
11 странаца је свакако идеал ка коме треба тежити. Ти странци зацело немају родитеље ( да ли је ико икад видео Фабрицијевог ћалета, Иванову кеву или Валеријевог стрица?), а све и да имају сигурно нису похлепни и никако не могу бити из Пуковаца.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
MI jos ni jednu utakmicu na pripremama nismo izgubili i to opet vec malo neceg pokazuje. Kakvi god da su protivnici ali nije lako pobedjivati, pogotovo ne u ovoj fazi priprema gde rezultat i ne igra neku ulogu. Kako god, uvek je lepse i korisnije kada i uz neku losiju igru pobedis nego da rasturas a gubis utakmice. Fudbal se igra da bi pobedio! Samo kod nas u fudbalu se kuka "e igrali smo lose i ipak pobedili" dok se to u svim ostalim sportovima ne spominje jer se samo pobeda broji a tako i treba!


Imamo korektan tim, dosta mladih igraca. Nas peh je da ce pretezno svi ti mladi igraci nakon najkasnije godinu dve da traze nove klubove u fazonu Zileta i generalno ostalih igraca koji misle da su nakon jedne dobre sezone Ronaldo licno i nemaju vise motivaciju da igraju za jedan Partizan!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
ovom prilikom bih da upozorim da je trening jedno, a takmičenje nešto sasvim drugo.
Sećam se za vreme Tumbe pripremna protiv Sparte, tadašnjeg učesnika LŠ, odrali ih 3-0 mislim, a onda posle na početku sezone raspad.

Naravno da je uvek u sportu i fudbalu važno pobeđivati, ali na pripremnim utakmicama je najvažnije uigrati ekipu i videti kakav kapacitet imaju novi igrači, a posebno klinci koji prelaze u seniorski fudbal. U takvim situacijama je neki put i logično izgubiti, pogotovo ako to posluži saznanju šta se od koga može očekivati.

Meni lično je drago što je Ivan prvi trener Partizana, zato što ga veoma cenim, nadam se da ga bagra neće potrošiti tako olako, ali jedno je moja nada, a drugo je relanost...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Videcemo kakvu ce postavu izvesti protiv cigana.. To mu je prvi pravi ispit na klupi. Ja bih licno bacio klince lukica,nemanju,golubovica ,kosovica u vatru ali to sam ja :)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
I posle nas naguze i klinci ne mogu da se oporave dva meseca od kritika i pljuvanja po novinama.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jbg ili jesi ili nisi.(surovi profesionalizam = surove mesecne plate) Lako je igrati protiv surdulice i glumeti igraca.. Ako dobije prolaznu ocenu na derbiju odmah znas da ima nesto od tog igraca.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.812
Reaction score
2.640
Локација
CyberSpace
a ako ne?
samo kod nas se maloletni dečaci proglašavaju igračima ili ne-igračima posle jednog derbija.. :prekrsti

i, uz koga oni to da postanu igrači?
da ne treba da budu nosioci igre u tim godinama?!? :confused
papir sve trpi a forum i više od toga, izgleda... :banghead
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Gledao sam utakmicu protiv Soligorska, koji je odigrala ekipa koja se smatra najbližom startnoj postavi. Nije me oduševilo ono što sam video. 2 gola iz vrhunskih individualnih poteza, ali gomila lopti koje se vraćaju zadnjoj liniji. Često nemamo rešenje, nema tog prvog pasa po dubini, nema ko da ga da, ali ni da primi tu loptu gore. Pa onda lopta ide ili nazad ili na stranu.

Bojim se da ćemo se silno napatiti ovog proleća protiv JSL drvoseča. Posebno ako ne uspeju da dovedu tog AMC..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
a ako ne?
samo kod nas se maloletni dečaci proglašavaju igračima ili ne-igračima posle jednog derbija.. :prekrsti

i, uz koga oni to da postanu igrači?
da ne treba da budu nosioci igre u tim godinama?!? :confused
papir sve trpi a forum i više od toga, izgleda... :banghead

Umesto sto udaras glavu u zid pogledaj prvo sta sam napisao.. Gde stoji da sam rekao da je postao igrac ako odigra dobro ?
I sto ne bi bili nosioci igre u tim godinama ? Neimar je mogao sa 17 da nosi igru santosa

Ako hoces da postanes najbolji napredujes i rastes kada je najvrelije i najteze.. Samo u srbiji su svi deca do 25god.

Stvarno tastatura trpi svasta :pop

P.s. na stranu sto derbi rezultatski manje vise nije ni bitan,bilo 30razlike ili 15 ovo je najsramnija sezona u poslednjih x godina naseg kluba. Tako da ako se i to pogleda moj prethodni post ima nekakvu logiku :)
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sto se toga tice slazem se sa fkloznicom. Jedino su kod nas deca do 25te godine i zive toliko dugo (a i duze) u istoj kuci sa roditeljima.

Deca su sada u pubertetu od 12 godina do 15 godina i ako je neko bas talenat i zeli da postane pravi igrac ta deca u nasoj konjligi moraju jednostavno da vuku igru na sebe i da budu nosioci sa 18-19 godina ako zele da postanu bas neki ozbiljni igraci.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Ako hoces da postanes najbolji napredujes i rastes kada je najvrelije i najteze.. Samo u srbiji su svi deca do 25god.

Ih da je samo 25. Koliko puta vam majka, iako ste prešli trideset, pa i četrdeset kaže "sine obuci se, zima ti je.... Sine pojedi nešto gladan si...".

Godine odavno nemaju veze s tim stvarima. Deca sazrevaju znatno mlađa u poslednje vreme... osim u Srbiji, očigledno.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
P.s. na stranu sto derbi rezultatski manje vise nije ni bitan,bilo 30razlike ili 15 ovo je najsramnija sezona u poslednjih x godina naseg kluba.

Ne bih da branim upravu, sta vise, mislim da nas sa istom tek cekaju sramne godine, ali ova konkretno sezona je daleko od najsramnije. Ne bih nikako menjao ovu, za neku u kojoj bismo bili u igri za titulu do samog kraja, pa za dlaku ispustili, a u evropi ispali odmah, ili se zadovoljili pukim ucescem sa 1-2 postignuta gola. Zato je ova sezona za pamcenje, 10 golova u ligi evrope, to se nece ponoviti narednih xy godina. Srusen velikan Steaua, pregazeni holandjani 2 puta, epska pobeda u Nemackoj, epski poraz na JNA. Jednostavno ostalo je nesto za pamcenje, to je ono sto je bitno.

Naravno, ostace vecno zal, pogotovo jer bi nas cekao Liverpul, koji bi ne samo po imenu nego i takmicarski bio jedan od pozeljnijih rivala, ne pomaze u tako kratkom roku ni 5 Klopova, duplo su slabiji od Totenhema sa kojima smo bili egal, a za 30 godina niko nas ne bi pitao koliko su bili slabi. Ali generalno lepo parce istorije je ispisano protekle jeseni.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.843
Reaction score
29.911
Локација
Beograd
...
... Jedino su kod nas deca do 25te godine i zive toliko dugo (a i duze) u istoj kuci sa roditeljima.

Deca su sada u pubertetu od 12 godina do 15 godina i ako je neko bas talenat i zeli da postane pravi igrac ta deca u nasoj konjligi moraju jednostavno da vuku igru na sebe i da budu nosioci sa 18-19 godina ako zele da postanu bas neki ozbiljni igraci.

Ih da je samo 25. Koliko puta vam majka, iako ste prešli trideset, pa i četrdeset kaže "sine obuci se, zima ti je.... Sine pojedi nešto gladan si...".

Godine odavno nemaju veze s tim stvarima. Deca sazrevaju znatno mlađa u poslednje vreme... osim u Srbiji, očigledno.

Pa gde da žive, plata 300 evra, stan u Beogradu (mali) 50000 evra... Koliko godina treba da radiš pa da uštediš te pare...i kako?
Dok se to ostvari (nekim čudom, jer realno, ne može) već imaš veliku decu, koja će da žive s tobom, jer nemaš para da im kupiš stan(ove), a i roditelji su dovoljno stari da i oni budu kod tebe, jer nemaš para da im platiš starački dom...

O.K. fuzbaleri mogu i malo više da zarade od nas običniih smrtnika, pa hajd da vidimo računicu... i ostala deca i fuzbaleri u nekim stvarima sazrevaju ranije nego pre, ali u nekima i kasnije...
Što se tiče fudbala, nebitno koliko ko ima godina, samo ako može da nosi igru svog tima...
Ali najređi slučaj je da to rade oni koji su na početku karijere u svojih 18, ili oni na zalasku karijere u svojih 38...
Šta nam je, to nam je...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Gorane ne zivim u Srbiji vec duze vremena, al imam i rodjake i prijatelje koji su ostali tamo skolovali se i ima tu raznih prica. Neki zive sa mamom i tatom i dan danas dzabalebare a imaju po 35+ godina, aimas i onih koji imaju po 25-26 pa zive jako solidno i sami, a da im pri tome nije niko nista dao na lijepe oci.

Da je teze da se osamostalis u Srbiji jeste, ali cinjenicno stanje je da se dosta ljudi izvlaci jel na taj fazon, sranje drzava, nema se, nema poslova nema ovo nema ono...

Ko hoce da kopa i da radi ima svugdje... Ja sam kao inzinjer u americi za vrijeme krize razvozio picu okolo i parkirao auta u restoranu jel nije bilo drugih poslova, i to godinu dana.. pa skupi se dovoljno za prezivjeti..al i to prodje pa se nekako poguras i nadjes sredinu koja ti odgovara. Imam prijatelje u Novom sadu covjek inzinjer (zavrsio ETF) i zena on nece nista da radi jel eto nema posla u njegovoj struci. Ja ga pitam, pa sto ne nadjes nesto bilo sta da radis... on onako me gleda, kao pa to je ispod njegove casti... Nemoj da se zajebavamo... Malo smo skrenuli sa teme, al svi misle da je negdje drugo bolje, a malop ko ima pa se potrudi da napravi nesto tu gdje jeste, i da malo spusti neke ideologije da gasterbajteri zaradjuju milione preko bare, dok oni svi eto, obrazovani jadni zive u zlj drzavi koja se raspada.

Naravno ima tu i ljudi koji se trude i pokusavaju sve, al ne ide... skidam im kapu, al ti kazem da mi je muka gledati 24/7 Farme, parove, velike bratove, kurce palce a ovamo niko ga stisne da nesto uradi.... Ja prvih 10 godina dok nisam izgurao karijeru i sve nisam nigdje na odmor isao nego radio i trudio se... Dole dodjem kod rodjaka, covjek 35 godina zivi sa mamom i tatom, vjeccni student i dobro poznat po splavovima i kaficima, sjedi onako gluvari oko podne sa nama, i pricamo... kaze "Sta, idete sad u grcku?, a brate i ja sam se smorio, moram i ja na neki odmor za mjesec dva"... Ja ga onako gledam, brate al nisam mu imao srca reci, kontam od cega se ti odmaras, matere ti....

Fudbaleri danas vide da je to profitabilno i guraju se kojekakvi klinci samo da se uvale u PFC ili ciganiju i da se prodaju bilo gdje jer ce tamo zaraditi 50-60k eura i vise godisnje sto je misaona imenica za mnoge u Srbiji... to jeste jadno, al da je neka drzava, napravila bi neki zakon o sportu gdje se djeca ne smiju prodavati prije neke godine, i gdje ukoliko recimo odes ispod 23 godine iz srbije placas Srbiji velike poreze, pa bi vidio kako bi manje ljudi odlazilo, a bilo bi dobro i drzavi i svima....
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Ih da je samo 25. Koliko puta vam majka, iako ste prešli trideset, pa i četrdeset kaže "sine obuci se, zima ti je.... Sine pojedi nešto gladan si...".

Godine odavno nemaju veze s tim stvarima. Deca sazrevaju znatno mlađa u poslednje vreme... osim u Srbiji, očigledno.
Ovo sada si bacio seme mrznje.
:D Gazda, Cikago i td. su predugo u inostranstvu da su mozda malo izgubili osecaj pod nogama. Mozda bi vase reci i imale neku tezinu da vi ne zivite u najrazvijenijim zemljama na svetu, Kanadi, Australiji, Austriji, Americi, Svici, Holandiji...I da li ste svesni koliko je degutantno iz ovih drzava reci da ste vi tamo mucenici kada mi u Srbiji radimo to isto za, bez da se lazemo, 10 puta gore uslove nego vi tamo. I vi ste se "mucenici" odvojili od sise, a mi bezobraznici parazitiramo u kasnim tridesetim. Ja, zaista nemam nista protiv gastarbajtera. A i zasto bìh? Medjutim, stekao sam utisak da je vama tamo zajebanije sa 2000 dolara mesecno, nego ovde ljudima koji zive na popari sa 200, 300 evra cela porodica mesecno. To sto vama tamo pada tesko, a to je da vas oni smatraju ljudima nedostojnim sebi/njima je posledica vaseg mentaliteta, obrazovanja, emancipacije, odnosno sposobnosti da se prilagodite...i td.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne pričam ja o srpskoj deci u Srbiji, nego baš ovde... još su gori i razmaženiji nego oni tamo. Nije problem što neko živi sa roditeljima čak i u 30. bilo to u Srbiji ili ovde. Što bi bacao pare na stan ako nije potrebno. Problem je ponašanje!

Nazad na temu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top