Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Evo tek maloprije odgledah oproštaj od Ninkovića preko Partizan TV-a? Je li moguće da niko ne spominje ili da niko nije pogledao taj video? Jeste da je bilo dosta sukoba na relaciji Ninković - navijači ali niko ne može osporiti njegovu ljubav prema Partizanu što govori i sama činjenica da je prešao u Đenovu a ne u Napoli zbog obeštećenja koje bi Partizan dobio ali i njegove suze na oproštaju i rečenica ''...da date sve od sebe, pogotovo na derbiju i da pokidate cigane.''
Sve najbolje želim Ninkoviću u nastavku karijere!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
'Ајде коју о Џигију.
Прилично сам га пљувао овде, чак се једне прилике безвезе и посвађао и до краја надао да ће се у неком тренутку упалити она права лампица у глави, која би учинила да то блесаво и размажено дете Партизана постане велики играч и искористи таленат који има.
Оде Џиги, а лампица се не упали. Сад ми жао. Не чак толико због лампице, колико због Џигија. Шта је ту је, све најбоље Румени!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Ja iskren da budem, jedva sam čekao da ode...

Više nam je odmogao nego pomogao, to da je Grobar je trebalo da pokaže na terenu.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
  • Podrska Ivici Ilievu!!!
  • Dabogda svaki clan sns gorio u paklu!
  • Zivio Nikola Ninkovic!
  • 77 je jedan od najpametnijih igraca koji je u zadnjih 10 godina krocio u prostorije FK Partizan.
  • Menadzeri dabogda imali pa nemali
  • NAPRED PARTIZAN!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
U vezi Ninkovića, mislim da mu je ovako nešto bilo potrebno, da sazri. Imam utisak da je fudbal i Partizan shvatao zdravo za gotovo, da je tu Bogom dan, a vreme leti, eto koliko sezona prođe, a on manje-više stagnira... Bolje za njega što je otišao, iako mi je žao...
Drugo, svaka čast za potez, tako se voli Partizan.
Sve najbolje mu želim, samo napred Džigi!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Do sada nisam gledao ni jednu utakmicu na pripremama, a i ne planiram da ih gledam. Sve će biti jasno na drugoj utakmici prolećne sezone. I kakav je tim, i kakav je trener, i kako su se spremili...

Како су кренули да распродају, питање да ли ћемо имати екипу за протокол. Као летос у Аустрији, повео Киза Киксер тачно 11 играча на пријатељску, а Фабрицио се одмах на самом почетку ухватио за задњу ложу (стандардна фора, када дођеш у нови клуб, да те не провале одмах на почетку - има и текст о Бразилцу који је на форе више од 10 година извлачио профи-уговоре).
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Meni uopste nije jasno kako vi mozete da pratite nasu FK sekciju,ali uopste mi nije jasno.Uprava usrana vec godinama,igraci usrani vec godinama i vi bez blama pravite kalkulacije,pratite pripreme,prelazni rok....
Alo bre ,klub je mrtav i ovo sta vi pratite je privatna prcija i kasica prasica napredne stranke sa kriminalcima dzankozama kao neposrednim izvrsiocima
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
klub je mrtav i ovo sta vi pratite je privatna prcija i kasica prasica napredne stranke sa kriminalcima dzankozama kao neposrednim izvrsiocima

Ето да не буде како Андреј стално убацује неке лажне вести, ово је скроз тачно. Али добро, бар смо дочекали приватизацију.:D
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Meni uopste nije jasno kako vi mozete da pratite nasu FK sekciju,ali uopste mi nije jasno.Uprava usrana vec godinama,igraci usrani vec godinama i vi bez blama pravite kalkulacije,pratite pripreme,prelazni rok....
Alo bre ,klub je mrtav i ovo sta vi pratite je privatna prcija i kasica prasica napredne stranke sa kriminalcima dzankozama kao neposrednim izvrsiocima

Jbga ti ne pratiš ali sve znaš i možeš još da pišeš o tome,prebaci se na neku drugu sekciju koju pratiš:ziveli
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Prvo poluvreme:
U sudaru naše ,,sitan vez,, škole i ,,ruske fizika škole,, naši klinci su pokazali veliku želju da se sigraju fudbala, a Rusi su im prebrojali sve koske - rezultat nerešen, 2:2...
Jevtović na štoperu, ali i ostali pored njega, u stilu naše tradicije bez problema će primiti gol kad se za to ukaže šansa (nije kritika, pripreme su, Jevta i nije štoper)...
Sredina mlada, talentovana, ali jednostavno MORA tu da bude neki iskusni gazda pun snage, šmeka, neki ubica, neka zver...da li će taj Suma stići, da li će biti zver...majstor...uf...klinci su nam super, ali kažem...mnogo bi bilo sigurnije da je tu i neka zver...Klinci osciliraju i tokom utakmice i tokom sezone...treba im neko ko ćem tu da ,,povuče,, i kad je teško i kad je lako, a već će se naći neko ko će tu da asistira, ili da i sam dokusuri protivnika...Lukić na primer...
U napadu Abu i Fo su zaista napadači kojima bi više odgovaralo malo više livade ispred sebe a ne ovakav blok...
Razmišljam i o tome da bi skok mogli više da koristimo, naš drugi gol je pao posle nabaca gde je Abu glavom prosledio loptu pa je Birmančeviću ostalo samo da je sa 1/2 metra ubaci u mrežu...I Fo je jednom šutnuo glavom, a u timu imamo još visokih i skočnih igrača...
Naš prvi gol evro-šut Golubovića, a o Birmančeviću bi moralo da se povede računa - dečkonja je baš talentovan (fizički još uvek slab za duele sa grdosijama) - mora mu se negde (ili nekad) dati minutaža da se razvija što više...

Drugo poluvreme:
Naš golman Jovičić vadi nas iz čabra, moram reći da je i Kosović vrlo solidan po sredini terena, lepa akcija Lukić - Abu, koja izbacuje Fofanu u ogromnu šansu, koja nažalost nije bila i gol...
Rusi i dalje pokušavaju non-stop presing, naš mladi vezni red i dalje vrlo raspoložen za igru, jedna dobra šansa za njih, par šuteva za nas, ali, rezultat ostaje nepromenjen...
Fudbal se ipak, igra za golove, očekuju nas domaći rivali, koji sigurno neće igrati ovakav presing, ali i mi moramo ,,naštelovati nišanske sprave,, i davati više golova nego što ćemo ih primiti (ako ćemo ih primiti)...
Pripreme su pripreme, čekam nastavak sezone, pitam se dolazi li još ko kod nas, ili odlazi...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
2:2 .... Kosovic vise nego solidan danas ,zna sa loptom ,konkretan u oba pravca .... Ostali takodje solidni ..deca bez straha i ako su nekima ovo prve pripreme sa prvim timom ...Slazem se da Abuu i Fofani ne odgovara ovaj skuceni prostor na terenu,ali itekako ne bih voleo da nas napusti Abu ...
Idemo dalje ,sledeca utakmica je u danas popodne u 17h ...igrace da tako kazem ovi ,,prvotimci,, .
 

Partizanovac_Zapad

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
92
Reaction score
14
Fofana nije igrac za Partizan i ako neki stranac treba da nas napusti, neka to bude on.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Kakav je ovaj Golubovkc,citam da je dao strasan gol.

Koliko se secam,bio je kapiten te generacije i dok je bio klinac,bio je jedan od vecih talenata.Cudi me da tek sad kuca na vrata prvog tima,a njegova generacija se vec razmilela po svetu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nadam se da gledate mec ako ste gajbi i pri netu :)

Kakav gol bozinova krv ti..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Odgledah citav mec protiv ovih belorusa..

Mali iz rada i dalje kida,prelep gol. Bozinov makazice,nerealno :)
Tomic drzi Ilica ceo mec iako ovaj nema snage ni za 25min.. Odbrana dosta slaba.
Everton deluje kao prevara od igraca,dok je napad bezi od lopte a ni u odbrani nije bolji.. Tacnost pasova napred max 20%.. Iako su pripreme nisam optimista.
Mali kosovic deluje kao dosta ozbiljniji igrac
 
Последња измена:

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Bogovutimajku, pa da se ja i brat fkloznica složimo u nečemu. :ziveli
Everton donekle korektan u fazi odbrane, britak, malo kasni doduše, ali kad imamo loptu, ako se ne skloni na vrijeme onda smeta. Nadati se da je do neuigranosti.
Lijepi golovi.
Raj za navijača, 2+1 utakmice Partizana danas!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.382
Локација
Žrnov
Nadam se da ovaj gol Bugarina sa 18+ metara znaci da je konacno tu povredu zalecio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top