Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Пошто тренутно баш и нисмо Партизан какав би волели да буде, један од знакова да ћемо коначно, коначно кренути у боље биће постављање Вељка Пауновића за тренера Партизана, и то са петогодишњим уговором који се нико из клуба неће усудити да прекрши. Пусти снови, до тада ће нас забављати оркестар Киза и Бабирло ...
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Postaviti Veljka i odabrani strucni stab, i nek daje sansu mladima iz nase skole uigrava ih kroz 2-3god. I onda udje u LS. 15milki u kasu kluba + prodaja tih mladih igraca koji su kolko tolko sazreli.
Naravno titula se podrazumjeva bez nje se ne moze u kvalifikacije LS.

P.S. Imamo pravo da mastamo to nam niko ne moze uskratiti
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.035
Локација
ante portas
Tako to obicno biva kad ti zine dupe za pare,ili kad te "odjednom" zabole krajnici,ili ti "nikne" kurje oko na tabanu te ne mozes da igras.
Ljudi nikako da shvate.
Posten rad se uvek isplati,odnosno postenje se uvek isplati.
Zato ce sad Zile da bira klub,a ti ces da predjes uskoro na tatin novcanik.
Bolje i nisi zasluzio.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Tresla se Tara, Milinković poručuje: Ova deca biće ozbiljni igrači...
„Ovo je primer da sve može da se postigne ako se ima plan, želja, poštovanje, ako se dosta radi i trenira“, dodaje Bora Milutinović

I trans je pala i Tara. A na njoj ruke u vis u znak radosti povodom uspeha reprezentacije Srbije podigli su fudbaleri Partizana i njihov trener Zoran Milinković koji su pre jutarnjeg treninga bili „zakucani“ ispred TV prijemnika kako bi ispratili duel sa Brazilom.
„Neverovatan uspeh i predivna stvar za naš fudbal. Od srca čestitam selektoru, stručnom štabu i fudbalerima. Napravili su nešto o čemu će se godinama pričati, što će mnogo godina živeti. Pokazali su da su naš ponos, a svi mi ovde smo to emotivno doživeli i preživeli. Šta reći, osim bravo za šampione sveta“, emotivno je reagovao Zoran Milinković.

Trener crno-belih smatra da će osvajanje titule na Novom Zelandu razbistriti sliku oko, generalno gledano, sumornog srpskog fudbala. Posebno klupskog.
„Voleo bih najviše da to tako stvarno i bude. Drugi su sistemi u pitanju, ali su deca pokazala mnogo dobru stvar za mentalitet našeg naroda, ko zna koji put smo dokazali, da kad nas svi otpišu, mi se dignemo kao feniks iz pepela. Verujem u bolje dane srpskog fudbala, da će ova deca stasati i mnogi od njih postati ozbiljni igrači i A reprezentativci“, dopunio je Milinković.


Zajedno sa crno-belima prenos finala Mundijalita odgledao je i proslavljeni Velibor Bora Milutinović.
„Divan je osećaj doživeti ovo što su naši mladići ostvarili osvajanjem titule prvaka sveta. Pokazali su da ako imaju veru u sebe, pobednički duh, naprave oko sebe pozitivan ambijent, onda ništa nije nemoguće. Želeo bih najiskrenije da čestitam igračima i stručnom štabu, kao i svima koji su bili oko reprezentacije. Ovo je primer za mnoge generacije da u životu sve može da se postigne ako se ima dobar plan, velika želja, poštovanje, ako se dosta radi i trenira, stvori dobar ambijent oko tima, što je bitan preduslov za vrhunski rezultat. Posle starta prvenstva, koje nije bilo najpovoljnije po njih, momci su uspeli da se izdignu i prevaziđu sve prepreke i postignu istorijski uspeh, koji će pomoći generacijama koje dolaze. Drago mi je i zbog naših navijača i ljubitelja fudbala, a završiću sa onim što sam rekao: Sve je moguće, samo ako čovek veruje i dovoljno to želi“, u dahu je izrekao Milutnović.

(FOTO: partizan.rs)
http://www.mozzartsport.com/vesti/t...porucuje-ova-deca-bice-ozbiljni-igraci/108635
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Bravo za malog Glavčića :clap E tako treba da razmišlja momak kojeg treba da forsiramo u timu. Šta reći za ovu rumljansku ciganšturu?? Nadam se da ćete ti i ćale i narednih 20 godina gledati fudbal na tv zajedno đubrad odvratna. A tek cigani. Kakvi su to idioti. Vratiće im se za ove "povrede" i povrediće se kad bude najbitnije i onda će izvući penis, a ne milione evra...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/danilo-pantic-dirljiva-cestitka-orlicima-228530.html

Mali, fudbal je SPORT koji se igra srcem i iz ljubavi, pre svega za svoju zemlju pa onda za svoj klub, pare dodju kao posledica kvaliteta, trofeja kao kruna svega. Nikad neces biti igrac jer si kao i tvoj stari obican kalkulant. Bices novi Gulan , Radonjic , Sulejmani i ostali koji su se vukli po pozajmicama i nestali. Razocarao si grobare i ovo ti je kazna.
Nije Gulan zaslužio da se nadje na ovoj listi..
Tad je prodat jer nismo imali para i ne verujem da je neko njega pitao nesto.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
На Тари је тренинг а ми имамо специјалног извештача... :wink:

ej9a4w.jpg


2095ye1.jpg


29d6zad.jpg


2requd1.jpg
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Петровић

Гледам ову У21 репрезентацију. Петровић је темпирана бомба типа Аксентијевић. Треба нам хитно леви бек. Овај не може да игра са својим годиштем, камо ли с озбиљнијим противницима.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Steta sto Volkov nije ostao, nije nesto u defanzivi ali je bar znao da nam doprinese u napadu. Sto se tice Petrovica i ja sam skeptican , a kako stvari stoje ne planira se da se dovodi levi bek :/
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Mi smo ga definitivno najebali ako Petrović bude startni bek. Šta on dečko radi :pop Džabe nam svi Markinjosi i Božinovi kad je promaja samo takva na levoj strani. Da ne zaboravimo koliko je Andrija pomagao bekovima u defanzivi, ko zna njegov naslednik kakav će biti u tome...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Mozda ce Bandalovski na levog beka , cini mi se da smo vec probali to jednom. Mada on ni desnog nije igrao nesto preterano dobro, a kamoli levog...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ovaj Fabricio rekose da je i levi stoper ali da igra i na poziciji levog beka..
Ali to je na silu mislim da nam treba kvalitetan srpski igrac na toj poziciji a ja od Lomica ne vidim bolje resenje..
Mada ima ugovor i novi trener ga zeli u toj vukojebini Mordoviji..
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ne verujem previše klipovima, ali pre svega kada su u pitanju pozitivne stvari. :) Što se tiče negativnih stvari koje sam tamo primetio, čini mi se da Fabricio nije previše ni brz ni okretan tako da ne bih baš previše očekivao od njega na levom beku.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Imali smo mi priliku da gledamo Petrovica i u JSL dosta puta, nije nam trebala ova utakmica da zazakljucimo da decko nije za prvih 11 ozbiljnog kluba. I protiv Njemaca je, uz Pesica, bio najgori.
Sto se Brasanca tice, po meni protiv Njemaca medju najboljima, veceras najbolji. Jeste dosta grijesio, ali jedini moze da se pogleda u ogledalo.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Brašanac jeste radilica ali osim hitrine i požrtvovanosti sve ostalo mu je tanko.
Mora da ima pored sebe nekog dobro tehnički potkovanog i da se on strogo opredjeli za defanzivu, mislim da bi on i Jevtović bili dobar par u defanzivi ali da nam napred igraju mnogo kvalitetniji igrači.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Božinov: Lažu da volim noćni život! Saša Ilić je legenda
“Ne razumem ambicije tipe ’jurimo u Ligu šampiona, ali zadovoljićemo se Ligom Evrope", jasno je poručio bugarski fudbaler

Valeri Božinov je najveće pojačanje Partizana u ovom prelaznom roku, barem kada se pogleda fudbalski Si-Vi. U Srbiju je došao, doduše i sa reputacijom igrača kojem disciplina nije baš na nivou, odnosno da voli noćni život.

Bugarski internacionalac pričao je za Blic i o tome da ga zanima samo Liga šampiona, odnosno kako da crno-beli u Beograd dovedu najbolje evropske timove na jesen.
“Ne pijem, ne pušim, ne kockam se i ne idem u diskoteke. Bugarski mediji su me slikali dok sam bio u jednom restoranu, pa to iskoristili da okrenu priču ’Valeri ovo, Valeri ono’. Vidim da spominju i moju ženu, da me je navodno ostavila. Ne znam iz kog razloga, ali ne obazirem se na te gluposti. Za mene je najvažnije, šta će da pišu i pričaju o mojim igrama. Moj život je moj život, a neki nikako da ga ostave na miru“, rekao je Božinov za Blic.

Crno-beli će u ponedeljak, 22. juna na žrebu u sedištu UEFA saznati ime rivala u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.
“Ne razumem ambicije tipe ’jurimo u Ligu šampiona, ali zadovoljićemo se Ligom Evrope’. U Lisabonu i Mančesteru sam igrao Ligu šampiona i znam da klub koji se oslanja na pojedince, ma koliko oni bili kvalitetni, tu nema šta da se traži. Ako kao ekipe damo maksimum, zaslužićemo sreću da u Beograd na jesen dođu Juventus, Real, Barselona, Čelsi“, jasan je Bugarin.

Božinov kaže da je zadovoljan dosadašnjim tokom priprema na Tari i da se dobro uklopio u ekipu šampiona Srbije.
“Najjači utisak na mene ostavio je Saša Ilić. Kapiten u pravom smislu reči, legenda. Ima 37, 38 godina, a trenira kao da mu je upola manje. Trudi se i daje primer svima. Fasciniralo me je kako se očinski ponaša prema mlađim igračima i kako ga oni poštuju. Tu je da objasni kako i šta treba, ali i da skrene pažnju na težinu Partizanovog dresa. Sličan je i Stefan Babović“, zaključio je Božinov.
http://www.mozzartsport.com/vesti/bozinov-lazu-da-volim-nocni-zivot-sasa-ilic-je-legenda/108610

EDIT: Greška, prebacite u ovaj stariji post
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top