Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Imam i ja prijedlog. Da se napravi spisak ljudi koji, i pored upozorenja spikera, ulaze na teren i da Gavran za njih montira video bim ispred neke klupice na Kalemegdanu.
Kad malo bolje razmislim, kurac video bim - tranzistor!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Zbog odlaganja utakmice protiv Rada ovo na kraju i nije losa solucija ako ne cak i najbolja!
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Odlozen je Rad. Za divno cudo "Premijer liga" nam je olaksala jednom bar. Verovatno zato sto je i Vojvodina izasla sa istim predlogom.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Derbi utakmica 5. kola Super lige Srbije Vojvodina – Partizan, trebalo je da se igra u sredu od 21:00h, ali je danas u Zajednici Suepr lige odlučeno da se igra u četvrtak 13.8.2015. od 20:00h uz direktan TV prenos na kanalu Arena Sport.

Utakmica 6. kola Partizan – Rad odložena je na molbu Partizana, zbog obaveza u plej ofu Lige šampiona, pa će biti odigrana 9. septembra 2015. godine, a termin će biti naknadno određen.

partizan.rs
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
E ovo je vec varijanta pogodna i za nas i za Vojvodinu. Protiv Rada ionako ne bi smo igrali u najjacem sastavu da se igralo sad za vikend tako da nece biti veci problem ako budu izostali neki igraci zbog reprezentativnih obaveza.
Pre prvog meca u grupi LS (nadam se) igramo sa ciganima za vikend 12.9 u rupcagi.

http://www.mozzartsport.com/vesti/o...graju-u-cetvrtak-a-pauziraju-za-vikend/112694
"Mečevi između crno-belih i Rada, odnosno Jagodine i Novosađana odloženi za 9. septembar"

E sad zasto smo jebeno morali da igramo sa Radom 3 dana pre derbija (2 cela dana za odmor) !!?? Zar nije moglo da se odlozi za neki 5,6,7 septembar !!? Nece svi da imaju reprezentativne obaveze, a i onako cemo morati da izadjemo u kombinovanom sastavu,a racunam stiic ce i dva zeljena pojacanja do tad....Pre Rada igramo sa ciganskom OFK-om kuci 29.8.....

Sto se tice eventualnog ulaska na teren nakon druge utakmice sa belorusima tu treba tkzv vodje da odrade dobar deo posla...ne bi bilo na odmet ni zandarmerija da se aktivira ne bih da se desi da zbog 20-30 budalcina neku utakmicu u grupi igramo pred praznim stadionom...ono sa sipcima nam je za nauk jer Uefu ne zanimaju razlozi upada navijaca: upadnu navijaci - kazna odmah i laku noc !!! A oni su bas tolerantni prema nama....

PS Nadam se da cemo ovaj put za razliku od jedne tamo sezone utakmicu sa OFK-om kuci docekati kao ucesnici Lige sampiona :šal Cenim preko 20.000...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Добро је што је одложена утакмица са радом али слажем се са колегом изнад да је морало онда да буде још дан, два раније како би имали довољно времена за одмор пред дерби...



To je ta klasa 1996! Nije nam teško da po selima tražimo igrače kakav je Saša Lukić

http://www.mozzartsport.com/vesti/t...azimo-igrace-kakav-je-sasa-lukic-video/112700
 
Последња измена:

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Izgleda da su čitali moj predlog, čak su i četvrtak usvojili:D Samo ja sam mislio da odložimo sa Vojvodinom no i ovako je dobro, malo je nezgodno 3 dana pred derbi Rad, pa kao što rekoh cigani pa Evropa no će da izguramo. Sa Radom mislim da možemo i sa mešanim sastavom, u svakom slučaju ipak odličan potez:clap Sad nam je predah bitan:D:
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Duel srpskih klubova, koji se još uvek takmiče na evropskoj sceni, počinje u 20 časova, a prodaja ulaznica počeće u sredu. Novosadski klub je saopštio i cene ulaznice, koje su pristupačne: 500 dinara (Zapad), 400 dinara (Istok) i 200 dinara (Sever).

Gledaoci će karte moći da kupe od srede na svim prodajnim mestima GIGS TIX-a u Novom Sadu, od 9 do 19.30 časova, dok će se na dan utakmice ulaznice prodavati i na centralnoj blagajni "Karađorđa" od 12 do 20 časova, odnosno do početka meča.

Iz FK Vojvodine napominju da je "Zapad" proglašen domaćom tribinom, što znači da na nju neće moći da uđu gledaoci koji dolaze sa obeležjima FK Partizan, pa će ih redarska služba služba preusmeravati na istočnu tribinu, iako imaju kartu za zapadnu.

izvor: mondo
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
400 kinti istok, kako sam i najavio.

Ajde Grobari da prepunimo istocnu tribinu, svi svi,svi!! Invazija na Karadjordje!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Iz FK Vojvodine napominju da je "Zapad" proglašen domaćom tribinom, što znači da na nju neće moći da uđu gledaoci koji dolaze sa obeležjima FK Partizan, pa će ih redarska služba služba preusmeravati na istočnu tribinu, iako imaju kartu za zapadnu.

Slobodno kupite karte za Zapad. Klasicno bacanje prasine u oci. Uvek smo tamo i vrlo smo "nezgodni" :D
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.422
Reaction score
10.545
Локација
okupirana Srbija
Tako je, hejteru. Biće opet: ''Javi se, Zapad!'':napred Partizan
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Najava meca sa vojvodinom

https://www.youtube.com/watch?v=0z63pvblUtU

Војводина - Партизан

Четвртак, 13.08.2015 20:00 - Нoви Сaд -
Делегат: МИЛОШЕВИЋ Благоје
Главни судија: НИКОЛИЋ Бојан
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Марко
Четврти судија: ПАВЛОВИЋ Слободан
Први додатни судија: ЈОВАНОВИЋ Срђан
Други додатни судија: МИЛИЋЕВИЋ Милорад
Посматрач: ТАНОВИЋ Драгомир
Sudi nam onaj sto je karao Radnicki iz Nisa u rupi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uzasan izbor sudija i da nam sudi ovaj olos ciganski koji je toliko "navlacio" za rome da to u zivotu nisam video. Ali me nista vise ne cudi u ovoj kokeza ligi... Moramo dobiti i novosadsku kurvu i ciganskog sudiju u cetvrtak. SVI U NOVI SAD !!!
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Jel ovaj sudija isti onaj koga je pominjao kolega inzinjer jos u prosloj sezoni?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Milinković: Na pobedu i u Novom Sadu

Trener Partizana Zoran Milinković rekao je da očekuje zanimljivu utakmicu u Novom Sadu protiv Vojvodine i novu pobedu svoje ekipe."Prvo, čestitam Vojvodini na dosadašnjim rezultatima i odličnim igrama u Evropi. Ipak, i Partizan igra dobro i sve to ukazuje na sadržajan meč. Očekujemo pun stadion, kvalitetnu utakmicu, verujemo da ćemo imati šta da vidimo na terenu", rekao je Milinković na konferenciji.
Partizan u četvrtak gostuje Vojvodini u utakmici petog kola Superlige Srbije.

"Poznajem tu ekipu, imaju dobar koncept, čvrstinu, a i igrače napred koji prave razliku... Sve ukazuje na jednu dobru i sadržajnu utakmicu, zbog profila igrača očekujem jednu utakmicu gde će biti golova", kazao je Milinković.

Milinković je naveo da nema kadrovskih problema i da će svi igrači biti spremni za meč u Novom Sadu. ;

"Svi su u opticaju za meč, Miroslav Vulićević je lakše povređen, ali biće spreman za utakmicu. S maksimalnim ambicijama idemo u Novi Sad, želimo da Partizan odigra što bolji meč i da osvoji nova tri boda", dodao je trener Partizana.

Milinković je rekao da je moguće da će na tribinama stadiona Karađorđe sigurno biti i onih koji će koji će biti negativno nastrojeni prema njemu i igraču Partizana Umaruu Abubakaru.

"Imam poštovanje prema klubu gde sam radio, za koji sam igrao. Ne možemo da utičemo na to, naše je da se nosimo sa tim i da istrpimo", rekao je Milinković.

Utakmica sa Vojvodinom je prvobitno trebalo da se igra u sredu, ali je pomerena na četvrtak na zahtev Novosađana, a potom je i odložen i meč protiv Rada koja je bila na programu predstojećeg vikenda.

"Razumna je odluka da se utakmica sa Radom odloži. Od kad smo počeli igramo u ritmu sreda-subota. Da se razumemo, mi se ne žalimo, imamo fond igrača koji to može da isprati, ali utakmice su jako blizu i mislim da će nam koji dan više za pripremu za evropska iskušenja dobro doći", kazao je Milinković.

Upitan da li Vojvodina može do titule u Superligi, Milinković je rekao da je to teško proceniti posle nekoliko odigranih kola.

"Tim koji bude najstabilniji, po pravilu osvaja krunu. Određenu predonst u odnosu na druge u ovom momentu ima Partizan, ali ima još mnogo da se igra... Videćemo šta će doneti plej-of, podela bodova i ko će na kraju uzeti titulu", rekao je Milinković.

Partizan u utorak igra prvi meč plej-ofa za plasman u Ligu šampiona protiv ekipe BATE Borisov. Beloruska ekipa je u ponedeljak igrala protiv Dinama, a ekipa iz Minska je slavila sa 1:0.

"Ono što smo videli nije nas iznenadilo u smislu nekog stila koji BATE igra, ali hajde da odigramo prvo sa Vojovdinom... Ne očekuje se lak meč u Novom Sadu, svesni smo toga. Kada prođe Vojvodina razmišljaćemo o Evropi", kazao je Milinković.

Levi bek Partizana Nemanja Petrović rekao je da će crno-beli dati sve od sebe da dođu do pobede u Novom Sadu. ;

"Po meni, imamo najbolji tim u ligi, Partizan uvek ide na pobedu. Ova utakmica je posebna, idemo Vojvodini koja je nošena dobrim rezultatima u Evropi, biće prelep ambijent. Svi smo spremni i zdravi, očekuje nas derbi i daćemo sve od sebe da pobedimo", kazao je Petrović.

Utakmica između Partizana i Vojvodine igra se u četvrtak od 20.00 u Novom Sadu.


http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=08&dd=11&nav_id=1025878
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Ja sam prezadovoljan radom uprave. Eto vam ga na večiti kritičari! Plej of lige šampiona i neko još ima obraza da spomene sendviče.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Stavio si svoj naloog na spisak... zna se koji!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top