Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Zasto trositi reci na "firmu", ekipu koja nema nikakav navijacki kredibilitet na nasoj navijackoj sceni?
Pa ispred njih su i Meraklije i Djavoli pa cak i Divlja Telad.

Oni krstenu akciju na ulici nisu imali godinama. Sutra Grobari znate sta vam je ciniti. Na svim poljima.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Читајући целомудрено прозбореније такозваних навијача, такозваног господског клуба, признајем да ми није свеједно и да нас чека озбиљно искушеније.
Јер, то ће како ствари стоје бити окупљање штогод, обзиром да су дотични показали чврсту намеру за попуненије читавог северног копа и још шести сектор приде, а све у циљу дочека кизине фискултурне дружине из знојаве престонице.
Да није све баш уобичајено да се наслутити из тога што се у овом сочиненију позив не упућује само окупанима, просвећенима и свим чеснејшијим, него и свакојаким болесницима, фрустриранима и паћеницима, како би се некако попунио тај пачеземни престо на коме на којему гласних жица кидајуће пјеснословије моћно торжествује, док се на воздушна крила пењу и дух пачеземно услаждавају маџарски роми, бугарски таксисти и свакојаки лудаци са севера.
И право зборе, после таквих ментола заиста ће нам требати ментална припрема за Европу и истину говоре кад кажу да већ годинама трпе, али помоћи нема требаће им трпенија и за наредна лета.
Јер господа пола – пола су навикла на свакојако силованије, за које заиста, нити треба нека посебна интелигенција, нити Рубин може икако да смета.
Шта више, ако се ти ислужени манекени и прецењени просеци мало више заиграју, остаће почитајеми домаћин и без своје песме, па ће уместо пола мађар, пола усташа, бити само дупло голо.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
:pop


У овом веку нису имали кориснијег играча од њега.

Клуб коме смо ми трн у оку и који треба много успеха да наниже да би достигао оба близанца, без обзира што цигане не волим(најблаже речено) ипак су клуб од традиције за овај мали клуб који се тако и понаша.
Кад ти након твог успеха само прозиваш друге треба да се запиташ где ти је памет а кад прозиваш са оволико мржње знаш да ни не заслужујеш тај успех.
Никад нису били нити ће неки клуб за велика дела(макар то била и титула у њсл) без обзира на тим и снагу јер ем су подгузна мува комшинице ем су комплексаши до сржи и тим који нема победнички менталитет јер једноставно одрастају у средини којој је циљ да неког престигне а не да уради нешто за своју традицију.
Не могу да поднесу ни то да 90% њихових играча би се ударало у дупе да игра за нас без обзира на наше резултате.

Након овакве мотивације за наше играче очекујем нашу победу јер је ова екипа показала менталитет као и након Бекалијевих изјава. Не сумњам да се нашао неко да ово пренесе играчима.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Svaka čast normalnim ljudima iz NS, ali ja taj grad ne podnosim. Koliko mi je FK vojvodina i sve oko nje ogadilo taj grad to je strašno.

Aj nek me isteraju sa zapada. Šupičkumaternu...

SAMO JEBI STOKU!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Evo ih tamo na njihovom forumu raspleli priču o našim postovima :D
Koliko su sad ponosni što su dobili malo pažnje od nas simpatizera najvećeg srpkog kluba.

Umesto da nam se zahvalite na komplimentu, jer smo vas okarakterisali kao jedan od dva najbolja kluba u Srbiji, tačnije drugi najbolji (posle nas razume se) vi sebe nazivate isfrustriranima, oštećenima, poremećenima, itd...
Prišivate nam etiketu ciganskog blizanca, umesto da zajedničkim snagama ugasimo kancer srpskog sporta (crvenu zvezdu). Kad Partizan izgubi titulu zbog nepostojećeg penala protiv vašeg kluba, onda zaboravljate na pravdu i poštenje?

Autore, nazvao sam te dođošem, jer mi je neverovatno da takav tekst napiše neko sa vojvođanskim kućnim vaspitanjem od barem 3-4 generacije unazad.


Izvinjavam se ako je offtopic.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Jos pred utakmice sa BATE-om malo da kombinujemo sastav i VISE NEMA !! (i to pred mec koji igramo kuci jer sada sa novosadskim ciganima nema potrebe da kombinujemo imamo vremena za odmor)
Posle tog dvomeca liga mora da bude prioritet br 1 makar odmarali igrace protiv Barse !!
Raspala ciganija odigrala vec 3 prelaz u 5 kola, ne prezaju ni od cega, nikad ociglednije nisu krali bodove !! Jasno porucuju da ce svim sredstvima pokusati da uzmu titulu !!
Moramo svaku utakmicu u ligi da gazimo, a u derbiju da im jebemo sve cigansko !! Da mi se useremo u zivot za vjek i vjekova !!

I ajde vise taj levi bek i zadnji vezni !!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja se psihički već pripremam za nevidjenu kradju sjutra. Moguće je i da ovi fašisti naprave neku žešću provokaciju na tribinama.

A autor ovog "teksta", meni je njega na neki nacin i zao, bolest ne bira.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
3 prelaza u 5 kola eeeej breee....:banghead I to sva 3 protiv klubova iz bg-a (mafijaskih klubova) - Vozdovca, Cuke i Terzine OFK-e...
Nema tu sta moramo da ih gazimo bez milosti i bez ikakvog respekta...prvo novosadske cigane pa onda i one oridjinal...uopste mi se ne svidja sto cemo 2-3 dana pred derbi u rupcagi da igramo sa Radom....osecam da nam spremaju neku sabotazu da nas sto vise osakate pred derbi, a pored toga bicemo i umorniji od njih koliko god da su krsevi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
derbi cemo bas tesko dobiti.. to sam vec pisao u temi srpski fudbal. treba biti mentalno prejak da izdrzis ovakve kradje sa druge strane brda. ti radis gines za svaki bod a oni od 60 bodova nameste 55. dovoljno da jednom puknes(kada ti se sve nakupi u glavi) za vreme derbija i eto kiksa ili crvenog kartona.

sto se tice novosadskih smrdljivih ciganskih govana ,ocekujem da udju u mec kao da je sa druge strane man utd, mada mi i jesmo man utd za taj mali bedni klub.

ako nas ne osakate sudije imamo lepu sansu za 0-3
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Kako objasniti sta su ciganska posla..?
Gledaj CZ jednu utakmicu i sve ce ti biti jasno..

Sutra mec sudi Bojan Nikolic ciganstura neopevana..
Sudio je mec zvezda - radnicki kad sedigla velika frka oko gola iz ofsjada,penala i crvenog igracu Radnickog i umesto da ga suspenduju oni njega poturaju sutra da nam ukrade sve sto bude mogao..

Terza i drustvo kao podneli ostavke pa se usrase od para i prelaza..smesno je kako su se igraci Cuke sklanjali zadnjih 20 minuta..
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Nista, igramo sutra.
Tesko je ostati mentalno stabilan dok pocinjes da spoznajes kako si statista u bolesnom igrokazu koji rezira ciganski poremecenik.
Zagorcic nas uvek iznenadi, bile to zimske pripreme ili zvezdasrpska liga.
Izaci i ako je moguce- pobediti.
Teraj dalje.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne da se kurva... Lepo kazem da nam NP i eksperiment nije trebao, al' tako je kako je. Sa ovakvim neregularnim utakmicama koje oni igraju, dolazimo u situaciju da cemo u derbiju morati da igramo na pobedu po svaku cenu, ako hocemo nesto da uradimo. Videcete ovaj isti Cukaricki i ovog istog golmana i protiv nas.

A sutra ovaj "gospodski" klub iz NS i opet moranje... Ako nam sude onako na JNA, sta ocekivati tamo... Nadam se da ce nam sutrasnja utakmica ponuditi odgovor koliko je stabilna ova ekipa Partizana. Kurva 2 ce biti motivisana svakako... Jedino tako mogu da iscackaju ugovor sa Telekomom ili sl.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ne da se kurva... Lepo kazem da nam NP i eksperiment nije trebao, al' tako je kako je. Sa ovakvim neregularnim utakmicama koje oni igraju, dolazimo u situaciju da cemo u derbiju morati da igramo na pobedu po svaku cenu, ako hocemo nesto da uradimo. Videcete ovaj isti Cukaricki i ovog istog golmana i protiv nas.

A sutra ovaj "gospodski" klub iz NS i opet moranje... Ako nam sude onako na JNA, sta ocekivati tamo... Nadam se da ce nam sutrasnja utakmica ponuditi odgovor koliko je stabilna ova ekipa Partizana. Kurva 2 ce biti motivisana svakako... Jedino tako mogu da iscackaju ugovor sa Telekomom ili sl.

За ово што сам подебљао, јесте да до дербија има још месец дана, али ваљда је свима, којима глава служи за још нешто поред намештања фризуре, јасно да на том дербију играчи Партизана не би требали да иду у свлачионицу у полувремену! Тиме је решено 99% проблема које би ФК Црвена з. могла да направи на тој утакмци Партизану.

И са овим идиотима сутра ће сигурно бити неки шоу, само ако им не крене како су замислили у својим болесним главама. Треба се чувати провокација, батина, судије који је освајао бод циганки код куће против Радничког. Ова лига је дефинитивно дотакла организационо дно. Овде никаква баљезгарија и глупост више не могу да изненаде.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Slaninari se nalože kao mladi majmuni kada gostuje Partizan, jer ih cepa kompleks niže vrednosti. Otuda i onaj pamflet sa njihovog foruma iz koga se da osetiti klecanje kolena uvijeno u ničim opravdani optimizam i busanje u grudi.

Samo jako i u meso. Od starta.

ciganska sestra drolja - Partizan 0:4
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
За ово што сам подебљао, јесте да до дербија има још месец дана, али ваљда је свима, којима глава служи за још нешто поред намештања фризуре, јасно да на том дербију играчи Партизана не би требали да иду у свлачионицу у полувремену! Тиме је решено 99% проблема које би ФК Црвена з. могла да направи на тој утакмци Партизану.

И са овим идиотима сутра ће сигурно бити неки шоу, само ако им не крене како су замислили у својим болесним главама. Треба се чувати провокација, батина, судије који је освајао бод циганки код куће против Радничког. Ова лига је дефинитивно дотакла организационо дно. Овде никаква баљезгарија и глупост више не могу да изненаде.

U potpunosti se slazem. Samo da dodam ovo za sudiju posto sam se sad sjetio. Ako me pamcenje ne vara, inzenjer je pricao kako se ovaj Nikolic sprema kao zamjena Mazicu, tj. kao slijedeci "projekat" medju sudijama pa vjerujem da je ono na proslom mecu bio jedan ogroman plus za napredak u karijeri doticnog.

Sutra bez gluposti. Da nema sudija, vjerujem da bi bilo makar tri gola razlike za nas. Ovako, zadovoljicu se bilo kakvom pobjedom.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.853
Stvarno ne mogu da verujem da se ovoliko paznje posvecuje jednom, za nas krajnje nebitnom klubu i jos nebitnijim navijacima.Sta nas bre boli patka sta navijaci neke Vojvodine misle o jednom Sasi Ilicu ili jednom Valeriju Bozinovu?Sta nas interesuje sta misli neko kome je stepen svesti takav da mrzi Vulicevica jer je "pojacao konkurenta"?Ej, konkurenta!Nalozio ih Nebojsa Petrovic nekom pricom koju stalno fura, o "velikoj trojci" srpskog fudbala, pa misle da su neki kurac.

Priznajem, podstaknut vasim postovima, obisao sam malo njihov forum iz ciste morbidne radoznalosti.Onako kako smo mi pisali par dana pred Real Madrid ili Arsenal, tako oni pisu o nama.Cak i ovaj njihov tekst ne treba uzimati za zlo, ja ga licno dozivljavam kao nase cuvene pesmice iz tog perioda.Zar nismo par dana pred galaktikose vikali "Mi volimo Partizana, jebacemo i Zidana", "Ala nam se ku*ac dig'o, pusice ga Luis Figo" i tako dalje?To nije nista drugo nego pokusaj ohrabrivanja samih sebe i davanja sebi na znacaju.U te stihove je stala sva nasa unutrasnja zelja da bar tokom 90 minuta delimo megdan sa tim imenima i da budemo ravnopravni, pre nego sto opet nakon utakmice svako nastavi svojim putem, u svojim univerzumima, svetlosnim godinama udaljenim jedan od drugog.E to je ono sto smo mi za navijace Vojvodine i to je razlog njihovih "posalica".Kao sto smo mi znali da raspolozeni Zidan moze da nas pobedi jednom nogom, tako i oni znaju da je Sale, sa sve vinjakom i cigaretama, deset klasa iznad svih njihovih igraca u poslednjoj deceniji.Ja im oprastam i navijacu za njih u Evropi, ne zato sto mi nisu dovoljno mrski, nego zato sto mi nisu dovoljno bitni da bih navijao protiv njih.

I da, da me ne shvatite pogresno, za mene postoje dva Nova Sada.Jedan predivni, gde sam doziveo neke od najlepsih trenutaka u zivotu, onaj odakle su mnoga moja braca, sto grobarska poput nekih od vas, sto zivotna, a po mnogo cemu lepsi i prijatniji od mog Beograda.

I onaj drugi, paralelni Novi Sad na koji se sve ovo i odnosi.Mali, podli, ogrezao u kompleks, izjeden malignim tumorom u vidu ovog danasnjeg FK Vojvodina, metastazirao kroz horde frustriranih klinaca (sto po licnoj karti, sto po stepenu svesti) koji mrznju prema vecem klubu i vecem gradu uvijaju u neki "lokal-patriotizam".Mislim da su ovih par strana koliko smo ispisali zapravo najsvetliji trenuci u istoriji tog kluba, toliko paznje im nije posveceno jos od bezanja 2011.Tako da, dragi "gosti", uzivajte.Uspeli ste makar na kratko da nam postanete odvratniji i smrdljiviji cak i od cigana, i to u danu kada su opet namestili prelaz i penal.Cestitam, posvecena vam je paznja na forumu velikog Partizana, bar cete o necemu da pricate svojoj deci kad vec nemate trofeje a ni dostojanstva kad ih izgubite.

A sada apelujem na gazdu da zabrani svako pominjanje istih, ukoliko nije vezano za samu utakmicu, ionako ih se za desetak sati vise niko od nas nece ni secati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top