Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Ко год данас буде у могућности да дође на утакмицу, нека купује карту за Запад, с обзиром да ће Исток свакако бити пун, да багра комплексашка пукне од муке... Шака олоша са њиховог Севера је "превентивно" инсистирала код сланинарске Управе да нас онемогуће да дођемо на западну трибину, тј. да нас се што мање појави тамо.

Покушавају вештачки и на силу да направе домаћу атмосферу, на трибини на којој су против нас увек били у мањини... Иначе, годинама уназад ти смрадови по Новом Саду шамарају клинце који носе црно-белo, прете и малтертетирају по школама, нападају у чопору... јазавци, најгора подмукла секта циганског кова.

Нови Сад је црно бели град!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Novi Sad je uvek bio poznat po zestokoj atmosferi na tribinama, da, da...:buhaha:buhaha:buhaha

Zanima me da li ce pred gostovanje jos nekog kluba praviti ovakav manifest, ili ce to ostati rezervisano samo za nas?:puke Odajem priznanje ciganiji, ovu sezonu su pripremili vrhunski...prelazi, saopstenja, sklanjanje protivnickih igraca, golmana, sudije u sluzbi projekta, sponzori koji ne napustaju klub koji je ostao bez cele uprave, mediji nikad spremniji da odbrane neodbranjivo i napadnu zdravorazumsko...

Gazi bre, nek nas zapamte!:napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sve sto se vise govana mi sve jaci i jaci. Iskreno nama Grobarima pa i samom Partizanu ovo treba. Drugacije se nebi nikada pogledali u oci i da igramo u inat svim ciganima. Ja sam srecan sto je sve kako je i zato smo mi tu gde smo a ostali mali klubovi su takodje na zasluzenoj poziciji.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Znam da možda nije prava tema , ali tiče se prvenstva. Gledajući ovu ligu od početka nikad nije bilo zanimljivijih i čudnijih rezultata, prelaza, broj golova, ubedljive pobede gostiju- ludnica liga. Izgleda da je većina rukovodioca klubova napipalo "azijske kladionice" i prave se lude kombinacije, kako bih voleo da neko napipa zatvor za ovo što se radi od našeg fudbala.... Mi makar igramo fudbal koji mogu da gledam i uzivam posle x godina unazad, a nadam se da će dobar fudbal biti nagrađen i rezultatom u Evropi.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Znam da možda nije prava tema , ali tiče se prvenstva. Gledajući ovu ligu od početka nikad nije bilo zanimljivijih i čudnijih rezultata, prelaza, broj golova, ubedljive pobede gostiju- ludnica liga. Izgleda da je većina rukovodioca klubova napipalo "azijske kladionice" i prave se lude kombinacije, kako bih voleo da neko napipa zatvor za ovo što se radi od našeg fudbala....
Hoće u zatvor nego šta, evo ministar policije upravo radi na tom slučaju.
 

Goranjp

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
79
Reaction score
2
Taj zvalavi "autor" dok je bio mali bio je navijac Zvezde, tako da ne treba da nas cudi onakav napad sizofrenije. I tacno je da oni mrznjom prema nama privlace navijace.
Danas ce biti jako tesko, ocekujem provincijalizam kako na terenu tako i na tribinama. Treba da znamo sa kime imamo posla. Zalizani kriminalac Tvroza i Vucicev guzeljubac Kokeza su redovni gosti u lozi na utakmicama Vojvodine, u upravi im ordinira Steva "Majami". Imaju u timu nekoliko svojih igaca, provereno Ozegovica. Nekoliko igraca su im ostrasceni cigani a u danima kada im se ne poklapaju utakmice idu u Beograd, da navijaju za cigane.
Nase je danas da istok sto cesce proziva zapad, da im sto vise prkosimo, da im pokazemo da nas represijom ne mogu zaustaviti.
U inat svima, napred Partizan!:partizan_fan:
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Otvorih ovaj link: http://www.zurnal.rs/fudbal/partiza...i-parni-valjak-stize-u-novi-sad-20-00-sastavi (naslov: „ЕВРОПСКИ ДЕРБИ У СРПСКОЈ АТИНИ: Парни ваљак стиже у Нови Сад (20,00 – САСТАВИ)”) i vidjeh sljedeće (intervju sa abubakarom (namjerno malim)):

Ако постигнете гол, хоћете ли га прославити?

- Нећу! Поштујем Војводину, клуб за који сам играо, не би било фер да славим.
:eek: :prekrsti :pop :banghead

Pa majku ti tvoju, 'oćeš tako da kažeš i za komšinicu i za terzanku?! Da se ja pitam, kao što ne, ovaj bi iz OVIH STOPA LETIO IZ KLUBA (bez obzira koliko dobar bio)!!!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Stvarno ne mogu da verujem da se ovoliko paznje posvecuje jednom, za nas krajnje nebitnom klubu i jos nebitnijim navijacima.Sta nas bre boli patka sta navijaci neke Vojvodine misle o jednom Sasi Ilicu ili jednom Valeriju Bozinovu?
Upravo tako. Čitam postove ovde i pitam se da li sam u skrivenoj kameri...Ljudi, vi se virtuelno ložite na izjave iz Vojvodine i na postove sa nekog miki maus foruma.. Oni su se uvek vise palili na ovakve utakmice, ne znam šta se promenilo..
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
@grobarSCG
Ju ju ju. Zar ne mislis da preterujes malo? Shvatite ljudi da stranci nisu ovde odrasli. Nisu uceni da mrze ( tj uslovno receno mrze ). Oni su ga hranili dugo, i u cemu je problem? Protiv cigana se radovao i kao Vosin igrac, tako da ne brini za to. Samo neka ga on njima da! Kao juce da je bilo kad ga Batigol daje Violi, svi skacu oko njega a njemu suza u oku. Trebali su znaci tada navijaci Rome tu na kolac da ga nabodu?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нека само одигра како треба и постигне гол и не мора да се радује уопште.
Ако да два, може и сузу да пусти, слободно.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Neka da on 3 pa ne mora da proslavlja uopste...od stranaca nikad i nisam ocekivao neku lojalnost vec "samo" da budu klasa. Protiv cigana 1 ce sigurno da slavi jer su ga cigani 2 progurali mnogo vise nego cigani 1....
Smireno, agresivno, discplinovano, borba do kraja, bez neke bezglave jurnjave u kakvu bi se rado upustili mi navijaci koji nemamo talenat da kanalisemo ovaj bes, u pravcu dobre igre i golova, izazvan velikociganskim provokacijama....smireno, a agresivno to je pravi pristup. Motivacije imamo i previse... :BB
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Da li je neko probao preko Telekoma da gleda utakmicu, preko onog Klik Sport, vidim da je cena za strim od vecerasnje utakmice 50 din ali izgleda da i nije neki kvalitet slike, pa me zanima ima li jos preko nekoga da se to izvede?
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Imas preko klikpink-a, ali se to placa na nedeljnom nivou, nekih 190 dinara za nedelju dana.Imas sve arene osim petice.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Partizan: Živko Živković, Vulićević, Nemanja Petrović, Balažic, Fabricio, Jevtović, Babović, Brašanac, Božinov, Abubakar, Andrija Živković.

Klupa: Kljajić, Lukić, Ilić, Ninković, Šaponjić, Bandalovski, Ostojić.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top