Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Čestitke na tituli ekipi sa našeg najdubljeg stadiona, premijer će biti srećan.

MASNOKOSI ODLAZI!!!

Komentator reče, najgori start Partizana u posljednjih 25+ godina, još od 1989..
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Da se igralo do sutra ne bi gol dali..
Nasu igru svaki trener procita a nas trener ne moze niciju,lik prejebao murinja
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Највише ми је засметало што умјесто да се убрза игра и унесе енергија, све измјене су ишле у супротном правцу. Илић умјесто до тад солидног и растрчаног Лукића, тренутно форме ван Шапоњић, умјесто јачег Божинова који је и сам са онаквом физичком конституцијом имао проблема са Булатовићем, затим Стевановић умјесто Оумаруа.

Живковић и Брашанац су данас требали повезати игру, али су обојица били посвађани с лоптом. Брашанац је у првом полувремену био и добар, али је доста пао у наставку.

Вратите нам Петровића!

Живко и даље показује сигурност.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Žao mi Brašanca. Mislim da bi dosta bolje bilo da nije krampone ostavio u svlačionici, ovako se klizao kao Bambi po ledu.

Ako ništa Abua u špic, alena i žileta po strani, pa šta nam Bog da.

Nadam se da kiza odlazi. Barem da se više ne blamiramo ovako.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Ne secam se kad smo se ovako rano oprostili od titule....tuga na sta licimo, bice upisan i trener u istoriji, kao covek sa kojim smo imali najgori start u poslednjih 25 godina :pop
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Mene je sramota...

Protiv Rada nek budu zadovoljni sa 500 ljudi na tribinama, za bolje i nisu. Pička vam materina svima
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Podrska za Kizu.
Dobio BATE i AZ, izbacio Rumune, ne znam sta vise hocete. Doneo nam 6 miliona evra.
Igraci nemaju dovoljnu motivaciju za nasu ligu i treba ih razumeti. Nije isto docekati holandskog velikana i neki nas tim iz provincije.

Pohvalio bih najvernije, lepa bakljada.

A malo cu biti i vidovit, pa cu pohvaliti i izjave Vucele i Vazure koje ce uslediti. Ne sumnjam u njih i njihovu sposobnost. Jer su za samo nekoliko meseci predanog rada...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja mislim da je i danas krivac za sve BABOVIC, pa ga ispljujte malo po obicaju.

To sto recimo Zivkovic blage veze nema u zadnjih X utakmica, to je recimo nebitno.

Ah da, kad nema Babonje tu je Kiza. Samo nek se pljuje....
Golube, bolje prenesi upravi pismo da se nose u tri lepe pizde materine kod njihovog gazde u Nemanjinoj!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Meni je fascinantno da vecina ovde ne vidi da mi imamo upravu kojom se upravlja iz Nemanjine i da trener, koji je katastrofa, da se razumemo, nema veze sa ovim.

Amin :respect

Licno bih ostavio trenera do kraja prvenstva pa sta bude.. Naravno oni nemaju jaja to da urade nego ce pokusati da operu svoje sns guzove dovodjenjem novog trenera.

Lukic i lekovic po meni najbolji ako je to uopste i bitno.. Mali zivkovic zestoko izvaljen,opet je u teskom kanalu. Mada ja u njemu nikada nisam video klasu jednog npr jovetica,ljajica ,markovica
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Koja je svrha sad promijeniti trenera?

Ti se zezas ili si ozbiljan?Koja je svrha menjati trenera koji posle 9 kola ima 3 poraza i neresen rezultat?Trener kome zlezda bezi 10 boda,trener koji prima 3 gola od propale zlezde,pazara,vose....Trener koji je ispao od smesne ekipe tipa Bate?Da mu damo jos sanse?
Ne treba ovaj da se menja,ovome treba zabraniti ulaz na JNA za sva vremena.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Mnogo ovakvih utakmica smo odigrali u poslednjih pet, šest sezona. Sve koje smo dobili, dobili smo na pojedinačni igrački kvalitet.

Današnji Partizan nema Markovića, Mitrovića, Jojića, Vukića, tri godine mlađeg Saleta, Drinčića, Škuletića, Lazovića... Imamo samo Žileta.

Mi ne da nismo kompaktna ekipa, već nismo ni ekipa.
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Sad je gotovo, sad i mogu i da ga smene.
More mrs u picku materinu govna jedna, slusam izjavu ovog kize i uvek ista prica, umalo mi monitor nije stradao.
Izgleda kao neko mrtvo puvalo i takav trener kao moze da motivise ekipu?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Vise i ne mora da se kosata nakaza promeni sa klupe jer je vise kasno nazalost olako smo prodali titulu, steta velika steta fudbal je bila velika uteha za osvajanje titulu ona bitanga od trenera i to zadovoljstvo nam je uskratilo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Raspored nam je gusci nego ikad to je tacno i manje ide na ruku ekipi koja igra na 3 fronta...ali takodje to nije ni nikakvo opavdanje.

Kiza je trebao da leti vec posle Batea sto smo svi kolektivno vec tada konstantovali....

Najgori start prvenstva u poslednjih 25 godina...samo novi BOLJI trener moze da nas spasi, a ni on nam ove sezone ne bi pomogao da nema tog play-ofa sistem mu se pozlatio...ovih 10 bodova manjka se smanjuju na 5 mozda i na 3 ako dobijemo Rad, a sve to pod uslovom da se u najgorem slucaju bar ne smanji ova razlika do kraja 30.kola. Ukoliko u taj play-of derbi (koji ce se verovatno igratu u rupi) udjemo sa 2 ili vise boda minusa to ce biti definitivan kraj jer cigani garantovano zatvaraju sve do kraja.

Treba nam trener koji ume da organizuje ekipu na 3 fronta....Kiza to definitivno nije...nema znanje, nema energiju nema nista sto treba Partizanu....totalni pasivac bez entuzijazma....

OJ UPRAVO MAJKU VAM JEBEM SVIMA....
covek pozeli da vas vise ne vidi ali opet ko zna kakve pijavice cekaju upraznjena mesta to nas je naucila bliska istorija...tako da...OJ DRZAVO BANANA REPUBLIKO...kad li ce svanuti u ovoj namucenoj zemlji....ah da kad krcunova dama bude sampion :puke
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Nisam odavno pisao, suzdržavao sam se, ali meni nije realno da je ovakav haos u ekipi napravio jedan trener, ako se tako može nazvati anemični Kiza. Anemičan kao i igra Partizana, jer je dotični trener "mrtvo puvalo".

U jednoj utakmici odmara celu ekipu; u drugoj mu Lukić nije ni na klupi, a već u ovoj u prvih 11; onda mu Stevanović igra u startnoj na prvoj utakmici od dolaska pa ga već na sledećoj nema na terenu ni kao izmena... više ni sam ne mogu svega da se setim kakav je čovek haos napravio. A kako li je tek igračima kad ne znaju ni šta da očekuju i da li će uopšte biti i na klupi?

Siguran sam da bi ova ekipa sa Nikolićem bila u egalu sa ciganima uprkos njihovim nameštanjima na početku prvenstva, dok nisu koliko-toliko skockali ekipu dovoljnu za našu ligu.

"Mrtvo puvalo", ZBOGOM! Da te moje oči više ne vide u Partizanu! Ionako si mi se zgadio još od finala Kupa sa Vojvodinom kad si glumio poštenjačinu!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Srbin ti je odgovorio pitanjem koje bih ti i ja postavio. Necu trenera, hocu glavu trenera i vazure!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top