Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Dirigente je žensko, Grbiću dali da šutira penal... Ima li kraja ovom danu!?!

Bas tako.Covek ne igra fudbal 6-7 meseca i ON SUTIRA PENAL???
Onog debila koji glumi da je "trener" ne treba samo uruciti otkaz i pljunuti ga u lice.taj retard je zreo za dobre batine.Od kako ja pratim fudbal,veca dzukela nije usla u nas klub,majku mu jebem cigansku seljacku.Nek opet ide na probu u zvezdi,dzukela odvratna.
Ona svinjetina Vazura koji je ocigledno glavni trojanski kon j treba da zavrsi zajedno sa ovim debilom.Da je 1986/87/88 ta svinjetina bi bila nosena na Jugu kao ciganski trofej.Ali Jug ne postoji,dzaba im predstave juce.
Seme se zatrlo svakom ko je prodao nas klub i ovu titulu.Govna ciganska Naprednjacka.Franko mu nije ravan,djubre pickousto retardirano.3 godina drka kurac gledajuci svoju ruznu facu u ogledalu.Smrad ciganski,lazov,prevarant...Eto,vratio mu se "otac",pa su sad opet zajedno.
 

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Prekinite da kenjate o namestanju, igrali smo bez 4 kljucna igraca tj bez 99% tima. Sad sw lepo vidi sta znaci igrac koji pravi razliku, odavno smo ocaj samo su nam slucajne2 pobede zamazali oci, a svako ko je gledao mogao da vidi da se igra raspada od prve utakmice sa Belorusima.

Мало културе у обраћању, има овде деце, што оне по годинама, што оне по схватањима и сагледавањима ствари, нећемо да их узнемиравамо.

А затим, ако ћемо да се бавимо семантиком, ово није "намештено", већ спроведено у дело, мање - више онако како је договорено/наређено, најбољи израз би био саботажа (питајте Марка Николића о томе како се осваја титула по директиви), а ми можемо једино да се бавимо ко је већи саботер у целој причи.

Титула је Вучићева и ту нема шта да се мудрује, а ја да тражим од Зорана Милинковића да се испрси пред тим психопатом и његовим полтронима нећу и не желим, јер, оно што кажу "лако је туђим курцем глогиње млатити".

Леви бек? Ма како да не...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
:pop

14440723648162.jpg

E Ova dzukela je nadam se sa Partizanom ZAVRSILA.
Ono da stavi sebi u dupe,dzukela seljacka retardirana.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Da smo mi iole normalan klub,kao Dinamo Zagreb,kosata nakaza bi u toku noci dobila ispisnicu iz kluba i jos za kaznu bi ispusila to sto je pokazala.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Људи моји то вам је Партизан. Ми смо у стању да победимо Барселону на страни, па да за три дана изгубимо кући од Сурдулице. То је мој Партизан, таквог сам га заволео и такав ће бити вечно. Коме се свиђа нека и даље навија за њега, коме не нек' навија за Реал или Бајерн. Старији се сећају сезоне с Голцем у Европи, када смо презимили после 23 године, али се не сећају да смо те сезоне били чак и испод црте у нашем првенству. Сви причају о Селтику и Гронингену тада, нико не прича о томе да смо били испод црте. О овој сезони причаће се за десетак година као о сезони где смо избацили Стеауу, где смо тукли АЗ, Где смо први пут у историји победили у Немачкој, све остало ће се заборавити. Маните ме приче о намештању данас. Нема потребе за тим. Након дербија било је јасно ко ће освојити титулу, ово остало је само вода на воденицу која већ добрано меље. Једино да намештамо да освојимо титулу у плеј ауту, односно да будемо девети. Друго, први не готивим Бабовића али чему вређања с трибина, уз помињање женског дела фамилије. Какав је да је, ипак је играч Партизана, а помињање женског дела фамилије ипак не приличи човеку с добрим кућним васпитањем.Тиме помоћи нећемо, Бабовић је ту па је ту, само одмажемо, а ни овако нам не иде.
I tebi je sve ovo normalno? Čekaj, ti porediš poraze u onoj daleko kvalitetnijoj ligi od ove današnje!? Naposletku, te sezone je Partizan bio četvrti. Ispod kakve crte je to bio Partizan te sezone? Ovo je sramota i nikakve pobede u Evropi ne mogu da je speru! Jedino kome je ispran mozak ovo može da zaboravi!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Posle onog spektakla sinoć...za klub takve istorije...izađeš i promašiš dva penala protiv Čukaričkog!Baboviću i Grbiću ispisnice.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma šta vam je narode? Ta šta se srdite? Bitno da smo prvi u LE.

Podrška za najbolju upravu, Vazuru vizionara, Kizu legendu i Babovića preskromnog.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Znas kako.. Svako ko kaze jebiga odmarali smo igrace ovo ono je za mene neispravan. Jebote zivot, ok je odmarati jednog igraca ali da mi nemamo profesionalne igrace koji ne mogu dati sve od sebe svaka 3-4 dana i odigrati maksimalno? Pa zasto treniraju i za koji kurac? Ovo je najveca sramota Partizana u istoriji kluba, da ovako lose krenemo smrdljivu Jelen Super njiva ligu, pa to nijedna evropa ne moze opravdati. Mars napolje svi iz kluba invalidi jedni nesposobni.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1

U svakom normalnom klubu bi posle ovoga dobio ekspresnu sut kartu. Kod nas? Kod nas ce nastaviti da nosi kapitensku traku. Sramota. Naravno, ni njega nece biti sramota da nosi tu traku jer je govno nemoralno. Zna da mu je tata pribavio status u klubu ali zabole ga, izivljava se, kao da samo on voli Partizan. Hajde tako da se svi kurcimo i obucemo dres. Bolesnik razmazeni.

Ovo nije nas Partizan. To je klub koji pripada nekim drugim ljudima i tu je samo da zaradi koliko se moze zaraditi u Evropi i prodajom talenata na kraju sezone. Nas finansijski mag ce te pare vec fino da preusmeri sto ciganima za krpljenje dugova sto napreDNOj Srbiji za plakate, letke i ostalo predizborno smece... Mi? Dobicemo klub nazad kad im vise ne bude sluzio. U ovoj njihovoj Srbiji nema mesta za oba kluba. Bolesna drzava sa bolesnim vladarima.

Jebes sve ovo, vreme je da osnujemo svoj Partizan, ovaj smo izgubili.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ja sam se nadao da bar igraci imaju svoje ja i da nisu deo unutrasnje sabotaze, ali sad vise nema dileme. Pustamo cigane. Postalo je isuvise providno.

Uprava napolje! Podici cemo vam spomenik ispred Zvezdinog severa, govna poslusnicka.

Kizo, odlazi! Mada je sad jasno da ti spadas u manje krivce. Ali si i ti saucesnik u zlocinu.

Igraci - pickice! Mislili smo da ste vi poslednja odbrana kluba, da imate svoje ja, da niko ne moze da vam zabrani da igrate i pobedjujete, ali ste nas i vi razocarali. Najobicnije pickice. Nemoj sad neko da ih brani. I oni ucestvuju u zlocinu. Ako je i nemoguce odupreti se tom scenariju, svejedno. Nista ih nece oprati.

"Ko je taj majcin sin" koji ne da da Partizan prestigne Zvezdu po broju titula? I to vec drugi put. E, moji prevaranti... Jebo vam pas mater! Vratice vam se sve to u Evropi, djubrad kompleksaska.

(Nemojte sad biti naivni i razlog danasnjeg poraza traziti u nekompletnom sastavu. To je lepo opravdanje za one koji ne prate fudbal. Sta cemo sa prethodnim kiksevima u prvenstvu, u kojim su igrali i Zile i Abu i ostali. Napravljena je i lepa fasada sviranjem dva penala i crvenim kartonom igracu Cuke, pa je lako pomisliti da smo, kao, eto, ipak hteli da pobedimo... Ali opet kazem, ne budite naivni.)
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
i koliko placa milija? Sramno ponasanjanje raspalog Juga...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Hahahahahahahahahaha promasismo i drugi penal :)tp

Pitao sam lepo,pa nisam dobio odgovor.Opet da pitam....
Sta je toliko smesno,urnebesno smesno kad Partizan gubi i promasi 2 penala?
Ljudi se nerviraju,besne(kao ja recimo) i onda se pojavi neko ko se cereka???
Sta je poenta,samo me to zanima.Neka ja gresim,ali ne poznajem nijednog navijaca Partizana koji bi ostavio ovakav komentar,mada ovo nije ni komentar(hahahahahahahahahahah,promasili smo i drugi penal,hahahhahahaha).
Bar ovde kod nas,u Skopju,ni najveci cigani ne bi izgovorili ovakvu bljuvotinu,jer bi prosli veoma lose.Mozda bi i leteli sa 5-og sprata,ko zna.
Sta je poenta prijatelju?Sta je smesno?
Izvini,ali morao sam da te pitam jer si smejao bas u trenutku kad sam razbio mobilni...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Vi ladno komentarisete desavanje u ligi u kojoj je ocigledno da :pickaciganska mora da bude prva... Lepo izadjete na izbore, nije do igraca ni trenera, do pickoustog je...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
mozda da se zatvori tema.. ako moze do kraja prvenstva ? :?

cigani sada uzivaju u ovome sto citaju ovde a ja bih im pozdravio majke i cerke !! ciganska stoka bice jebana kad tad !!! mrs mamu vam jebem pantersku sa foruma ovog,pickousti vas zove da dodjete po sendvic i casu mleka. stoko maloumna !!

p.s. da li cemo uspeti da udjemo u taj nazovi baraz (play off ) ? i da li preko treceg mesta u ligi idemo u kvalifikacije za LE ?
 
Последња измена:

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Puko covek, zreo za kovin, zato se smeje.. A nije mu ni cudo
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Kizo Resiste!

Nemam trunku sumnje.

Respekt za ceo tim, pokenjali su se po 70tom rođendanu kluba. 2 penala maše, dati igraču koji nije 7 meseci igrao da šutira penal. Partizan je postao prćija indijanaca i poluamatera...Ej da razbije pauzu golom iz penala. Jajaro mrtva daj ga iz igre. Trener tako nešto da dopusti? Sezona nameštena. Iz aviona se vidi. Do sada su nas nameštale sudije, mediji, mašinerija, sad nas namešta naša uprava i trener. Napredujemo.
 
Последња измена:

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Babovicu jebem te usta mars iz Partizana i taj prst nabij masnkosom.Kako te nije sramota dzukelo seljacka.Govedo,lepo ti covek napisao "koliko placa Milija".
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Odlazak Kize i čupavog majmuna neće imati nikakvog smisla ukoliko i uprava ne ode!!! PLUS DA uz to OBAVEZNO dodju bolji ljudi u Partizan!! Jer "sjasi kurta da uzjase murta " nema smisla...
A s obzirom da to nikad nece da se desi ostaje pitanje koji su to igrači i koji su to članovi stručnog štaba koji IZVRSAVAJU SABOTAZU U PRVENSTVU?? Potpuno je očigledno da uprava uz pomoć nekog ko je blizu terena,a uz jasne naloge debelih usmina, onemogućavaju Partizan da igra dobro u prvenstvu... Jer "nije u interesu da budemo prvi"...osim ako Kiza kriza baš toliko nume da se snađe s bunkeri

Pljunuli smo na ovaj dobar start u grupnoj fazi pre nego što smo i stigli da se poradujemo kako treba...

Nerado prisezem defetizmu ali mislim da je ovaj poraz definitivno znak da nam neće dati da uzmemo titulu makar naterali nas same da odustanemo...čist dokaz za tu tvrdnju su rezultati u evropi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top