Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Pobedili danas ovi nazovi navijaci sa pesmom igracima "ko se preda bice otpisan". Sto ne zapevase Vuceli to ako smeju... On izjavi pre 2 dana da nema nista od titule...

Meni u posljednje vrijeme nije dobro kad citam ove vijesti.

najpre se čulo “hoćemo m… na teren”. Kada su predvođeni kapitenom Stefanom Babovićemcrno-beli došli do navijača, usledila je još jedna poruka i skandiranje “ko se preda biće otpisan”.

Hoce ih i mi na Jug a ne samo da budu pickice (ne mislim na nas koji nismo u grupama) a okolo se hvale o broju tuca i ostalih akcija. Mrs bagro.

Одбрана нам није била на неким тежим или нерешивим искушењима, али НАЈГОРИ УТИСАК утакмице је то што се наши играчи ПЛАШЕ празног простора испред њих, што играју УНАЗАД, што јајаре, зихеришу, не знају, немају муда, немају жеље...

Dragi Gorane, vise, pogotovo nakon izjava Vucelica, ne mogu nista zamjeriti igracima, cak ni Babovicu. Oni trenuci kad ti je potrebna svekolika podrska od svih i svakog a potpredsjednik ti javno izjavljuje da su samo oni krivi, ja bih dao otkaz i otisao.

Ali dragi nasi igraci, mi Grobari nismo bili nikad prezahtjevni. Cak i ako pogrijesite, samo nastavite da se borite za tu loptu i ja makar, necu vam nista zamjeriti. A volio bih i da zapusite usta ovom mafijasu, ali to bismo morali i mi.

On se na kraju dotakao i nagoveštaja koliko je novca sadašnja uprava Partizana spremna da izdvoji za pojačanja u zimskom prelaznom roku. I to baš u danu kada je generalni direktor Miloš Vazura podsetio da je u leto 2011. godine Mladen Krstajić na raspolaganju imao 3.000.000 evra.
“Budite sigurni da nećemo straćiti 3.000.000 evra ili 1.000.000 evra, kao što su uradili neki“, dodao je Vučelić.

Ako sve ovo, i sto ovi sa tribina se gube a sa druge strane ucutkavaju povike ka upravi, a ovi nas prave budalama i govore koliko ce potrositi u slijedecem roku (a u prethodnom nisu htjeli da dovedu nikog ko igra za pare), nije saboterstvo i jebanje u zdrav mozak, ne znam sta je.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

@Goran Tomic i ostali koji su gledali, kako su vam izgledali nasi Sajcic (9) i Damnjanovic (10) koji ju na pozajmicu u Sindjelicu ili ste gledali samo u direktorku? :D Tu je i Perisic ali je usao tek pred kraj.

9-ku nisam primetio ,ali 10-ka je ko bombona !!! Odličan igrač !

Mada ,ko je nama 10-ka ,možda mi i nismo baš realni , pa nam iole prosečan igrač izgleda ko Mesi . :banghead
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Protiv nas u zadnje vreme svi protivnicki igraci deluju mocno ali to ne zato sto su oni dobri!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
@Goran Tomic i ostali koji su gledali, kako su vam izgledali nasi Sajcic (9) i Damnjanovic (10) koji ju na pozajmicu u Sindjelicu ili ste gledali samo u direktorku? :D Tu je i Perisic ali je usao tek pred kraj.

https://youtu.be/YFeLtzQywiE

Reportaza sos kanalizacije.

Ko se preda bice otpisan? ? :?

...
Dragi Gorane, vise, pogotovo nakon izjava Vucelica, ne mogu nista zamjeriti igracima, cak ni Babovicu. Oni trenuci kad ti je potrebna svekolika podrska od svih i svakog a potpredsjednik ti javno izjavljuje da su samo oni krivi, ja bih dao otkaz i otisao.

Ali dragi nasi igraci, mi Grobari nismo bili nikad prezahtjevni. Cak i ako pogrijesite, samo nastavite da se borite za tu loptu i ja makar, necu vam nista zamjeriti. A volio bih i da zapusite usta ovom mafijasu, ali to bismo morali i mi.



Ako sve ovo, i sto ovi sa tribina se gube a sa druge strane ucutkavaju povike ka upravi, a ovi nas prave budalama i govore koliko ce potrositi u slijedecem roku (a u prethodnom nisu htjeli da dovedu nikog ko igra za pare), nije saboterstvo i jebanje u zdrav mozak, ne znam sta je.

Mi znamo da kažemo (iz zaista raznoraznih ali i opravdanih razloga) da smo mi i rivalka - jedno brdo, a dva univerzuma...ali gledajući juče utakmicu imam utisak da su i neko moje shvatanje fudbala i ono što igra Partizan takođe dva univerzuma...

Zašto je naspram svega što nam se dešava bitna tamo neka igra u tamo nekoj, običnoj, kup utakmici...?
Pa zato što sve dok ima nekoga koga to naše sportsko društvo ili taj fudbalski klub uopšte interesuju, ima neke nade da nećemo jednostavno nestati, ili se ugasiti, ili se promeniti do neprepoznatljivosti...
Neće nama doakati spoljni neprijatelji, pa čak ni oni unutrašnji, ako ima još nekoga ko ima volje da prati Partizan...

Partizanov navijač ne voli da ga neko folira ili krade, ili da ne pokazuje minimum poštovanja prema njemu...hiljade ljudi odustalo je od dolaska na utakmice iz raznih razloga, nemaštine, opšte depresije, uvređenosti iz raznih razloga, zbog nekih svojih stavova, itd, ali onaj konačni ,,glogov kolac,, koji će u srce nas grobarskih ,,vampira,, biti zabijen kao naše krajnje ishodište -

je to što ti kad odeš na utakmicu nemaš tamo šta da vidiš!

Da, priznajem, gledao sam u direktorku, ali samo za vreme pauze, jer ja sam tamo ipak odišao zbog Partizana i fudbala, a ne zbog nje...ali bruka i sramota je da sve što je na toj utakmici bilo vredno pažnje može da stane u onih par minuta snimka sa SOS-a...

Bruka i sramota je, da ako već skoro pa da ne možemo da šutnemo u okvir gola Atletika, budemo skoro pa isti takvi i kada je mreža Sinđelića u pitanju...

Rećićete vi da je ovde bilo samo važno proći, da imamo umornih, povređenih, rekonsvalecenata, da ne može svaka utakmica da se igra sjajno, da ne može svake godine da se bude prvi i najbolji...tačno...

ALI ZATO MOŽE SVAKA UTAKMICA DA SE IGRA PUNOM SNAGOM...

Neki klubu nebitni navijač je možda baš juče odlučio da prestane da gleda Partizan, jer - nema šta na utakmici da se vidi...

Neki prethodini nebitni je to odlučio kada smo pretrpeli neki poraz, ili gubitak bodova...

Neki još prethodniji, onda kada mu je Babović pokazivao muda...

I tako redom, jedan po jedan, nebitan po nebitan, ostaće nam stadion prazan, a kad se to desi...gotovo će biti i sa klubom...

Jebemumaterdamujebemmater!
Nisam ja samo neka matora budala koja pamti kako su Gerd Miler i Moca Vukotić davali golove, Krojf i Bekenbauer razmenjivali zastavice, Maradona driblingom lomio odbrane a Hrubeš ih snagom razgrtao na buljuke...dovoljno sam svestan i koncentrisan da vidim i znam da danas svaka ,,šuša,, iz bilo kog kluba Farskih ostrva, Malte ili Gibraltara igra BRZO, IGRA SNAŽNO, IGRA UNAPRED!

Pa, pička mu materina, ako tako može cela fudbalska Evropa, i još dobar deo obe Amerike, Australije, Afrike i Azije, PA ZAŠTO TAKO NE MOŽE I U PARTIZANU???!!!

Dokle više taj STRAH, STRAH I STRAH, da kada imaš loptu NE SMEŠ da jurneš u napad, plašeći se praznog prostora, sopstvenog juriša ili gubitka lopte...
DOKLE VIŠE da svakog stranca koji u prvim utakmicama još i ima želju da sa loptom jurne napred brzo ,,prevaspitamo,, i ,,ubedimo,, ga da je taktički mnogo mudrije imati i držati JEBENI POSED LOPTE negde između naša dva štopera i golmana u najvećem delu utakmice...
TRAGIKOMIČNI SMO, JADNI BEDNI I SMEŠNI SA TAKVOM IGROM!!!

Mogu da podnesem sve i svašta, i ličnu nemaštinu, i poraze Partizana i primanje pacerskih golova, ALI NE PODNOSIM FUDBAL BEZ FUDBALA, FUDBAL BEZ IGRE, FUDBAL BEZ NAPADA, FUDBAL BEZ ŠANSI, AKCIJA, GOLOVA...

A kako da damo gol kad ,,POSEDUJEMO LOPTU,, u nivou naša dva štopera i golmana...i...ko će to uopšte da dođe da gleda???

Po meni: ko od igrača vrati loptu unazad, kazna 100 evra...kojem našem treneru ekipa tako igra, na drugoj utakmici kazna 1000 evra, na trećoj 2000, na četvrtoj 4000, na petoj otkaz i raskid ugovora na njegovu štetu...

Najveće zlo po igru je neka ,,srpska škola fudbala,, koja se ustalila i ugnjezdila u ovoj našoj nesrećnoj državi...
NIKO više ne igra tako...

Postavićemo i pitanje kvaliteta, o.k. - nije lako nekome ko nema kvalitet da sve izvede perfektno, snažno i brzo - tačno je...
Ali zato, ovaj novac koji bih uzimao igračima i trenerima za kaznu što vraćaju loptu unazad, davao bih ga onima koji igraju unapred (Andrija Živković, recimo), ili se bar bore od jutra do sutra i ne biraju utakmicu ili poluvreme KADA će tako igrati - kao nehumano odstranjeni Predrag Luka!

Hoću golmana kvaliteta Stojkovića i još deset igrača na terenu koji će imati želju za prodorom i igrom kao Andrija Živković, i borbenost i volju Predraga Luke!
To je JEDINO što tražim od Partizana, nijedan mrsomud na terenu, ali zato 11 ratnika, i apsolutno me zabole ona stvar i za brojanje trofeja i za ,,cigansko,, prebrojavanje ko je najtrofejniji...
Nekad se ZNALO šta je i ko je Partizan, to je BIO tim na čijim su utakmicama dobar fudbal i mentalitet ratnika i jurišnika bili ZAGARANTOVANI!

A da nas uprava jebe u zdrav mozak tvrđenjem da će sad u sledećem prelaznom roku da ,,poprave i isprave stvar,, - jebe nas...pa što nisu to uradili u prethodnom roku, koji su takođe oni vodili...
Ah, da, nisu tad znali razliku između zadnjeg veznog i beka ili pleja i krila...
Pa, o.k. možda su u međuvremenu nešto i naučili...niko se naučen nije rodio...
A u Srbiji je običaj da nekome kao prvi posao pokloniš da se uči na nečemu što je najbitnije i najvažnije, pa ako upropasti - upropasti, jebiga, zaigralo se dete...
 
Последња измена:

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Citajuci Goranove misli o nasoj igri, prolete mi misao o igracima iz nase skole tzv skolovane igrace, koliko oni nemaju nista fudbalskog u sebi (u odnosu na recimo igrace AthB) pa to je strasno. Ni fizicke snage, ni tehnike, a najgore stoje sa taktikom, prosto operisani od ozbiljnijeg fudbala. I onda se zamislim nad skolom , da li je ona stvarno toliko dobra kao sto mi znamo da kazemo ili tamo nema ljudi koji najbolje rade sa decom vec smo samo dobri izvoznici sirovog talenta koji se doradjuje na drugom mestu?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Igrač se ne postaje u školama, kao što se ni lekar ne postaje na fakultetima. Škole su preduslov.

Ako išta valja u Partizanu, valja rad sa mlađim kategorijama.

Mala komparacija - juče nas je na Banjici ošurio Solnok. Kakva nam je vaterpolo škola?
 
Последња измена:

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Da ima dobre selekcije u tim mladjim kategorija, ima. Da ima talenta, ima. Ne znam u cemu je problem, jer svi ponikli nasi u mladjim kategorijama (uz mozda par izuzetaka) kad izadju na teren protiv ozbiljnijeg protivnika takticki stoje na terenu kao da su pali sa marsa. Fizicki vec po pravilu delujemo inferiorno godinama cini mi se. Sem ako nije bas talenat, nama su igraci tehnicki jako upitni, tu su osnovni fudbalski elementi vrlo upitni.
Ono sa Atletikom je bila lekcija svih lekcija, ekipa bez stranaca koja kupi igrace sa teritorije manje od Srbije nam je ocitala lekciju modernog fudbala. Nista spektakularno, samo takticka disciplina, trcanje i snaga uz doziranu fudbalsku lepotu. Isto nam je i Bate priredio, ispod prosecna ekipa sa domacim igracima. Ne znam da li je problem u radu sa njima ili prosto nemaju adekvatno takmicenje da se naprave na igraca, ili su treninzi sa prvim timom problem u tom periodu prelaska u seniorski fudbal?

Mislim, nije ni bitno, necemo mi to da utvdjujemo, ali neko bi iz kluba morao da se zapita da li je ovo uopste problem i ako jeste zasto?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
U prvom timu je sve problem, a najveći je što nema najboljih polaznika naše škole (osim Žileta). Naši igrači sa najvećim potencijalom odlaze u tinejdžerskom uzrastu.

Davno je ovo prežvakana tema. I nema smisla dodavati so na ranu.

Najveću uslugu koju bi govna iz Uprave mogla da učine mlađim kategorijama je da ih ostave na miru. I da ponekad plate trenere.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
BRAVO NATAM NAVAM! :clap
To su prava pitanja i konstatacije!

I juče sam razmišljao o toj našoj fudbalskoj školi ,,drugoj u Evropi posle Ajaxa,,... zapravo razmišljao sam ko je taj ko u naše igrače ugrađuje neki gubitnički i mekani mentalitet...ili, u kom periodu njihovog fudbalskog sazrevanja se to dešava?
Koliko znam klinci nam igraju turnire ravnopravno sa ostalim evropskim klincima, ovi u Teleoptiku, ako i ne mogu da pobede, bar na svakoj utakmici igraju jedan pravi fudbal, u skladu sa svojim mogućnostima, naravno...

Ne znam u čemu je problem pa da i naš prvi tim dobije prave pravcate ratnike, trkače i tehničare..., shvatam ja neki tamo negde imaju bolje uslove, više para, ali, jbg, terene imamo i mi, decu takođe, tu su lopte, dresovi...biće da je stvar ipak u znanju, volji, mentalitetu, a ne u uslovima...

Evo, rekao si da Atletiko kupi igrače sa teritorije manje od Srbije, nisam premeravao, ali svejedno, ima more primera da ,,mali,, bez problema fudbalski preslišavaju ,,velike,,...znači nije ODLUČUJUĆA stvar u brojnosti, veličini, uslovima, nego u znanju, volji, mentalitetu, idejama, realizaciji, itd, itd, itd...

Evo, kao predstavnika naše škole, baš sam juče, kao i protiv Atletika pomno pratio Sašu Lukića...dečko ima šlifa i preduslove za ovu igru, solidne je visine, brzine, tehnike, trudi se, ima kondicije...što sve ne mora da znači da će postati i vrhunski igrač - možda hoće, možda neće, rano je sad za bilo koju tvrdnju...

E, šta sam video protiv Atletika, iako još sasvim mlad (oko dvadesete godine), Lukić tehnički jeste bio u stanju da PROĐE igrača, a ponekad i dva iz Atletika, ali...je često bio u grču da li da se odluči za prodor, dodavanje, vraćanje, odlaganje...i, hajde da kažeš, mlad je, važnost utakmice, pozicija zadnjeg veznog (mada bih ja više voleo da ga vidim kako se snalazi više napred), ali...
Nema u profesionalnoj utakmici, star, mlad...sve si to dok ne izađeš na teren, a kad izađeš, samo je pitanje, možeš ili ne možeš...

Dobro, juče nije tim iz primere, i...šta...?
Opet Lukić povremeno ima tu ,,zadršku,, - da li da krenem napred ili da vratim nazad...e to već nije samo do njega (on sposobnosti da pređe nekoga sa loptom ima), nego i do sadašnjeg i prošlih njegovih trenera, saigrača, itd...neko ili nešto ga ,,koči,,...

Znam ja da on mora da sluša, da je još uvek neiskusan, ali brate, ako nekoga hoćeš da razviješ u igrača, pa daj mu ne nekad, nego što češće slobodu da igra taj fudbal!

Evo i detalj sa utakmice - juče publika na ,,santimetar,, od igrača pa se sve čuje...Babović (bez lopte) zove Lukića (koji je takođe bez lopte) i kaže mu da (češće) menja stranu...i u nekom od sledećih napada, Lukić ide po levoj strani, ubacuje mu se naš levi bek na krilo, prazan je, i ...op... Lukić menja stranu i šalje loptu na desno...ceo stadion ne slaže se sa takvom odlukom...
Naravno, neću da kažem da je Babović još i za neko ,,kočenje,, igrača kriv, ili za to što je Lukić u tom trenutku odabrao pogrešno rešenje...

Hoću da kažem da od OSNOVA mora nešto da se menja, i u toj našoj školi, i u pristupu trenera prema igračima, i u ko zna sve čemu, ako nećemo da ubrzo postanemo ,,fikus,, u donosu na našeg protivnika na utakmicama evropskog ranga...
Svaka čast našim pobedama u Evropi, ali čak i kada smo pobeđivali, protivnik nas je baš često nadtrčavao, taktički nadjačavao, imao više šuteva, šansi, igrao brže...
I Zvezda nas je u prvenstvu ne samo totalno nadtrčala u proteklom derbiju, nego i razbila u paramparčad neku našu snagu i moć da možemo da dobijemo tu utakmicu...

Meni je i dalje poučno nešto iz ,,vremeplova,, naših starih utakmica...jesmo mi gubili utakmice i sa Zvezdom i sa timovima iz Evrope, jeste bilo i katastrofalno odigranih utakmica, ali vrlo često je bilo i neke želje za nadigravanjem (npr. Seltik u gostima) ili pokazivanjem neke naše moći...(npr. izgubiš derbi, ali na njemu treseš bar prečke i stative, ako ništa drugo)...

Jesu nas ,,Evropljani,, ponekad baš rasturali, ali smo imali želje da i mi, ako ne odmah, a ono na sledećoj utakmici rasturimo mi njih...pa ako uspe, uspe, ako ne...pa bar smo pokušali...(QPR, Videoton, Inter)...čak i kada smo ispadali, gubili, igrali samo nerešeno, bilo je bar na utakmici situacija kad uzvraćamo udarac (Borusija, Real)...

Odoh ja sad predaleko, ali...ja mislim da je tako...
Dok su ,,školarci,, naši fudbalerčići rade solidno...ali kad treba da postanu PRAVI fudbaleri...e onda ,,zaškripi,,...biće da i tom ,,solidnom,, iz naše fudbalske škole treba dodati još neki ,,začin,, iz inostranstva...
Ako već tamo neki Nemci, Holanđani, Belorusi, Španci, itd, itd, itd, bolje trče nego mi, ako igraju brže i opasnije, rado bih dao priličnu platu nekome iz tih zemalja ko može te iste osobine da ugradi i u naše, domaće igrače...

Koliko je samo para bačeno na onog Granta koji NIČEMU nije služio...
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
U prvom timu je sve problem, a najveći je što nema najboljih polaznika naše škole (osim Žileta). Naši igrači sa najvećim potencijalom odlaze u tinejdžerskom uzrastu.
Nekako je lakše pljunuti po našim klincima, nego po polu-amaterskim igračima, koji ne bi igrali ni u jednoj ozbiljnoj ligi da nisu u Partizanu. Valjda potreba da se nečim tuđem divimo, ne verujući da iz našeg sivila može nešto dobro da se izrodi, bolji je sa strane, kakav god bio...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Citam izjavu Ilieva gde covek kaze ne moze jedan covek da preuzima odgovornost (Babovic) a ostali da se kriju :buhaha. Auuu kakva nas zurka ceka u narednom periodu, kakvi su ljudi okupirali klub. Negativna selekcija ponovo dozivljava svoj istorijski maksimum u nasem FKP.

@Pekarski
skroz si promasio temu kao i obicno, ali nije ni bitno.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Citam izjavu Ilieva gde covek kaze ne moze jedan covek da preuzima odgovornost (Babovic) a ostali da se kriju :buhaha.

Nisam gledao kup utakmicu, ali protiv Lučana jesam.
Stekao sam utisak da Babović nema sa kim da igra...Kad igra, za 3 klase je jači od ostalih. To je nažalost tako. Nema šta Iliev da priča, ili ne priča, svako ima oči.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sreca pa i drugi ljudi imaju oci, ali slaba vajda od toga sto obican fudbalski navijac vidi kad neko drugi donosi odluke i gura ovog laznog fudbalera.
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
U tome i jeste tragedija, da takav Babović, uz sve protekcije, jeste jedan od boljih u ovom Partizanu.

Nisam ljubitelj dotičnog nikad ni bio, ali je tako, nažalost.
 

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
BRAVO NATAM NAVAM! :clap
To su prava pitanja i konstatacije!

Evo, kao predstavnika naše škole, baš sam juče, kao i protiv Atletika pomno pratio Sašu Lukića...dečko ima šlifa i preduslove za ovu igru, solidne je visine, brzine, tehnike, trudi se, ima kondicije...što sve ne mora da znači da će postati i vrhunski igrač - možda hoće, možda neće, rano je sad za bilo koju tvrdnju...

E, šta sam video protiv Atletika, iako još sasvim mlad (oko dvadesete godine), Lukić tehnički jeste bio u stanju da PROĐE igrača, a ponekad i dva iz Atletika, ali...je često bio u grču da li da se odluči za prodor, dodavanje, vraćanje, odlaganje...i, hajde da kažeš, mlad je, važnost utakmice, pozicija zadnjeg veznog (mada bih ja više voleo da ga vidim kako se snalazi više napred), ali...
Nema u profesionalnoj utakmici, star, mlad...sve si to dok ne izađeš na teren, a kad izađeš, samo je pitanje, možeš ili ne možeš...

Dobro, juče nije tim iz primere, i...šta...?
Opet Lukić povremeno ima tu ,,zadršku,, - da li da krenem napred ili da vratim nazad...e to već nije samo do njega (on sposobnosti da pređe nekoga sa loptom ima), nego i do sadašnjeg i prošlih njegovih trenera, saigrača, itd...neko ili nešto ga ,,koči,,...

Znam ja da on mora da sluša, da je još uvek neiskusan, ali brate, ako nekoga hoćeš da razviješ u igrača, pa daj mu ne nekad, nego što češće slobodu da igra taj fudbal!

Evo i detalj sa utakmice - juče publika na ,,santimetar,, od igrača pa se sve čuje...Babović (bez lopte) zove Lukića (koji je takođe bez lopte) i kaže mu da (češće) menja stranu...i u nekom od sledećih napada, Lukić ide po levoj strani, ubacuje mu se naš levi bek na krilo, prazan je, i ...op... Lukić menja stranu i šalje loptu na desno...ceo stadion ne slaže se sa takvom odlukom...
Naravno, neću da kažem da je Babović još i za neko ,,kočenje,, igrača kriv, ili za to što je Lukić u tom trenutku odabrao pogrešno rešenje...

Pogodak u centar....svaka cast na ovom zapazanju.....sve je tako od reci do reci.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ako neko moze da kaze za Babovica da je bolji od vecine, uz duzno postovanje taj blago receno nema veze o fudbalu i nema smisla uopste pricati na temu laznog fudbalera. Mnogo puta sam pisao sta coveku fali da bude fudbaler Partizana i zabole me vise da pricam na tu temu.
Poenta mog citata Ilieva je... da smo dobili isti profil sportskog radnika u rangu laznog kapitena. Ilieva sam obozavao kao fudbalera, ali moj skromni zakljucak o njemu kao funkcioneru je da mu ja ne bi dao da mi vodi decu u skolu bez da predju ulicu.
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Ma, ne pada mi na pamet da ga branim, ni kao čovjeka, ni igrača, slažem se da ima ljudi stručnijih i kompetentnijih od mene da pišu o tome, to se više odnosilo na današnji Partizan.

A za Ivicu, dijelimo mišljenje.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Srce mi puno kad vidim ovo. :respect

tmt_BLATUSA_VEST_30.10.2015_01_26181.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top