Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne činiti se uopšte.Kakav golman takav i trener,tj još gori čini mi se
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tako je!

Kakvi god da su nam golmani, ne igraju oni fudbal i nismo zbog njih loši. Ne verujem da trener golmana ima veliki uticaj na nekoga od 25-30 godina. Možda Radiša nije savršen golman bio, ali sigurno zna šta treba da se radi. Nije ni Murinjo bio fudbaler.

Jedva čekam da počne proleće bez Babuna. Uživaću u igri, jebe mi se za rezultat. Samo kup da uzmemo!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Darko Brašanac novi kapiten. Nek nosi traku ponosno kao i brat iz KK-a koji sad trpa nemačke koševe.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Moze li neko nesto vise o ovom iako prilicno lijepo zvuci da je vec radio u ozbiljnom klubu. Hoce li i Radisu da pakuju? Nemam nista protiv njega licno, ali mi se sve cini da je on ove nase golmane jos vise pokvario, tj. da je npr. Zivkovic bio bolji ranije.

Znam da je takav bio jos i u Teleoptiku,provjereno.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Mislim da je Tomic izjavio da ce biti potpisan ugovor sa firmom ovog Milutinovica, a da ce on poslati dvojicu ljudi koji ce biti u strucnom stabu i raditi po njegovom programu. Tako sam ga ja bar razumeo...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Misle li nasi ikad vise dogovoriti prijateljski mec s nekim boljim timom iz Zapadne Evrope?
Pa jedno vrijeme smo igrali prijateljske s Interom, Realom, Lyonom...

Pa kad vec npr. prodajes Saponjica u Benfiku, dogovori i neku prijateljsku pored transfera...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Misle li nasi ikad vise dogovoriti prijateljski mec s nekim boljim timom iz Zapadne Evrope?
Pa jedno vrijeme smo igrali prijateljske s Interom, Realom, Lyonom...

Pa kad vec npr. prodajes Saponjica u Benfiku, dogovori i neku prijateljsku pored transfera...

Još čekamo prijateljsku sa Borusijom Dortmunt na konto transfera Jojića i prijateljsku sa Bokom zbog bratimljenja. :D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovaj Krstajic je sovinista neki... Nemoj pljuvati majku Srbiju, kontam nisi Srbin. Takodje moras shvatiti da smo mi ono odbaceno dete majke Srbije ili ti ruzno pace ili trinaesto prase itd... Majka je majka...
Sto se tice ovih sto prizeljkuju zvucne protivnike, tu takodje kontam da oni nisu na tim pripremama itd... Ove ekipe nisu nimalo naivne...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Vidim kolega se raspisao i u temi svastara,neko mu drmnuo kavez bolesno :)

Nego zasto se ne obrise ovaj njegov ciganski i maloumni post ? Kada je vec banovan da normalni ljudi ne citaju ovaj sramni i umobolni post za koji je napokon skupio "jaja" da napise
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Mislim da je prodajom Antonija Rukavine bila dogovorena prijateljska utakmica sa Dortmundom.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Tomicev spisak za Kipar:

Golmani: Bojan Šaranov, Filip Kljajić, Marko Jovičić:
Defanzivci: Miroslav Vulićević, Ivan Bandalovski, Miladin Stevanović, Nikola Milenković, Sedrik Gogua, Marko Jovanović, Aleksandar Subić, Miroslav Bogosavac;
Vezisti: Ivan Petrović, Everton Luiz, Marko Jevtović, Andrija Živković, Marko Golubović, Saša Ilić, Saša Lukić, Nebojša Kosović, Veljko Birmančević, Darko Brašanac, Nikola Ninković, Alen Stevanović, Nemanja Mihajlović;
Napadači: Valeri Božinov, Ismael Beko Fofana, Dušan Vlahović, Đorđe Jovanović.

Nema Abubakara, Petrovica, a kontra pisanja u medijima poveo je i Ninkovica i Zivkovica.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Mada smo trenutno okrenuti drugim stvarima i slucaju Zivkovic neke stvari bodu oci.. Zasto nema Cirkovica i Trujica i ako nisu neki kvalitet potrebni su kao rezerve. Ko su rezervni stoperi jer je Greg izgubljen do kraja sezone, a Ostojic je tragedija?!?

Ko je prvi napadac i znaci li ovo da ce i Tomic igrati sa jednim napadacem?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top