Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ljudi, pogrešno ste me shvatili. Kiza je sve sjebao u startu, to niko ne spori, naravno sa sve upravom. Ja samo kažem da je on trener u odnosu na ovu dvojicu posle. Za neku njegovu utakmicu mogu da kažem da smo igrali kako Partizanu dolikuje. Za utakmice Drulovića i Tomića ne mogu. Na sve to, niko mu ne može osporiti Evropu i za dobre stvari tamo.

Ako ćemo realno i pravično, Milinković nije ni smeo postati naš trener, bar zbog finala kupa ako drugi razlog nije postojao. Nedobog da ga prizivam. Pogrešno sam shvaćen...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Мене било срамота кад рекоше да се игра дерби другог места, а како ствари стоје, још ћемо играти и дерби трећег места.
Заиста нема пуно места да се љутимо на све те четврттренере, тренере у покушају, полуиграче и набеђене играче. То су све тешке последице оног зла што столује у канцеларијама у Хумској.
Не знам има ли се чему доброме надати од Бика и онога ко га доводи, али ова багра мора да лети. Оно што су они направили за тако кратко време је је есенцијална деструкција, прави дијамант субверзије.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Krivi su i Kiza i Drulovic i Tomic. Podjednako.

Ne zato sto ne znaju fudbal, to bi im nekako i oprostio, vec zato sto su, sva trojica, PICKETINE!

Eto, slobodno mozete da mi posaljete koji poencic, ali ovo je nepobitna cinjenica. Raditi sa ovom upravom, pristajati na ovakvu ekipu...To moze samo neko ko je picketina i ko gleda samo svoj CV, a takvi ljudi obicno i prodju kao Kiza, Drulovic, a uskoro i Tomic - sa njima se obrise pod.


Tomic mi je kao igrac, a pogotovo kao SD, bio jako gotivan lik, al prema ovakvima vec odavno ne gajim pozitivne emocije i jedva cekam da cujem pateticnu konferenciju tada vec bivseg trenera...

:respect

http://mondo.rs/a896622/Sport/Fudbal/Partizan-Cukaricki-1-2.html

Na ovoj slici deluje da se samo knežević ne raduje kao okoreli rom.. Bravo za njega
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Da , ako nas Bjeković zajedno sa vučićevcem Nedićem, koji je i kreirao ovo rasulo, ne izvadi , niko neće...

Ja sam stvarno u neverici da neko ko gleda ovakav roster na papiru, sa gomilom poluigrača, mešavinom mediokriteta i dojučerašnjih kadeta, juniora, može da krivi Tomića, a pogotovo da mu poželi da završi kao 4. i primi sve grehe na sebe...

Da li neko sa zrnom soli u glavi misli da bi Nikolić, Stanojević, Vermezović, Mateus, Antić, bilo ko, napravio više sa "ovim"?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Neki od nabrojanih trenera, a vjerujem i svaki od njih, bi sasvim sigurno insistirali na dovodjenju napadaca, a ne bi poslije kukali kako su mu postojeci predebeli i premladi. U najgorem slucaju, izgladnjavali bi postojece umjesto da Ilicu istjeruju dusu.

Tako bi uradio svaki trener koji nije pickica i koji ima zrno soli u glavi.

Tomic i drug mu su sastavili ''ovo'' i, sto je najgore, kurcili se kako stoje iza svega toga, kako ce ovi igraci ekplodirati, razvaljivati, ploditi...Sad, nakon pola godine treninga, pricaju da su debeli :buhaha
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Ovaj Knezevic je doktor fudbala za naseg Alena a la Seria A ,raspada od igraca.

Tomic potseca sve vise na Milinkovica, postaje fikus kraj aut linije. Bitno je da mu stajling jebe mame svaku tekmu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.063
Reaction score
26.275
Локација
ante portas
Sto nisu odresili kesu za Bresana?
Što nisu doveli Mireta Radovića koji je bio na dohvat ruke? Zašto nisu vratili Danka?
Što nisu doveli spica iole pristojnog?
Uz ove igrače otresli bi i cigane i njihove filijale i imali bi spreman tim za kvalifikacije uz male dorade.
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Taj Knezevic je usao 5 minuta pred kraj, a mi sad kukamo za njim, mozda I sa pravom jer od Alena tesko ko moze gore, ali to samo pokazuje djesmo i da realno mi nismo bolji od Cukarickog.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ti imaš informacije da je Tomić hteo tim bez špica, da nije očekivao da se dovede organizator ? Na stranu laprdalo Iliev, ni u jednom trenutku nisam video da je Tomić zadovoljan, a još manje euforičan onim što ima. Možda može da mu se zamera što nije bio glasan , ali mi ovde zamenjujemo teze. Nije posao trenera da preko medija traži pojačanja, nego da preda spisak koji uprava treba da realizuje. Tačnije, tako je u normalnim klubovima. Mi smo sve pobrkali, sve je okrenuto naglavačke.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.063
Reaction score
26.275
Локација
ante portas
Tomic je ispao pizda.
Nekada je kao sportski direktor od trenera trazio da se u derbiju igra sa dva špica, da bi sad kao trener u derbiju igrao bez spica.
Dolaze informacije iz kluba da čovek nema pojma.
Napravio je od Partizana Teleoptik.
Ovaj Lesnjak ga je večeras usrao taktički.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Ja se secam proslu zimu da je Nikolic insistrirao na dovodjenju kvalitetnig spica kada smo Skuletica prodali za silne pare..pa i njemu ne uslisise zelje..
Cak sta vise posle 2 neresena ga smenise..
Poenta je da ova,kao i bivsa uprava rade sta im volja (ili sta im se naredjuje ) i mogu to opusteno da rade, kada mi navijaci Partizana nemamo nikakvu kriticnu masu koja bi sve one koji rade protiv Partizana oterali,uplasili ih da to ne smeju da rade,naterali ih da razmisle pre svakog prelaznog roka kada se iz Partizana ukrade ozbiljna lova..
Kiza,Drula,Tomic su samo posledica i kazna od onog gore posle sramnog teranja Jokana,Stanoja,Nikolica..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zašto nisu vratili Danka?
.

Juče sam mislim na Mozzart-u pročitao da je bila šansa da se vrate i Danko i Drinčić i da je to predočeno Tomiću koji je rekao da mu ne trebaju stariji igrači sa autoritetom, tako nešto. Ostao sam zabezeknut... Glupavo mi je to delovalo, neistinito, ali samo prenosim šta sam pročitao.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ja se secam proslu zimu da je Nikolic insistrirao na dovodjenju kvalitetnig spica kada smo Skuletica prodali za silne pare..pa i njemu ne uslisise zelje..
Cak sta vise posle 2 neresena ga smenise..

Pa to. Ali, bitno je da je on tražio..I časno popio otkaz prvom prilikom.. Jednostavno, sa ološem pregovora nema. Oni ako hoće da te useru i ukanale za godinu dana, oni će to uraditi. Neko je odlučio da klub vegetira. Da li samo na godinu dana, videćemo..
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ja samo da pozdravim Zeljka Pantica. Fino ste uzdigli klub, napredujemo milina jedna. Zdravo mi bili i ti i Vazura i Iliev Ivica.
Uprava dobra je.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Kakav trener,uprava, jedan deo navijaca, igraci takvi su nam i rezultati. Ne zasluzujemo da budemo drugi kada na svom terenu ne mozes da pobedis direktnog rivala.Tomic i te kako je kriv za igru i rezultata kluba, koj qurac je prihvatio da vodi klub? On nikako ne moze da bude amnestiran za jednu od naslabijih sezona kluba(ne racunam exyu lige jer se tamo igralo nesto fudbala).Sada iskreno se plasim da komotno mozemo ostati i bez titule u kupu, ko ce da igra odbranu ko ce da da gol?????????????.Tomicu igras ozbiljnu utakmicu ti igras sa stoperom ne dorastao za ovakve utakmicu, mucis nas da gledamo igrac sa br 91 sta se to desilo sa igru kod Brasanca, jedina svetla tacka u timu nam je golman koji te svake utakmice vadi iz govna,Daj vise neka ova sezona zavrsi ali sam skeptik da ce svaka naredna u naredne 4 godine bice sve teze i teze. STETAAAAAAAAA!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Ja prosto ne verujem sta sam danas video svojim ocima na Areni 1. Jad, cemer, beda,tuga, mizerija.... to su blage reci da nazovem ono sto je nekad bio FK PARTIZAN!

Igraci smesni, Tomic izgubljen, navijaci placeni (jug), uprava:pickaciganska I onda mi je bilo tesko kad se to sve povezalo u jednu tragicnu celinu. Ali kada sam se setio da smo po 10 put minimum za poslednjih par godina probili dno prosto me neka jeza uhvatila.

Jeza gde se ne zna sta ce biti sutra. Kad je dosao Grant secate se koje je to pljuvanje bilo (uglavnom opravdano). Taj Partizan je za ovaj bio licno Milan iz 93. Pa je dosao Rasovic (covek tuznog pogleda kako su ga neki zvali) koji je zbog dekadencije fudbala i pobeda od 1:0 bio proglasavan za neznalicu. Ali je zamislize bio 1. na polusezoni. Pa je dosao Marko, pa ciganin Kiza sa kojim smo ipak licili na tim ponekad. Ono sto smo sa pijanim Kizom igrali je bila Barsa sa Mesijem i Ronaldinjom za ovo sto igramo sada. Posle Ljubinka sam mislio da je to to... Probijeno dno dna, da ne moze nize da se ide ni igracki ni timski ni takticki. Da smo dostigli nivo Fk Sopota i da sa Tomicem mozemo samo gore...

I onda se desi ovo... Pa ljudi moji dokle. Sta je sledece... sta nas ceka posle ovog. Koji krug pakla?

Upravu, cigane na jugu i prodaju igraca necu da spominjem tu je sve jasno. Ovaj upis je bio samo osvrt na sporCki deo. Ukratko- NAJEBALI SMO.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ponašate se kao da ovo nije očekivano. Evo mene, recimo, nije mnogo ni pogodilo. Na kraju krajeva, nije im prvi put da nas pobede ove sezone a pobeđivali su i "onaj bolji" doskorašnji Partizan bez Alena i Tomića pa nikom ništa.
____________________________________________

Možda neko ovde nije imao šta da radi pa je tako listao kanale i slučajno naišao na b92 i film "Mi smo Maršal" ili tako nešto. Radi se o nekom američkom ragbi timu koji pogine u avionskoj nesreći. Poginu bukvalno svi, i trener i osoblje. Ostane doduše kapiten i neko ko se uspavao pa propustio let.

Iz ljubavi prema klubu ljudi sa univerziteta reše da ponovo okupe tim. Naravno, niko ne želi da bude trener jer je svima suviše teško da i pomisle na taj slavni tim koji je izgubljen. I taman kada su pomisli da za njih nema nade javlja se neki čovek sa sela da bude trener...

Od prvog trenutka ljudi vide da čovek fura neku svoju taktiku u napadu i čini se da je čovek gledao taj sport samo na televiziji, ili preko radia pošto se radnja odvija sedamdesetih.

Elem, taj trener pronalazi čoveka koji je dugo vremena bio u klubu, zna taj kraj i on ga moli za pomoć da sastave tim. Oni traže igrače i stvarno se trude ali budu odbijeni skoro svaki put. Pronađu par igrača ali naravno to nije dovoljno.

Ipak, sreća im se osmehnula pošto su bili dosadni ko tesne gaće i oni dobijaju dozvolu da u svoj tim pozovu i brucoše, mnogo mlađe igrače od svih ostalih u ligi. Zašto? Jer niko drugi neće da igra za njih...

Dođe prva utakmica i svi znamo kako ona prođe (Čitaj: Partizan sezona 2015/2016). Svi su ljuti jedni na druge, jedino je trener optimističan. On im drži jedan od onih "I have a dream" govora i oni razbiju sledeću utakmicu itd itd.

Nisam baš siguran zašto sam sve ovo pisao ali bi u klubu mogli da iseku ovaj poslednji deo i koriste film kao podsetnik na ovo vreme :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo je kap koja je prelila čašu. S tim što svaki klub koji ima 2.000 navijača na svojim utakmicama, a fura se da je "veliki" klub i ne zaslužuje ništa bolje.
I ova uprava i poseta i stanje na tabeli i igra, sve je to s razlogom i sve je i zasluženo i trebalo je da se desi. To shvatite.

A opet ću da ponovim, 80% vas, ako ne i više uopšte ne dolazi na utakmice, tako da nemate ni pravo na kritiku.

Što se tiče igrača Čuke, oni su večeras dobili od gazde da podele 20.000€ i to im je svakako bio dodatni motiv za pobedu. Njihova navijačka opredeljenost nije na našoj strani, a Filip Knežević je jedan od retkih partizanovaca u tom klubu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top