Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ne moraju da osvoje titulu, neka igraju ovako do kraja prvenstva, neka dobiju još jedan derbi, ja ću biti zadovoljan.

Titulu je izgubio Ivan Tomić, a i nekoliko miliona € koje bi zaradili kroz LE.
Ovaj tim bi uzeo 4-5 bodova u grupi sigurno.

Tomic se definitivno nije snasao kao trener, ocigledno tu nesto nije kliknulo sa ekipom. Ali je definitivno pokazao strasan njuh za selekciju igraca, za pare koje je imao na raspolaganju je pogodio skoro sve, sem mozda Djurdjica... Ali ko zna, mozda i on proigra. Ali Ivica ce kao i svaki naprednjak da se kiti tudjim perjem, a promasaje da pripise treneru... No nebitno Lepa igra danas, pohvale za sve momke osim za penzosa
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Super utakmica. Od polovine prvog poluvremena, bas onako za uzivanje. Cestitke svima. Da se ja pitam, otkupio bih Marka Jankovica vec sad u Decembru. Ima puno nekih svojih bubica, ali volim da vidim igraca koji igra srcem za voljeni klub.

Prava je steta sto necemo saznati pun potencijal ove ekipe, jer vec iduce jeseni, bice to nesto potpuno novo.

Djurickovicev gol je spektakl u svakom pogledu. Golman za divno cudo skinuo dva jako teska suta. Neki kazu da je Alivodic pozdravio Jug...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Pozeleo sam danas u postu pre utakmice 5 komada da im damo ,malo je falilo ali nema veze..
Odigrali smo najbolju utakmicu do sada u sezoni..
Djuričković udarčinom i golom podsetio na projektile Čakara..
Vidi se rukopis Marka..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Bozinov je kod onog gola uhvatio na volej Djurdjevicev kuk, pa bi to mozda moglo biti opravdanje za ono glupiranje, mada ne vjerujem da bi tako rasan spic zmirio prikom suta :D

Odlicna igra. Jednostavno, vidi se da ekipa ima trenera. Probudio je iz mrtvih neke igrace, podjelio zadatke, uveo pravila u igri i onda nije toliko bitno koja dva stopera igraju, da li igra Jevtovic ili Marijanovic, Bozinov ili Djurdjic, Stevanovic ili Jankovic itd... Fakticki, samo su Everton i Djurdjevic nezamjenljivi.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Лепо вече у Хумској.
То да ли је противник био можда ослабљен нема никаквог значаја у задовољству, јер је овде реч о томе да смо ми играли добро, јер смо играли добро, а не зато што нам је гост то дозволио.
Уосталом да су баш толико ослабљени, препознао би сигурно то наш најпотетнтнији нападач.
Јанковић јако лепо, до граница егзебиције, направио "посао" околним пекарама прослеђујући им нове муштерије.
Генерално доста трчања, без много грешака у пасовима, врло ангажовано и са доста пресинга. Петар на крају запечатио и бесплатно одрадио нову шпицу спортским редакцијама.
Божа показао класу и искусно преузео гол на себе.
Кљаја - мачка скинуо голчину к'о матор. Тачније комада два.
Узели Дијану, можда и Аливодића. Скоро па мирна Бачка.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Cestitke momcima i Marku na pobedi.

Ovaj Novi Pazar tezak raspad od ekipe.
U njihovo sivilo se uklopio muceni Bozinov koji vise nije ni smesan, prelazi to u zalost sto on igra, kao i Marjanovic koji u prvom nije znao gde udara, u drugom za nijansu bolji, ostali dobri.

Ja stvarno vise ne razumem Marka sa Bozinovim, dal mu je obecao procenat od buduceg transfera u koji mislim samo jos sam Bozinov veruje, u spicu bi mogao i Mihajlovic i Leonardo, ako je bas toliko los Djurdjic, ali Bozinov, ne razumem.

Djurickovic bi mogao da zameni Marjanovica, kao sto sam rekao pri dolasku njih dvojice meni Djurickovic ima mnofo vise stofa.

Mali Jankovic mora da igra, decko zna
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Čestitke svima, posebno Đuričkoviću na prvom golu, i to kakvom. Ali i bez obzira na to, treba više da igra. Idemo dalje...
Ali kako je Tuta pokušao da ukrade gol... :D ludilo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.954
Reaction score
27.064
Marko, svaka cast, i tebi i momcima. Uzivanje je gledati ovakav Partizan. Divno je kad znas da je pobeda zasluzena, da si dokazao da si bolji...dok se nekima sklanjaju citave odbrane, ne bi li dali gol, jadno i bedno, jednom recju-ciganski!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ali kako je Tuta pokušao da ukrade gol... :D ludilo.
Pre će biti da je Đurđević ukrao Tuti volej. Već drugi put se Bugarin raduje tuđim golovima kao svojim. :D Kad je bal, neka bude pajac.

Onomad sam voleo ovakve utakmice, sigurno dobijane bez mnogo stresa. Istina da je Pazar ekipa za donji deo tabele, ali i Bačka je to bila, pa znamo kako smo se letos proveli sa njima.

Još jedna pauza, da Marko zategne ovo još malo, koliko se već može, i dobro je što ubedljiva pobeda nije isključivo delo napadača. Raznovrsnost je uvek dobro došla, kao onomad kada su Sale, Ivić i Vukić bili najbolji strelci tima, a igra nam bila na visokom nivou.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ali Djurdjic, Djurickovic, Djurdjevic...

Novi Curcic, Ciric, Curovic.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Божа показао класу и искусно преузео гол на себе..
pise Boza pokazao klasu i iskusno preuzeo go na sebe....

:buhaha ne razumes ti to Profesore, on je stvarno pokazao klasu, da nije sutnuo Djurdjevica u guzicu i usmerio ga u pravu stranu ovaj nesretnik nikad ne bi pogodio. E to je pravi timski duh i to je klasa, pa ako se radovao golu pa sta, vise je zasluzan od Djurdjevica, ja sam da mu upisemo asistenciju ako ne i pola gola.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Коначно добра игра Партизан, заиста данас добро дјеловали по мени најбоље у првенству последње 2 године.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Već drugi put se Bugarin raduje tuđim golovima kao svojim. :D Kad je bal, neka bude pajac.

Нема сумње, диже статистику.

Ali Djurdjic, Djurickovic, Djurdjevic...

Још да вратимо Ђемба Ђембу.

ja sam da mu upisemo asistenciju ako ne i pola gola.

Него шта него да му упишемо.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Одавно задовољнији нисам изашао са ЈНА, а нисам једини јер је исток Бога ми често аплаудирао момцима на терену. Одавно нисам гледао ни бољи Партизан. Већина играча на нивоу, чак је и Кљајић имао одличне интервенције. Не знам чиме их је хранио Николић, али нека настави овако. Ова утакмица (да заборавимо првих 15 минута) са све борбеношћу, кидањем у месо и јурњавом за лоптом је модел како би требало да играмо. Евертон је суво злато. Има ли неко информацију шта је са Леонардом?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...
Ovaj Novi Pazar tezak raspad od ekipe.

...
Istina da je Pazar ekipa za donji deo tabele.

Ovo vaše da je Novi Pazar loša ekipa ne pije vodu... jer da je istina da su oni loši Tuta bi postigao gol, pošto samo njima daje. E sada, pošto nije dao gol, možemo da zaključimo da je NP ipak solidna ekipa, možda čak i evropska :D

edit: pošto je pogodio Đurđevića u dupe kod trećeg gola, i dali ste mu pola gola, onda ajde da kažemo i da je NP pola loša ekipa
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Хвала Натам Навамаче.

Заборавих Туту да споменем. Човек је победник. Откинуо саиграча по куку и радује се сам за себе, уклизава према истоку славећи као свој гол који је постигао Ђурђевић :respect
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ali Djurdjic, Djurickovic, Djurdjevic...

Novi Curcic, Ciric, Curovic.
Још да вратимо Ђемба Ђембу.
Imali smo svojevremeno Đurovskog, Đukiće (Milonja i Vladislav), Đurđević Milana. Napad ko Đulad razoran i ubojit. :D
Ovo vaše da je Novi Pazar loša ekipa ne pije vodu... jer da je istina da su oni loši Tuta bi postigao gol, pošto samo njima daje.
Pa dao bi, da mu ga Đurđević nije ukrao. I Tuta je prepoznao to, da je on taj koji je trebao Pazaru dati gol, zato se i onoliko radovao. Nema tu nikakve greške u postavljenoj konstalaciji postizanja golova. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top