Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bez Tavambe ovde nema nista :D

Sasa starter??? wtf

Ubacuj Mihajlovica a Jankovica u sredinu prebaciti pa da probamo nesto.

Neki sut sa 20 metara nebi bilo lose za probati ha?
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Formacija ko da igramo protiv juventusa a ne fcn poslednjeg novog pazara
Jebala vas tradicija, plaše se tradicije, ko baba vange
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
satrasmo mo ih kad je trebalo... Bolji Djurdjevic kad je sebican nego kad hoce da igra timski :), u poredjenju sa ciganima koji su pobjedili 2:0 iz golova sa 11 metara... jad i cemer...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Bravo momci! Slede romuljage i nadam se, zatrpavanje podbanjičkog kolektora!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad je izasao Everton prekrstio sam se...

Na kraju ispade odlicno. Primili smo glup gol i napravili sebi problem inace turci nisu prisli kaznemom.

Jevtovic danas odigrao utakmicu kakvu treba da igra mnogo cesce + uspio da postigne gol. Napokon da i njega pohvalim.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo za pobedu :pfc:

medjutim ovakva igra ostavlja sasvim opravdan strah pred duele sa kurvom i u kupu

ovo mora bolje !!!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Čestitke za pobedu i seriju dobrih rezultata..
Kada vidim sudiju Djokića i onog padavičara debilnog Plavšića ,kada znam da im Mrakić delegira sudije,kada znam da Kokeza vodi savez,kada znam da im dr Tvorzan garantuje 5 titula...i još milion ciganakih gadosti..
Tada me ne interesuje kako igramo,šta smo promašili,dal je neko sebičan,već samo kako ću pomoći Marku i ekipi..
Živim da ih olešimo u derbiju,nabijemo kao nikada u rupi i to tamo sve zatrpamo.
Zato cimajte drugara ludaka,komšiju,devojku,ženu,sinove pod ruku i svi na stadion da pomognemo Marku i momcima..
Zaslužuju to..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.933
Reaction score
26.805
Tako je bre!
Ako bude fer sudjenje, i ako mi damo sve od sebe, a dali su nam motiva na pretek, mislim da nas ceka nezaboravan derbi.
Samo nek igraci paze sta i gde jedu, da ne bude jos jedan "virus salmonela"...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
mazic sudi derbi, malopre mi rekose.
valjda nece pseto opet da nas krade i valjda nece mrakic ciganin ponovo da menja planirano delegiranje.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.981
Локација
Kobasicarija "Venac".
bese traljavo u pazaru. jeste teren los, jeste da vulicevic i miletic nisu igrali, ali fakat je da smo u padu forme. ni na zadnje dve utakmice nismo blistali, a i poceli smo primati golove. e upravo zbog toga sam bas optimista pred rupcagu. bas ne volem kad nekog ugazimo neposredno pre derbija. bice dobro u utorak.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
@inzenjer
Sećam se kad si govorio kako je još od početka oko titule sve rešeno i da se sve zna.
Naravno da ne znam koji su izvori toliko bili uverljivi, ali, da li je i dalje to uverenje tamo odakle potiče?

btw Da se ne razumemo pogrešno, ne mislim da ti lično to misliš/želiš, naravno da je suprotno...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
titulu necemo videti dok je pseto na vlasti.
to sam ponovio ovde hiljadu puta i to je javna tajna.
bitno je samo da dobijemo derbi da zatvorimo sve ono tamo.
kad smo kod zatvaranja cergari su zatvorili odavno sve do kraja.
onomad nesko milovanovic nije hteo da im se skloni pa je dosao elvis prisli i iseko ih ko sabljom.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Manje vise to se znalo, ne mora niko nista posebno da potvrdjuje. Mozda nam dadnu jednu titulu u 5 godina, cisto da zamazu oci. Ipak bilo bi lijepo da ih otresemo u rupcagi i u eventualnom finalu Kupa. Ili da ih bar natjeramo da otvoreno kradu kao prethodni derbi. Da ih bar zajebavamo kvalitetno :D Takodje, bitno je da ih do kraja pritiskamo, da ne bi posle isla prica kako smo mogli da budemo sampioni da nismo kiksali...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
upravo to el mago, mozda ali samo mozda se smiluju pa osvojimo jednu u 5-6 godina.
bitno je zatrpati rupu u utorak i usrati ih u kupu.
treba ih usrati kad god se sretnemo, a tiule nek slave govnari ionako obraza nemaju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top