Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Mislim da ce ga Radin odlicno zameniti, slican su tip igraca..
Nego niko da pomene Milenkovica koji katastrofalno igra zadnjih mesec dana, valjda ce ubrzo izaci iz krize, inace...
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Odluka o kaznjavanju zbog pesme odlozena za sledecu sedmicu,sve me strah da ce nas nameste da kup protiv cigana2 igramo pred praznim tribinama.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Zasto strah? Sve do jedne utakmice pred praznim tribinama smo dobili, kao sto cemo dobiti i sve preostale do kraja sezone.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Taj govnar Obradovic to je onaj sto je slegao ramenima i rukama kad je Djurdjevic dao gol za 1:1 u derbiju tipa "jebi ga nemam sta da sudim"
E Srbijo bedo,nisi ti zasluzila bolje od ciganije...Ova drzava ne zasluzuje da ima brenda zvani Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Đerlek ima 16 godina, a ugovor na 3 godine, što znači sa 19 mu ističe...
Ako se ispostavi da je mali dobar, neće se taj naigrati u Partizanu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
ucinak: marko nikolic vs.c.zvezda

preuzevsi partisan u trecem kolu prvenstva osvojio je 72 boda u toku regularnog dela. cigani imali 75. u projekciji kad se bodovi prepolove, imali bi samo jedan vise od nas. sa pobedom u zadnjem derbiju partizan bi trenutno imao dva boda vise.

crni ivane tomicu
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.426
Reaction score
10.568
Локација
okupirana Srbija

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
I ja sam negde pročitao da Đerlek potpisuje na tri godine, vidim sada da stoji i nadam se da je petogodišnji ugovor jer to jedino ima smisla.

Zanimljivo je da ga zastupa agencija LIAN Sports. Videćemo kako će se sada odvijati saradnja između kluba i ove agencije.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa to su ta peglanja sa tom agencijom i zbog onog malog govnara.

Ugovor je na 3 godine (maksimum za maloletnika), s tim što valjda kad napuni 18, a to je 2018. može da potpiše novi koji će biti duži i veći. Tako valjda rade u praksi.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Naravski.

Smradina Vučelić mu se izvinio, okajao grehe, protrljao ruke i nastavio tamo gde su se predhodnici zaustavili.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
U prevodu nećemo im platiti 2 miliona u kešu, ali ćemo zato preko raznih kombinacija sa njima izgubiti između 5 i 10...

Mada, da nismo pristali na to, npr ovaj mali bi otišao kod cigana. Jebeš ga, pakt sa đavolom tako funkcioniše.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Odluka o kaznjavanju zbog pesme odlozena za sledecu sedmicu,sve me strah da ce nas nameste da kup protiv cigana2 igramo pred praznim tribinama.

Nece sigurno jer se pare u kupu dele na pola. Nisu mandovi ludi da izgube ni zutu banku. Oni ce gledati da nam to uvale negde u prvenstvu da bi igrali bez publike.

U prevodu nećemo im platiti 2 miliona u kešu, ali ćemo zato preko raznih kombinacija sa njima izgubiti između 5 i 10...

Mada, da nismo pristali na to, npr ovaj mali bi otišao kod cigana. Jebeš ga, pakt sa đavolom tako funkcioniše.

Ne bi jer sam cuo od jedne devojke koja radi za tu agenciju da je Damjanac u svadji sa lopinom Terzicem i da zato malog nisu dali gurbetima. Nikakva krvna zrnca, gejlije ili neki drugi razlog. Sigurno ga prevarant izradio za pare iako su u nekim rodbinskim vezama.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ovaj đerlek je dobar, kapiten reprezentacije, sad sve je na njemu i kakav je u glavi
Srećno svima:napred Partizan
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Najpristojnije obučeni fudbaler na predstavljanju u poslednjoj deceniji.
Deluje veoma pokupljeno i zrelo, a faca mu je miks N.Mihajlovića i Pota.
Uzor mu je Ljajić, a evo baš i lešinarima u upravi stižu neke ozbiljne pare na naplatu za istog.

Dobrodošao i srećno!!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Jedino mi se ne sviđa što marko ne daje šansu mladima, pa tako umesto jovanovića ulazi đilas(???), odbacio je bogosavca zbog miletića i monira, igra baš ono 100% na sigurno, pitanje je koliko će mladih dobiti šansu kod njega, verujem da bi i ćirković igrao pre bošnjaka, taj koncept se kosi sa partizanom, nešto kao što bi neki rekli džikić u košarci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top