Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
veoma opasan rezultat, njih remi vodi dalje i sigurno ce i na to ici, zbog toga moramo konstantno napadati u revansu ali stalno bez obzira na rezultat...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Tо је тај разуздани колорит и живописни фолклор како кад им шта затреба и учини се погодним и код млађе и код старије мусаве сестрице, где се меша којешта и где упоредо стоје свакојаке обмане, романсиране биографије, псеудоубеђења и лажи по потреби, па тако носе звезде петокраке, али су у исто време и четници, оснивају их удбаши, али су наследници предратних клубова, националисти и аутономаши, локална мангупарија и светска господа, машу црвеном бојом, али се облаче у црно, потпуна једна какафонија свега и свачега и општи кичерај, како и приличи чергарском дому.
Ни пет пара за та њихова писанија, могу да пишу колико хоће, постоји једна Партизанова историја, ко је ту успео да се упише, тај је знао што постоји, шта год да је радио и где год да је био у историји остатка света.

Црно - бели браво, браво......лепо те је чути :ziveli
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
zaboravih da napisem ako je evi ozbiljnije povredjen bolje da nas nema...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.180
Reaction score
6.074
Локација
100 кураца
Dobro je bilo danas, tribina sasvim solidna. Kako je lepo videti brata S. da je opet tu na tribini, koliko taj covek ima emocije i energije, ljubavi prema ovom nasem klubu, to je prosto neverovatno. Grobarcino, nastavi da budes tu, velika si energija Grobara.

Veliki peh za Evertona, kasnije sam pogledao snimak, nadam se da ce biti spreman za vikend.
Brine me ovaj rezultat, pogotovo sto je finale u NS. Mislim da ce da poguraju Vojvodinu samo tako, plasim se nekih 1:1 u Bg. Nadam se da ce Mare da ih sjebe.

NEKA CUJE
SVAKI LALA
CIGANSKA STE
FILIJALA !!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.331
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Vidim da ljudi kukaju kako je kurva 2 odigrala protiv nas. Kako su nas tukli i koliki su cigani. Meni to nije nimalo problem, stavise to je dobra stvar. Kada bi ovo bila normalna liga i sudjenje bilo 50-50, oni bi imali 7 zutih i 2 crvena minimum. Ali takmicarski mecevi i treba da se igraju na noz. Problem je to kako ce se isti ovi igraci ponasati u nedelju, protiv kurve 1. I da li ce povrediti nekog njihovog igraca i zasluziti 7 zutih i 2 crvena i imati posed lopte preko 40%. A svi znamo da nece i tu se prica zavrsava.

Ne zelim da protiv nas ekipe igraju kao protiv njih, vec da protiv njih igraju kao protiv nas!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Aktivirati Grupu JNA, dovesti ih da sviraju u zadnjem kolu, osvojili mi titulu zvanično ili ne. Ova ekipa šta radi prava je grobarština. Proslaviti Partizan, borbu igrača ove sezone u ovim uslovima. To proslaviti. Odati im priznanje. A ako bude titule ona će samo uveličati sve to.
Zamislite: "Grobari slave drugo mesto", "Navijači Partizana zadovoljni samo kupom", "Raduju se Ligi Evrope", "Pravi prvak igraće kvalifikacije za Ligu Šampiona a oni se raduju kvalifikacijama za Ligu Evrope", "Šta oni slave?" i uz sve to komentare njihovih navijača i njihovih legendi... i sl.
Odabrani soj, biti čovek a ne broj.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
veoma opasan rezultat, njih remi vodi dalje i sigurno ce i na to ici, zbog toga moramo konstantno napadati u revansu ali stalno bez obzira na rezultat...

Ako oni u nedelju odigraju nerešeno sa cigančicom. Red je da ih počastimo prolazom u finale kupa, na koji toliko svršavaju :D


U nedelju je opet besplatan ulaz. Tako da kazne izgleda neće biti.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.533
Локација
Македонија
Povreda Evertona: I dobra i loša vest u isto vreme


http://mondo.rs/a1003400/Sport/Fudbal/Povreda-Evertona-nije-prelom-ali-nije-ni-naivno.html

"Jaka distorzija skočnog zgloba, ali moraćemo za svaki slučaj i na magnetnu rezonancu. Snimak ipak nije pokazao prelom. Ali je zglob pod velikim otokom", rekao je lekar crno-belih Ilija Rosić
On nije želeo da daje prognoze o tome koliko će Everton morati da miruje.

Ono što je izvesno je da trener Nikolić neće imati "radilicu" na raspolaganju za naredni susret u Superligi, sa Napretkom, za koji su čelnici kluba otvorili kapije za sve navijače.

U veoma oštroj utakmici na "Karađorđu", povredu je "pokupio" i snažni Leandre Tavamba, međutim s njim nije toliko ozbiljna situacija.
Udarac koji je dobio u butni mišić bio je bolan, ali ne i uzrok za pauzu kao u Evertonovom slučaju.

Partizan otvara kapije i poručuje: Nema predaje!

http://mondo.rs/a1003384/Sport/Fudbal/Partizan-Napredak-Besplatan-ulaz.html
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.180
Reaction score
6.074
Локација
100 кураца
Oooo Evi Grobare! :D kakav brat :D Sva sreca da nije prelom, bice to ok posle Napretka.


20170422mmEverto.JPG
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.990
Reaction score
8.118
Kakva grozota od kluba, slajm :puke. Ono klub,...:pop
Popice petardu od musave u nedelju i to dobrobvoljno.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda Glođović sudi na čmarkani... da se nađe tu ako neko ne ispoštuje dogovor iz svlačionice slaninara...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.352
Reaction score
1.348
Nama sudi lopina Glođović.
CIGANIMA SUDI OBRADOVIĆ,ONAJ ŠTO JE PUSTIO GOL IZ AUTA NA DERBIJU ! ! !
E,Upravo naša...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pardon...ja sam se zajebao...i sto sam mu prezime napisao velikim slovom a i to kome sudi :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Kum (cigan) mi posle Napretka rekao da je neki njegov kolega (Grobar) rekao ne znam koliko unapred da će im to suditi Nikolić. I onda je valjda posle tekme u Kruševcu lik napisao kako "ovo nema ni u seoskim ligama" i da se već zna ko sve sudi ciganima do kraja. I napisa čovek protiv vojvodine obradović, protiv Voždovca majo i protiv Javora opet nikolić... Nisam posebno obraćao pažnju na to, reko ko zna odakle mu to, kapirao sam da lupeta....kad ono stvarno obradović protiv vojvodine. Baš me zanima ko će im suditi u ove druge dve za koje je napisao sudije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top