Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Cigani traze da nam se oduzme 18 bodova za 6 utakmica sto je kao Marko bio kaznjen i jos 3 zato sto je kao Vlahovic igrao bez lekarskog. Zadnji trzaji, koliko su jadni...

Mogu oni da traže šta hoće, sve je tu regularno. Da nas kazne, mogu, jer imaju celu državu iza sebe. Možda ne celu državu, ali svakako onaj "napredno fašistički deo"!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Najgore od svega ako nas i kazne neće se dići nikakva buka.. dok da je suprotna priča i da tako pokradu rome gorela bi skupština Srbije.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Postovah, a ne predstavih se... 35 godina, Volim Partizan! i uvek sam pripadao samo toj grupi - "Volim Partizan".. autorski raspolozen smislio sam par pesama koje pevamo danas, izmedju ostalog - "kurva umire"... debitantska utakmica Partizan - Velez finale kupa (1989)... secam je se dobro, ujak me odveo, nije sedeo ni na klupi taj dan.. juce sam ga vodio sa sobom, loza na istoku (ceo zivot sam ili na jugu, ili na starom jugu), potpuno novi dozivljaj za mene.. Mogao sam na miru da gledam fudbal i komentarisem sa njim, a on ,verujte mi je bio igracina (zbog povrede se kasnije afirmisao u malom fudbalu).. Prvo sto mi je rekao broj 27 (Kosovic) zna fudbal ali trci na petama - nikad nece biti fudbaler.. broj 29 (Radin) ima sjajne karakteristike, moze biti srpski Gatuzo ako bude radio kao nenormalan.. Djurdjevic - nece se videti, a dace evrogol.. najnalozeniji na terenu - golman... najiskusniji - Ostojic.. ne hrane dovoljno Tawambu.. Mihajlovica treba laditi - rekoh mu ja "ujko njega lade vec 9 meseci ali ne vredi)... Naravno bio je u pravu za 99%, jer zaista sam o fudbalu i Partizanu sve naucio od njega.. Prodrao se za gol i aplaudirao kapitenu.. "nemoj me vise zvati, los je ovo fudbal, a i kako nije pun stadion, u moje vreme bi bilo 50000, samo sam se nasmejao, bilo me sramota da mu kazem istinu koliko nas ima inace u Hramu... Danas me zove, "pa kako ih nije sramota da nas kazne, to je namesteno"... mislim se ja "eee moj ujaca, daleko si ti van desavanja"... Steta sto ovu sezonu terora i sjaja nismo imali i neku upravu punu Partizanovaca a ne ^%#&*^$&#( .. pritom Ivica Ilijev nam je mozda i najuspesniji sportski direktor u novijoj eri, a vi pricajte sta hocete.. Nece nam gamad dozvoliti okupljanje oko stadiona, ali mozemo kupiti 5000 karata za snsczv-mladost.. ja sam skroz ozbiljan povodom toga.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ови тренуци које наш клуб, наши играчи, а и ми навијачи тренутно проживљавамо изазивају невероватну количину беса а у исто време и поноса и пркоса. У наредна три меча ће све те емоције достићи максимум.
Људи, у суботу сви морамо како знамо и умемо да се створимо испред стадиона! Може да нам пуши курац цео фсс и сви звездини војници и звездина деца кад против вождовца 10000 буде загрмело испред стадиона!

За Ниш клуб МОРА да организује 50 бесплатних аутобуса, да се буквално направи домаћи терен на Чаиру. И немојте да вас поколеба цена карте за утакмицу, јер ће говна сигурно покушати да зараде на нашој еуфорији.
У Нишу се слави титула, цигани са оним комедијашем са шалом око руке ако узму више од 3 бода до краја јебите ме.

Узимајте слободне дане на пословима, бежите из школе, са факса, за ове 3 преостале Партизанове утакмице до краја се живи!


:napred Partizan:BB
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mogu da nas pocesu za levo jaje.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ljudi ova mobilizacija i količina pozitivne energije je čudo. Ovakva podrška i zajedništvo Grobara ja ne pamtih.

Juče posle posla dodjoh kući, i moj otac od 76 godina me sačeka u dresu Partizana. I do njega je stiglo ovo naše ludilo i borba.

Lavina je pokrenuta, istina i pravda su na našoj strani. Uzimamo sve ove godine. Ej bre sve. Biće ovo najdraža titula.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kako cemo da ih dezintegrisemo 27 maja!
posracemo se po doktoru terzicu, autolimaru kokezi i sveopstoj srbciganiji.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Ovo sve i da je tako, oduzimanjem bodova bi se raspalo takmicenje... pogotovo sto je sad doslo do podele bodova...

Ima li ko info iz kluba?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
FS Slovenije pojasnio, odradio je suspenziju od 7 meceva. Citajte na B92.

Oni nas mogu samo povuci za onu stvar, mi samo moramo da dobijemo 7 bodova i kraj. Sve je u nasim rukama.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Cekaju nas govna da pogresimo. Ako vec nisu, organizatori koncerta ispred stadiona trebaju se informisati da ne prekrse slucajno neko pravilo vezano za suspenziju naseg stadiona. Jedva bi docekala govna -3 boda da nam cepnu. Pamet u glavu, prvo pismeno odobrenje iz saveza pa okupljanje!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Ovim Slovencima nije dosta što su započeli raspad SFRJ, sad direktno udaraju na stub Srbije. :D

Nikada nisam bio spokojniji, a situacija nikad nenormalnija. Ko god ima bilo kakvu dilemu, neka samo posluša poslednjih par izlaganja Marka Nikolića, mene je šovek umirio 1001%.

Naš tim je ove sezone doživeo sve što je mogao (jedino još sudija nije potezao pištolj na naše igrače umesto kartona) i pored svih blokada, saplitanja, tegova oko nogu... mi smo na prvom mestu i igramo finale kupa.

A dole u rupi gaće se tresu. I treba da se tresu. Stiže ćelavi sa svojom "bandom" da kara četvrti put ove godine, ovaj put najslađe, za kraj.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
„Tačno je da je Fudbalski savez Slovenije izdao potvrdu treneru Marku Nikoliću da je odradio kaznu. Uradili smo to na kraju šampionata 2016. godine. On je kažnjen sa sedam utakmica i toliko ih je bilo od početka suspenzije do kraja prvenstva“, rekao je Krajnik

Ovo je kljucno, sve i da Marko nije odradio kaznu pravno valjano, ovaj dokument skida odgovornost sa naseg kluba, tako da mogu samo da oduzmu bodove svojim kevama raspalim....
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Svaka cast za debelog, ne pamtim bolje pisanje po kriminalcu sa interpolove poternice...

Jos samo da klub da amin na okupljanje navijaca ispred stadiona za vreme utakmice, odnosno da potvrdi da nase potencijalno okupljanje nije protiv pravila fss-a
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top