Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ja ne brinem da mi pobedjujemo na svom terenu i bez publike. nije nam prvi put a ako se ne varam nismo nikada izgubili utakmicu kada smo igrali bez publike.

vise me nervira ta diktatura! 2 godine skandiranja "tole lopove" je bilo dozvoljeno (iako je islo direktno protiv predsednika fss)?

nadam se da ce im svi oko njih ispastati generacijama!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Interesantno...
cigansko govno se dan pre kupa pita preko medija zasto Partizanu nije suspendovan stadion kao Radu (iako su navijaci rada vredjali na RASNOJ osnovi, a o komentaru naci slepice da ne pricam), i eto, zatrazeno-ispunjeno!
cigansko govno se pitalo i zasto nema crvenog kartona za LEONARDA...hmmm...znate sta je sledece, jel da? Ljudi u klubu i igraci pamet u glavu. Ne sumnjam da ce cilj u narednim mecevima biti Leo, Djurdjevic i Everton, moraju se sacuvati po svaku cenu od kartona i kazni.

Cisto da se ne zaboravi

http://www.telegraf.rs/sport/124957...suspendovan-iz-srpskog-fudbala-na-sest-meseci

i posebno komentar: Ne zanimaju me odluke Karadžićevih organa.
Naravno govno cigansko mafijasko nije odradio ni dan suspenzije.

Apropo kazne FSS, bio sam mali ali dovoljno veliki opet da upitam oca zasto navijaci sa juga pevaju: Oj Sajberu ti pederu, doci ce i taj dan kad ces biti silovan! Cale mi je objasnio da je peder u stvari picka ciganska. Dobro nije bas tako rekao vec : Peder ti je sine u stvari zato sto navija za zvezdu i sto hoce da nam otme sto smo osvojili.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Očajnički potez očajnika ciganskih.Sa naravno kontraefektom.Partizan će osvojiti titulu;tek sad sam siguran.Uzećemo i kup,eto u inat.Može li strani sudija da sudi finale kupa? Bojan Ostojić oličenje fudbalera Partizana,malci Kića i Neca suprotno(nažalost).Devet bodova iz preostala tri kola su realnost.Proslava TITULE i KUPA na lešu ciganke.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zarko stevanovic iz kragujevca sns govno je predsednik disciplinske komisije koja je donela odluku o kazni.
nekada veliki partizanovac, a sada puki poslusnik kokeze slavise.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.931
Локација
Žrnov
Momci SVAKA ČAST!!!
Iskustvo življenja u ovom bednom izgovoru za državu mi ne dozvoljava da se radujem izvesnom osvajanju titule.

U poslednja tri kola očekujem penala na 18 m, ponistene nade golove, dozvoljene golove protivnika iz ofsajda....

Jednostavno, mislim da nam nece biti dozvoljeno da uzmemo titulu, a ova kazna Fudbalskog saveza crvene zvezde je uvertira..
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
da ne zaboravim da kazem da je juce direktor policije vladimir rebic bio u lozi na istoku.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Sudi nam Čolović. Inženjeru ?
Ciganima Majo !
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Da li ima neke svrhe tražiti od Uefe da ovo naše takmičenje uzme pod svoju direktnu upravu.Materijala ima i previše za tako nešto.
Izdavanja lažnih licenci,upadanja u svlačionice,......
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nema svrhe, ali ima svrhe slati medijima. Kaznili bi FSS govnari i Evertona posle Rada da se nije digla prasina. Samo redom slati svima neki best off. Ima ljudi koji prave klipove :D Mnogi i jaki mediji su poceli da tu pricu oko Evertona sire, pa nisu ovi govnari smeli da ga kazne, sigurno ce im i ovo biti zanimljivo :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Samo poturati po medijama, pisati stranim redakcijama ako budu hteli objaviti.


Ali to treba na tecnom engleskom, ne na huga-buga :D

Sto neko rece ovde, cigani bi i Evertona onda suspendovali, ali nisu smeli jer je slucaj rasizma preneo ceo svet.

Nesto kontam, cigani su vise penala izveli nego sto je njihov prvi strelac lige postigao golova, to vam valjda sve govori...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
U prvih 10min protiv Vojvodine se na igracima videlo da ce da poginu da bi dosli do pobede, bodova, titule, duple krune....nema vas spasa cigani NEMA !!!! I to bez Evertona i Leonarda, a sad kad se oni vracaju bice jos zesce....

UZALUD TRUUUD DZABA VAM SVEE !!!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
da ne zaboravim da kazem da je juce direktor policije vladimir rebic bio u lozi na istoku.


Rebić dolazi na skoro sve tekme...možda čak i doslovno na sve koje se igraju ma JNA. Kad god sam se setio da pogledam ka loži on je bio tu. I navija za nas...tj bar pokazuje da mu je stalo. Jednom je 2-3 min pre kraja krenuo da izlazi dole na onaj tunel na sredini tribine, pod pratnjom onih žandara, ali je bila neka gužva ispred protivničkog gola, pa je ostao tamo ispred tunela da stoji, da vidi šta će da se desi...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jedan sam id onih koji su se ogrešili o Ostojića,a čovek je jebeni kineski zid u odbrani.Radin me sve više pozitivno iznenađuje.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
upravo to sam i ja mislio za Ostojica, rekoh polucigan, mator, u ustini nisam ni ocekivao da ce odigrati ni minut a na kraju ispade da je licno ferdinand u najboljim danima svoje karijere...igra bez greske i po meni jedan od najbitnijih nasih igraca!

radin juce takodje kidao!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
haahha ciganima majo hhhaaaa
nece nesko da se skloni pa mora majo da sakati.
cirkus u najavi.
a kakav je tek cirkus na utakmici vojvodina-nis !
sudi lopovcina petar piper.
vratili ga iz druge lige jebote!
sto se tice ovog dragana colovica sve sto znam je da nije elit grupa, vec prva i da je iz raske.
videcemo kako ce da odsudi.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Braćo..
Ajmo polako da se organizujemo i počnemo da pozivamo ljude za Voždovac.



Navijanje može biti ispred stadiona !!


Zamislite koji će gas biti igračima kad vide prazne tribine a napolju GRMI !!!
Ili okupljanje u centru grada sa video bimovima..
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
22.000 ljudi koji bar 15 minuta svi u glas salju poruku premijeru ... i dalje pusti snovi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top