Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
Ovi naši celo prvenstvo igraju na krv i nož, daju im golove iz auta, samo što nam još nisu podelili žute trake oko rukava da nosimo, takav je odnos prema našoj ,,manjini,, u Srbiji, i sad, kad treba da se radujemo, opa, nož u leđa...
Ali, od fudbalskog saveza crvene zvezde, tako nešto se moglo i očekivati...
Kada su uopšte doneli tu odluku o kazni? Zašto je informacija stigla tek sinoć, posle utakmice sa Vojvodinom? Čekali da vide hoćemo li ispasti?

Pa, majku vam jebem lopovsku ne samo zbog svega, nego i zbog mene lično, ja kerefeke izvodim na poslu, zameram se istom kolegi u jednom terminu (u kojem neću raditi), a plaćam ga u drugom (u kojem opet neću raditi) samo da me menja, i to samo da bih bio na JNA u ovome što je ostalo do kraja, i sad - ne može na stadion...
Uuuuuh, al su me naljutili....

Al da probamo da budemo mudri...

Kao prvo, možemo bar ODMAH ovo da im učinimo:
mislim da je red da svi kolektivno makar po 10 mejlova posaljemo na [email protected] ako nista makar da im napravimo posao dok ne pobrisu sve...
Oni imali akciju ,,5 minuta za spas fudbala, bla bla bla,, ajd da mi napravimo akciju 22000 mejlova za fscrvenezvezde...
Svaki Partizanovac na kugli zemaljskoj koji ima mogućnost nek im O D M A H šibne bar po 10 mejlova, nek se muče da brišu, ako ništa drugo!!!
Ne morate da budete do daske nepristojni, za svaki slučaj, da vas neko nešto ne ,,rebne,, zbog verbalnog delikta - može i fino i uljudno, ili kako vam je volja, ali nek dobiju 22000 pisamceta...MINIMUM!!! Ili možda i 220000...

Kao drugo
, a neuporedivo važnije od prvog, nije valjda ni Partizan baš do daske sveden na to da je ,,tikva bez korena,,?
Koliko god da u fscz nemamo svoje ljude, valjda ovi iz naše uprave imaju načina da nekoko ,,pritisnu,, da se kazna bar smanji, kojim putem, pravnim, političkim, ja ne znam, ali nadam se da oni znaju i umeju...javno ili tajno, kako god...
Pa red je da se dupla kruna proslavi kako treba, prvo jedna kruna na JNA, a posle i druga u Novom Sadu ili na nekom drugom mestu, pa čak ako bude i u ,,rupi,, ali red je...

Kao treće, sve i da nam zabrane na utakmicu/utakmice, daj da vidimo možemo li da priđemo stadionu, ja sam nekako uredio da na poslu koji me hlebom hrani ne radim u sledećim ,,terminima JNA,, i da tada budem u svojoj ,,drugoj kući,, i kao tvrdoglav i častan čovek neću da menjam odluku!!!
A ako ne može u JNA, ima da sedim, stojim ili bilo šta drugo ISPRED JNA!!!
Mene ni bombardovanje NATO-a nije sprečilo da lepo i polako večeram ono što sam tad naumio, neće me ni bedni fscz sprečiti da dođem na ili pored JNA, pa makar i ne video utakmicu...
Pozivam 22000 ljudi da mi se pridruže
, a ako postave policijske kordone nešto dalje od JNA, nek postave, onda da budemo bar tamo, meni stalo da vidim stadion, pa makar preko šlemova i štitova...
Mada, više mi se sviđa varijanta da budemo unutra...a ako nas stvarno spreče, možda da posle praćenja utakmice izvan stadiona malo svratimo ispred zgrade fscz da na neki način izrazimo protest...

Kao četvrto, sve i da se desi da ne uzmemo duplu krunu (lopta je okrugla, sport je sport, a ,,cigani,, vole da kradu lažu i otimaju, oni stida srama i obraza nemaju), ovi momci su za sve nas pravi pravcati ŠAMPIONI i zaslužili su odgovarajuću FEŠTU...
Treba da se organizuje nešto, da li za vreme utakmice UNUTRA (ako se izborimo za to UNUTRA), da li čak i izvan stadiona, ali da GRMI I TREŠTI, pojačala, muzika, Grupa JNA, šta god, ali da se čuje kilometrima unaokolo...

Kao peto...
Ja se stvarno u sopstvenoj državi za koju su moji preci vekovima ratovali po brdima i šumama, poljima, frontovima, da bih ja sad mogao SLOBODNO DA ŽIVIM osećam kao ,,manjina,, kojoj mi NEKO svako moguće pravo uzima i uzurpira...
...eto, zbog pesme JEDNOM JEDINOM navijaču (koja je i meni neprikladna i ružna), sad se ZABRANJUJE SVIMA NAMA da dođemo na stadion...
Ej, bre, zbog ,,verbalnog delikta,, učinjenog JEDNOJ osobi, NEKO uskraćuje PRAVO slobodnog kretanja za cirka 22000 ljudi???!!!
Kako ono beše u 2.svetskom ratu na brdovitom Balkanu(važilo samo za Srbe, Jevreje, Cigane)...za jednog mrtvog Nemačkog OKUPATORSKOG vojnika, streljanje 100 talaca, za ranjenog 50...

E ja se sad (i celo fudbalsko prvenstvo fscz 2016/2017.) osećam kao Srbin, Jevrejin, Ciganin, u nekim prošlim vremenima, kao nečiji talac, kao neko koga žele da proglase MANJE VREDNIM od nekog drugog...ali ja to nisam...
Iako ću baš zato na svim utakmicama do kraja (bar ISPRED STADIONA JNA, ako neće da me puste unutra) NOSITI TRAKU OKO RUKE, kao što je nekad neko želeo da obeležava ljude ,,niže rase,,...

Dakle pozivam i VAS:
Ako se još neko oseća kao ja, ako misli da je naš voljeni klub, NEMA isti tretman u fscz kao ta ,,moćna,, cz, stavite ljudi traku oko ruke, da im pokažemo bar jedan malecki protest...
Ne budimo formalisti, ne mora to da bude prava traka, ili da pravimo neke crno-bele dizajne...vežite oko ruke tokom preostalih utakmica neku maramicu, parče belog platna, navijački šal, ma može i crveno ili plavo (to su neke naše prve boje), može i žuto, ili neka druga boja šta ko hoće...
Nije boja ono što je bitno nego TRETMAN koji se prema NAMA sprovodi...

Ako još neko ima neke fine ideje za izražavanje protesta prema odlukama fscz nek ih iznese... razmislite i kako vam izgleda nešto od ovog što sam ja u postu predložio...
Malčice sam starija generacija, i nisam na tim društvenim mrežama, ali zato vi mlađi možete da se dogovorite i ,,iskomunicirate,, smislite nešto pametno i organizujete se očas posla...

SMRT FAŠIZMU-DOLE FUDBALSKI SAVEZ CRVENE ZVEZDE-ŽIVELA SLOBODA-NAPRED PARTIZAN!!!


 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Evo vec krecu price da se finale kupa igra u beogradu i sledece ce biti da to bude rupetina. uf sto bi slatko bilo da ih ostavimo bez trofeja u njihovoj jami!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Onog trenutka kad je Vojvodina ispala se znalo da će se igrati u rupi. Ta priča o Beogradu i "hmmmm, pa baš se pitam gdje bi moglo da se igra" je klasična šuplja.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Kakva su pravila o navijanju pored stadiona ?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ne vidim razlog zasto nam ne bi dozvolili da se okupimo ispred stadiona, jer da nismo kaznjeni praznim tribinama, mi bi svakako u velikom broju bili na stadionu, iako ciganska kurva igra u 19h. Dakle, ukoliko nije protiv pravila da se okupimo ispred stadiona za vreme NASE utakmice, pozivam sve navijace Partizana da to ucine, pa neka nas zandarmerija zadrzi 10-15 minuta po zavrsetku nase utakmice(kao sto su to ucinili prosli put), kako bi izbegli susret za ganferima
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
AKO ZABRANE da budemo i blizu, možda bi mogli da idemo i na ganfersku utakmkicu, pa da tamo prenesemo atmosferu JNA... :D
Verujem da bi se to ,,dopalo,, nadležnima...

Ajde napišite bar poneki mejl fudbalskomsavezucrvenezvezde, ja im sad šaljem moje...
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Pretpostavljam da bi traženje stranih sudija podrazumevalo da oba kluba pristanu pa onda fs.cz. hmm...pusti snovi. Milorad bekrija verovatno sudi 3.06. u Kardifu. Nije dobro za nas , ne znam.Subota je možda prelomna za prvenstvo, ma to mi dobijamo.Možemo li i kup?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Neka me neko ispravi ako gresim, ali ne moze da se okuplja na zemljistu stadiona jer je on suspendovan, ne samo tribine.

Na ulici bi moglo oko stadiona, ali to je vec blokiranje saobracaja i murija bi reagovala.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
@GandraSu
Ma dje ce Mazic suditi finale LS.. Nema trika. Gde si to video brate?
Videti da li se moze ista organizovati ispred stadiona, mada tesko da ce murija dati jer je ciganima tekma u 19h.
Niko nista ne pise o tome da Stojke trenira sa nama? Mozda i potpise na kraju.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jel mislis na forum @Provencano ili kvazinovine.Ja koliko sam otvorio nekoliko srbskih novina svuda je pisalo.Stojke se najverovatnije vraca na mestu uspeha.Nego naleteo sam na izjavu nase legende Golca,kaze izbaciti u cetvrti rang takmicenja i zvesdu i nas.Zasto tako legendo.NISMO ISTI,ti bi bar trebao da znas.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
U disciplinskom pravilniku se ne spominje navijanje pored stadiona.
Niko ne može da nam zabrani da napunimo Humsku ulicu i podržimo igrače.Policija neće sigurno reagovati i izazvati nemire zbog blokiranja male ulice.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
Stojke da potpiše obavezno pa da opet brani Ligu Šampiona u našem dresu... :D

Na proslavu duple krune zvati i naše bivše igrače koji su jesenas imali udela u timu...dakle, očekujem da dođe Gogua i da se napije, a Božinov da se slika u gaćama i okači to na društvene mreže... :D

Što se tiče finala kupa, obavezno u ,,rupi,, plus im dajemo sudiju i penal ,,fore,, - mislim da je to fer sa naše strane, ali ipak da čujemo i ,,drugu stranu,, - možda se nekako ,,nađemo,, na tome da su fer uslovi da ipak dobiju bar dva penala fore i da sudi Tvorzan? Malo li im je? Verovatno da jeste... Možda da dođe i njihov košarkaški Simon da ukrade pehar, ako baš nikako ne mogu da ga uzmu? :D

Joooj šta nam rade...nadam se da će to izazvati nezapamćem revolt ali i pozitivnu reakcciju naših fudbalera i navijača...

SEZONA ZA NEZABORAV - UŽIVAJTE, i dalje PIŠEMO ISTORIJU...
Finale KŠ, 1:6, Ljubljana, QPR, Šajber, 100 godina bez penala u derbiju, titule u nizu, i sada 2016./2017.-a, sezona fudbalskogsavezacrvenezvezde u kojoj ne mogu da osvoje ni namešteno prvenstvo niti da zaustave Markovu kaznenu ekspediciju...
Joooj...
https://www.youtube.com/watch?v=0ZqDFxBCvgk
https://www.youtube.com/watch?v=nQRr_DokUnc
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Neka me neko ispravi ako gresim, ali ne moze da se okuplja na zemljistu stadiona jer je on suspendovan, ne samo tribine.

Na ulici bi moglo oko stadiona, ali to je vec blokiranje saobracaja i murija bi reagovala.

Zemljiste na kome se nalazi stadion pripada jednoj parceli.
Platoi ispod juzne tribine, ispred severne, i deo zapadnog platoa od mosta na ulazu u lozu prema Bulevaru kneza Aleksandra pripadaju drugim parcelama.

Dakle, niti smo na parceli gde se nalazi stadion, niti smo na ulici (ulicari su cigani), tako da je sve po propisima.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Aj i ja da se upišem
Prvo, nisam odavno video na nekoj domaćoj utakmici da ljudi traže mesto kojeg nema da sednu, i sede na stepenicama, sve te reke ljudi koje se slivaju pravo sa posla na utakmicu, podstetilo me je na ćaletove priče kada je stadion uvek bio pun, tamo u sfrj ligi

Igra ne baš odlična, bar na startu, ali disciplina kao i uvek kod marka za 10, to je ono što je donelo rezultate, igra može da bude i bolja...

Cigani lude, ovo je što bi dule reko aparthejd, nadam se proslavi već u nišu, a naši igrači će dobiti još veći motiv zbog ovih kazni

Onda kao šlag na tortu red je još jednom opštiti sa komšinicom za kraj, neka to bude oproštajni sex, da se rastanemo bez reči
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Cigani traze da nam se oduzme 18 bodova za 6 utakmica sto je kao Marko bio kaznjen i jos 3 zato sto je kao Vlahovic igrao bez lekarskog. Zadnji trzaji, koliko su jadni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top